Kā gāja copē (atskaites)?

Skaidrs, es kādreiz dzīvoju tajā, kas Jēkabpils pusē
12.augusts 2015, 08:09 | links
 
2vas dienas pa dzimto pusi Zemgali uz lìñiem.Pirmà diena 4gb visi kà nomèriti no 850 lidz 1kg
Otrà diena pats rìts 2gb ap 900gramiem pluss kaudze ar zemmèriem,labs relax
16.augusts 2015, 15:56 | links
 
SamSamič no eholotes.lv 1. daļa
16.augusts 2015, 22:21 | links
 
Balodi, kas tā ir par ļergu, ko Tu laid?
16.augusts 2015, 22:45 | links
 
Tātad beidzot kautko iegrabināšu,par sestdienas copi laukos Pededzē un tās vecupēs nav ko rakstīt,jo nu galīga necope,es vairāk mēģināju uz pludu,upē ļoti perspektīvā vietā iebarojām,nu,bet nekā auslejas 1 pēc otras,raudas liekas nav nu kas tas ir?!
dodameis uz otro vecupi kas šõgad nav apmeklēta tur vismaz kautkāda dzīvība tētim 1 līdakbērns nosprūk un mazāks ķersta gumiju,nevar paņemt,man uz gumiju smuks asaris,amnestēts,uz pluda 2 raudas un visssss,upē atkal piejam atvariņā atkal nekā laba vieta utt koki iekšā zālite,utt,auslejas,auslejas,auslejas......dodamies mājup ieturam maltīti un braucam mājās...bet atpakaļceļā peistājam 2 vietāš netālu no Gulbenes-Rēzeknes tilta pār Pededzes upi,pirmā vieta kādu 1km augstāk peldvietā,dod beidzot 2 copes,1 neliela asara izgājiens,un dūča kēriens,nekas leils,bet tomēr........piestājam turpat pie tilta,mētājam mētājam nekā,bet tomēr uz pēdējo metienu es pamanu kā no zem kokiem pakaļ 0.nr rozā rotiņam izskrien 2 asari un turklāt ievērojama izmēra,bet cope nenotika,jo bija jau par vēlu,bet asari tiešam bija skaisti grami 300-400kkatrs,braucam mājup un tomēr izlemjam ka svētdienas rītu kautkā vajag izmantot,un nolemjam aizbraukt kautkur tuvāk tas ir uz mežrūpnieku dīķiem,jeb kā vēl viņus sauc MRS.......

Svētdiena-08.16.18-cope dīķī
Tātad 5:30 izbraucam un pēc 10min esam pie dīķa,braucām uz 1. dīķi kopā ir 3 dīķi pagājušgad uz 1.nevarēja tikt jo nebija uzbērts iebraucamajs celiņs tad kad taisīja ceļu,un tā iebraucam,copmaņu nav,bet nosēdēts ir,žāklītes utt:)no sākuma man uz baltajiem pēdējiem dzīvajiem,jo pārējie jau pārvērtusies kūniņās dabūju 2 asarīšus un vēl pāris copes,tētis tuvāk slūžām ap 200gr raudu,tad man rauda,tad maziņas tētis pārritkējās uz priekšu un tur diezgan bieži izvelk pa kādai karūsai,bet karūsas nav lielas plausktinieces līdz pusotr plaukstinieces,bet tur tās plausktinieces nav kā piemājas dīķī garenas :Dbet resnākas.......tētis atn āk atpakaļ,es atkal aizeju uz turinei izvelku 2 smukas raudiņas,bet abām ļoti nolaimējās un izkrīt ūdenī,tad paeju pa kreisi un tur aiz skujiņas copē un pirmā cope tiek realizēta a tur galā smuka karūsa ne plaukstiniece ne divu plaukstu leilumā,bet vēl lielāka,bet pēc neilgas copes tā atsprūk un škrobe ir,nu ko darīt metam atpakaļ,pēc brīža pievienojas arī tētis,man copē un copē rausta rausta,bet tur tādas plausktas pusotrplausktas karūsiņas nekas leils,bet tāpat uz maha vilkt patīkami,kopumā cope interesanta,paņemtas 4raudas un kādas 20 karūsas.....bet likās ka cope diezgan kaprīza ar to arī interesanta,parausta parausta viss,bet varbūt arī tā jābūt es šitā karūsas dīķī valkāju piemājas dīķī,bet tur jau viņas ņem kā trakas,bet tur bija interesanti,jo pumpē pumpē,gaidi,gaidi velk,nevelk utt.uz mušu kāpuru kūniņām cope bija,bet realizācija maza,ļoti maza,uz kukurūzu negribīgi,bet labāk ņēma uz mīklu,ar kanēli,un ko es pamanīju uz bumbiņu tā neņema kā uz saviļinātu mazu mīklas tārpiņu:) :)
Rīki:tētim diezgan rupji rīki slīdošasi 6vai 8gr paliels āķis aukla utt,man uz makšķeri ar spoli 0.2 pamataukla,0,14 pavada 12 numura āķis cobra,copes nevienas nezinu kāpēc varbūt tāpēc kka īpaši necopēju,bet iemesta bija,nez,uz maha pamataukla 0.16 pavada 0.12 āķis arī kobra,bet 14numura pluds stacionārais 1.5g,pēc sistēmas sapīšanas,savas kļudas pēc uz beigām 1g pluds ar nedaudz īšāku pavadiņu,copes man likās nedaudz labākas kaut arī rausta rausta,bet biežāk izvilku,tētim ruastīja,bet reti kad pavilka zem ūdens pludu,uz pirmās sistēmiņas man bija apmēram 30cm pavada,vēlāk uz otras sistēmas apmēram 15,un uz tās cope bija,bet likās ka kautkas tomēr nepatika....copēju uz 5maha
Tagad sāku piev ērst uzmanību arī visiem sīkumiņiem pavadām āķiem,un pamanu ka kautkas mainās:)
Ne asakas!:)
17.augusts 2015, 09:40 | links
 
6dien no 9 līdz vakaram paniekojos ar džigu un mikro, posmā Mīlgrāvja kanāls-Daugava. Ja vēl 9 kkāda dzīvība bija, tad pēc 11 kā podā. No visām laivām vismaz kko vilka tikai divi žibulētāji ar ziemas kātiņiem.
Līdz ar to aizdomājos, ka mikro savu uzvaras gājienu ir beidzis. Pirms gadiem 2-3 uz mikro sīči un bieži lielie ķērās visu cauru dienu, pofig kāds māneklis. Tagad ir jāpiemeklē ntie mānekļi, lai vispār kāds piebakstītu.
17.augusts 2015, 12:12 | links
 
Es daudzas reizes esmu stāstījis , ka vasarā , no laivas , asaru cope ar bļitku ir ļoti produktīva .
17.augusts 2015, 13:18 | links
 
Neticami, bet biju aizbraucis ķert kaifu ar delfīniem. Ja kāds šos delfīnus nav redzējis - pats vainīgs, iespaidīgi.
Pie vilkšanas protams netiku, taču vienalga, redzētais pārspēja manas visdrosmīgākās cerības.
17.augusts 2015, 16:56 | links
 
Neticami, bet biju aizbraucis ķert kaifu ar delfīniem. Ja kāds šos delfīnus nav redzējis - pats vainīgs, iespaidīgi.
Pie vilkšanas protams netiku, taču vienalga, redzētais pārspēja manas visdrosmīgākās cerības.

krumujancis, 17.augusts 2015, 16:56

Sekss ar delfīniem - tas laikam ir jauki!... ;-)
17.augusts 2015, 19:33 | links
 
Sekss ar delfīniem - tas laikam ir jauki!... ;-)

L_John, 17.augusts 2015, 19:33


dziļi Amazonkā klīst teikas par vīriem kas iemīlas un pārojas ar turienes baltajiem saldūdens delfīniem ;)
17.augusts 2015, 19:49 | links
 
kkas

6dien no 9 līdz vakaram paniekojos ar džigu un mikro, posmā Mīlgrāvja kanāls-Daugava. Ja vēl 9 kkāda dzīvība bija, tad pēc 11 kā podā. No visām laivām vismaz kko vilka tikai divi žibulētāji ar ziemas kātiņiem.
Līdz ar to aizdomājos, ka mikro savu uzvaras gājienu ir beidzis. Pirms gadiem 2-3 uz mikro sīči un bieži lielie ķērās visu cauru dienu, pofig kāds māneklis. Tagad ir jāpiemeklē ntie mānekļi, lai vispār kāds piebakstītu.

17.augusts 2015, 12:12 | citēt | nosūdzēt | links

Nu paskumīgi ar tevi draugs, džigam ir neskaitāmi veidi kā pasniegt mānekli, protams ir arī reizes kad zivju tur vienkārši nav ,gadās ka neņem, bet liekot klāt izdomu un experimentējot pie kādas asakas var tikt vienmēr. Šī copes sezona atšķirās no citām, tam piekritīšu.
17.augusts 2015, 21:46 | links
 
to Sulla un L.John
Par to seksu jau tā ir. Kas nu kuram trūkst, par to arī runā. Man žēl, ka Jums tā...
Ja citādi nekas nesanāk - jāmaina copes paradumi. Čigāns arī ir reiz teicis:" Svešā šķūnī ar savu sievu - nu pavisam cita lieta! Tā ka gudrais mācās no citu pieredzes, bet ir jau tādi, kuri tikai no savējās.
18.augusts 2015, 08:55 | links
 
Sveiki kungi,

Varbūt kāds var privāti vai arī publiski ieteikt kādu ezeru Kurzemē kur ir normāla vieta lai paliktu ar telti,iet peldēties kā arī lai es varētu visu nakti pavadīt makšķerējot. Rezultāts nav svarīgs galvenais ir process. Pats dzīvojos netālu no Tukuma un visi šie ezeri jau apzināti, tapēc prasās braukt kaut kur tālāk, Kandava,Kuldīgs,Dobele utt.

Paldies jau iepriekš. :)
18.augusts 2015, 20:32 | links
 
Aizmirsu pierakstīt ka tam kurš man ieteiks labu atpūtas vietu tam parādīšu perfektu līņu mitekli Kaņierī kur tos ķert no krasta.
18.augusts 2015, 20:33 | links
 
Venta.
18.augusts 2015, 20:46 | links
 
Boriss, diktam gribās Kaņiera līni? ;)))
18.augusts 2015, 21:12 | links
 
Kā spiningo Krievijā
21.augusts 2015, 08:42 | links
 
met un velk !
21.augusts 2015, 08:45 | links
 
Kā spiningo Krievijā !
Tas nav jautājums ,bet atbilde!
Nospied pelīti uz teksta!!!
21.augusts 2015, 09:10 | links
 
Met un velk ar japāņu jauniem vobleriem- cannon ......
21.augusts 2015, 09:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager