Kā gāja copē (atskaites)?

Vakar žaņi - 57cm uz voblera, 58cm uz Mj, 63cm un 47cm uz DS. Bija arī zemmēri un daudz asaru. Copēt ir forši!
10.augusts 2014, 10:03 | links
 
Mastrojani , Archey , par to šaušanu pilnīgi piekrītu , bet par to ka sapals ir negastronomiska zivs , teikšu tā , vai nu mācies gatavot pats , vai nu maini saimnieci pret tādu kura māk arī gatavot .
10.augusts 2014, 10:20 | links
 
Šodien brekšos no 4-14 Spuņkaa uz balto vairaaki virs kg un Latvijas norma arii paarsniegta, gruntene : baltais, cope uz fiideri.
10.augusts 2014, 16:48 | links
 
sodien kjisezers no riita 8 negribiigi iedeva 2 spriiza garuma asariisus, arii zandarts kluseeja,to megjinaaju pierunat liidz 11 iem,bet neizdevaas..:),tad daugavaa pareizajaa vietaa ar nelieliem vobleriisiem ,bija smuki asari(daudz)i.un barinjs tuvmeera zandartu,starp kuriem bija arii viens 46 cm,kur atbrauca arii iidz.vakaraa no 18 lidz 20 iem kjisii dazi negribiigi ticoki,un viens zandarta zemmeera zemmeers:)copi kopumaa verteeju kaa teicamu.
10.augusts 2014, 22:38 | links
 
kaut kur dzirdēju teicienu, copēt ir bezjēdžigi, tad nu aizbraucu uzspēlēt hoķi, nu mīlīši -TĀDS ledus, un vai ziniet- nevienam nebija paņēmies līdz urbis.
10.augusts 2014, 22:48 | links
 
.Ezers vidzemē vakar un šorīt divas rīta copes. Vakar lija nonstopā, bet mazie asari salidzinoši labi ņema bet izmers kriminals, vienubrid likas ka nu bus razdāča bet beidzās viss pie 2viem lielakiema asariem. Viens zemmera zandarts un pašās copes beigās ap 11tiem viens zandarts 47 cm uz micro.
Šorit tas pats ezers un nerealaka migla. Rita agrumā breksis paņema uz micro vai ari bija zacepā un pie laivas nospruka. Asari ņema sudigi, pat mazie. Ap 8ņiem kad migla sāka izklist uztrapijam uz asariem, bet viss notika tikai 10 min, kur laikā iznāca viens uz puskilo un paris mazāki. Velāk ap 10tiem virs kartigiem akmeņiem uzsēdās vel viens uz puskilo, vismaz bija ko majas atvest! :)
10.augusts 2014, 22:58 | links
 
Gastronomiski izsakoties, svētdien saule kā eļla uz pannas, ūdens kā piens, pilns sāļais ar "ešerys"(tā mūsu kempingos visbiežāk pierasts dzirdēt), kā plicim asakas.
Tiesa ne visur, bet mums paveicās.
Prieks, ka kompanjonam ar patika un pavilkām no sirds un kas svarīgi, vismaz tikpat arī atlaidām no sirds!
Neko negribu reklamēt, bet Mantiņos saimnieki šogad alkatību nodzinuši un ne tikai nolaiduši cenas, bet sāk piedāvāt arī labu servisu (ieskaitot tik labas un tīras toletes kā reti kuram mājās ir, tiesa VIP zonā ir arī pa vecam labam caurumam, tā teikt visām gaumēm).
P.S. Uzmanieties! Iekšā braucot uzjājos uz viena akmeņa tā ka laiva palecās, labi ka tikai krāsu biki atstāju...
P.S.2 Caur smilti nebrauciet lēnu gāzīti un Paldies jauniešiem, kas izstūma autiņu, jo sieviš pamanijās ar prātīgu braukšanu norakties smiltī....
P.S.3 uz vietas kūpinātie bija fantastiski....njammiiiii
11.augusts 2014, 21:33 | links
 
Šodienad cope Pededzē......

pie upes bijām pavēlu pirmajā spotā nevar nosaukt to par mikrodžigu,jo mānekļi bija max 1' lielums a riiki rupjie līdaku....
un tā pirmajā mums izvēlēta līkuma man uz džigošanas asarīts 100gr un dūcis 500gr tikmēr tētim ar duncīts gram na 800,lab braucam tālāk nakamajās vietās ar pa pārs ašuki un viebs knapmēts tad lietus laika divi ašuki 300-400gr,bet viš vēl uz pluda dažas raudas nāca pērkons taisijāmies mājās gribejās jau ašuku kūpiņam,bet nesanāca ja vsi tiktu nēmti kādi 8ņemami būtu......
rīt akal no rīta ja nebus negaiss vai vēl nezin kas uz upi ta redzēs kas būs...

p.s. visas zivis saūdzīgi amnestētas :) Za ribalku!!!!
16.augusts 2014, 18:07 | links
 
Lkm pa agru pamodāmies uzliku uz 4 modinātāju a arā vēl tumšs:D labs i pec kadas pus h brauksim redzēs kas būs kas nē
17.augusts 2014, 04:31 | links
 
Vakar bijām uz samiem Daugavas HES, nekā..copes bija bet bez rezultāta
17.augusts 2014, 12:18 | links
 
aizvakar 900gr un 1.5 kg breksi a vakar ne copes tas ap varkali
18.augusts 2014, 12:36 | links
 
Šodien no 9-12 biju aizskrējis ar laivu izgāst savā tuvējā upītē. Uzdūros smukam asaru baram, nāca ārā viens pēc otra. Maziņi, bet interesanti tāpat. Vēl 3 zemmērus līdakas savilku. Šķiet, ka šeit beidzot sāk ņemt, savādāk visu vasaru bija tā, ka pa pusdienu tu izvelc 1 zivi, ja paveicās.
21.augusts 2014, 12:44 | links
 
Vakar bijām uz samiem Daugavas HES, nekā..copes bija bet bez rezultāta

Emija, 17.augusts 2014, 12:18



Vai varētu mazliet precīzāk , kur Daugavas HES atrodas ?
21.augusts 2014, 19:13 | links
 
gintsgg
Vai varētu mazliet precīzāk , kur Daugavas HES atrodas ?

Daugavas HES atrodas uz Daugavas, kur nu vēl precīzāk :)
22.augusts 2014, 00:08 | links
 
Uz daugavas ir 3 HESi.
tad jau var teikt , ka biju vienā no latvijas ezeriem. kurš gan nezin kur Latvija atrodas?!
22.augusts 2014, 07:42 | links
 
bonis99
Apmēram tā, par to jau ir runa :)
22.augusts 2014, 12:29 | links
 
Šodien atkal asaru bariem uzdūros. Ņēma uz katru metienu, tādi neīpaši lieli ap 100-150gr. Diezgan daudz savilku, daudz aizgāja. Pat ar nokostu gumijzives asti nāca viens pēc otra. Vēl bij tāds smuks uzsitiens un pļukš gumija galā nebija vairs. Drošvien kāds zemmēriņš.
23.augusts 2014, 14:24 | links
 
Kaut kā man pēdējā laikā neizdodas neko piemānīt. Spiningoju šogad pirmo gadu un tādus lielākus lomus ir izdevies izvilkt tikai uz velci (1.4kg zandartu un 1.4kg līdaku). Kādu nedēļu atpakaļ noķēru 2 knapmēra zandartus, pie tam 2 laivas, kas bija nekaunīgi piebraukušas tik tuvu, ka es varēju mānekli sejā iemest, neizvilka neko līdz aiztinās bešā. Nodomāju nu gan es esmu atkodis sistēmu!! Ar eholoti atradu sēkli ezerā un nostaigāju rajonu kā pēc grāmatas.

BET pēdējās 2as reizes esmu palicis bez zivs vai pat bez piesitiena. Vakar no rīta eholote pīkstēja kā rimi kases aparāts par to ka zivis ir apakšā, bet bija 4-6m dziļumā, vietā kur dziļums ir 12m. Nekādi nevarēju tai pusūdenī piekļūt vai tas ko piedāvāju nebija gana labs. Pieņemu, ka tur asaru bariņš grozījās.

Droši vien tas ir normāli palikt pāris copes pēc kārtas bez zivs, bet entuziasms sāk noplakt. :) Lieki piebilst, ka lasu šo forumu un esmu sapircis gandrīz visu inventāru, kas tiek pieminēts kā labs esam. Esmu jau tajā stadijā, ka kaste pilna, bet ko virsū likt nav. Kā sievietei drēbju skapis. :)
24.augusts 2014, 11:49 | links
 
šorīt no 5:00 līdz kādiem 9:00 Nabes ezerā ar grunti uz kukurūzu dabuj vien divas nelielas raudas,tāpat tika mēģināts spiningot uz vobleri,šūpiņu,bet nekā,kautgan lielās,smukās zaļsvārces uz katra stūra
24.augusts 2014, 12:41 | links
 
Nicknice,
zeves jāķer tur kur viņas ir,tad arībūs...
Bet tas salīdzinājums ar to drēbju skapi man patika...:)
24.augusts 2014, 16:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager