Kā gāja copē (atskaites)?

No krasta manuprāt diezgan bezcerīgi, bet, lai veicas! Es ar downrigeri pabraukāšu :)

Pilnīgi drošs variants zandartam ir DS, bet es nemāku tik garšīgi tirināt :)
29.maijs 2014, 15:54 | links
 
No krasta manuprāt diezgan bezcerīgi, bet, lai veicas! Es ar downrigeri pabraukāšu :)

Pilnīgi drošs variants zandartam ir DS, bet es nemāku tik garšīgi tirināt :)

daddy_j, 29.maijs 2014, 15:54



Pilnīgi drošs variants zandikam no krasta ir dzīvais vai gabaliņš. Es liktu likmi uz dzīvo (beigto) Ja viņs tur apgrozās tad tavu maili paņems stopudova!:)

DSot no krasta nav nopietni ihmo.:)
29.maijs 2014, 16:24 | links
 
No krasta manuprāt diezgan bezcerīgi, bet, lai veicas! Es ar downrigeri pabraukāšu :)

Pilnīgi drošs variants zandartam ir DS, bet es nemāku tik garšīgi tirināt :)

daddy_j, 29.maijs 2014, 15:54


Es tieši pie tā domāju piestradāt:) Nav jau cerības, ka rezultativitāte būs baisā, bet ja piedzīvošu kaut copi, tad jau būšu laimīgs. Trakākais, ka nav pieredzes per to, kur viņi šajā laikā manos robos tusē. tas ka viņi kaut kur ir, es zinu, bet kur konkrēti.... būs jāmeklē:)
29.maijs 2014, 16:28 | links
 
No krasta manuprāt diezgan bezcerīgi, bet, lai veicas! Es ar downrigeri pabraukāšu :)

Pilnīgi drošs variants zandartam ir DS, bet es nemāku tik garšīgi tirināt :)

daddy_j, 29.maijs 2014, 15:54


Pilnīgi drošs variants zandikam no krasta ir dzīvais vai gabaliņš. Es liktu likmi uz dzīvo (beigto) Ja viņs tur apgrozās tad tavu maili paņems stopudova!:)

DSot no krasta nav nopietni ihmo.:)

kraft, 29.maijs 2014, 16:24


A es iespītēšos un mēģināšu:) Tieši pa tavām vietām:)
29.maijs 2014, 16:28 | links
 
No krasta manuprāt diezgan bezcerīgi, bet, lai veicas! Es ar downrigeri pabraukāšu :)

Pilnīgi drošs variants zandartam ir DS, bet es nemāku tik garšīgi tirināt :)

daddy_j, 29.maijs 2014, 15:54

Es tieši pie tā domāju piestradāt:) Nav jau cerības, ka rezultativitāte būs baisā, bet ja piedzīvošu kaut copi, tad jau būšu laimīgs. Trakākais, ka nav pieredzes per to, kur viņi šajā laikā manos robos tusē. tas ka viņi kaut kur ir, es zinu, bet kur konkrēti.... būs jāmeklē:)

mirtins, 29.maijs 2014, 16:28

Pa lielam, turpat kur parasti šajā laika periodā. ;)
29.maijs 2014, 16:40 | links
 
No krasta manuprāt diezgan bezcerīgi, bet, lai veicas! Es ar downrigeri pabraukāšu :)

Pilnīgi drošs variants zandartam ir DS, bet es nemāku tik garšīgi tirināt :)

daddy_j, 29.maijs 2014, 15:54

Es tieši pie tā domāju piestradāt:) Nav jau cerības, ka rezultativitāte būs baisā, bet ja piedzīvošu kaut copi, tad jau būšu laimīgs. Trakākais, ka nav pieredzes per to, kur viņi šajā laikā manos robos tusē. tas ka viņi kaut kur ir, es zinu, bet kur konkrēti.... būs jāmeklē:)

mirtins, 29.maijs 2014, 16:28
Pa lielam, turpat kur parasti šajā laika periodā. ;)

urmaas, 29.maijs 2014, 16:40


Paldies! Ļoti izsmeļoši:)
29.maijs 2014, 16:43 | links
 
Mirtins
Lūdzu. :)
Tuvāk krastiem šamos var saganīt agrās rīta stundās un vēlāk pēcpusdienā kad šamie iziet medībās. Pa dienu tie būs retāki gadijumi. Kaut ari, ja kante ir netālu no krasta, tad visādi var būt.:)
29.maijs 2014, 16:49 | links
 
Mirtins
Lūdzu. :)
Tuvāk krastiem šamos var saganīt agrās rīta stundās un vēlāk pēcpusdienā kad šamie iziet medībās. Pa dienu tie būs retāki gadijumi. Kaut ari, ja kante ir netālu no krasta, tad visādi var būt.:)

urmaas, 29.maijs 2014, 16:49


To, ka zivs gar kanti snaikstās, tas ir skaidrs un ka no rīta, gar krasta, bet pa dienu pa dziļuma kanti arī. Jautājums jau globāls, kā no krasta bez eholotes saprast, vai šajā laikā, viņi ir šajā posmā, vai nē. Jao kaut kur viņi tur ir, bet vai konkrētajā vietā, tāds ir jautājums:)))
29.maijs 2014, 16:51 | links
 
Mirtins
Lūdzu. :)
Tuvāk krastiem šamos var saganīt agrās rīta stundās un vēlāk pēcpusdienā kad šamie iziet medībās. Pa dienu tie būs retāki gadijumi. Kaut ari, ja kante ir netālu no krasta, tad visādi var būt.:)

urmaas, 29.maijs 2014, 16:49

To, ka zivs gar kanti snaikstās, tas ir skaidrs un ka no rīta, gar krasta, bet pa dienu pa dziļuma kanti arī. Jautājums jau globāls, kā no krasta bez eholotes saprast, vai šajā laikā, viņi ir šajā posmā, vai nē. Jao kaut kur viņi tur ir, bet vai konkrētajā vietā, tāds ir jautājums:)))

mirtins, 29.maijs 2014, 16:51


Meklē, kur DAUDZ balto (raudas, vīķes) grozās.
29.maijs 2014, 17:42 | links
 
Mirtins
Ari eholots nelīdzēs. Tikai laiks rādīs pareizo vietas izvēli. Paveiksies, ja notrāpīsi pirmajās reizēs. Kaut ari vari aiziet garām ļoti rezultatīvai vietai. It sevišķi laikā kad žanīšiem nav ēstgribas.
29.maijs 2014, 17:52 | links
 
Tāds jocīgs jautājums - vai kāds ir ievērojis saistību starp atzīmētām copes dienām makšķernieku kalendārā un reālo copi ? Un kā vispār taisa tādas prognozes uz veselu gadu ?
30.maijs 2014, 08:26 | links
 
Saistība ir,-pilnīgi pretēja,pēc tā arī var vadīties...:)
30.maijs 2014, 08:35 | links
 
Tāds jocīgs jautājums - vai kāds ir ievērojis saistību starp atzīmētām copes dienām makšķernieku kalendārā un reālo copi ? Un kā vispār taisa tādas prognozes uz veselu gadu ?

diametrs, 30.maijs 2014, 08:26


Tas jau kā horoskopi - gribi tici, gribi ne. Vai tas ir tik svarīgi? Vai iesi copēt tikai tad, kad kalendārs rādīs ĪSTO dienu? Lielajam vairākumam copmaņu tā laiciņa nu ir tik, cik ir, tāpēc pārsvarā brīvdienās arī dodas neatkarīgi no visādu kalendāru teiktā :)
30.maijs 2014, 08:38 | links
 
Tāds jocīgs jautājums - vai kāds ir ievērojis saistību starp atzīmētām copes dienām makšķernieku kalendārā un reālo copi ? Un kā vispār taisa tādas prognozes uz veselu gadu ?

diametrs, 30.maijs 2014, 08:26

Tas jau kā horoskopi - gribi tici, gribi ne. Vai tas ir tik svarīgi? Vai iesi copēt tikai tad, kad kalendārs rādīs ĪSTO dienu? Lielajam vairākumam copmaņu tā laiciņa nu ir tik, cik ir, tāpēc pārsvarā brīvdienās arī dodas neatkarīgi no visādu kalendāru teiktā :)

Hotentots, 30.maijs 2014, 08:38



Kad ir ļoti slikti ķēries un ienācis prātā apskatīties pēc tam to kalendāru - ir bijusi tukšā diena, lai gan es īsti neticu, ka gadu iepriekš tādu var sastādīt - "zivju horoskopu"
30.maijs 2014, 08:40 | links
 
Kaut kādai saiknei ar mēness stāvokli jau jābūt,kā nekā arī uz šī foruma dalībniekiem pilnmēness dažreiz iedarbojas...:)Bet ja nopietni,tad protams ka nevar gadu uz priekšu prognozēt kāda būs ūdens un gaisa temperatūra,kāds spiediens un no kuras puses pūtīs vējš...
30.maijs 2014, 08:46 | links
 
Tā kā 'tukšās'dienas pārsvarā ir biežāk ,tad arī lielāka iespēja trāpīt uz "pareizajām"prognozēm:)
30.maijs 2014, 08:50 | links
 
Kādas vēl tur 'tukšās"dienas un mēness fāzes?
30.maijs 2014, 08:53 | links
 
Manuprāt mēness stāvoklis var ietekmēt zivju apetīti tikai vienotā saistībā ar pārējiem dabas apstākļiem...
30.maijs 2014, 08:56 | links
 
Vakar nemiers dīdīja, pabiju Ķīsī - vējš pa stirpu mikruhai... Audupē - tur bija mazliet mierīgāk. Pa kādam asarēnam, zandartēnam, līdzcēnam... kopumā - riktīgi nosalu un nekā ēdama :)
30.maijs 2014, 09:19 | links
 
tā arī ir - mēness ietekmē laika apstākļus - vēju, mākoņu daudzumu, nokrišņus u.c. (piemēram lieldienās parasti ir saulains laiks, bet ap jāņiem līst) un tas vistiešākā veidā ietekmē copi. Nu un protams diennakts laiks, kurā copē un kādas zivis. :)

nevar plkst 11 braukt uz līņu copi un tad žēloties, ka neķērās :)

par to, ka kalendāru sastāda gadu uz priekšu - mēness fāzes un aptumsumus var sarēķināt līdz "pasaules galam", ne tika 1 gadu uz priekšu :)
30.maijs 2014, 09:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager