Kā gāja copē (atskaites)?

Jugla ezers
11.oktobris 2014, 18:40 | links
 
Dažas stundas Lielupē, un... uz mājām nebija ko paņemt.
Velcētājiem gāja labāk.
11.oktobris 2014, 19:06 | links
 
Sodien sausaja daugava pilnigs oblamovic$! :-(
11.oktobris 2014, 22:42 | links
 
Šodien likteņupe sagādāja pamatīgu pārsteigumu.Tātad ap 11-tiem iebraucu upē bruņojies MJ un un LJ ņamājamgumijām-tā teikt lai saganītu kādu strīpaini.Devos kā ierasts pa zināmajām vietām,bet šis klusē.Nu neko-laižu uz pēdējo spotu tip ja būs,tad būs,a ja nē tad jāmet šodien miers.Un kā veries bij arī vienā mirklī cops-kāts ripā,spole mauro bļļ.. kas ta tas? liels bij pārsteigums ieraudzīt ūsaino-knapmērs,bet patīkami.Mans šo atāķē un met akal ta pat vietā un akal ir.Jūtu,ka šoreiz maķenīt stiprāks.Ieceļu šamo iekš sav kuģi svari rāda 4,5kg.Un šamais a vēl nebij pēdīgais.Kad ap 4triem metu mieru tad iekš man kuģ bij septiņi ūsaiņi no kuriem lielākais bij 7,5 kg tad 7kg,6kg jau minētais 4,5kg,4kg un vēl divi mazāki,kuri pēc fotosesijas(liecinieku klātbūtnē) tika amnestēti.Tas viss notikās tepat Rīgā virs dienvidu laipas.Bildes galerijā.
13.oktobris 2014, 22:27 | links
 
vakar atkal pa kjisezeru,nekaadi briinumi tur sobriid nenotiek:)
14.oktobris 2014, 06:18 | links
 
Nu šodien vienā pļāņčkā,bada vējā pacietīgi kapājot kautko salasījām!Ar astoņi pret trīs noslēdzām dienu!Divi līdaki atbrauca mājas,pārējām buča un vaļā!It sevišķi vienai!)))))Norullēja vakar iegādāts Sevage gear vobļeris!Uzrunāja krāsojums!
16.oktobris 2014, 21:46 | links
 
Nu šodien vienā pļāņčkā,bada vējā pacietīgi kapājot kautko salasījām!Ar astoņi pret trīs noslēdzām dienu!Divi līdaki atbrauca mājas,pārējām buča un vaļā!It sevišķi vienai!)))))Norullēja vakar iegādāts Sevage gear vobļeris!Uzrunāja krāsojums!

flipers, 16.oktobris 2014, 21:46


Tev labi, drīkst zivi durstīt ;) Mums vēl pāris dienu jāpataupās.
16.oktobris 2014, 21:56 | links
 
Turēšu īkšķus!Lai veicas mačos!
16.oktobris 2014, 22:02 | links
 
labriit kungi.taisos uz valgumu,vakaraa iemetiisu info.ne astes visiem.
17.oktobris 2014, 08:00 | links
 
Šodien likteņupe sagādāja pamatīgu pārsteigumu.Tātad ap 11-tiem iebraucu upē bruņojies MJ un un LJ ņamājamgumijām-tā teikt lai saganītu kādu strīpaini.Devos kā ierasts pa zināmajām vietām,bet šis klusē.Nu neko-laižu uz pēdējo spotu tip ja būs,tad būs,a ja nē tad jāmet šodien miers.Un kā veries bij arī vienā mirklī cops-kāts ripā,spole mauro bļļ.. kas ta tas? liels bij pārsteigums ieraudzīt ūsaino-knapmērs,bet patīkami.Mans šo atāķē un met akal ta pat vietā un akal ir.Jūtu,ka šoreiz maķenīt stiprāks.Ieceļu šamo iekš sav kuģi svari rāda 4,5kg.Un šamais a vēl nebij pēdīgais.Kad ap 4triem metu mieru tad iekš man kuģ bij septiņi ūsaiņi no kuriem lielākais bij 7,5 kg tad 7kg,6kg jau minētais 4,5kg,4kg un vēl divi mazāki,kuri pēc fotosesijas(liecinieku klātbūtnē) tika amnestēti.Tas viss notikās tepat Rīgā virs dienvidu laipas.Bildes galerijā.

davidsonsd, 13.oktobris 2014, 22:27



Vari zem savām bildēm piemest tekstu, ka samus palaidi? Citādi tur cepiens:))
17.oktobris 2014, 09:17 | links
 
sveiks veci,soliiju atskaiti par Valgumu.viena cope no riita,ap 10smitiem,viena vakaraa ap 5ciem,abas nerealizeetas,us dziivo.cereets bij liidaka,,,vainu zanders.bet ir kaa ir.neastes visiem.
17.oktobris 2014, 19:55 | links
 
Šodien daugava dāvāja piecus žandarmus viens 52 cm pārejie četri ap 40 cm.Gaļinieks visus palaida paaugties ;)
17.oktobris 2014, 21:41 | links
 
Piektdien, Sestdien Varkaļu kanālā labajā pusē pie Lielupes necope, pa visu laiku tikai daži brekši. Mēģināju ar spini, neviena piesitiena, tumsā uz filejas un nakstārpa arī nekā, ūdens pa siltu!?
Kaimiņiem, kas atradās blakus, tuvāk pie Lielupes gan vairāk nenoveicās!? Pa nkti uz sestdienu, kad viņi gulēja, viņiem tika nozagtas piecas makšķeres, no tām divas labas karpu gruntenes ar karpu spolēm, un labs fīderkāts ar labu spoli!? Cik var saprast tas notika sestdien no rīta, no 02.00 līdz 04.30. Jo 1.30 bija ar laivu piebraukus Pašvaldības Policija, kas pārbaudīja man Licences un MK esamību, pēc, kā arī kaimiņi izvilka makšķeres no ūdens un atstāja uz mietiņiem, gājām gulēt. 04.30, kad ieradās pirmais skaļais makšķernieks, kaimiņiem copeņu vairs nebija!?
Lai neteiktu vairāk, man baigi noveicās, cik sapratām, tad zagļi bija nākuši no Lielupes puses, un ņēmuši pirmās, kas pagadījās, nākamās bija manējās, tāpat uz mietiņiem, gan Shimano kāti, gan spoles!? Kretīni...!?
Iesaku copmaņiem būt daudz uzmanīgākiem, īpaši paliekot copes vietā uz nakti, droši ka tie bija kādi vietējie, un noteikti ne pirmo reizi!? Kā jau parasti, par šādiem gadījumiem neviens Policijā griezties negrib, arī šoreiz cietušie atteicās to darīt!?
Domāju, ka arī Licencēšanas organizātoriem VAA, un Pašvaldībai vajadzētu uzņemties kādu atbildību par copmaņu drošību, ja reiz viņi organizē šādu pasākumu!?
19.oktobris 2014, 13:23 | links
 
Piektdien, Sestdien Varkaļu kanālā labajā pusē pie Lielupes necope, pa visu laiku tikai daži brekši. Mēģināju ar spini, neviena piesitiena, tumsā uz filejas un nakstārpa arī nekā, ūdens pa siltu!?
Kaimiņiem, kas atradās blakus, tuvāk pie Lielupes gan vairāk nenoveicās!? Pa nkti uz sestdienu, kad viņi gulēja, viņiem tika nozagtas piecas makšķeres, no tām divas labas karpu gruntenes ar karpu spolēm, un labs fīderkāts ar labu spoli!? Cik var saprast tas notika sestdien no rīta, no 02.00 līdz 04.30. Jo 1.30 bija ar laivu piebraukus Pašvaldības Policija, kas pārbaudīja man Licences un MK esamību, pēc, kā arī kaimiņi izvilka makšķeres no ūdens un atstāja uz mietiņiem, gājām gulēt. 04.30, kad ieradās pirmais skaļais makšķernieks, kaimiņiem copeņu vairs nebija!?
Lai neteiktu vairāk, man baigi noveicās, cik sapratām, tad zagļi bija nākuši no Lielupes puses, un ņēmuši pirmās, kas pagadījās, nākamās bija manējās, tāpat uz mietiņiem, gan Shimano kāti, gan spoles!? Kretīni...!?
Iesaku copmaņiem būt daudz uzmanīgākiem, īpaši paliekot copes vietā uz nakti, droši ka tie bija kādi vietējie, un noteikti ne pirmo reizi!? Kā jau parasti, par šādiem gadījumiem neviens Policijā griezties negrib, arī šoreiz cietušie atteicās to darīt!?
Domāju, ka arī Licencēšanas organizātoriem VAA, un Pašvaldībai vajadzētu uzņemties kādu atbildību par copmaņu drošību, ja reiz viņi organizē šādu pasākumu!?

vitenahemots, 19.oktobris 2014, 13:23


pizdec! vot pi..ri!!!
19.oktobris 2014, 13:32 | links
 
Tagad rūpīgi iesaku pasekot sludinājumiem ss. Zagļi ir tupa tauta, es tādā veidā esmu sev nozagtas mantas atguvis. Un protams, uz "pirkumu" jābrauc vairākiem un ar beisboleni. Pēc tam ilgi varkalī būs miers
19.oktobris 2014, 14:21 | links
 
Žel ka čaļiem tā gājis.... Man gandrīz līdzīgi gāja kādi 5 gadi atpakaļ. Daugavā pie Pļaviņām,tikai otrā krastā. Mēģināja novaktēt kad likšos gulēt. Kā ieraudzīju viņu auto un uzspīdināju lukturi, tā bija prom.
Kopš tās reizes neatstāju neko nepiesietu...
19.oktobris 2014, 14:37 | links
 
No makšķerēm līdz auto bija ne vairāk, kā 10metri, pie tam viens no copmaņiem gulēja mašīnā ar iedarbinātu motoru un ieslēgtu salona apgaismojumu. Pats, kā parasti gulēju diezgan caurā miegā ar pavērtām durvīm, kaut naktī mīnuss ieknieba līdz -7grādi, lai varētu sadzirdēt iespējamo copi!? Bet iespējams, ka tieši iedarbinātā motora skaņas dēļ arī nesadzirdēju zagļus zogamies!?
Nebrīnītos,ka pie vainas ir, turpat uz Rīgas pusi, labajā pusē, puspamestjā Krievu laika vasarnīcu ciematā, kur šobrīd dzīvo bomži un indiāņi!?
19.oktobris 2014, 15:20 | links
 
Mes suni nemam lidz ...ja grib caurumus bikses tad uz prieksu...ari signalizacija laba :D
19.oktobris 2014, 18:54 | links
 
Suns ir laba signalizācija, bet ne publiskā LM vietā, diezgan traucējošs, it sevišķi ja rej visu nakti bez vajadzības...!?
Esmu dzirdējis, ka kāds karpinieks, lai sargātu savus dārgos kātus lieto portatīvu kustību detektoru ar bezvadu signalizātoru, kurš nostrādā uz kustībām līdz 6m., it, kā Depiņā tādi esot, būs turpmāk jāpadomā...!!? Vēl jau garās vēdzeļu copes naktis priekšā...!?
Šoreiz man salīdzinoši baigi noveicās, jo tuvākais mans kāts no pēdējā nozagtā atradās tikai 4.metru attālumā!? DDD
19.oktobris 2014, 19:07 | links
 
Zagļus izbarot vēžiem :)
19.oktobris 2014, 19:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager