Kā gāja copē (atskaites)?

Šodien copē gāja labi jo-Nebiju copēt!)))Pagaidīšu kad nomierināsies trakie sezonas atklājēji un tad...))).Būs kārtējā smukā bilde ar kārtējo brīvībā atlaisto mammuci!
1.maijs 2015, 23:04 | links
 
Šodien divi zemmēri ar rotiņiem un viens skaists lēciens pēc maza poperīša (maktens kreņķis ;))). Sezonu uzskatu par atklātu(tiesa gan, "uz papīra":)), vieglais kātiņš arī iesvētīts.
1.maijs 2015, 23:27 | links
 
Šodien ezerā netālu no Cēsīm 2 līdakas - knapmērs uz Rapala BX Minnow vobleri un 2,8kg uz rotiņu. Sezona veiksmīgi atklāta.
1.maijs 2015, 23:34 | links
 
Šodien Kaņierī īsti svētki. Šķiet pie loma tika visi. Mēs bijām 3 vīri laivā - katram tika 2 līdakas. Man ienācās lielākais loms: 11,7 kg, 1,18 m. Āķi iztaisnoja gandrīz taisnu, sečoks bija tuvu salūšanai..., bet viss beidzās labi - loms laivā. Sezona ir atklāta. Ne asakas!
2.maijs 2015, 00:33 | links
 
Kā gāja Gandijam?
2.maijs 2015, 00:53 | links
 
Līdakas var iet pupās. Kārtējo reizi pierādās, ka tās noķert protu tikai rudenī. Turpmāk likšu viņas mierā, lielās karūsas gaida!
2.maijs 2015, 18:04 | links
 
Kā gāja Gandijam?

zorge, 2.maijs 2015, 00:53



Kā visi, gaidu līdaku atklāšanu 11.maijā. Man jau pa naktīm miegs vairs nenāk, kā gribās viņas izķert! Ir man pāris viltības padomā. Protams, galvenais ir, ka mātītes nevajag ņemt, bet laist atpakaļ, pirms tam viegli iesitot pa pieri, lai viņas tālu neaizpeld. Ja tā dara, tad var tēviņus pievilkt pilnus maksimas maisiņus. It kā sanāk mātītes zaudēt, bet tas ļoti summā atmaksājas uz tēviņiem. Pavasarī šitā metode dikti laba uz visām zivīm, izņemot zandartus, jo tiem grūti uzsist pa pieri tā, lai nav par stipru. Es gan zandartus neesmu noķēris.
2.maijs 2015, 22:52 | links
 
Kā gāja Gandijam?

zorge, 2.maijs 2015, 00:53


Kā visi, gaidu līdaku atklāšanu 11.maijā. Man jau pa naktīm miegs vairs nenāk, kā gribās viņas izķert! Ir man pāris viltības padomā. Protams, galvenais ir, ka mātītes nevajag ņemt, bet laist atpakaļ, pirms tam viegli iesitot pa pieri, lai viņas tālu neaizpeld. Ja tā dara, tad var tēviņus pievilkt pilnus maksimas maisiņus. It kā sanāk mātītes zaudēt, bet tas ļoti summā atmaksājas uz tēviņiem. Pavasarī šitā metode dikti laba uz visām zivīm, izņemot zandartus, jo tiem grūti uzsist pa pieri tā, lai nav par stipru. Es gan zandartus neesmu noķēris.

gandijs, 2.maijs 2015, 22:52


A kāpēc jāgaida 11.maijs, kad sezonas atlkāšana notika 1.maijā...
3.maijs 2015, 11:13 | links
 
Kā gāja Gandijam?

zorge, 2.maijs 2015, 00:53


Kā visi, gaidu līdaku atklāšanu 11.maijā. Man jau pa naktīm miegs vairs nenāk, kā gribās viņas izķert! Ir man pāris viltības padomā. Protams, galvenais ir, ka mātītes nevajag ņemt, bet laist atpakaļ, pirms tam viegli iesitot pa pieri, lai viņas tālu neaizpeld. Ja tā dara, tad var tēviņus pievilkt pilnus maksimas maisiņus. It kā sanāk mātītes zaudēt, bet tas ļoti summā atmaksājas uz tēviņiem. Pavasarī šitā metode dikti laba uz visām zivīm, izņemot zandartus, jo tiem grūti uzsist pa pieri tā, lai nav par stipru. Es gan zandartus neesmu noķēris.

gandijs, 2.maijs 2015, 22:52


Nu jauki, ko tur vēl piebilst! : ))
3.maijs 2015, 18:12 | links
 
Kamēr visi aptrakuši ar līdaku slaktēšanu,šodien devos piemānīt kādu glumo. Sākumā cerības lielas šur tur kādi mazi burbulīši,tad kautkas lenām pavelk pludiņu,10m tālāk velviens tāds pats optimisma pilns entuziasts kā es ar ko apspriest copes tēmu. Tā nu sēdēju,iebaroju un sēdēju. Rezultāts apaļa nulle,laikam šiem vel pa aukstu. Vienīgais secinājums ka jamaina šekumdrillim sēdeklis :D
3.maijs 2015, 23:03 | links
 
Kā gāja Gandijam?

zorge, 2.maijs 2015, 00:53


Kā visi, gaidu līdaku atklāšanu 11.maijā. Man jau pa naktīm miegs vairs nenāk, kā gribās viņas izķert! Ir man pāris viltības padomā. Protams, galvenais ir, ka mātītes nevajag ņemt, bet laist atpakaļ, pirms tam viegli iesitot pa pieri, lai viņas tālu neaizpeld. Ja tā dara, tad var tēviņus pievilkt pilnus maksimas maisiņus. It kā sanāk mātītes zaudēt, bet tas ļoti summā atmaksājas uz tēviņiem. Pavasarī šitā metode dikti laba uz visām zivīm, izņemot zandartus, jo tiem grūti uzsist pa pieri tā, lai nav par stipru. Es gan zandartus neesmu noķēris.

gandijs, 2.maijs 2015, 22:52

Nu jauki, ko tur vēl piebilst! : ))

zorge, 3.maijs 2015, 18:12


ko tur klapēt, ielaid venterī, pēc tam var atlaist, vai savākt, ja tēviņus nepievilina
3.maijs 2015, 23:17 | links
 
Sezonu atklāju tīri jauki, bildi ar purenēm rītu ielikšu:)
3.maijs 2015, 23:22 | links
 
Kā gāja Gandijam?

zorge, 2.maijs 2015, 00:53


Kā visi, gaidu līdaku atklāšanu 11.maijā. Man jau pa naktīm miegs vairs nenāk, kā gribās viņas izķert! Ir man pāris viltības padomā. Protams, galvenais ir, ka mātītes nevajag ņemt, bet laist atpakaļ, pirms tam viegli iesitot pa pieri, lai viņas tālu neaizpeld. Ja tā dara, tad var tēviņus pievilkt pilnus maksimas maisiņus. It kā sanāk mātītes zaudēt, bet tas ļoti summā atmaksājas uz tēviņiem. Pavasarī šitā metode dikti laba uz visām zivīm, izņemot zandartus, jo tiem grūti uzsist pa pieri tā, lai nav par stipru. Es gan zandartus neesmu noķēris.

gandijs, 2.maijs 2015, 22:52

Tu tikai ar sievietēm tā nekad nedari!!!... ;-)
3.maijs 2015, 23:41 | links
 
gandij,
Tu kā daiļdirsējs man tīkams liecies,vajadzētu Tevi kādā tusiņā pieaicināt un pa pieri ievilkt...,lai tās mātītes tuvāk nāk...:DD
3.maijs 2015, 23:59 | links
 
Šovakar tāda aktīva cope. No 16:00 līdz 20:00 noķēru 10 līdakas un 3 asarus,tiesa gan,visas līdakas zemmēra,bet cope bija ļoti aktīva. Bija gan uz mētāšanu,gan uz velci. Tik daudz līdakas vienā reizē tajā ezerā vēl nebiju noķēris. Tas viss ezerā pie Straupes. Visas zivis atlaistas.
4.maijs 2015, 23:16 | links
 
Vakar pabiju Aluksnes ezera! Skaists ezers vismaz no 1 reizes palika tads iespaids,udens vien 3 metros ka akvarija visu redz super! Zel tikai ka cope nebija no labakjam,inpektors teica 1.2. maija esot labak bijis,bet kopsuma jauki pavadita diena ! kadas 10 copes,sakuma likas ka zivi bus gruti vispar nokert,bet paverojot vietejo metodi atradam un sapratam kas un ka...zivju daudz uzsit pienak zem laivas pavero aizpeld. Brauksu velreiz man patika!

Ne Asakas visiem!
5.maijs 2015, 13:47 | links
 
Neskatoties uz diezgan copei nepiemērotiem laika apstākļiem(nu ļoti mainīgi tie bija) tomēr aizbraucām atklāt līdaku sezonu!Kā vienmēr rezultāti nepievīla!)))Kolēģis pirmo mēra līdaķi(ap 56.cm) noķēra ar pirmo metienu!Kopumā cope ļoti pasīva ar kārtīgu piedomāšanu par mānekļa spēli!Kopumā noķērās septiņpadsmit līdakas(no tām 12.stabili mēri),katrs uz neilgu brīdi pastīvējāmies ar fotomodelēm!Nu ļoti kautrīgi bija paņēmušas!Manējai āķis bija pašā lūpas kaktiņā,bet uz aci mammuks uz 8-10.bija!Nekas satiksim nākošreiz!Ka jau gaļiniekiem uz mājām atbrauca divas uz abiem!Vēl no nārsta nav īsti atgājušas(tievas un sapluinītas),bet cīņasspars ne pa jokam kā rudenī!Brauksim vēl!
P.S. Nu ja tas viss kādā ezerā tepat mūsmājās!)))
6.maijs 2015, 13:29 | links
 
cope loti laba sodien jo sliktaki laikapstakli jo labaka cope 7 lidakas nekur talu nebiju aizbraucis uz likuma ica
6.maijs 2015, 13:50 | links
 
Ahoi!

Nekādi nebija sanācis atskaiti iemest par sezonas atklāšanu. Tad nu 2.maijā devos uz Kalveni atklāt sezonu - laiks bija tāds, ka suni no mājas ārā nedzen, bet nav jau slikta laika, ir tikai nepiemērots apģērbs. Mērķis bija Sepenes ezeru pakāst. Ziniet, izdevās plāns mans labi. Biju pie ezera ap pusdienas laiku, man jau pavēstīja, ka vakar(1.maijā) esot bijušas daudz copes un lielākā līdaka bijusi 4.5kg. Kad ieraudzīju, ka ezera krastā stāv 5 laivas ar loriņiem iekšā, tad domāju, ka visu esmu zaudējis un cope neizdosies. Sākumā tā arī bija, ka nevienas copes, bet tad pastrādāju cītīgāk gar kantēm un panesās cope. Kopumā noķertas 25 līdakas, no kurām tikai dažas bija zemmēri. Bija man pasūtījums kūpināšanai tā kā paņēmu normu - 5gb. (1.2, 1,3, 1,4, 1,9, un 2,0kg) Varu pateikt, ka sanāca gardi - sievastēvs ir iemanījies labi kūpināt.
Interesanti, ka lielākā līdaka bija pilna ar ikriem. To gan diemžēl secināju tikai mājās tīrot lomu. Bija ar tādu lielu punci, bet domāju, ka ir piesitusi kuņģi ar raudiņām un rudušiem, kas tieši nārstoja. Būtu zinājis, nebūtu ņēmis.
Panākumu spārnots, 3.maijā devos uz Zaņas ūdenskrātuvi, bet tur aplauziens - četras copes un neviena mēra visas dienas garumā. Ūdens jau tur arī bija kafija, jo ūdenskrātuvē visādas racējzivis pamatā. Varbūt arī neatradu īsto mānekli, varbūt laiks pārāk labs. Vienīgi iedegumu izdevās dabūt. :)
Ne asakas!
8.maijs 2015, 13:16 | links
 
Daugavā zem Ķeguma smuki brekši sākuši ganīties, no piektdienas uz sestdienu deviņus sacopēju, vēl ruduļi, raudas un vimbas bonusā!
Pa nakti gan neņēma, tikai dienā, vairāk uz tārpiem, makaroni ne visai!
11.maijs 2015, 09:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager