Kā gāja copē (atskaites)?

Runā, ka Makšķernieku paradīzē Vallē septiņniece līdaka izvilkta pirms Jāņiem.
24.jūnijs 2014, 15:23 | links
 
Juglas upē kūdras tilta tuvumā atrasts zivju uztveramais tīkliņš ! Nozaudētājam pieteikties PM...

Arvids8, 22.jūnijs 2014, 22:41


Ja bez zivēm iekšā, tad manējais. Ja iekšā bija zives, tad kaut kāds veiksminieks būs aizmirsis, kuram labi ķerās.
24.jūnijs 2014, 17:55 | links
 
Runā, ka Makšķernieku paradīzē Vallē septiņniece līdaka izvilkta pirms Jāņiem.

mirtins, 24.jūnijs 2014, 15:23

Ko ta ja neviens nezin, tad pašam jāpareklamē sevi?
24.jūnijs 2014, 19:03 | links
 
Runā, ka Makšķernieku paradīzē Vallē septiņniece līdaka izvilkta pirms Jāņiem.

mirtins, 24.jūnijs 2014, 15:23
Ko ta ja neviens nezin, tad pašam jāpareklamē sevi?

hecs7, 24.jūnijs 2014, 19:03

Nemaz nereklamējos:))) šeit ir portāls, kur visi lielās ar saviem panākumiem... es tā kautrīgi gribēju... bet tu man visu kaifu nolauzi:)))))
25.jūnijs 2014, 07:41 | links
 
Ieliec bildi! Nekautrejies!:) Ne asakas ari turpmāk!
25.jūnijs 2014, 20:25 | links
 
Gandijs ! Kāda tev sajēga par copi,ja neatšķir uztveramo tīkliņu no uzglabājamā....
25.jūnijs 2014, 21:00 | links
 
Gandijs ! Kāda tev sajēga par copi,ja neatšķir uztveramo tīkliņu no uzglabājamā....

Arvids8, 25.jūnijs 2014, 21:00


Tagad tik daudz visādu rīku var sapirkties, ka nevar visu atšķirt, kas ir kas. Nesen veikalā redzēju pat, ka tārpus var nopirkt no gumijas, droši vien, ka Ķīnā ražoti, tur jau visu ko taisa, tāpēc diez vai uz tiem Latvijā var labi zives izķert. Ķīnas apkārtnē, gan jau, ka var labi izķert, ja tikai zives nav pie tiem jau pieradušas, tad viņas vairs neņem, ja pie kaut kā pierod, piemēram, ja vienu vizuli ilgi mētā, zives aprod un nekā nav, tāpēc pareizi ir visu laiku pirkt kaut ko jaunu, ko mest, man jau mājā vietas nav, cik daudz visu ko esmu sapircis.
27.jūnijs 2014, 13:17 | links
 
Gandijs ! Kāda tev sajēga par copi,ja neatšķir uztveramo tīkliņu no uzglabājamā....

Arvids8, 25.jūnijs 2014, 21:00

Tagad tik daudz visādu rīku var sapirkties, ka nevar visu atšķirt, kas ir kas. Nesen veikalā redzēju pat, ka tārpus var nopirkt no gumijas, droši vien, ka Ķīnā ražoti, tur jau visu ko taisa, tāpēc diez vai uz tiem Latvijā var labi zives izķert. Ķīnas apkārtnē, gan jau, ka var labi izķert, ja tikai zives nav pie tiem jau pieradušas, tad viņas vairs neņem, ja pie kaut kā pierod, piemēram, ja vienu vizuli ilgi mētā, zives aprod un nekā nav, tāpēc pareizi ir visu laiku pirkt kaut ko jaunu, ko mest, man jau mājā vietas nav, cik daudz visu ko esmu sapircis.

gandijs, 27.jūnijs 2014, 13:17

Gandijs ! Kāda tev sajēga par copi,ja neatšķir uztveramo tīkliņu no uzglabājamā....

Arvids8, 25.jūnijs 2014, 21:00

Tagad tik daudz visādu rīku var sapirkties, ka nevar visu atšķirt, kas ir kas. Nesen veikalā redzēju pat, ka tārpus var nopirkt no gumijas, droši vien, ka Ķīnā ražoti, tur jau visu ko taisa, tāpēc diez vai uz tiem Latvijā var labi zives izķert. Ķīnas apkārtnē, gan jau, ka var labi izķert, ja tikai zives nav pie tiem jau pieradušas, tad viņas vairs neņem, ja pie kaut kā pierod, piemēram, ja vienu vizuli ilgi mētā, zives aprod un nekā nav, tāpēc pareizi ir visu laiku pirkt kaut ko jaunu, ko mest, man jau mājā vietas nav, cik daudz visu ko esmu sapircis.

gandijs, 27.jūnijs 2014, 13:17
27.jūnijs 2014, 13:20 | links
 
Gandijs ! Kāda tev sajēga par copi,ja neatšķir uztveramo tīkliņu no uzglabājamā....

Arvids8, 25.jūnijs 2014, 21:00

Tagad tik daudz visādu rīku var sapirkties, ka nevar visu atšķirt, kas ir kas. Nesen veikalā redzēju pat, ka tārpus var nopirkt no gumijas, droši vien, ka Ķīnā ražoti, tur jau visu ko taisa, tāpēc diez vai uz tiem Latvijā var labi zives izķert. Ķīnas apkārtnē, gan jau, ka var labi izķert, ja tikai zives nav pie tiem jau pieradušas, tad viņas vairs neņem, ja pie kaut kā pierod, piemēram, ja vienu vizuli ilgi mētā, zives aprod un nekā nav, tāpēc pareizi ir visu laiku pirkt kaut ko jaunu, ko mest, man jau mājā vietas nav, cik daudz visu ko esmu sapircis.

gandijs, 27.jūnijs 2014, 13:17
Gandijs ! Kāda tev sajēga par copi,ja neatšķir uztveramo tīkliņu no uzglabājamā....

Arvids8, 25.jūnijs 2014, 21:00

Tagad tik daudz visādu rīku var sapirkties, ka nevar visu atšķirt, kas ir kas. Nesen veikalā redzēju pat, ka tārpus var nopirkt no gumijas, droši vien, ka Ķīnā ražoti, tur jau visu ko taisa, tāpēc diez vai uz tiem Latvijā var labi zives izķert. Ķīnas apkārtnē, gan jau, ka var labi izķert, ja tikai zives nav pie tiem jau pieradušas, tad viņas vairs neņem, ja pie kaut kā pierod, piemēram, ja vienu vizuli ilgi mētā, zives aprod un nekā nav, tāpēc pareizi ir visu laiku pirkt kaut ko jaunu, ko mest, man jau mājā vietas nav, cik daudz visu ko esmu sapircis.

gandijs, 27.jūnijs 2014, 13:17

andris154, 27.jūnijs 2014, 13:20

Kkādy murgu tu tur tikko sarakstiji! Ne pa tēmu!
27.jūnijs 2014, 13:23 | links
 
Uz gumijas tārpiem ļoti labi asari ķeras..
27.jūnijs 2014, 14:09 | links
 
nicknice
cik lieliem? man ir divi pamēģināšu rīt viens tārps kkautkādi 3cm otrs 7-8cm
vel nopirku pagājušgad strādājošā gummi un dažas asariem tādas fosorizētās ja laiks nemelo un būs kā sola saulains un bezvējš rīt uz ezeru ja būs kkautkas būs atskaite:)
27.jūnijs 2014, 19:26 | links
 
7-8cm uz ofseta āķa
27.jūnijs 2014, 21:33 | links
 
Sveiki.

Iesakiet lūdzu Daugavpils tuvumā kādu labu pirti ar 2 guļamistabām un vēl pie kādas ūdenstilpes, kur varētu arī pamakšķerēt.

PLDS!
27.jūnijs 2014, 21:35 | links
 
Sveiki.

Iesakiet lūdzu Daugavpils tuvumā kādu labu pirti ar 2 guļamistabām un vēl pie kādas ūdenstilpes, kur varētu arī pamakšķerēt.

PLDS!

Kaspars64, 27.jūnijs 2014, 21:35

Es arī gribētu zināt...
27.jūnijs 2014, 23:09 | links
 
šovakar vienk ekselents laiks, viegls vējiņš, biku mākoņi, veselīgi , labi trenēti,, zālē guloši,stenoši vīriešu augumi ar nav jāapbrīno- nu ko, sagaidam saulriet un velkam pakaļu līdz upei. kaimiņi jau priekšā, met kurš tālāk - lai izvairītos no bīstami zemu lidojošiem akmeņiem, iesķiebju šiem silikona zivi ko pastaipīt un ķeros tai lietai nopietni klāt.2 nedēļas uz āķa atstāta ēdamgumija joprojām smird un arī āķis nemaz nav ne norūsejis ne tups palicis. kāds trešais metiens uuuuun ir , mazs priecīgs 1,5 gumijas lieluma asars, brašulis tiek atrādīts gumijas staipītājam , atzīts par- sivtina slapja- un aaaaaiziet , nu tik būs.kā tad....... ..atstraume apstājas un viss, vēl tik 3-4 tādi un var cīnīties pa dziļumiem.tur daži 35cm mazuļi un satumsot viss apstājas, arī atgriežoties pie krasta uzpludinājuma neko izmānīt neizdodas.
laikam pirmā zandartcope šogad pie mājas, nu neko, dažus satiku, ir labi.
28.jūnijs 2014, 00:19 | links
 


Ķīšezers. Šorīt paturēju 1.4kg asaru (4 gab). Iesauļojos!! Super laiks kad saulīte izkliedē rīta migla uz ezera, pīles un gulbji ar mazuļiem apkārt dragā.
28.jūnijs 2014, 12:06 | links
 
vakar vakara no kadiem 19 lidz 00 uz diviem divi breksi 1.4kg un man 1.7 kg - sverti ar svariem nevis ''acumers''
5.jūlijs 2014, 13:58 | links
 
Vecītim sākās nepatikšanas kopš tā brīža,kad viņš pastāstīja vecenītei,ka noķēris zelta zivtiņu.Pasakas morāle: kaut ko noķēri - klusē!:)
5.jūlijs 2014, 18:44 | links
 
Ogres upē šodien pilnīgs bezpriģels- līmenis tāds, kā tikko ledus būtu izgājis, viss ūdens duļķains kā kafija, pilns ar laivotājiem, cope nulle.
5.jūlijs 2014, 22:02 | links
 
Gauja, Lejasciems - tas pats. Paidernieka šefs neatcerās, ka kopš 98 gada abām turbīnām jūlijā būtu ūdenis pieticis. Ūdens līmenis Gaujā tagadte ir kā vimbu laikā pavasarī.
5.jūlijs 2014, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager