Kā gāja copē (atskaites)?

un vēl kas, piemēram es copēju apmēram 70metru garā posmā, vieta zivīga, bet vimba ķērās tikai nelielā laukumā, es pat zinu kapēc. Bet visiem to nesaprast, kas prasa precīzas kordinātes. Brauciet, meklējiet un makšķerējiet :) Ne asakas ;)
30.marts 2014, 21:42 | links
 
Es ar šodien atklāju vimbu copi Lielupē. 4gb. tīkliņā un viens interesants bonusiņš - līnis 1.2 kg.
Biju posmā no varkaļu ostas līdz Spuņciemam. Visas copes no rīta, ap 10 ( pēc jaunā laika) jau varēja doties majās... Cope super, laiciņš super!
Ne asakas visiem!
30.marts 2014, 21:54 | links
 
Čiv riv visiem. ;)
Man tāds smieklīgs jautājums... kapēc man nekas nevienā ezerā neķerās? :D cik te lasu, tad izskatās, ka tagad jāmakšķerē upēs, vai tad ir tik liela atšķirība starp upi un ezeru? :D
Paldies.;)
31.marts 2014, 12:27 | links
 
Čiv riv visiem. ;)
Man tāds smieklīgs jautājums... kapēc man nekas nevienā ezerā neķerās? :D cik te lasu, tad izskatās, ka tagad jāmakšķerē upēs, vai tad ir tik liela atšķirība starp upi un ezeru? :D
Paldies.;)

PatiikCopeet, 31.marts 2014, 12:27


Protams!

Tikpat liela atšķirība kā tranzīta šoseju un pilsētas nomali:)
31.marts 2014, 12:38 | links
 
Čiv riv visiem. ;)
Man tāds smieklīgs jautājums... kapēc man nekas nevienā ezerā neķerās? :D cik te lasu, tad izskatās, ka tagad jāmakšķerē upēs, vai tad ir tik liela atšķirība starp upi un ezeru? :D
Paldies.;)

PatiikCopeet, 31.marts 2014, 12:27

Protams!

Tikpat liela atšķirība kā tranzīta šoseju un pilsētas nomali:)

kraft, 31.marts 2014, 12:38

Paldies.;)
31.marts 2014, 12:44 | links
 
Cope zem Skaistkalnes, pa Memeli-nekāda.Laikam vēsā nakts vainīga.Dažas raudiņas un tās negribigi.Par vimbu-jāatliek uz nedēļas beigām.
1.aprīlis 2014, 16:01 | links
 
Domā uz nedēļas beigām jau līdz Skaistkalnei būs uznākušas?
1.aprīlis 2014, 16:29 | links
 
Vakara pastaigas rezumē-biju aizgaajis ar suni liidz upei, apstaigat paaris vietas un noskaidrot, kas peec lielajiem uudenjiem mainiijies. Kopumaa neslikti, paaris berldriitees un liikumos 7 vimbas un 3 sapali, visas atlaistas. Copes riiki-spinis ar testu 3-18grami, sliidoshais 10gr svininjsh un pavada ar aakji, uz aakja pusotrs nakts taarps, ja seedeetu ilgi tajaas vietaas, vareetu vilkt uz nebeedu.
4dien ir doma papludinjot un mazliet iebarot, gribas sportisko copi un mazliet atvilkties. Nu jaa, liimens turpina kristies un uudens nu jau gandriiz tiirs.
1.aprīlis 2014, 21:15 | links
 
itāli
Suns gan dabuja izskrieties...:-)...kamēr tu Tu ar ūdiem nodarbojies:-)
1.aprīlis 2014, 21:22 | links
 
itāli
Suns gan dabuja izskrieties...:-)...kamēr tu Tu ar ūdiem nodarbojies:-)

jeeska, 1.aprīlis 2014, 21:22


Suns labi izskraidiijaas dzenaajot piiles, shkjita, ka par mani bija aizmirsis :D
1.aprīlis 2014, 21:37 | links
 
Suns ir,pīles ir-pietrūkst skroten.Un viss būtu izdevies.
3.aprīlis 2014, 14:49 | links
 
[quote=357350]Vakara pastaigas rezumē-biju aizgaajis ar suni liidz upei, apstaigat paaris vietas un noskaidrot, kas peec lielajiem uudenjiem mainiijies. Kopumaa neslikti, paaris berldriitees un liikumos 7 vimbas un 3 sapali, visas atlaistas.

Ja nav noslēpums tad kā Tu copē? Iemet to vieglo ēsmu upē un ļauj tai velties pa grunti, kamēr to pagrābj vimba? Copi šadā gadījumā var normāli redzēt?
Zacepi šādā veidā nesanāk baigi daudz?
3.aprīlis 2014, 15:46 | links
 
[quote=357350]Vakara pastaigas rezumē-biju aizgaajis ar suni liidz upei, apstaigat paaris vietas un noskaidrot, kas peec lielajiem uudenjiem mainiijies. Kopumaa neslikti, paaris berldriitees un liikumos 7 vimbas un 3 sapali, visas atlaistas.

Ja nav noslēpums tad kā Tu copē? Iemet to vieglo ēsmu upē un ļauj tai velties pa grunti, kamēr to pagrābj vimba? Copi šadā gadījumā var normāli redzēt?
Zacepi šādā veidā nesanāk baigi daudz?

Heil, 3.aprīlis 2014, 15:46


Apmeeram bet ne gluzhi. :)
Metu.parasti straumee, tad mazliet oievelku ar domu, ka tas svins kaut kur uz straumes un atstraumes malu nogrims, peec tam pietinu un kaatu uz stakles, aykla smuki nostiepta un viss shtokos. Copi redz perfekti, neatkariigi no taa, vai ar fiideri un vieglajiem 10-20 gramu sviniem, vai ar spininga kaatu, efekts viens un tas pats.
Zacopi gadaas, bet taadi gadaas jebkuraa copes veidaa. :)
3.aprīlis 2014, 20:56 | links
 
Nu taa, shodienas copes apskats-no kaadiem apmeeram 17:00-primerna 20:00, cope ar ieberoshanu, traper fiideris 1kg+kaadi 3litri melnzeme, saakotneejaa doma bija pluds, uzliku 4 grami, nes prom plus vel veejsh nelabs, uzliku 10gr, jau labaak, bet tik un taa aatri nones no vietas, vareetu vietu mainiit, bet aizdoma, ka te pat jaabuut, nu ja, straume briizham visu atsraumi paarnjem, njaa, neko dariit, njemam fiideri.
Uz aakja uzliku vakar atrastos 4 kaparus, viens taads uz 4cm gars paareejie triis uz pusi mazaaki, uzliku veel svina pili 15gr un iemetu. Kameer jaucu bariibu, pamanu, ka kaads mazliet rausta, bet taa nenopietni, veel kaads briidis un pamatiigs raaviens, tad otrs un tad sekoja piecirtiens, un irrrr, kaut kas labs, peec kaada briizha krastaa gulj makans sapals, taa uz 46cm, pielieku pie kaata un skatos, ehh, 45cm tomeer :)
Nu ko, vieta uzbarota, iebaroju ar roku, sametu tenisa lieluma esmas bumbas, vietaa, kur bija plaanots pludinaat.
Liidz vakaram rezultaats sekojosh, pacmit vimbas un 6 sapali, vimba shodien taada pasiika, 7 daudz maz labas, sapali 4 meera, 2 taadi uz 25cm, uz maajaam 1 vimba un 2 sapali.
Bija veel kuriozs-noleemu pamest maliet taalaak, nu gandriiz paari upei, mosh kaads smukulis sapals tur ir, iemetu, gandriiz pie preteejaa krasta, un nolmu mazliet pievilkt, triis spoles apgriezieni un kaut kas notirina, nu ko, jaavelk aaraa jaaparbauda, nu baac, liidaka kurv... aakja nav.. pie sevis nodomaaju, kas ir zaraza, maz vimbas esi ateedusies, ka manas sliekas jaasaak eest...
Nu taads shiivakara izgaajiens uz upi man sanaaca. Bildes a
3.aprīlis 2014, 21:12 | links
 
Bildes ar sapalu bik veelaak , kad kompi iesleegshu :)
3.aprīlis 2014, 21:13 | links
 
Apmeeram bet ne gluzhi. :)
Metu.parasti straumee, tad mazliet oievelku ar domu, ka tas svins kaut kur uz straumes un atstraumes malu nogrims, peec tam pietinu un kaatu uz stakles, aykla smuki nostiepta un viss shtokos. Copi redz perfekti, neatkariigi no taa, vai ar fiideri un vieglajiem 10-20 gramu sviniem, vai ar spininga kaatu, efekts viens un tas pats.
Zacopi gadaas, bet taadi gadaas jebkuraa copes veidaa. :)

itaalis, 3.aprīlis 2014, 20:56[/quote]


Njaa, acīmredzot jāmeklē atstraumes. Tur kur es copēju pie Skrundas Ventā, tur 80-100 gr svinu vnk nes krastā.... ja nenones krastā, tad skaidrs, ka svins vai āķis ir kkur ieķēries....
Paldies jebkurā gadījumā par info.
4.aprīlis 2014, 09:25 | links
 
Čav Veči,- varat lūdzu pateikt kādas zivis pašlaik ķerās gaujā un ezeros?;)
Paldies.
4.aprīlis 2014, 23:33 | links
 
Mj sezona beidzot atklāta:) loms-2asarīši +nerealizēta cope, asari aptuveni 0.1kg rumpī. Prieka pilns mūlis:) Vieta: ezers aiz Gaujas tilta Saulkrastu virzienā. Darbības laiks 1,5/h. Kā teiktu sen pazudušais foruma biedrs jojo: za ribalku!:)
6.aprīlis 2014, 17:04 | links
 
Un taa,shodien lielaa jugla. Nebiju viens, bet ar kolegji no ogres.
Kopumaa njemot ljoooti slikti.
Garam skrejoshajam copmanim viens (ar rokam raadiija ka liels) sapals.
Koleegjim dziivee pirmaas 3 vimbas, 2 meera un viena ap 40cm.
Man viena vimba(laikam)velkot nodila, bet izvilku 3 sapalus, viens meerinjsh un 2 taadi ap 45cm. Vakaraa buus bildes.
Nu jaa secinaaajums, vimbu staavvietas tukshas, tas ko dabuuja koleegjis.izskatiijaaz peec garaam ejoshajaam. Liimenis turpina kristies un uudens skaidroties.
Jagaida soliitais lietus un jauni vimbu bari.
Taakaa lielajaa juglaa turpina kjerties ;)
6.aprīlis 2014, 18:25 | links
 
Trijatā bijām pafīderēt Daugavas lejtecē, copi sākām 10, beidzām 16, zivju aktivitāte it kā ok, bet saradušies smalkie pliči daudz, pirms nedēļas to vēl nebija, tagad daudz tukšu copju, bet process nOtiek diezgan raiti.

Barība mums ar sīceni- 1 Sensas Carp+ 1Salmo fīderis + 1Salmo breksis+ 2 kg smagas zemes, zemes prasījas vairāk, bet mašīnā bija tikai viena paka palikusi :):), plus sauja pinku un šķipsna motiļu
Sākumā 0,14mm pavadas ar 10. āķi, bet pārejot uz 12. āķi uz 0,12 mm Pavadas tukšo copju skaits samazinājās, Pavadas garums 70 cm, gatavās no Owner :)
Straume mainīga, bet ar 50 gr barotavu varēja pacopēt, pamat zivs plicis, brekšuki līdz gramiem 400, raudas nedaudz, daži ķīši, kopā ar sīceni kilogramus 10+ salasījām, kolēģis viens pats arī savus 7+ kg savilka, tā ka arī normāli izguļoties :):) vēl var copes procesu pabaudīt netālu no mājām, veču te bija maz, jo neķerās :):), un vairums ir aizbraucis vimbas neķert :):)
6.aprīlis 2014, 18:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager