Kā gāja copē (atskaites)?

Šodien pabaudīju ziemas copes priekus Prūšu dīķī aiz Paplakas, ar rezultātu esmu gandarīts - ap divdesmit ēdama izmēra asarēnu, nebija īpaši lieli, bet arī galīgu sīkuļu daudz netrāpījās (tie pēc skaita apmēram tikpat). Priecēja tas, ka, ja izdevās sakacināt, tad bļitkiņu kampa agresīvi un pretojās enerģiski. Laiks gan pavisam fui - gandrīz visu priekšpusdienu lietus un drūmi krēslains. Kam interesē - ledus šodien bija 10+ cm biezs, rīt droši vien ka vēl varēs, bet pēc vairākām dienām - droši vien tikai tad, ja sinoptiķi mainīs prognozi uz salīgāku un daba viņiem paklausīs. Ja nē, tad būs mums šai Kurzemes galā jāgaida nākamais ledus...
P.S. Ja dosieties copēt turpmākās dienās, domājiet ar galvu un neskrieniet uz dullo...
6.decembris 2014, 22:22 | links
 
Vakar Jelgava pie akademijas man pāris ašuki cepjami un sīkie, koleģiem vienam 3 vimbas otram 1, bet vinam otram bija pat 7. Ledus droš 10cm. stabili
7.decembris 2014, 12:00 | links
 
Šodien Mazumā viena cope uz līdaku,tā garām.Daži ķīsīši,trīs asarīši un tas arī viss.Ledus 20 cm biezs,virsū vietām ūdens.Tas no 10 līdz 14 cope slikta ,atpūta laba.
7.decembris 2014, 19:52 | links
 
Cope šodien ideāla Kaņieris bija ļoti dāsns bilde galerijā... ledus 8-10cm bļitka labi strādāja viena nerealizēta cope uz ūdu...
8.decembris 2014, 14:17 | links
 
Cope 50/50 daudz zem mēra viena 2,2 mana.Pasākums izdevies.Zem mēra, logiski aug tālāk.
11.decembris 2014, 19:14 | links
 
Šodien izmisuma dzīts, devos uz pierīgas ledu, ja precīzāk tad uz Alberta dīķiem Upesciemā. Un kārtējo reizi solos uz turieni vairs nebraukt. Izurbu kādus 150-200 āliņģus un noķēru 8 asarīšus, 2 bija Salmo 2nr bļitkas izmērā, pārējie līdz 70gr :D katrā ziņā nogurums labs, rokas sāp, kājas smagas un pilnas plaušas svaiga gaisa, tgd var mierīgi gaidīt kad kāds nopietnāks ūdens būs staigājams.
Lielākais stulbums, kas bik to dienu sabojāja- vietējais vecis, kas ir kkads sargs vai uzraugs tiem dīķiem, tur kādas 5 ūdas patstāvīgi uz ledus. Šon runāju ar viņu, vecis vēl sūkstas ka līdaku esot maz palicis... Ledus kādi 8-10cm, tā ka brīvdienās varat droši doties, tikai uz īpašiem lomiem nav ko cerēt.
12.decembris 2014, 20:20 | links
 
Nu šodien asaris blieza kā no lielgabala!Laikam sajutis vētras tuvošanos!Kur bija apakšā tur neļāva balansierītim nogrimt,pa taisno tēsa iekšā!Rokas sāp no vicināšanās!Liels gan nebija,bet ēdami skraukšķināmais!Man pāri par 200.galvām,kolēģim ap 50.gab.(nevarēja atrast atslēdziņu).Toties viņam lielākais!Mazliet paņēmu uz mājām apēšanai,bet pārējie negauši peld tālāk!Punčos mikro asarīši!
P.S.Patīk mums ekspedīcijas uz nezināmām vietām,it sevišķi ja tās nes augļus!)))))
12.decembris 2014, 20:48 | links
 
Ohuen-a interesanti lasiit par copes vietaam nezinaamaam, kur kaads copeejis, varbuut var vismaz udens tilpni nosaukt :)
12.decembris 2014, 20:57 | links
 
Noteikti!Copes vieta ezers starp vidzemi un latgali(ar to arī pietiks)!Dziļums no 1.-4.metri.Brauciens uz vienu galu ap 170.km. no Rīgas.Cope uz balansieri,spēle dažāda no agresīvas līdz lēnai šūpāšanai!Balansieri karismax,nils master!Makšķerīte paštaisīta,aukla 0,235 Pontoon21 flurokarbons!Vairāk neteikšu ne vārda,kūtī sūdi jāizārda!))Atrodiet paši savu ezeru un dariet tāpat!Ja neko citu par zināmajiem(neuzskaitīšu) nezin Tad.....!Kaut kā tā.
12.decembris 2014, 21:06 | links
 
:)
12.decembris 2014, 21:22 | links
 
Nu piemēram varu pateikt ka ļooti smuki asari ir Līdūkšņas ezerā!Brauksi?)))
12.decembris 2014, 21:58 | links
 
Šķērseni bakstīja šodien asari, tas tiesa :) Bet lieli nebija, līdz kilo :)
12.decembris 2014, 22:00 | links
 
Nee paldies, gaidu Peipi, pagaajušo gadu Peipis sabojaaja priekštatu par lomiem LR. :)
12.decembris 2014, 22:03 | links
 
Nūpar tiem lielajiem Alūksnes kimlakiem zinu loti labi!Ēd divas reizes nedēļā,iznāciens uz padsmit minūtēm divreiz dienā noteiktās vietās!Nebraugšu jo arī tuvāk ir ezeri kuros ne sliktāki ,,Batoni"uzvedās tieši tāpat!)))Es labāk niekošos ar mazākiem un turpināšu apgūt jaunus ūdeņus.
12.decembris 2014, 22:05 | links
 
man atkal otrādi, Lv bojā priešstatu par lomiem Peipī :) jau 3 ziemas tur naff ko darīt- te lomi ir krietni labāki :))
12.decembris 2014, 22:05 | links
 
willijs, bieži tā ir, bet šogad uz pirmā ļadus izgājieni turpinās jau 5 dienas :)
12.decembris 2014, 22:07 | links
 
P.S.Es gan uz Peipi nebraukšu jo tepatās var savilkt peipja lomu(nu izmēra un kvantitātes ziņā noteikti)!Pastāstus par to ka peipusā ķerās 200-300.gramnieki zinu!patiesība vidējais izmērs 70-120.gr.D
12.decembris 2014, 22:08 | links
 
willijs, tieši tā, tepat var savilkt krietni ,krietni labāk, un virskilo asari tur trāpās reti, ko nevar teikt par piemājas ūdeņiem. Raudas ar tepat pēdējos gadus 300-600 gr ņem ļoti labi :)
12.decembris 2014, 22:11 | links
 
Tieši tā!Man atkal patīk atklāt jaunus ūdeņus šeit pat mūsmājās!Rūpigi izfunktierēt kur varētu būt un kāpēc!Cik liela ir varbūtība ka konkrētaja vietā varētu būt tukšums vai tomer nē?Ta teikt izstrādāta formula un 70% IR!)))Un par to tad liels prieks un gandarījums!Protams gadās arī tukšie varianti,bet tad vismaz zinu ka tur vairs nebraukšu.
12.decembris 2014, 22:37 | links
 
willijs-nav tik vienkārši ar ezeriem, divus gadus neviens neko prātīgu nevelk trešā izšauj tā ka Peipus nobāl, kāpēc tā nevaru saprast vēl krasi atšķiras no laika apstākļiem uz maziem ķeras lielos ezeros nekas un otrādi, ar Daugavu savādāk, tur parasti vienmērīgāk, bet atšķiras laiki vienu gadu ķer februārī, citu martā vai pat janvārī, šogad pašreiz valkā smukus lomus, laikam daudz apstākļi ūdens līmenis, laika apstākļi, kāda vasara bijusi un citi.
12.decembris 2014, 23:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager