Kā gāja copē (atskaites)?

Šodien Kaņierī bijām ar kolēģi no 7.30 līdz 14.30. Tikai 2 zemmēri, kaut tika mētāti visādi mānekļi. Bāzē vienai ekipāžai līdaka 4.2kg +vairākas ap 1,5kg (visas uz viena tipa mānekli). Diemžēl rudenī līdaku cope ir savādāka, nekā vasarā. Rudenī galvenais ir ne tikai atrast pareizu mānekli konkrētai dienai, bet arī atrast pareizu mānekļa gaitu. Diemžēl ne katru (piemēram vasaras) mānekli var novadīt ar lielā pauzēm, kas rudenī ir svarīgi. Bet tās ir tikai manas domas. Varbūt citi domā savādāk? Starp citu ezerā bija daudz laivu, bet atskaišu nav.
15.novembris 2014, 16:30 | links
 
Šodien tieši par to laivā iedomājos, ka biju puskasti pārkrāmējis un neko neņēma. Kļūdaini laikam pieņēmu ka līdaks jau dziļumā. Rīt jānjem zaalju malas ar seklajiem vobleriem priekšā.
15.novembris 2014, 21:11 | links
 
Vakar biju copeet uz pludu un parasto daarza slieku, un 0,5 kg asaris, taakaa sezona nau vel cauri un pirms 3 dienaam izceelu brekseenu, uz pludu un slieku... Un vel daudzi asareeni...sliekas gandiz pashas lien araa, tikai knapi kustas,vasaraa tai pashaa vietaa seedeju ,cope pilniga nulle...man liekas ka tagad cope ir aktiivaaka nekaa vasaraa.... Taas ir manas domas.
15.novembris 2014, 22:00 | links
 
Vakar, no 9.00-15.00, Daugava, sektorā no Rīgas līz Ķegumam, velcējām trijatā, dažas copes, taču līdz laivai neatnāca, visā visumā milzīgs tukšums. Viļņi milzīgi, ūdens jau vairs tikai +6.
16.novembris 2014, 11:21 | links
 
Šodien tieši par to laivā iedomājos, ka biju puskasti pārkrāmējis un neko neņēma. Kļūdaini laikam pieņēmu ka līdaks jau dziļumā. Rīt jānjem zaalju malas ar seklajiem vobleriem priekšā.

Jonjs, 15.novembris 2014, 21:11

kur ir lielas,gruti pateikt bet vechi lidakas slana pa pasam zalem.bet personigi pats 2as 60cm lidacinjas izcelu no 7m dziljuma.un panjema ar 3min.intervalu.
16.novembris 2014, 11:41 | links
 
Sodien divata ar junioru aizdevamies uz vecumnieku purvu.cope loti aktiva no 9-12.neskaitami daudz sikenu,2 merinus panemam majas,parejas aug lielakas.cope tikai pa zalem klajuma pilnigs tuksums.visa visuma jauki pavadita diena,tikai daudz iznicinatu gumiju!!! :-/
16.novembris 2014, 20:33 | links
 
Līdakas joprojām,seklās zāļainās vietās.Copes maz,bet pārliecinošas.Izmērs varēja būt lielāks.
17.novembris 2014, 17:27 | links
 
Šodien noslēdzu savu 2014. gada copes sezonu.
1 zaudēts svaigs rots(sieva "palīdzēja" ;))))))))). Uz rotu nekā, tikai puspuvis zābaks, labi, ka bij' nazis paķēries līdz'. Pie zālēm nekā, līcī klajumā apmēram 2 metri, parāva tvisteri oranžu ar melnu muguru, bet ne līdz galam. Viens smuks zemmērs paņēma vidēja lieluma silikonu ar plandošo (ne klasisko, nezinu kā pareizi sauc) asti- tāds klusināti zaļgans ar vieglu rozā toni dažviet, bet 6~7 m pirms laivas ūdens virspusē notirinājās nost. Vēlāk uz to pašu gumiju paņēma un tika laivā vēl viens līdaks, taču arī zemmērs 47cm, sarunāju ar šamo "strelku" uz pavasari.
Mānīšana klasiska: noiet uz grunti, 1 roktura apgrieziens, 1~3 sekunžu pauze un atkal apgrieziens un pauze un tā līdz pat laivai. Uz diviem līdakiem tas nostrādāja.
Es ies' pasnaust, Uz tikšanos pavasarī!
18.novembris 2014, 01:13 | links
 
Diena iesākās labi un dzestrais rudens rīts nevēstīja neko par to ,ka uz vēlāku pēcpusdienu radīsies nepārvarama vēlme parunāties ar gulbjiem,kas sargājot savus pirmgadniekus neizskatījās sevišķi viesmīlīgi !Kā jau nopratāt šodien ar līdakām saruna neizvedās kā bija plānota,jo bija atsūtīts pajauns sūtnis kurš paziņoja " ŠODIEN SARUNAS NEBŪS,JA VĒLIES VARI PARUNĀTIES AR BALTAJIEM SPALVAINAJIEM !!! " ,ko arī darīju! :))
Bet ,diena pavadīta super forši,ne asakas !
22.novembris 2014, 18:17 | links
 
Eldorado
Es gan copes sezonu parasti, nekad nenoslēdzu, ja nu vienīgi ar kalendāro gadu! Nepatīk man tā mazo raudiņu un ašuku tirināšana ziemā, ja nu vienīgi, kādu ūdu ielikt, un blakus balansieri patrenēt!?
Zem HESiem LC zonās cauru ziemu var ļurbas copēt ar vasaras copenēm, arī spiningot...!?
22.novembris 2014, 19:33 | links
 
P.S.
Arī jūrā butes cauru gadu...!
22.novembris 2014, 19:35 | links
 
Kas kam vairāk tīk:))
22.novembris 2014, 20:44 | links
 
Rudens parsteigums -zutis 80 cm ,svars 1kg 100 gr.esma nakts tarpi .Cope bija nakti uz gruntsmakskeri Daugava netalu no Swedbanka.Divaini bet sanaks ka zutis Daugava ir un keras ne tikai vasara.
23.novembris 2014, 10:39 | links
 
čomaks (zutis) domā, ka ir vēdzele un ir riesta laiks.. :))
23.novembris 2014, 10:58 | links
 
Rudens parsteigums -zutis 80 cm ,svars 1kg 100 gr.esma nakts tarpi .Cope bija nakti uz gruntsmakskeri Daugava netalu no Swedbanka.Divaini bet sanaks ka zutis Daugava ir un keras ne tikai vasara.

Serz77777, 23.novembris 2014, 10:39


Bez zuša kāda cita zivs bija? Uz ko īsti sēdējāt pie bankas naktī?
23.novembris 2014, 12:12 | links
 
Vel bija parits copites izskatas to ko asarisi bet cetras naktiniekus neka nevareja apest,konkreti bija doma pasedet uz vedzeli.
23.novembris 2014, 13:09 | links
 
Sestdien pa Buļļupes rajonu savu žani salasījām, tagad būs kārtīgi jāēd. Ļoti jāstrādā ar eholoti un galvu, tad cope strauji uzlabojas. Pārbaudījām un atkodām jaunu fīču Lowrance sānskatu kvalitātes uzlabošanai, efekts labs.
24.novembris 2014, 10:08 | links
 
VSOP
Kas tā par fīču?
Cik noprotu runa iet par DSI modeli?
24.novembris 2014, 15:46 | links
 
Runa ir par HDS7T modeli un citiem ar sānskatiem. Pārbaudījām versiju par pingspeed maksimalizēšanu, lai bilde kļūst detalizētāka ātrā gaitā.
Ir variants manuāli noregulēt minimālo dziļumu 200Khz sonoram, kad uzstādīti abi vienā logā un tad SS datčiks vālē uz pilnu jaudu. Pārbaudīju ierakstus, ir labāka izšķirtspēja šādā veidā.
24.novembris 2014, 16:23 | links
 
Vitenahemot, es nav tik vispārējs(universāls) copmans ;)))- tikai vaļējā ūdens varianti- pludiņš vēls pavasaris-vasara, agrs rudens, spinings tas pats laiks, no šīgada upē fīders, plus ņemšu vieglāku(līdz 100gr) ezeram. Copēju Latgalē, reizi vai divas vasarā Siguldas~Limbažu pusē. Ļurbas aukstumos, zemledus cope, jūra-butes tie nav mani varianti :)) Kam patīk- malači! Es vienkārši bērnībā vasarās biju laukos, tur ezers, laiva, pluds - tas ir mans. Tāpēc jūra, upe- sveša tēma, ar upi kā ar copvietu un spiningu sāku iepazīties tikai tagad. Kopumā pludiņš+feeder+spinings= oi, pietiek padarīšanu atliektiem galiem, neko vairāk man i nevajaga :)))
Visiem ne asakas! :)
24.novembris 2014, 22:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager