Kā gāja copē (atskaites)?

Zivis ķert ir mans hobijs mūža garumā, Johanson, prieks, ka kādam apurbējam neiet - ir tāds, atzīšu. Ir sanācis arī cemmerētājam rīkus apgraizīt, lai sāk domāt, jo "v magaziņe že prodajut , značit vsjo normaļno", bet nav normaļno.
Mēs zivi atrodam un noķert mākam. Šeit ir copes portāls, kur normāli likt copes atskaites. Tad nu arī rakstu kā gājis, labi vai slikti. Ir, kuriem uztrauc, kā viņi izskatās vai bail par savām darbībām atbildēt, ir kuri šo par biznesa reklāmas vietu padara. Mums ir sponsori, kurus reklamējam, savu darbu darām, lai naudas mačiem pietiek. Lowrance produktus tagad var pie manis iegādāties ar visām konsultācijām un atbalstu.

Maz še, CL, to copes atskaišu, jo kāda daļa baidās no apurbējiem, citi no apdirsējiem, citi vienkārši raksta citur, draugos utt. It kā normāls portāls, bet "karote darvas sabojā putras katlu". Cik ir atskaites, ka "biju copē un aplauzos"? Tādas ir visvairāk, tik tās neraksta. Lepni vai grib izskatīties labāki?

Lamāt valdību jau neko neatrisina ;) Paši viņu ievēlam un atbalstu dodam vai neko nedarām, lai mums valdība būtu labāka. Ja kāds sāk darīt - tad to uzreiz vaino visā :)

Pozitīvāk domājam un dzīve krāsaināka paliks!
11.novembris 2014, 16:44 | links
 
V.S.O.P.
Par tām atskaitēm Tev baigā taisnība! Maz raksta, jo tiešām daudziem nepatīk, ka kāds pēc tam ap-irš!?
Mani personīgi tas neiespaido, cik arī ievēroju, ka CL, kā jau Latvijā visās jomās ar katru gadu saskarsmes kultūra tikai uzlabojas.
11.novembris 2014, 17:21 | links
 
Zivis ķert ir mans hobijs mūža garumā, Johanson, prieks, ka kādam apurbējam neiet - ir tāds, atzīšu. Ir sanācis arī cemmerētājam rīkus apgraizīt, lai sāk domāt, jo "v magaziņe že prodajut , značit vsjo normaļno", bet nav normaļno.
Mēs zivi atrodam un noķert mākam. Šeit ir copes portāls, kur normāli likt copes atskaites. Tad nu arī rakstu kā gājis, labi vai slikti. Ir, kuriem uztrauc, kā viņi izskatās vai bail par savām darbībām atbildēt, ir kuri šo par biznesa reklāmas vietu padara. Mums ir sponsori, kurus reklamējam, savu darbu darām, lai naudas mačiem pietiek. Lowrance produktus tagad var pie manis iegādāties ar visām konsultācijām un atbalstu.

Maz še, CL, to copes atskaišu, jo kāda daļa baidās no apurbējiem, citi no apdirsējiem, citi vienkārši raksta citur, draugos utt. It kā normāls portāls, bet "karote darvas sabojā putras katlu". Cik ir atskaites, ka "biju copē un aplauzos"? Tādas ir visvairāk, tik tās neraksta. Lepni vai grib izskatīties labāki?

Lamāt valdību jau neko neatrisina ;) Paši viņu ievēlam un atbalstu dodam vai neko nedarām, lai mums valdība būtu labāka. Ja kāds sāk darīt - tad to uzreiz vaino visā :)

Pozitīvāk domājam un dzīve krāsaināka paliks!

V.S.O.P., 11.novembris 2014, 16:44


Viss ir labi, tikai vienu lietu piebildīšu - lai atskaite par to ka ķērās neizklausītos pēc plātīšanās, nu pierakstiet kāpēc ķērās. Padalieties ar nospēlumiem. Tad atskaite būs kā atskaite, saturīga un pamācoša un būs jums arī copmaņa parastā respekts. Tad portālam būs saturs un vērtība. Citādi ko dod atksiate - man ķērās citiem nē? :) Savulaik NG labas atskaites rakstīja un tagad Facebook raksta. Varbūt ne vienmēr visu, bet pamazām savus noslēpumus šķetina vaļā :). Tas ir tas ko mēs droši vien pamatā šeit arī gribētu lasīt...
11.novembris 2014, 17:25 | links
 
Johanson, kautkur tev piekrītu, bet pamatā tomēr nē.
Ja liela daļa še mītošu copmaņu gadiem strādā vārdu tiešajā nozīmē, iegulda līdzekļus, meklē fīčas, lai saprastu, ko tad tā kārotā zivs vēlas, tad ienākt šeit un uz paplātes visu pasniegt, kāpēc ?

Otra lieta ir padalīties ar info, ka zivs tomēr konkrētajā akvatorijā ir, jāmeklē tik atslēdziņa kā to paņemt, utt.

Arī ja redzi, ka kāds ķer un pats nē, izdari secinājumus, kādus, pavisam vienkāršus !!!

Zivs nav tik stulba, kā lielai daļai varbūt šķiet, jāsāk pārkāpt slieksnim, ka var ķert ar lazdas kātu, var, protams, bet tad nav ko brīnīties.

Kāts, protams, nav kas ķer, bet tas dod papildus informāciju. Kvalitatīvas auklas, mānekļiu utt, tas jau ir daļiņa no soli augstāk.

Ja man līdzās būs uzticams copmanis, par kuru es būšu drošs, es padalīšos ar noslēpumiem, bet, piedod, visai Latvijai to nestāstīšu, jo sen jau pierādījies, ka puse beigās pasūtīs d..., citi nosauks par ...., sāks vazāt draugu draugus pa vietām un galu galā pats uzdosi sev jautājumu, kam tas bija nepieciešams !!!
11.novembris 2014, 18:27 | links
 
Kadmijam taisnība visos punktos.
Kādreiz arī dalījos ar infu visiem čomiem, kas zvanīja, pēcāk pašam nebija kur ķert, draugi un draugu draugi stāvēja uz zivīm, mums atlika čupačups, jo ķīlēties barā nav forši. Kad vēl maisiem sāka stiept prom, normas, izmērus neievērot... tad ... īsāk - info dzīvo šaurā lokā, uzticamu cilvēku bariņā.

Par fīčām - neticēsiet, bet viņas mainās tādā tempā, ka fiziski pašiem grūti izsekot. Kamēr startēsim mačos tikmēr ar fīčām pa netu ne-ne. Mums ir pat savs Ospray Lab - Jurģis, kurš māk zivi noķert ar nestandarta metodēm un interesantas lietas mūsu bariņā ir ieviesis. Veči - tas viss naudu un laiku maksā. Nav tā, ka neko nestāstam, standarta lietas - no problem... rakstiet PM un jautājiet, daudziem esam arī te atbildējuši par to ko zinām.

Ne asakas!
11.novembris 2014, 20:08 | links
 
Kadmijam taisnība visos punktos.
Kādreiz arī dalījos ar infu visiem čomiem, kas zvanīja, pēcāk pašam nebija kur ķert, draugi un draugu draugi stāvēja uz zivīm, mums atlika čupačups, jo ķīlēties barā nav forši. Kad vēl maisiem sāka stiept prom, normas, izmērus neievērot... tad ... īsāk - info dzīvo šaurā lokā, uzticamu cilvēku bariņā.

Par fīčām - neticēsiet, bet viņas mainās tādā tempā, ka fiziski pašiem grūti izsekot. Kamēr startēsim mačos tikmēr ar fīčām pa netu ne-ne. Mums ir pat savs Ospray Lab - Jurģis, kurš māk zivi noķert ar nestandarta metodēm un interesantas lietas mūsu bariņā ir ieviesis. Veči - tas viss naudu un laiku maksā. Nav tā, ka neko nestāstam, standarta lietas - no problem... rakstiet PM un jautājiet, daudziem esam arī te atbildējuši par to ko zinām.

Ne asakas!

V.S.O.P., 11.novembris 2014, 20:08



Pilnībā piekrītu :)
11.novembris 2014, 20:19 | links
 
Kadmij: Pateici, kā punktu uz I burta uzliki;)
11.novembris 2014, 21:30 | links
 
Pilnīgi piekrītu kolēģiem, ka ar zvejas vietu infu. nevar dalīties ar visiem. Vidzemē man bija uzticams zvejas kolēģis, kuram stāstīju par zveju kur, kad, uz ko visu un arī zināju visus viņa zvejas noslēpums. Man bija 100% pārliecība, ka info neaizies tālāk.
Tagad Zemgalē padalījos ar informāciju un to nožēloju.
11.novembris 2014, 22:00 | links
 
Pie Vantinieka katru dienu sēž paliela čupa ar copmaņiem. Trīs reizes varat minēt, kāpēc pirms nedēļas tur nebija neviena :)))
11.novembris 2014, 22:13 | links
 
Pie Vantinieka katru dienu sēž paliela čupa ar copmaņiem. Trīs reizes varat minēt, kāpēc pirms nedēļas tur nebija neviena :)))

kadmijs, 11.novembris 2014, 22:13

Laikam tāpēc, ka tad vēl nebija Vantinieka... ;-)
11.novembris 2014, 22:32 | links
 
:)Vispar par copes vietu atklasanu es neteicu ne varda... ta jau ir manu vardu I terpretacija. Ja kads ir lasijis NG atskaites Facebook tad sappratis par ko ir runa -praktiski nekad tur nav info par vietu, bet par pasu copes tehniku un taktiku gan. Katram savs un katrs izdomas pats,ko rakstit un ko ne, bet man gruti saprast kads labums no atskaites,ka vieta x mes keram labi bet parejie sukaja konfektes...:)
11.novembris 2014, 22:53 | links
 
Pastāstiet man ar kādu labu copes vietu, labi samaksāšu..
[imghttp://funnypicturesplus.com/wp-content/uploads/2012/02/fat-man-boat.jpg][/img]
11.novembris 2014, 23:15 | links
 
11.novembris 2014, 23:15 | links
 
Cepjamies par visu ko, tikai ne par to "Kā gāja copē"!
12.novembris 2014, 09:53 | links
 
Nu labi, lai būtu: Svētdien upē X ķērās ļoti labi - liela smuka rudens rauda. Kēru es un vēl 2 veči no manas točkas. Pērējie gluži konfektes nesūkāja, bet ķēra 2x mazāk...
12.novembris 2014, 11:23 | links
 
Vakar centos noķert līdaksi savā vietā- vēlāk braucām pie krusttēva, viņš ar baisais copmanis, domāju pacienāt tematiski, tā teikt.
Vienu izdevās dabūt uz lielu misiņa rotu, tieši mērs, tomēr laikam sakacināja viņu lielais rota taisītais vilnis, uz tvisteri un "svimbaitu"- lēni grimstošs daudzdaļīgs māneklis bez mēles- nezinu, kā latviski sauc- nekā. Izraustīju visādi, dziļāk-seklāk, ātrāk lēnāk, pauzes dazādas. Nu skaidrs, protams, zivs ir aizgājusi dziļumā. Ja būtu eholote, tad noteikti mauktu ar laivu pakaļ, bet tā plašumā uz dullo ir traki, roku nepietiks airēšanai ;)))
12.novembris 2014, 12:09 | links
 
ā, aizmirsu piebilst- sākumā kādu laiku mētāju rotu un tinu lēni ar domu, ka zivs negribēs baigi skriet. Tad nolēmu pamēģinat pietīt ātri, iemetu, sāku sparīgi tīt un paņēma, nezinu, varbūt ritma maiņa nostrādāja, varbūt pa to laiku jau bija pienākusi tuvāk un nolēma uzbrukt. Nu tā.
12.novembris 2014, 12:13 | links
 
Šodien ar kompanjonu sarīkojām asarīšu mačus, ķerām sīkus un ļoti sīkus :) Bija daudz, bet mājās aizbrauca nedaudz, jo daudz bija galīgi sīki. Bonusi negadījās. Reizēm var arī tā :)
12.novembris 2014, 17:53 | links
 
Šodien, vietā ko min Kadmijs, tiku pie 3 mēra zandartiem.
Metode - džigs.
12.novembris 2014, 18:38 | links
 
Mjuniors ! Gluži par velti ! Pilna Juglas upe ar asariem(no Ķīšezera līdz B-ezera kanālam),izmērs gan pieklibo,daudz jāmet atpakaļ,paņēmu 20gb.,mazliet virs 2kg(kopā !),tas 11.30-15.00 . Kaut kā tā....
12.novembris 2014, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager