Kā gāja copē (atskaites)?

akkis
Savu laiku pa vasarām arī vandijos pa Dridzi Rezultāti apmēram ,tādi paši kā tev .Es vienīgi salasīju smukus ašukus uz ziemas makšķerīti.Tā ka enkura laivā nebija ļāvu lai to nes ar vēju iznāca tāds kā mini trollings ,kā par brīnumu rezultāti bija labi no visas mūsu kompānijas man vienīgajam bija zivis.Vismaz zupeli noorganizējām
27.jūlijs 2009, 20:27 | links
 
sakas 2 kauja atkal:D
27.jūlijs 2009, 20:14 | links
 
nu atmazkas panesās:)
27.jūlijs 2009, 19:00 | links
 
Viepli... tad kad tu noķersi normālu breksi, tad par to parunāsim. Naktī un memoriālo breksi, negribājās bildēt :D Fočiks švaks :D
27.jūlijs 2009, 18:22 | links
 
Mirtin, a kur bildes? Ja nav, tad, sorre, neticu nevienam tavam vārdam.
:DD
27.jūlijs 2009, 18:02 | links
 
Biju pagājušajā naktī uz breksi Daugavā. Uz 10m mahu pienāca ķīši, pliči un plaukstas izmēra breksēni. Uz 30 m distanci momentā pienāca mazais breksītis. Bet pirms pusnakts izcēlu 2.kg. Visi turpina peldēt.
27.jūlijs 2009, 17:38 | links
 
orest uzka cope karpas ko liec aka gala
27.jūlijs 2009, 17:18 | links
 
Vakar biju iebraucis līcī, ap plkst 16.00, kādu okunenu patramdīt. Izmantoju tikai spini. Sākums vājš, pirmajā stundā tik trīs āsuki, viens 100nieks, otrs aptuveni 200nieks, trešais neskaitās. Pēc tam sāka kļūt labāk, copes kļuva vairāk, bet 50% vai vēl vairāk zivju nokabinājās, nesaprotu kāpēc tā. Pa kādam 100niekam līdz 200niekam izvelku. Pa vidam beidzot arī kautkas smukāks, laivā iespurdz 425nieks. Šitā līdz 20.30 pacopēju, un tad jau arī krastā. Copēju Saulkrastos.
27.jūlijs 2009, 11:17 | links
 
Sestdien vakara biju Segliņu ezerā! Pirmo reizi šajā ezerā, bet pēc vietas sameklēšanas un iebarošanas pieteicās 3 ruduļi un 2 ašuki, tā teikt kaķim vakariņas!
27.jūlijs 2009, 10:57 | links
 
Nu esmu atgriezies no tā Dridža,vieta jau smuka.Ezers ar dzidru ūdeni,starp kalniem,ja kaut ko aizmirst augšā pie teltīm,tad ir ko kāpt pakaļ.Vispār priecē tas puses cilvēku attieksme pret savu zemi.Aizbraucot jau aiz Jēkabpili kādu gabalu,var redzēt kā tiek apstrādāta zemīte,nopļauti lauki un pļavas,ganās mājdzīvnieki.Tiešām baigi iekrita acīs.Tur nav tādu viensētu,kurā nenodarbotos ar lopkopību.Tagad pa copi;sestdien jau ap 15tiem biju nokāpis lejā pie ezera.Rokās 4m teleskopiņš,slieku bundža un formas kukulis.Bija vietas,kurās varēja pacopēt bez laivas,pametot metrus 8+ ,dziļums jau sasniedza 3 un vairāk m.Asareļi bija aktīvi,reti kāds 100gr.Iebaroju,sāka mocīt breksēni un raudeles,neviena zivs pat 250gr nebija.Uznāca lietus gāziens un kāpu kalnā,lai vakara pusē iebrauktu ar laivu.Pēc septiņiem iebraucu ezerā ar izīrētu laivu no vietējās saimnieces,jo bāzes laivas kādas piecas,bija aizņemtas.Tā sāku taustīt tos dziļumus sākumā ar džigiem.Tiešām dziļš,neviens tās gumijas dažādās negribēja,ne pie zālēm,ne kantēm.Tad izdomāju pāriet uz roteriem,mainīju dažādus-liku dubultās lapiņas,smagos,ar gumijas zivi un lapiņām,viss pieveda pie tā,kad asareļi pat nenāca pakaļ.Pavelcēju kadu laiku=0.Ņēnu voblerus karināt-mainīt,tas pats.Kurus satiku,nevienam nekā nebija.Paņēmu pludiņmakšķeri,iebaroju,parādīja s breksēni,pa raudai,bet izmērs mazs.Lielākie finierīši~250gr.,visi saimnieces kaķiem.Ar tumsu krastā,cepumus miegam un kas tev ļaus,sieva vēl izdomā ka vajag pa pļavu lēkāt muzona ritmā.Tā paiet laiks un nav vairs vērts gulēt.Piecos izdzēris kafijas krūzi,jau esmu ezerā sabarotā vietā.Nā ni,brekšu-,tie paši sīkuļi un sīekie plēsoņas,kuri grauž ēsmu kā skudras.Ķeros pie spininga-,laikam vairs nemāku neko atrast,blakus kādus 100m jūras krauklis,vai līdzīgs tam kāds,nepārtraukti nirst un rij zivteles.Ņemos ,kamēr riktīgs pērkons mani dzen uz krasta pusi,jo airēt nākas pārs km.Dabūju kārtīgu gāzienu un ~11tos esmu krastā.Štrunts pa bitēm(zivīm),kad tik medus!!!!!!!!
27.jūlijs 2009, 08:48 | links
 
Sorry, ...nostrādā :)
26.jūlijs 2009, 21:06 | links
 
No 5.00-11.00 trīs zemmēra, viens 60cm (ap1.8 kg) zandarti un pieci ašuki ap 100 gr amnestēti. Velcējot ar Rapala SR Persh. Jau kuro reizi šis nostādā.
26.jūlijs 2009, 21:04 | links
 
edgars33...Kāpēc viņas jāizmāna no zālēm?Gan jau ir kāds logs zālēs,tur arī copē.Zālēs drošāk ņem.Ne asakas!
26.jūlijs 2009, 18:55 | links
 
Biju kanierii.
Izliju kaa zurka laivaa un viss ne asaku nedabuuju :(
26.jūlijs 2009, 18:54 | links
 
Man voblers ar tā ir gadījies :)
Lomā sēnes....
26.jūlijs 2009, 16:22 | links
 
sodien biju atkal aizbraucis uz copi 2 karpas cope pasvaka varetu kads pateikt ka vinas no zalem izmanit ar ko labak iebarot
26.jūlijs 2009, 14:00 | links
 
biju cope Daugavas upe,'Pļāviņas,meiginaju dažadi noķērt zivi,gan breksi,gan samu,gan zandartu.Uz breksi bija tris ļoti švakas copites bez rezultata.Zato pielasiju 3 maisus ar senem,luk tada cope.
26.jūlijs 2009, 13:44 | links
 
Šorīt no 5 līdz 10 uz velci viens zandartiņš 1,5 kg un tā arī vienīgā cope.
25.jūlijs 2009, 22:15 | links
 
edgars33...Nevajaga taisīt visādus puņķīšus,liec pa taisno un viss notiks.Ne asakas!
25.jūlijs 2009, 16:37 | links
 
tās lielākās jau vienmēr aiziet :))))))
25.jūlijs 2009, 15:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager