Kā gāja copē (atskaites)?

Čau visiem.;)

Varbūt Jūs džeki zinat, kad īsti sāk ķerties karūsas, cik noprotu, tad varu cerēt tikai uz aprīļa beigām? ;(
19.marts 2014, 18:42 | links
 
Čau visiem.;)

Varbūt Jūs džeki zinat, kad īsti sāk ķerties karūsas, cik noprotu, tad varu cerēt tikai uz aprīļa beigām? ;(

PatiikCopeet, 19.marts 2014, 18:42


Man jau liekas, ka tas ir stipri atkarīgs no ūdenstilpnes. Esot pat vietas, kur viņas arī ziemā no ledus ķeras. Vienā copes raidījumā pirms pāris gadiem pat rādīja...
19.marts 2014, 18:46 | links
 
Nu es itkā tēmēju uzvienu konkrētu ezeru, īsumā varu pateikt, ka ezers ir salīdzinoši dīvains, jo aizpagājušajā gadā ar draugiem pa vasaru vilkām ārā karūsas vienu pēc otras (un tādas pamatīgas, gandrīz visas ap kilogramu, un pats labākais ir tas, ka gandrīz zem kilograma arī mazākas neķeras, visas ir lielas un smukas) taču pagājušovasar mēs nenoķērām pilnīgi nevienu karūsu, kaut gan varteikt, ka katru dienu braucām copēt, pat uz naktīm sēdējām un nekā, bet apspriežoties ar citiem makšķerniekiem, viņi saka, ka ir gan pāris dabūjuši...
Tāpēc man tāds jautājums bija par to ķeršanos...;D
Tad jau varbūt jāizbrauc un jāpamēģina :D
Paldies.;)
19.marts 2014, 19:00 | links
 
Nu es itkā tēmēju uzvienu konkrētu ezeru, īsumā varu pateikt, ka ezers ir salīdzinoši dīvains, jo aizpagājušajā gadā ar draugiem pa vasaru vilkām ārā karūsas vienu pēc otras (un tādas pamatīgas, gandrīz visas ap kilogramu, un pats labākais ir tas, ka gandrīz zem kilograma arī mazākas neķeras, visas ir lielas un smukas) taču pagājušovasar mēs nenoķērām pilnīgi nevienu karūsu, kaut gan varteikt, ka katru dienu braucām copēt, pat uz naktīm sēdējām un nekā, bet apspriežoties ar citiem makšķerniekiem, viņi saka, ka ir gan pāris dabūjuši...
Tāpēc man tāds jautājums bija par to ķeršanos...;D
Tad jau varbūt jāizbrauc un jāpamēģina :D
Paldies.;)

PatiikCopeet, 19.marts 2014, 19:00


Ja pagājušajā gadā neķērās, tad ir pavisam reāls pamats domāt ka ķersies šogad. Tas ir pilnīgi noptieni :D. Man tas ir pierādījies jau sešus gadus, ka vienu gadu ņem lielās, bet nākamajā ne. Piemēram man pagājušogad ar lielajām sanāca bieži tikties, šogad centīšos apgāzt visus likumus neturpināt tradīciju :D
19.marts 2014, 21:07 | links
 
Nu es itkā tēmēju uzvienu konkrētu ezeru, īsumā varu pateikt, ka ezers ir salīdzinoši dīvains, jo aizpagājušajā gadā ar draugiem pa vasaru vilkām ārā karūsas vienu pēc otras (un tādas pamatīgas, gandrīz visas ap kilogramu, un pats labākais ir tas, ka gandrīz zem kilograma arī mazākas neķeras, visas ir lielas un smukas) taču pagājušovasar mēs nenoķērām pilnīgi nevienu karūsu, kaut gan varteikt, ka katru dienu braucām copēt, pat uz naktīm sēdējām un nekā, bet apspriežoties ar citiem makšķerniekiem, viņi saka, ka ir gan pāris dabūjuši...
Tāpēc man tāds jautājums bija par to ķeršanos...;D
Tad jau varbūt jāizbrauc un jāpamēģina :D
Paldies.;)

PatiikCopeet, 19.marts 2014, 19:00



A ko tu ar viņām darīji? Kā gatavoji? Latgalē ir vietas, kur pie palielām karūsām var tikt visu vasaru bez problēmām, bet ko ar bviņām lai dara??? kotletēs malt nav ko (kā iekšās izņem, tā kauli un āda:)), kūpinātas negaršīgas, ceptas asakainas ...
19.marts 2014, 22:11 | links
 
Nu es itkā tēmēju uzvienu konkrētu ezeru, īsumā varu pateikt, ka ezers ir salīdzinoši dīvains, jo aizpagājušajā gadā ar draugiem pa vasaru vilkām ārā karūsas vienu pēc otras (un tādas pamatīgas, gandrīz visas ap kilogramu, un pats labākais ir tas, ka gandrīz zem kilograma arī mazākas neķeras, visas ir lielas un smukas) taču pagājušovasar mēs nenoķērām pilnīgi nevienu karūsu, kaut gan varteikt, ka katru dienu braucām copēt, pat uz naktīm sēdējām un nekā, bet apspriežoties ar citiem makšķerniekiem, viņi saka, ka ir gan pāris dabūjuši...
Tāpēc man tāds jautājums bija par to ķeršanos...;D
Tad jau varbūt jāizbrauc un jāpamēģina :D
Paldies.;)

PatiikCopeet, 19.marts 2014, 19:00


A ko tu ar viņām darīji? Kā gatavoji? Latgalē ir vietas, kur pie palielām karūsām var tikt visu vasaru bez problēmām, bet ko ar bviņām lai dara??? kotletēs malt nav ko (kā iekšās izņem, tā kauli un āda:)), kūpinātas negaršīgas, ceptas asakainas ...

Archey, 19.marts 2014, 22:11


Ja karūsa ir tiešām normāla +- 1kg, tad ar asakām nav tik traki. Es vidū salieku dilles un citus labumus un cepeškrāsnī iekšā, arī kūpinātai nav ne vainas, lai gan gaumes lieta protams. katram sava zivs.
19.marts 2014, 22:29 | links
 
Karūsai ir tā patīkamā saldā garša, kuras dēļ ir vērts dažreiz arī pacīnīties ar asakām. Par dūņu garšām, par ko baumo cilvēki, neko nezinu, neesmu saskāries.
19.marts 2014, 22:53 | links
 
Pat nemaz nezinu pie kuras sadaļas likt - šodien, braucot uz Koknesi, uz Pērses upes, uz ledus, vēl sēdēja 6, pat nezinu kā lai saka, laikam jau, idioti.....
Vai tiešām bija tik laba cope lai riskētu?
20.marts 2014, 23:08 | links
 
Pat nemaz nezinu pie kuras sadaļas likt - šodien, braucot uz Koknesi, uz Pērses upes, uz ledus, vēl sēdēja 6, pat nezinu kā lai saka, laikam jau, idioti.....
Vai tiešām bija tik laba cope lai riskētu?

mezkalns, 20.marts 2014, 23:08


Labi saskatīji? Reizēm kad ūdeni nomet, celmi izspiežas:)
21.marts 2014, 07:04 | links
 
Nezinu kurā vietā Tev tie celmi izspiežas. Jā, man izspiežas, bet citā vietā un pavisam kas cits.. :D
Tie celmi bija ar visiem boriem un kastēm. Plus vēl krāsainos apģērbos....
Nevaru teikt ka man ir perfekta redze, bet tik daudz vēl varu saskatīt, lai nesajauktu celmus ar cilvēkiem.
21.marts 2014, 10:11 | links
 
Nezinu kurā vietā Tev tie celmi izspiežas. Jā, man izspiežas, bet citā vietā un pavisam kas cits.. :D
Tie celmi bija ar visiem boriem un kastēm. Plus vēl krāsainos apģērbos....
Nevaru teikt ka man ir perfekta redze, bet tik daudz vēl varu saskatīt, lai nesajauktu celmus ar cilvēkiem.

mezkalns, 21.marts 2014, 10:11


Priecājies draudze:) Tad jau būsi redzējis Jēzus mantiniekus, kas staigā pa ūdens virsu. Jāatzīst, ka tur tajos divos līkumos ledus stāv makten ilgi, bet tik tun tā tie cilvēki gluži ar prātu draugos nav... cerams, ka visi tika arī nost. Būs jāpiezvana vecākiem, vai kāds vietējais nav pagrimis:)))
21.marts 2014, 11:00 | links
 
cerams, ka visi tika arī nost. Būs jāpiezvana vecākiem, vai kāds vietējais nav pagrimis:)))
mirtins, 21.marts 2014, 11:00


Ko nu satraukties par tādiem - ja reiz cilvēkam prātiņa nav, tad nav... Lai tik slīkst.
21.marts 2014, 11:25 | links
 
Ja skatās no tilta, tad tie pieci sēdēja pie tālākā līkuma, bet viens dullais pie tilta, pirmjā līkumā. Un ne jau pie kreisā krasta,bet gan pie labā, tieši kur straume...
Jācer gan ka visi tika mājās.
21.marts 2014, 15:30 | links
 
Tak tikko gar Pērsi braucu, arī šodien vēl pāris pārgalvji kaut ko tur makarēja
22.marts 2014, 13:32 | links
 
M.Jugla pie Dobelniekiem
vimba klusee, paris plaukstas raudas uz grunteni. laiks super.
22.marts 2014, 14:38 | links
 
Daugavā kaut kas ķerrās uz pludiņa?
22.marts 2014, 16:35 | links
 
Tikai vakardienas pēcpusdienā dabūju padzirdēt, ka tepat nepilnus 50km no Rīgas uz dienvidiem veči jau nedēļu štepselē asari.... pieklājīgu asari!
Šorīt biju klāt! Dabiski, ka nakti nogulēt bija praktiski neiespējami, jo pēc smalkā dribla esmu nocieties nenormāli, un ja vēl otrā auklas galā ir kāds, kurš padrebina... kaut vai vietumis :)
Pirmais metiens šķiet pateica priekšā visu par dienas tālāko gaitu. Jau pirmajā solī BAAMMSSS! Pumpē, pumpē agresīīīvvvssss! Asums pa ziemu zudis. Sākuma pat nepiečohnīju, kas ir pumpētājs. Skaidrs, ka zāļā! Mēra zaļā! Trīs reizes pienāc pie krasta un trīs reizes arī aizskrēja. Tikai ar ceturto piegājienu dabūju redzēt, ka Tioga 2,4 collu garumā un Nagoya Shrimp krāsa tai vīd pašā knābja galiņā. Satvēru un no mānekļa to atbrīvoju, zaļo no ūdens tā arī neizcēlis. Aizpeldēja! Likā nu tik būs un tik vilks! Skuju! Šur uzsities, tur piebakstījiens. Mānekļu izmēros un krāsojumos it nekādas logikas. Sapratu tikai to, ka viņš tur apakšā ir, bet ir vai nu jau krietni dabūjis pa lūpām vai arī vienkārši konkrēti paretināts. Uz kādiem 11iem iesila diena un atvērās Bugsy Shad 2,8" Green Pumpkins. Asari nebija lieli, bet bija. Pēc vieniem devos uz krastu, lai paspētu uz pusdienām vel ašuku filejiņas noģerbt.
Ar vārdu sakot pāris dienas biju nokavējis... Priekš pavasara cope lieliska!!!
22.marts 2014, 17:37 | links
 
Apsveicu! Reizēm ir tā,ka sākumā'"bams-bams" un pēc tam skuju ziepes.
22.marts 2014, 23:28 | links
 
Nezinu kurā vietā Tev tie celmi izspiežas. Jā, man izspiežas, bet citā vietā un pavisam kas cits.. :D
Tie celmi bija ar visiem boriem un kastēm. Plus vēl krāsainos apģērbos....
Nevaru teikt ka man ir perfekta redze, bet tik daudz vēl varu saskatīt, lai nesajauktu celmus ar cilvēkiem.

mezkalns, 21.marts 2014, 10:11
22.marts 2014, 23:32 | links
 
Nezinu kurā vietā Tev tie celmi izspiežas. Jā, man izspiežas, bet citā vietā un pavisam kas cits.. :D
Tie celmi bija ar visiem boriem un kastēm. Plus vēl krāsainos apģērbos....
Nevaru teikt ka man ir perfekta redze, bet tik daudz vēl varu saskatīt, lai nesajauktu celmus ar cilvēkiem.

mezkalns, 21.marts 2014, 10:11

Meitene vai sieviete vīrietim varētu pateikt-"Vau-tev ir riktīgs celms!
22.marts 2014, 23:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager