Kā gāja copē (atskaites)?

Šodien viļņos šupājāmies, smuki :) Asaru Ķīsī kā dubļu, jautājums ir tikai par izmēru, zivis ķeras visos stūros, tik nevajag ar basarām mocīties, uz haribo lācīšiem labāk ķeras. Šodien bija daudz grūtāk paņemt lielos, jo nevarēja viņiem īsto spēli piedāvāt, vējš traucēja, viļņi. Tik viens tika uz 40 cm, bija diezgan arī 35-38cm. Tos visus amnestējām.

V.S.O.P., 5.oktobris 2014, 17:16

nu man basara 70 sp,sodien kjera vienaa limenii ar 80 orbiitu un daziem braljiem sakaaljiem:),varbuut tu kaut kaa nepareizi tirini,nu tjipa no kreisaas uz labo vai kaa savaadaak:)

p.s. uz haribo sodien nenjeema vispaar:)

rio., 5.oktobris 2014, 22:04


Klau, es salmo nestrādāju un man uz viņām neķeras. Laikam nemāku ķert.
5.oktobris 2014, 23:04 | links
 
Šodien viļņos šupājāmies, smuki :) Asaru Ķīsī kā dubļu, jautājums ir tikai par izmēru, zivis ķeras visos stūros, tik nevajag ar basarām mocīties, uz haribo lācīšiem labāk ķeras. Šodien bija daudz grūtāk paņemt lielos, jo nevarēja viņiem īsto spēli piedāvāt, vējš traucēja, viļņi. Tik viens tika uz 40 cm, bija diezgan arī 35-38cm. Tos visus amnestējām.

V.S.O.P., 5.oktobris 2014, 17:16
Augsti Cienījamais Dizmeistara kungs! Varbūt būtu tik laipns un man pilnīgam nemakulim pastāstītu uz ko labāk ķert asarus Kishezera. Ja nenjem ne tiogas mazas ne visādas citādas formas no Laimīga Jahnja arsenāla. Nu dziggalva 5 gramiga un pavadonis fleksonita kas iztur 2,8 kg slodziti. Nu nemaku citādi ķert ,ka tikai pa savam. Lūdzu ja nav zeļ apgaismojiet. Var ari PM. Paldies.

koki, 5.oktobris 2014, 19:46

es noteikti neesmu eksperts, bet pamēģini 50cm garu 3-4kg fļuriku piesiet (asariem jau nevajag tik stingru, bet zacepi un līdakas gadās). Īpašai laimei gan auklas kopā, gan džiggalvu, bez griezuļiem un karabīnēm piesien. galā gumijas lācītis. man berkley un keitech gumijas labi strādā, bet arī LJ tioga un long john mēdz izšaut.
6.oktobris 2014, 00:37 | links
 
uz vobleriem man atsauksmes mazākas. pēc 200eur izmešanas esmu palicis pie gumijas lācīšiem. :)
6.oktobris 2014, 00:39 | links
 
Šodien viļņos šupājāmies, smuki :) Asaru Ķīsī kā dubļu, jautājums ir tikai par izmēru, zivis ķeras visos stūros, tik nevajag ar basarām mocīties, uz haribo lācīšiem labāk ķeras. Šodien bija daudz grūtāk paņemt lielos, jo nevarēja viņiem īsto spēli piedāvāt, vējš traucēja, viļņi. Tik viens tika uz 40 cm, bija diezgan arī 35-38cm. Tos visus amnestējām.

V.S.O.P., 5.oktobris 2014, 17:16

nu man basara 70 sp,sodien kjera vienaa limenii ar 80 orbiitu un daziem braljiem sakaaljiem:),varbuut tu kaut kaa nepareizi tirini,nu tjipa no kreisaas uz labo vai kaa savaadaak:)

p.s. uz haribo sodien nenjeema vispaar:)

rio., 5.oktobris 2014, 22:04

Klau, es salmo nestrādāju un man uz viņām neķeras. Laikam nemāku ķert.

V.S.O.P., 5.oktobris 2014, 23:04

jaa dazreiz Tev ir pilniiga taisniiba:):):)
6.oktobris 2014, 07:22 | links
 
sorry,kas ir gumijas lācītis>>
6.oktobris 2014, 08:28 | links
 
sorry,kas ir gumijas lācītis>>

franko, 6.oktobris 2014, 08:28


Pieļauju, ka gumijas zivtiņas/tvisteri. ;)
6.oktobris 2014, 09:13 | links
 
Video sadaļā var atrast filmiņu par to, ka viens džeks uz džiggalvas āķa mauc Haribo lācīšus, ko var nopirkt katrā lielveikalā pie kases. Turklāt asari ņēma visai raiti.
6.oktobris 2014, 09:19 | links
 
sorry,kas ir gumijas lācītis>>

franko, 6.oktobris 2014, 08:28


Tur ir tikpat gumijas cik lācīša-tā ir sūkājama konča ko mīl sīkie arī strīpainie:)
6.oktobris 2014, 09:34 | links
 
nu sodien njema visu izmeru LJ tiogas no 2 lidz 3,9 collaam.ir divi varianti vai nu tu esi slinks vaia rii dumjs:),ja pat sodien tev zivs nekjeraas.piedod koki par atklaatiibu.

rio., 5.oktobris 2014, 21:55

Paldies par komplimentiem!:) es biju 4 oktobri taka par piekto neko nezinu,aiz krenkiem dzeru shnjabi mājas! Taka nezinu ka ķērās 5 oktobri.:)
6.oktobris 2014, 19:24 | links
 
sodien biku kjisiitii iepuuta vejins,cope suudiiga.
6.oktobris 2014, 20:03 | links
 
nu sodien njema visu izmeru LJ tiogas no 2 lidz 3,9 collaam.ir divi varianti vai nu tu esi slinks vaia rii dumjs:),ja pat sodien tev zivs nekjeraas.piedod koki par atklaatiibu.

rio., 5.oktobris 2014, 21:55
Paldies par komplimentiem!:) es biju 4 oktobri taka par piekto neko nezinu,aiz krenkiem dzeru shnjabi mājas! Taka nezinu ka ķērās 5 oktobri.:)

koki, 6.oktobris 2014, 19:24


neņem pierē vecīt! skaties no otras puses varbūt čalim nav nekā cita ko darīt tapēc copē ntās dienas un jūtas gudrāks un atļaujas teikt Tev, ka esi tāds vai šitāds! Nekreņķējies! man arī pēdēja laikā kautkā necopējas, bet za to dzīve vis notiek, vis ir līdzsvarā taka būs ok!
6.oktobris 2014, 22:34 | links
 
miljais cilveek,par cik personiigi paziistu koki kungu tapeec arii atljavos taa teikt,koki kungam jau ieprieks tika skaidrots ko kaa jadara,jo lai asari nokjertu vinjs vispirms ir jasameklee:)!!!kaa mekleet esam vinjam stastijusi,tapeec tadaas aizdoma par slinkumu:):):).jo ja kadreiz kaut kur esi kjeeris tas nebuut nenoziimee ka asaris tur buus vienmer.pa lielam ja asaris ir vinjs izraada intresi par jebkuru maanekli(spratiigaa izmeeraa).
ja koki kungs uzaicinaas uz kopiigu copi iespejams neatteiksos,ja bus iespeeja,ja copeju daudz jo sobriid atvalinajums::).
7.oktobris 2014, 07:37 | links
 
miljais cilveek,par cik personiigi paziistu koki kungu tapeec arii atljavos taa teikt,koki kungam jau ieprieks tika skaidrots ko kaa jadara,jo lai asari nokjertu vinjs vispirms ir jasameklee:)!!!kaa mekleet esam vinjam stastijusi,tapeec tadaas aizdoma par slinkumu:):):).jo ja kadreiz kaut kur esi kjeeris tas nebuut nenoziimee ka asaris tur buus vienmer.pa lielam ja asaris ir vinjs izraada intresi par jebkuru maanekli(spratiigaa izmeeraa).
ja koki kungs uzaicinaas uz kopiigu copi iespejams neatteiksos,ja bus iespeeja,ja copeju daudz jo sobriid atvalinajums::).

rio., 7.oktobris 2014, 07:37


nu tad koki saņemies :D
7.oktobris 2014, 08:05 | links
 
miljais cilveek,par cik personiigi paziistu koki kungu tapeec arii atljavos taa teikt,koki kungam jau ieprieks tika skaidrots ko kaa jadara,jo lai asari nokjertu vinjs vispirms ir jasameklee:)!!!kaa mekleet esam vinjam stastijusi,tapeec tadaas aizdoma par slinkumu:):):).jo ja kadreiz kaut kur esi kjeeris tas nebuut nenoziimee ka asaris tur buus vienmer.pa lielam ja asaris ir vinjs izraada intresi par jebkuru maanekli(spratiigaa izmeeraa).
ja koki kungs uzaicinaas uz kopiigu copi iespejams neatteiksos,ja bus iespeeja,ja copeju daudz jo sobriid atvalinajums::).

rio., 7.oktobris 2014, 07:37


Kurā galā copē?
7.oktobris 2014, 09:51 | links
 
sobriid pa visu ezeru kur aizveejs:)
7.oktobris 2014, 13:41 | links
 
un kā ķerās?

klau tie long john 4.2 izmērā ir pieejami kkur? salmo jugla nebija, varbut kur citur?
7.oktobris 2014, 15:04 | links
 
un kā ķerās?

klau tie long john 4.2 izmērā ir pieejami kkur? salmo jugla nebija, varbut kur citur?

latvians88, 7.oktobris 2014, 15:04



Brauc uz jig.lv bodi Avotu ielu. Tur visādi gan Salmo, gan citu brendu ejoši silikoni lielākā izvēlē nekā pašā Salmo.
7.oktobris 2014, 15:14 | links
 
un kā ķerās?

klau tie long john 4.2 izmērā ir pieejami kkur? salmo jugla nebija, varbut kur citur?

latvians88, 7.oktobris 2014, 15:04


Brauc uz jig.lv bodi Avotu ielu. Tur visādi gan Salmo, gan citu brendu ejoši silikoni lielākā izvēlē nekā pašā Salmo.

apelsins, 7.oktobris 2014, 15:14


tur uz vietas vis ir?
7.oktobris 2014, 15:21 | links
 
Nu šodien pūtiens bija ne pa jokam!Laivu rāva nost no enkura,bet neskatoties uz to kautko saganijām!Līdaks ņēma ar īsu agresīvu izklupienu!Bija tādi parāvieni ka gandrīz kāts no roķelēm ārā!Tas viss ezerā N uz voblerīti!Ar 7pret6 pabeidzām.Vienai dusmīgajai puncī līdaciņš!
7.oktobris 2014, 18:44 | links
 
Jep. Es salasiiju tur labas lietas par labu ciparu. Un uz vietas.


un kā ķerās?

klau tie long john 4.2 izmērā ir pieejami kkur? salmo jugla nebija, varbut kur citur?

latvians88, 7.oktobris 2014, 15:04


Brauc uz jig.lv bodi Avotu ielu. Tur visādi gan Salmo, gan citu brendu ejoši silikoni lielākā izvēlē nekā pašā Salmo.

apelsins, 7.oktobris 2014, 15:14

tur uz vietas vis ir?

latvians88, 7.oktobris 2014, 15:21
7.oktobris 2014, 20:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager