Kā gāja copē (atskaites)?

http://freaknet.lv/web/cope/
8.februāris 2014, 22:19 | links
 
Te es tev saiti aizsūtiju par visiem makšķernieku veikaliem, arī par diennakts!
8.februāris 2014, 22:21 | links
 
Shodien pa ilgiem laikiem aizskrēju līdz Varkalim, no katra cauruma pa vienam asarim, pūta diezgan spēcīgi un viss kūst žļurkstēdams. Kur no rita saurba caurumus tur vakarā tie bija 5x lielāki. Asari nu visai negribīgi ņēma - ar ļoti cītīgu raustīšanu.
9.februāris 2014, 17:08 | links
 
No pusastoņiem līdz vienpatsmitiem Usmā viens ķīsis.
9.februāris 2014, 17:21 | links
 
No 9 līdz 12 - viens zirga zobs Usmā.....
9.februāris 2014, 19:38 | links
 
Klūnu dīķi, uz ūdām 4 copes, 2 atlaistas 2 paņemtas...
9.februāris 2014, 22:43 | links
 
Sausā Daugava pie Ķekavas, bļitka, pēcpusdiena līdz krēslai. Zupas izlase un vistu barība skaitā ap 20 + viens skaists sāns, pacelts līdz caurspīdīgajam ledum, nogāja dziļuma virzienā.
9.februāris 2014, 23:08 | links
 
Sodien ungura daudz siiko, lielakais uz 300g
uz karodzina 1 tuksaa cope
14.februāris 2014, 15:51 | links
 
Šodien mēs ar junioru un kolēģi bijām Pērnavas upē, bija pasūtījums pēc "voblas" zivīm, brīdinājām, ka zivju būs daudz :), teica, ka ļoti labi :):)
Turpināju testētajam un pilnveidot savu ziemas fīderi, nākošgad prezentēšu jums jaunu , ļoti interesantu un rezultatīvu copes veidu ziemai :):), pats esmu sajūsmā :):):)

Cope bija laba, straume mainīga, bet copi tas diez ko neietekmēja, zivis visumā smalkas šogad, tĀdi plaukstas pliči, katrs desmitais tikai ap 250+ grami! pa retam asarim, paiet seklāk, tad ir arī diezgan daudz raudu, dziļumā, kur sēdējām mēs ar sīceni, raudu bija mazāk. Barojās ar Salmo Vimba un Sensas karpa sajaukumu, uz āķa Pinki un motilis. Sēdējām teltī abi ar sīceni, copējām katrs tikai ar vienu makšķeri, jo zivs bija aktīva un ar divām tāda baigā strādāšana sanāca :):):, tāpēс slinkojām :):)
Rezultātā mums ar kolēģi katram ap 10 kg, sīcenim ap 6+ kg, lielākās zivis 2 mēra vimbas, daži pliči ap 400 gr, pāris asari ap 200+ grami! man divas smukas, tiešām smukas , zivis zem āliņģa nospruka, nebiju pieradis pie zivs tīša šā ar bez inerces spoli.....
Visumā ļoti labi pavadīta diena :) un..... Izmisis cilvēks, kuram aizvedām visas zivis :):):)
16.februāris 2014, 19:31 | links
 
NG-NG.Kads ledus upee?Un kaa ar uziesanu?
17.februāris 2014, 16:20 | links
 
Ledus pats par sevi ļoti labs vēl, uziešana kā kurā vietā, bet parastajos zābakos var, ejot virsu udens nebija, nākot nost bija pacēlies lidz pus zabakam

Udens vel ziemigi dzidrs, bet vai ledus bus ari lidz viikendam, precīzāk vai tiks virsu, nemāku teikt, pa nedēļu vēl droši var braukt
17.februāris 2014, 17:10 | links
 
kadaa upee sodien no ledus kolegjiem,3 vedzeles 2 no taam stabila meera apm 45 cm,divu veidu lasveidiigaas zivis ,pietiekosaa daudzumaa...:) plus asarelji un dazi mega kjiisi.no 11-16 iem.
20.februāris 2014, 17:51 | links
 
jaa un ledus slapjs, bet ciets,caurspiidiigs apm 30 cm.
20.februāris 2014, 17:53 | links
 
Lobes ezerā pāris dienas atpakaļ līdaka - 9,1 kg
20.februāris 2014, 21:45 | links
 
Veči, ko lai dara brīvdienās ar copi Rīgas rajonā? Ledus jau strjomnais, pludu nav kur mērk, arī laikam nav jēgas mērkt ...
21.februāris 2014, 10:16 | links
 
Archey, vari meginat Dunjezeru/Lilasti vai Dzirnezeru, ar uziecanu nav nekadu problemu, ledus labs/drosh, bet ar copi gan udigi:(((
21.februāris 2014, 10:40 | links
 
Veči, ko lai dara brīvdienās ar copi Rīgas rajonā? Ledus jau strjomnais, pludu nav kur mērk, arī laikam nav jēgas mērkt ...

Archey, 21.februāris 2014, 10:16


Pa ezeriem vēl var diezgan mierīgi ja nelien kanālu un sateču rajonos. Uz ķīša es nekāptu, bet Balču, Dzirnu vai kādu citu pamēģinātu. Diemžēl laiks un situācija man par sliktu... 1%, ka izdosies izrauties. Drīzāk jau nē.
21.februāris 2014, 10:41 | links
 
Paldies par padomu ... būs vien jāmēģina kkur vēl uzrāpties, savādāk pa nedēļu copes hormona toksikoze ... :)
21.februāris 2014, 12:02 | links
 
Paldies par padomu ... būs vien jāmēģina kkur vēl uzrāpties, savādāk pa nedēļu copes hormona toksikoze ... :)

Archey, 21.februāris 2014, 12:02



Laimīgais. Pēc tādas klasifikācijas man pēc 3 nedēļām jau ir komatozs stāvoklis:)))
21.februāris 2014, 14:02 | links
 
Par komatozi es ar sāku satraukties - kā nekā viss marts priekšā - ne ledus, ne vaļējie ... :S
21.februāris 2014, 14:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager