Kā gāja copē (atskaites)?

Stulbums jau tas, dzer, "copē", bet netraucē citus, un neaiztiec citus...!?
Var jau padomāt, ka, dažs labs, vienatnē uz copi brauc pilnīgi neaizsargāts, bez nekādiem papildus aizsardzības līdzekļiem...., aplauzušies būtu visi, bet iespējamie sūdi arī būtu lieli...!?
13.maijs 2014, 21:22 | links
 
tikko no copes, nosēdējām divatā uz Titurgas ezera, doma bij kādu karūsu, līni vai vismaz raudiņu noķert ... sabarojām, izmēģinājām visas ēsmas no mīklas, baltuškas līdz pinkiem un sliekām - pa tukšo :( pa kādai smukai raudiņai un viss ... Karūsas lēkā, zivis šļakstās, bet neņem, laikam dēļ aukstā laika nav apetīte ... Veči staigāja uz līdaku, arī pa tukšo.
14.maijs 2014, 21:54 | links
 
Es ar pie Titurgas ezera dzīvoju tieši blakus, ik pa laikam ielaižu karūsas. Bet copēju reti tur. :)
14.maijs 2014, 22:15 | links
 
es ar dzīvoji samērā netālu, tāpēc darba dienas vakaros dažreiz aizeju pasēdēt pabaudīt dabu, lai nav DOM2 pa TV jāskatās :D cik esmu dzirdējis no vietējiem - zivis tur ir un labas, man pagaidām pirmā sezona Titurgā, tāpēc vēl kkā neesmu izkodis kā tās karūsas un līņus piemānīt ...
14.maijs 2014, 22:28 | links
 
tikko no copes, nosēdējām divatā uz Titurgas ezera, doma bij kādu karūsu, līni vai vismaz raudiņu noķert ... sabarojām, izmēģinājām visas ēsmas no mīklas, baltuškas līdz pinkiem un sliekām - pa tukšo :( pa kādai smukai raudiņai un viss ... Karūsas lēkā, zivis šļakstās, bet neņem, laikam dēļ aukstā laika nav apetīte ... Veči staigāja uz līdaku, arī pa tukšo.

Archey, 14.maijs 2014, 21:54


Šie seklie ezeri ir ļoti meteojūtīgi. Zivīm nav iespēja regulēt spiedienu, atdziest un sasilst momentāli...
14.maijs 2014, 22:32 | links
 
piekrītu, bet titurgas peļķi par seklu nosaukt nevar, pēc padziļināšanas esot ~10m dziļums ...
14.maijs 2014, 22:40 | links
 
piekrītu, bet titurgas peļķi par seklu nosaukt nevar, pēc padziļināšanas esot ~10m dziļums ...

Archey, 14.maijs 2014, 22:40


ūja nepārspīlē ar tiem 10 m ? :) tobiš nolaida ūdeni un ar ekskavatoru izraka 9m bedri, jo pēc ezeri.lv dziļums līdz 1 m. Neticās arī ka dūņas bij sakrājušās tik dziļā slānī.
14.maijs 2014, 22:55 | links
 
piekrītu, bet titurgas peļķi par seklu nosaukt nevar, pēc padziļināšanas esot ~10m dziļums ...

Archey, 14.maijs 2014, 22:40

ūja nepārspīlē ar tiem 10 m ? :) tobiš nolaida ūdeni un ar ekskavatoru izraka 9m bedri, jo pēc ezeri.lv dziļums līdz 1 m. Neticās arī ka dūņas bij sakrājušās tik dziļā slānī.

Sulla, 14.maijs 2014, 22:55


Sulla, paskaties uzmanīgi www.ezeri.lv 2008.gada ierakstu - 8.0m :) Bet vietējie, kas ar laivām copē, saka ka visi 10m esot ... Cik sapratu, tad tur izpumpēja sapropeli, tur ir kūdras purvs, tā ka diezgan ticami ...
14.maijs 2014, 22:58 | links
 
Blakus Titurgas ezeram būvēja māju ciemu, tur sūknēja smiltis priekš tā ciema, dziļumi tur ir kā pa celmiem, un dziļš arī ir. Vispār interesants ir viņš.Bet labāk neko daudz nestāstīt!
15.maijs 2014, 19:10 | links
 
Šodien Užavas upē viens super zemmērs uz spiningu, šogad neviena ņemama zivs :(
15.maijs 2014, 19:22 | links
 
Atskaite:Vakar,biju ezerā X un šorīt Daugavā.Abās vietās izmērs klibo,nevienas ņemamas līdakas.Cik piekodās-neskaitīju,bet daudz!
16.maijs 2014, 13:57 | links
 
ezerā "X" :D itkā visi tagad skrietu uz to ezeru "X" skaldīt zemmērus :)
16.maijs 2014, 14:00 | links
 
Kāds nav bijis Duņezerā pie Lilastnieka? Moš var ieteikt kādu vietu kur pacopet tur?
16.maijs 2014, 15:40 | links
 
Biju izķert zušus, un gribu, lai visi to zina: es uzspļauju visādiem padomdevējiem, kas te papilnam un citur ūdeņu krastos; kas neko nemāk, un to māca citiem. Zuši galīgi nenāca, un es riktīgi nospļaujos!
18.maijs 2014, 01:31 | links
 
piekdiena lielupē pie priedaines, vakarpusē - pilnīga nulle.

Pa nedēļas vidu latgalē, netālu no aglonas līdaka ap 5 -7 kg, aizbēga. Biju iebraucis svešā ezerā , kaut kur pa ceļam starp Preiļiem un Aglonu, es esmu čivuls tapēc sīkāk nepateikšu, tur tāds miests Šnepsti un tad pa šaubīgu lauku ceļu kādi pāris km mežā. Iebraucu ar peldlīdzekļa parodiju, pēc stabilitates kā depo ražojumiem, iepidžināju sudrabaino bumu lēpēs un šī uzķērās. Stīvēju minūtes 10, atstīvēju līdz laivai un sapratu ka bez sačoka nekā. cerēju ar 1 roku izairēt krastā un tad gūt uzvaru, bet kamēr piņķerējos zivs uztaisīja saltomortali un čau. Pārējie tikai knapmeri, tos laidu vaļā.

Bet saulrieti tai čangaļzemē ir fantastiski pie čivuļiem tādu nav.
18.maijs 2014, 16:44 | links
 
Biju izķert zušus, un gribu, lai visi to zina: es uzspļauju visādiem padomdevējiem, kas te papilnam un citur ūdeņu krastos; kas neko nemāk, un to māca citiem. Zuši galīgi nenāca, un es riktīgi nospļaujos!

gandijs, 18.maijs 2014, 01:31

Gandij,turies! Tev ir jābūt sava nik-vārda cienīgam nēsātājam!
18.maijs 2014, 17:15 | links
 
Biju izķert zušus, un gribu, lai visi to zina: es uzspļauju visādiem padomdevējiem, kas te papilnam un citur ūdeņu krastos; kas neko nemāk, un to māca citiem. Zuši galīgi nenāca, un es riktīgi nospļaujos!

gandijs, 18.maijs 2014, 01:31


Kā es Tevi saprotu!
18.maijs 2014, 20:39 | links
 
Lielupes pietekās līdakas rij nēģus. Vakar no rīta vienā tādā Kalnciema apkārtnē laba cope, ko ik pa brīdim pārtrauca negaiss. Pāris stundās vairākas atlaistas, 1,5 un 1,7 paņemtas, viena smuka aizgāja. Pirms pāris dienām turpat vakara cukā 1,7 paņemta, trīs mazākas peld tālāk. Visas uz 3. mepša. Biju domājis pamēģināt ar gumijas nēģveidīgo tārpu, bet kā te citi raksta, tas laikam baigi lēni jāvada, man nav tāda pacietība. Toties rotiņu kampa pat tad, kad nēģa aste vēl no mutes karājās.
19.maijs 2014, 13:41 | links
 
Šodien kā jau sutīgā brīvdienā ar savu otro pusīti pabiju pie jūras un arī pastaigāju pa ziedošo priežu mežu gar vairākiem meža ezeriņiem. Protams vairāk tāds brīvdienu plezīrs ne nopietna cope, tāpēc ne uz ko daudz necerot paķeru vieglu spiningu un somā iemetu vienu nelielu vizuļu kastīti. Pēcpusdienā saule karsēja ne pa jokam, +30 stabili, tik izlaist garu neļāva spirgtais vējelis. Kad gana biju izvāļajies, aliņu vēsu salacies, laiks tā kā salikt kātu un paprovēt noskalot kādu vizuli. Liels bija mans pārsteigums kad pēc 5 min ieapaļā līcītī pie paša krasta uzkabinājās kas smags. Laikam kārtējais priežu zars, nodomāju, tie te gar malu netrūkst. Lēnām ceļu laukā, opā bet zars sāk trādirīdi uz ūdens virsmas! Izrādās vizuli delikāti līdz ūkai ierijusi līdaka ap 75cm, mella kā caur skursteni izrauta un ar tik orandžu vēderu ka ugunskrupim no skaudības būtu jāpaliek zaļam! Tikai celtā laukā attapusies ka negrib viss nonākt saules sakarsētajās smiltiņās un parāda ka mellie nepadodas! Asa 5 min cīņa (0,18 mm monoaukla), kuras laikā skursteņlīdaka pāris reiz centās ieskriet krasta niedrēs. Nelaidu gan, tikmēr dārgā jau blakām un sākas profī iefilmēšana uz mobilo. Sapratusi ka tiek iemūžināta filmā, mellā vēl nodemonstrē pāris piruetes virs ūdens. Nu jau pietiks izrādīties nosaku un aicinu šo krastā, uz ka šamā nemaz neiebilst un ļaujas manam maigajam kampienam aiz žaunas. Dārgā svinīgi paziņo ka būs visi 4 kg, uz ko es kā jau rūdītam udeņu vilkam pieklājas, paškritiski iebilstu ka drīzak 2. Vēlāk kad tīru un puncī tai atrodu pussagremotu karūsveidīgu uz 20cm, nospriežu ka varbūt 3kg arī ira :) Pagaidām lielākais kukainis no šiem rāvainajiem un ar barības vielām nabadzīgajiem piejūras ezereļiem. Pārsvarā te pa retam ķeras švilpītes 35-50cm, visbiežāk nekas :) Ak jā uz ko tad paņēma? Nu šo ezeru klasikas jau daudzu gadu garumā, mepiņa melno fūrija 4. izmēra, melnu ar dzelteniem rimbuļiem. Video gan nelikšu, man tur tik pašapzinīgs un lielīgs smaids pa visu ģeimi , lai paliek, atvainojiet.
25.maijs 2014, 00:22 | links
 
Sulla forsha atskaite , pec dazham stundam ari laidishu kaadi ziveli piemanit
25.maijs 2014, 01:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager