Kā gāja copē (atskaites)?

Šodien palielā ezerā X. Rīta cēlienā pa miglu, it kā viss liecina ka copei jābūt, bet nav. Pāris pannas asari un zemmēŗi. Tomēr ap pusdienlaiku atradām kur paslēpušās lielās. Kolēģim 5.5 kg, man 2 x 3.5 kg. Bija arī pa kādam knapmēram.

Bija ekipāžas kam pat piesitiens nav bijis pa visu dienu.
p.s. visas zivis peld turpat.
12.novembris 2014, 20:16 | links
 
Šodien ar kompanjonu sarīkojām asarīšu mačus, ķerām sīkus un ļoti sīkus :) Bija daudz, bet mājās aizbrauca nedaudz, jo daudz bija galīgi sīki. Bonusi negadījās. Reizēm var arī tā :)

V.S.O.P., 12.novembris 2014, 17:53


Vecīt, tu strādā arī? :) Nav pārmetums, drīzāk skaudība, ka ir tādas profesijas, ka var darba dienās copēt ...
12.novembris 2014, 20:44 | links
 
Burtnieks kārtējo reizi parādīja savu skaistumu un protams ar raksturu, vairākas laikapstākļu maiņas, stipra migla, bezvējšs, karsta un spoža saule kā arī draudīgāku debesi arīdzen. Bija ispektors B., super, pārmērīja visu lomu, protams viss ok, tikai ieskaites zivis, mūsu ekipāža mājās kopā aizveda četras skaistas līdakas, svars un izmērs varēja būt labāks, sportiskajā sadaļā zālēs -zemmēra līdaciņu vilkšana dāvāja skaistus un emocijām bagātus mirkļus, protams visas aug tālāk, diena izdevusies par visiem 100%,... dažam labam pēc inspektora teiktā bij ar ļoti labs canders,...dažam labam protokols par zemmēru.
p.s. protams divu vīru laiva nez kur skriedami, itkā viņiem zivis vilktu prom, strauji mainot savu kursu, kad savas auklas bij ietinuši, nogrieza mums divas pītās auklās ar labiem rapala vobleriem, vienu izglābām, otrs laikam Burtniekam vai "Burtnieka auklu griezējiem" motora skrūvē, bet tas netraucēja, kaste liela :-)
12.novembris 2014, 21:08 | links
 
Archey
Vajag jau prast, apvienot lietderīgo ar patīkamo, slikts darbs, kurš traucē copei...!? Joks!
Es arī nereti, nedēļas vidū cenšos izrauties uz copi, jo pirmkārt, vairāk brīvu copes vietu, otrkārt, par cik biežāk copēju Daugavā, tur HESu darbības dēļ darba dienās, pārsvarā labāka cope!? Kā arī, dažkārt nedēļas nogale, brīvdienās jāpavada ar ģimeni!

Šovakar Ķegumā mēģināju kādu ļurbasti noķert, bet nekā, vietā, kur iepriekš biju ļurbas copējis šovakar nosēdēju stundas trīs ar pus, ne viena piesitiena!? Tā arī tukšā mājās aizlaidu! Gan jau citreiz, jābrauc rīt...!?
Salīdzinot ar pagājušo nedēļu ļurbu copmaņi gan vairā saaktivizējušies, vismaz četras ļurbu copes kompānijas zem HESa tālumā saskatīju, nezin, kā būs ar atskaitēm?
12.novembris 2014, 22:27 | links
 
Šodien ezerā Y cope ļoti kaprīza! Rūpīgi piestrādājot izdevās šo to saganīt.Lielo nebija, pārsvarā ap 55,60.cm., bet daudz.Viena ap 2.kg atbrauca mājās.Tas viss uz spininga un vobļeriem.Spēle dažāda-brīžiem agresīva, brīžiem pusmirusi.
12.novembris 2014, 22:37 | links
 
Baigi patīk man tie X un Y ezeri un citas vietas...!?
Bet, vispār pareizi, labi, ka copmaņi vispār atskaitās, ka kur, kas notiek, tas ir galvenais, un tur jau tā jēga! Man arī nepatīk, ka kāds nepazīstams īpaši uzbāžās, lai kontrēti norāda copes vietu, pēcāk vēl abižojās..!?
Kādreiz arī patīkami pēc paša necopes izlasīt, ka kādam arī veicies!
12.novembris 2014, 22:53 | links
 
Savulaik kādam čomam pačustēju X ezera koordinātas,bet pēc principa-tikai nevienam nesaki.Pēc nedēļas aizbraucot,sastapu 3 auto ar pazīstamiem numuriem no savas ģerevņas.Laikam sakritība!!!:))
14.novembris 2014, 00:13 | links
 
Savulaik kādam čomam pačustēju X ezera koordinātas,bet pēc principa-tikai nevienam nesaki.Pēc nedēļas aizbraucot,sastapu 3 auto ar pazīstamiem numuriem no savas ģerevņas.Laikam sakritība!!!:))

romano, 14.novembris 2014, 00:13


par nepopulāriām vietām tiešām jāsaka x vai y, bet teiksim Lielupi apzīmēt ar x gan nebūtu vērts :D - man liekas, katru nedēļas nogali tur puse Rīgas sabrauc!
14.novembris 2014, 00:36 | links
 
Savulaik kādam čomam pačustēju X ezera koordinātas,bet pēc principa-tikai nevienam nesaki.Pēc nedēļas aizbraucot,sastapu 3 auto ar pazīstamiem numuriem no savas ģerevņas.Laikam sakritība!!!:))

romano, 14.novembris 2014, 00:13

par nepopulāriām vietām tiešām jāsaka x vai y, bet teiksim Lielupi apzīmēt ar x gan nebūtu vērts :D - man liekas, katru nedēļas nogali tur puse Rīgas sabrauc!

BLOKS, 14.novembris 2014, 00:36


Var sabraukt puse un un var sabraukt arī visa Rīga ;) Lielupe nav nemaz tik liela.
14.novembris 2014, 10:59 | links
 
Tādēļ man tā Zviedru zeme patīk,pa nedēļu vari nocopēties un nevienu copmani pie ūdeņiem nesatikt...:)
14.novembris 2014, 11:03 | links
 
L_John
kas Tavā skatījumā ir cūkmeņu aktivitātes? Salasās kopā bars ar cūkmeņiem un jūras krastā aktīvo? Kāds pašvaldībai ar to sakars? Jebšu Tev šķiet, ka cūkmeņi pirms savām aktivitātēm tās saskaņo ar pašvaldību?

arvis_an, 11.novembris 2014, 15:15

Te viņi visi arī ir... tāds mans skatījums...

... sanāk vai nesanāk, kopā vai atsevišķi, bet jūras krasts ir piedirsts un tāds ir tas rezultāts...
14.novembris 2014, 14:32 | links
 
Te nu gan nepiekritīšu. Jo sacensību dalībniekiem tika izsniegti atkritumu maisi, kuros visus sū salādēt. Pēc sacensībām melnie maisi tika novietoti pie sektora mietiņa. Pēčāk brauca kvadra ar piekabi un visu savāca.
14.novembris 2014, 15:36 | links
 
tad jau sadaļas burtnieks, ķīšezers utt jādzēš ārā! un visus tos apzmēt ar x, y ,a,b,c utt! man jau liekas, ka nevienam jau nav tur koordinatas jāraksta bet vismaz dot zināt, ka tajā ezerā vai upē ir kautkāda kustība, vai vienkārši kā ir gājis nu tā, salīdzināt kautkā, saprast vai tiešām neņēma vai pats vainīgs vai neveicās!! tāda slimīga paranoja, "nē bļ.. neteikšu, pēc tam salīdīs manās vietiņās, būs pi...c, vietas vairs nebūs, nekā vairs tur neķersies" :D īstenībā smieklīgi! ja to uztver ar humoru!
pat koordinātas iedodot vēl nenozīme, ka kautko noķers katram sava pieeja citam tajā vietā vajprāta ņem zivis, citam vispār pat ne piesitiena! nu tas tā, manuprāt!
14.novembris 2014, 15:37 | links
 
Šoruden ilgāk kā parasti turpinu makšķerēšanu uz fīderi vēsā laikā. Lielu lomu nav, bet tukšā neesmu.
Šodien Rīgas ūdeņos pēcpusdienā copēju pličus un plaudīšus uz fīderi straumē. Izmērs neliels, bet ņēma aktīvāk, kā iepriekš - nebija garlaicīgi un bija ko paņemt uz mājām. Iespējams, ka daļēji palīdzēja saulespuķu spraukumu piedeva barībai.
Copēt vēl var arī bez spininga.
14.novembris 2014, 17:57 | links
 
Nu ja citus ezerus ka lejāk minētos nezin un pašam neko meklēt negribas tad kāda gan daļa regulāri panākumus gūstošam copmanim no tā ka kāds cepās par to ka nevar nokert pat silķīti vai zirga zobu?Katrs pats savas laimes kalējs1Ja Es esmu izterējis tūkstošiem naudiņas inventārā un benzīna lai atrastu zivīgas vietas,atkostu tās līdz sīkumiem,izprastu kādi no entajiem mānekļiem tur strādā tad-Kāda sūda pēc man būtu jādalās ar to ar pusi Latvijas?Da atslābstiet vienreiz kapeiksipēji un neka nedarītāji!Brauciet uz savām pančkam un nečīkstiet!
P.S. Starpcitu šodien cope ne visai astoņas līdakas un mājas neatbrauca ne viena.
14.novembris 2014, 20:05 | links
 
Eu,eu,eu,Villij? Ko tu tā uzpūties, labāk skaties hokeju, mūsējie šodien traki palikuši, jau četrus golus sasituši...
14.novembris 2014, 21:16 | links
 
Sory!Gāzētāja komandu neatbalstu.
14.novembris 2014, 21:51 | links
 
Man jau liekas ka veertiigaaka info ir nevis taa kur notiek cope, bet driizaak uz ko - kaada speele, vobleris vai gumija. Dazhi te liek un tiem cepuri nost, bet tie kas raksta ezeraa x nokjeeru liidaku un nepasaka uz kaa, tad droshi vien raksta tikai kraana pagarinaashanai jo jeegas no taa vispaar nekaadas.
14.novembris 2014, 22:31 | links
 
Jonjs - pateiksi kur un uz ko , kāds " matadors" apvainosies ka esi atklājis viņa slepeno vietu :)

p.s. nav žēl Engure.
3 dažādi vobleri, Megabass maile, 3-daļīgs mūdzis hand made, OSP maile. Krāsas dažādas. Tvičs/vienkārša lēna vilkšana. Zivis bija jāmeklē.
14.novembris 2014, 23:25 | links
 
Neliela piebilde-Cope ezerā.Spēle tāda lēnīga ar pauzēm un īsiem viegliem parāvieniem.Māneklis-Paša izfunktierēts ,,Hanmeids" ar paša izdomātu krāsojumu!Kaut ka tā apmierina?
15.novembris 2014, 11:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager