Kā gāja copē (atskaites)?

Visu, kas JIG.LV veikalā ir REĀLI uz vietas var redzēt mūsu mājas lapā. Mēs neesam klasisks interneta veikals, kam nav savas noliktavas un balstās tikai uz n-tajiem vairumniekiem, mums interneta veikals ir piesaistīts savai reālai noliktavai (izņemot dažas retas preces, kam aprakstā norādīts "Online prece").
Noliktavas sistēma sinhronizējas vienreiz dienā, gadījumi, kad kaut kas nesakrīt ir iespējami (ja kādas preces maz un veikalā to izpērk pa 0, pirms atjaunojas noliktavas atlikumu saraksts) , taču tā ir ļoti reti.
7.oktobris 2014, 21:07 | links
 
Visu, kas JIG.LV veikalā ir REĀLI uz vietas var redzēt mūsu mājas lapā.

JIG.LV, 7.oktobris 2014, 21:07


LJ basaras 56 un 70 visu veida krāsojumi ar uz vietas ?
7.oktobris 2014, 21:18 | links
 
Visu, kas JIG.LV veikalā ir REĀLI uz vietas var redzēt mūsu mājas lapā.

JIG.LV, 7.oktobris 2014, 21:07

LJ basaras 56 un 70 visu veida krāsojumi ar uz vietas ?

Sulla, 7.oktobris 2014, 21:18


Nē, tā kā reizi ir viena no nedaudzajām preču grupām, ko minēju iepriekš, kas atzīmēta ar norādi "Online prece!"

Kaut kādi pāris modeļi 56 un 70 ir uz vietas, bet tā no BASARĀM pilnu spektru veikalā turam tikai 90.
7.oktobris 2014, 21:37 | links
 
Nedaudz ne pa tēmu šeit saruna aizgāja, bet... Taisnības labad gan jāatzīst, ka JIG.LV tiešām ir ļoti liels ēdamo gumiju klāsts - gan modeļi, gan krāsas... Ir no kā izvēlēties. Un taisnība ir arī tas ko jau daži teica, ka pat Salmo tik liela LJ ēdamo gumiju izvēle nav :) "mikrodžigitiem" ir vērts iebraukt un apskatīties.
7.oktobris 2014, 22:07 | links
 
Nu ja sodien butu lidzi buras varetu ari gaisa pacelties :)! Bet visa visuma diezgan laba diena. Baltezera 2 kg zandarts un vel sis tas bet mazins.
8.oktobris 2014, 13:43 | links
 
Nu ja sodien butu lidzi buras varetu ari gaisa pacelties :)! Bet visa visuma diezgan laba diena. Baltezera 2 kg zandarts un vel sis tas bet mazins.

reiniskrasti, 8.oktobris 2014, 13:43

Lielajā vai mazajā Baltezerā???
8.oktobris 2014, 14:26 | links
 
Mazaja.
9.oktobris 2014, 08:53 | links
 
johanson, uz jig.lv bodi ir jāiet, ja konkrēti zini ko tev vajag :)
Citādāk, tur pat pārdevējam nav jānopūlas, tāpat kaut kas lieks pie pirkstiem pielīp :)
9.oktobris 2014, 10:46 | links
 
sveiks.Engures ezeru izmeetaaju krustaam skeersaam,protams kur naav tiikli,,,bet tiikli praktiski visur,3 knapie piebakstieni un vis.
9.oktobris 2014, 21:15 | links
 
Vai man vienīgajam kaut kā galīgi šitajā rudenī neiet?
10.oktobris 2014, 13:06 | links
 
Vai man vienīgajam kaut kā galīgi šitajā rudenī neiet?

Amatniekss, 10.oktobris 2014, 13:06


Diemžēl realitāte ir tāda, ka šeit lielākoties atskaites raksta tie, kam neiet :), ar dažiem izņēmumiem varbūt.... Kam iet, tie neko neraksta... :)
10.oktobris 2014, 13:55 | links
 
Nu varbūt tas ir arī no ūdenstilpnes atkarīgs. Es visu laiku savā netālajā upītē copēju, kur agrāk varēja ļoti smukas zivis vilkt, bet tagad vislaik zemmēri un 50gr asarīši vien.. :/
10.oktobris 2014, 15:07 | links
 
Līdakām žors jau sācies?
10.oktobris 2014, 16:52 | links
 
johanson, respektēju tavu viedokli, bet nevaru līdz galam piekrist.. Piemēram, es mēnesī braucu copēt kādas 3-4 reizes, tādēļ arī cenšos ierakstīt kā gāja, jo kādam, kas brauc tik pat maz, šī informācija var noderēt tā pat kā man.

Protams, ja brauktu biežāk, nespētu te atskaitīties.. + forumā ir atsevišķi lietotāji, kas regulāri velk labus lomus un nekautrējas ar to plielīties.. cik saprotu, agrāk ir bijis vairāk šādu cilvēku..
10.oktobris 2014, 16:52 | links
 
tāda insanta lieta - atskaite !
Nu ko man dod infa, ja piem. Lielupē.zem Jelgavas pie (jaunās) dzeltenās mājas vakar uz 30cm pagali izvilkta līdaka 11,5 kg !
ko man tagad skriet uz bodi pirkt kko līdzīgu,,,bet man mazais el. dzinējs,,,un ja nu rīt vējš,,,un man nav pītās o,4mm (drīkst nestāstīt, ka desmitnieci var izmānīt arī uz 0,12)...
..vai cits piemērs : izvilku 4 vēdzeles uz raudas fileju un slieku,,,nu ko man tas dod,,,nu būs man līdz rauda un slieka,,bet šotien, a ķērās vakar !!!
...un nepatīk man bari...esmu vienpatis, experimentēju, meklēju !
... un atskaites ir ne vairāk , kā dzinējspēks...jālaiž uz copi :)
..un protams, ja galerijā ir 10-iece, tad neko mazāqku es tur nelikšu !
Tas tā , pa manam !
10.oktobris 2014, 17:39 | links
 
tāda insanta lieta - atskaite !
Nu ko man dod infa, ja piem. Lielupē.zem Jelgavas pie (jaunās) dzeltenās mājas vakar uz 30cm pagali izvilkta līdaka 11,5 kg !
ko man tagad skriet uz bodi pirkt kko līdzīgu,,,bet man mazais el. dzinējs,,,un ja nu rīt vējš,,,un man nav pītās o,4mm (drīkst nestāstīt, ka desmitnieci var izmānīt arī uz 0,12)...
..vai cits piemērs : izvilku 4 vēdzeles uz raudas fileju un slieku,,,nu ko man tas dod,,,nu būs man līdz rauda un slieka,,bet šotien, a ķērās vakar !!!
...un nepatīk man bari...esmu vienpatis, experimentēju, meklēju !
... un atskaites ir ne vairāk , kā dzinējspēks...jālaiž uz copi :)
..un protams, ja galerijā ir 10-iece, tad neko mazāqku es tur nelikšu !
Tas tā , pa manam !

bushmans, 10.oktobris 2014, 17:39

100%
10.oktobris 2014, 17:42 | links
 
Nepiekrītu tam, ka šeit atskaites raksta tikai neveiksminieki. Bet varbūt raksta tie, kuri negrib atklāt ūdens tilpni? Es, piemēram, atskaiti par copi pagājušo sestdien ieliku tēmā Kaņiera ezers. Pēc dažu viedokļa iznāk, ka ir jāraksta atskaites vairākās tēmās, lai visi saprastu, kas notiek
udenstilpnēs. Vai tas ir vajadzīgs? Es domāju, ka ir jāseko līdzi vairākām tēmām. Tad arī būs reālais skats: copē vai necopē. Bet tas ir ir mans, subjektīvais viedoklis.
P.s. Starp citu pagājušo sestdien Kaņierī laivu bija daudz, taču mana atskaite bija diemžēl bija vienīgā.
10.oktobris 2014, 19:33 | links
 
Pie šitik mainīgiem laika apstākļiem(lietus,bezvējš,vējš,saule,lietus)itka vajadzēja nebraukt,bet braucām.Rezultāts atbilstošs man sešas kolēģim piecas lidakas ap 55cm.Mājās neatbrauca neviena.Norullēja gumija LJ Mr.gredy!Bildes nebūs jo bērnus nebildēju!
10.oktobris 2014, 19:34 | links
 
shodien 2km tiikla,zhuve normaalaa kvantumaa.maitas uzpirceeji skopi palikushi ar tiem jaunajiem rubljiem
10.oktobris 2014, 23:17 | links
 
Šodien biju ezera, darbojos ar mikrodžigu kopumā 3 mērs līdakas 94 cm (5kg) , 53,52 cm, un asari ap 10 gb vidēji 150 gr, lielākais 550 gr,36 cm. :) bildes ir.
11.oktobris 2014, 18:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager