Kā gāja copē (atskaites)?

Šodien 2 brekši uz microjig, 9 zanderi, mērā divi. Žēl ka šodien nebija 1 jūnijs :D ašuki ari paris smuki! Viss notika ļoti agri no rita! Tik jabrauc un jācopē! Ne asakas
31.maijs 2015, 21:34 | links
 
Biju pie Tomes Daugavā. Rezultāts 0. Novelcēju,mētāju,nekas. Udens līmenis staigāja,un iegriezās vējš. Pieminēto balto kuteri arī redzēju.

ginis5, 30.maijs 2015, 17:27




Baltais, domājams, kā vienmēr tusēja, tieši zem HESa, kur zināms, ka šobrīd tikai znderi ķeras?
Vai tik tur nav, kāds Komerc projekts, pārāk sistēmiski tas "Baltais" tur copē...!?
31.maijs 2015, 22:18 | links
 
2 zemmēra sapali, kas peld tālāk, pērkona lietusgāzes, viss slapjš, pats šodien slims. Jāgaida, kad uz brīvdienu pusi normalizēsies laikapstākļi.
1.jūnijs 2015, 06:06 | links
 
Šogad esmu zemmēru karalis - 3 reizes biju copē 5 zemmēri. Nav ko mājās aizvest, nācās pat fotografēt, lai pierādītu, ka kaut ko esmu noķēris...
1.jūnijs 2015, 14:29 | links
 
1. Jūnijs lielupē pie garozas, sēdēju ar grunteni uz brekšiem, copēju uz makaroniem, no brekšiem ne miņas, bet kad jau taisījos prom, pārsteigums bija liels kad izvilku meža vimbu 2,6 kg, ar to arī pietika man adrenalīna, braucu mājās. :D copēju no 16.00-19.00
2.jūnijs 2015, 00:56 | links
 
1.Jūnija vakara cope meža ezeriņā.No 16.30-20.30 3līdakas un 13 asarēni lielākais ap 600gramiem.Viss uz awaruna
2.jūnijs 2015, 12:53 | links
 
šodien no plkst.10:00 līdz 14:00 pacopēju ar sāna sardziņu vakardienas vietā asars neņema nipakam,pabīdijos nedaudz pa kreisi un līcīša galā turpat pie krasta no 50cm dziļuma izcēlu pirmo ašuku lielāks kā vakar bija,tad virzos uz otru pusi neliels posms bija bez copītēm,bet tad sākās pa drusciņam pāŗsvarā visas copes bija turpat pleķos pie krasta bez zālēm aiz zāļu līnijas pa retam kādu dabūju,pāŗsvarā turpat netālu 3-4.5m no krasta vietām pat tuvāk,tur kur ar pludu nikā un liktos diezvai tur zivs ielaižot mormišku biju patīkami pārsteigts,jo daudzviet pēc neilga brīža sekoja copīte,un vietām raustu,raustu ir,ir un klusums,bet nē tomēr tur apkšā ir vēl atliek tikai nedaudz agresīvāk padrigāt kā seko copīte... Kopā izvilku 14 asarus kādi 3-4 bija maziņi,bet pārējie normāli ašuki:)un pāris vispāŗ priekš manīm skaisti un uz beigām izcēlu arī 1 ašuku kurš domāju vairāk par 200gr bija,bet nu es domāju:)vēlāk būs arī kāda bildīte:) Bet vispāŗ iepatikās šitā padarīšana ar sardziņu,noteikti es to turpināšu,un upē ļoti gaidu kad varēs izmēģināt jo domāju rezultāts neizpaliks,jo nu man liekas ir interesanti nekā vienkērši skatīties uz pludiņu,kā arī daudzās vietās kur ar pludiņu nikā ar sardziņu oi kā!!!! Ne asakas!!
3.jūnijs 2015, 16:24 | links
 
bildes galerijā,bet tur tik daļa no āšukiem visiem:)
3.jūnijs 2015, 16:56 | links
 
Aizmirsu piebilst,visas zivis C&R:)
3.jūnijs 2015, 16:57 | links
 
Otrdien un ceturtdien Vecdaugavā gaidīto līņu vietā tikai mazi ruduļi un asari.
4.jūnijs 2015, 21:17 | links
 
Vakar vētra L-Baltezerā, vējš norimās un kaut kas sāka ķerties. Bilde albumā
5.jūnijs 2015, 15:05 | links
 
Šodien darba sacensības ieguvu otro vietu saviem kolēģiem un firmai;) divi zandarti viens uz 1,5-2kg norāvās,un 360gr asaris,laiks pavadīts labi,zandartu copes bija baigi labi;) ps veiksmi citiem
6.jūnijs 2015, 11:54 | links
 
Šodien darba sacensības ieguvu otro vietu saviem kolēģiem un firmai;) divi zandarti viens uz 1,5-2kg norāvās,un 360gr asaris,laiks pavadīts labi,zandartu copes bija baigi labi;) ps veiksmi citiem

coperis14, 6.jūnijs 2015, 11:54


Par zivīm, kas noraujas - arī dod vietas ?
6.jūnijs 2015, 12:07 | links
 
Nē,bet bija divi Zandarti ko izvilku un divi asari viens normāls un viens mazais kuru amnestēju (atlaidu) bija vēl copītes
6.jūnijs 2015, 12:18 | links
 
Šodien darba sacensības ieguvu otro vietu saviem kolēģiem un firmai;) divi zandarti viens uz 1,5-2kg norāvās,un 360gr asaris,laiks pavadīts labi,zandartu copes bija baigi labi;) ps veiksmi citiem

coperis14, 6.jūnijs 2015, 11:54

Kada udenstilpne? Uz ko? :)
6.jūnijs 2015, 12:30 | links
 
Ventā,aiz zlēkām,nezinu vietas nosaukumu,uz keitech gumijām tumsā krāsa ar spīdumiem,bet itka baltu ar ņēma,cope bija,tik jaapastaiga+volrframa galviņa
6.jūnijs 2015, 13:27 | links
 
Biju upē, upē "vārās". Sapali lēkā kā traki, pēc maijvabolēm un maizes, jāmeklē tik vietas. Diemžēl ar copes realizāciju šodien veicās traģiski. Rītdien jāprovē maijvabole caur adatu vilkt uz auklas.
6.jūnijs 2015, 21:03 | links
 
Biju upē, upē "vārās". Sapali lēkā kā traki, pēc maijvabolēm un maizes, jāmeklē tik vietas. Diemžēl ar copes realizāciju šodien veicās traģiski. Rītdien jāprovē maijvabole caur adatu vilkt uz auklas.

belijs23, 6.jūnijs 2015, 21:03


Es pa 3 gadiem esmu 1 maijvaboli redzējis Jelgavā... Aizvakar uz ceriņ krūma uzsēdās un kamēr aizskrēju pēc burkas tikmēr viņa jau bija tālēs zilajās... Kur tu viņas atrodi ???
6.jūnijs 2015, 22:54 | links
 
Biju upē, upē "vārās". Sapali lēkā kā traki, pēc maijvabolēm un maizes, jāmeklē tik vietas. Diemžēl ar copes realizāciju šodien veicās traģiski. Rītdien jāprovē maijvabole caur adatu vilkt uz auklas.

belijs23, 6.jūnijs 2015, 21:03

Es pa 3 gadiem esmu 1 maijvaboli redzējis Jelgavā... Aizvakar uz ceriņ krūma uzsēdās un kamēr aizskrēju pēc burkas tikmēr viņa jau bija tālēs zilajās... Kur tu viņas atrodi ???

Farnirs, 6.jūnijs 2015, 22:54

Nu re,kamēr aizskrēju......Spečuki jau no marta staigā ar trīslitru burkām apkārušies. DD
6.jūnijs 2015, 23:07 | links
 
Rītdien jāprovē maijvabole caur adatu vilkt uz auklas.

belijs23, 6.jūnijs 2015, 21:03


Šis ir viens no labākajiem veidiem kā maijeni uzsēdināt. Un ar mazu, asu trijžuburi strādā perfekti. JA gribās fiksāk tad ņemam plānu stiepli, vienu galu saplacinām, uztaisām iedobīti kurā ielikt auklas cilpiņu, un veram cauri ēsmai un āķi caur cilpiņu virsū. Ērti un ātri. Sevišķi ja strādā ar kombainu :)
6.jūnijs 2015, 23:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager