Kā gāja copē (atskaites)?

Ja,udens upeles ir dulkains.
1.februāris 2016, 10:11 | links
 
Šorīt uzkāpu uz Ķīšezera ledus. Jābūt uzmanīgam, vietām plāns, ap lunkām izskalojas.
Pārbaudīju plaužus un veiksmīgi izvilku šāsziemas lielāko, ap 900g. Cope no 9 līdz 11.
1.februāris 2016, 16:37 | links
 
Katru gadu lasu šito murgu un visu laiku atceros to anekdoti par trīs krieviem. Iet 3 krievi pa tuksnesi .Ierauga šnaba pudeli .Paosta toč šnabis. Pirmais ierauj - nomirst , otrais izrauj pirmajam pudeli -ierauj nomirst ! Trešais paņem pudeli un ar kliedzienu :" Да эта же водка !! " izdzer atlikumu - un arī nomirst .

Tāpat tas murgs ko jūs te pašnāvnieki rakstiet par ledu. Skaidri ziniet ka var aiziet pa burbuli tagad .Nē -tā tač ir cope !!! un aiziet uz ledus . Auni :) Un tik raksta te brīdinājumus ka ledus tik plāns ,jābūt uzmanīgiem utt. un nākamajā dienā nākamais auns izaicina atkal likteni !
Es ar esmu ziemas copmanis .Nu bet ne tik slims :)
1.februāris 2016, 21:36 | links
 
Brālīt, bet taisni tas pats akurāt ir ar pirmo ledu.
"Es uzkāpu, ar maniem 120 āliņģis liecās uz leju un ik pa 5 min vajadzēja pārcelties citur, bet neielūzu. Čoms iejājās iekšā, bet sekli, tā ka turpināja copēt" u.t.t. :)
1.februāris 2016, 21:40 | links
 
Hotentot : Mums Siguldā bij leģendāra persona uzvārdā Griķis . Copēja Gaujā ziemā un vasarā .Vīrs jau krietnos gados - bij izcils speciālists uz iecienītajām zivēm. Visu mūžu copēja ziemā ar spiningu no ledus. Bail bij skatīties kā viņš to dara . Pirms 2 gadiem liktenis neizturēja tādu čakari . Paņēma viņu Gauja.

Tā kā turpini vien ar saviem 120 spēlēt ruleti bet es ar saviem 65 labāk to nedarīšu :) Es labāk te skaļi pakliegšu,varbūt kādam bērnam izdosies saglābt tēvu.
1.februāris 2016, 21:47 | links
 
Katru gadu lasu šito murgu un visu laiku atceros to anekdoti par trīs krieviem. Iet 3 krievi pa tuksnesi .Ierauga šnaba pudeli .Paosta toč šnabis. Pirmais ierauj - nomirst , otrais izrauj pirmajam pudeli -ierauj nomirst ! Trešais paņem pudeli un ar kliedzienu :" Да эта же водка !! " izdzer atlikumu - un arī nomirst .

Tāpat tas murgs ko jūs te pašnāvnieki rakstiet par ledu. Skaidri ziniet ka var aiziet pa burbuli tagad .Nē -tā tač ir cope !!! un aiziet uz ledus . Auni :) Un tik raksta te brīdinājumus ka ledus tik plāns ,jābūt uzmanīgiem utt. un nākamajā dienā nākamais auns izaicina atkal likteni !
Es ar esmu ziemas copmanis .Nu bet ne tik slims :)

Bralitis, 1.februāris 2016, 21:36


Eksperts par lietām, ko nava redzējis.
Tendenciozs, bārstīgs ar pārspīlējumiem. Nu kā vienmēr..
Ledus abzolūti normāls vietās kur nav straumes.
Muļķīt, kad pagaišreiz uz ledus biji?
1.februāris 2016, 21:50 | links
 
Nedirs Apelsīn idiot ! Vienu tādu muļķi kā tevi reiz izvilku ,3 jau piepūtušos zilā krāsā izķeksējām -tie visi bij ziemā pazudušie makšķernieki .Es esmu pie Gaujas dzimis un audzis - slīkoņus esmu vairāk redzējis kā tu plikas vecenes .
1.februāris 2016, 21:55 | links
 
Tā kā vakar īsti nekur uz ledus tikt nevarēja(es domāju upēs,Bauskas pusē un prātīgi domājošos),biju aizbraucis uz Bangu dīķi.No rīta vajadzēja būt sacensībām,bet laikam atceltas ,jo nemanīju nevienu svaigu āliņģi.Noborējos normāli ,bet ar asariem švaki,arī raudas neņēma.Divos vārdos švaka cope.Bet labais laiks un svaigais gaiss atsvēra visu.Ne asakas jaunajā sezonā!
1.februāris 2016, 22:00 | links
 
Un uz ledus biju pagāšnedēļ peipusā. Tieši kad sākās atkusnis.Pirms tam gandrīz katru dienu pa vietējiem ezeriem . Es copēju Apelsīn vairāk kā tu te vāvuļo . Ja kaut mazākā intuīcija par briesmām - neeju uz ledus . tu vari droši iet -tevis man toč žēl nebūs .Tavu radinieku gan .
1.februāris 2016, 22:01 | links
 
jautājiens expertiem?1,6m,65kg-2m,120kg,pirmais uz ledus otrais....nav svarīgi kur,kurš kuru velk?
1.februāris 2016, 22:02 | links
 
Ezer Dinozauri arī izmira . Viņiem bij maz rievu smadzenēs :)
1.februāris 2016, 22:06 | links
 
Nedirs Apelsīn idiot ! Vienu tādu muļķi kā tevi reiz izvilku ,3 jau piepūtušos zilā krāsā izķeksējām -tie visi bij ziemā pazudušie makšķernieki .Es esmu pie Gaujas dzimis un audzis - slīkoņus esmu vairāk redzējis kā tu plikas vecenes .

Bralitis, 1.februāris 2016, 21:55


Nedirs, tiešām 3 līķi??

Muļķīt, beidz pārspīlēt! Tavos bērnu fantāziju stāstiņos viss vienmēr ir palielināts ar 3

Lūdzu pieaudz un beidz pārspīlēt, Mazuli!
1.februāris 2016, 22:08 | links
 
Apelsīn tīnis tu esi un tāds esi palicis . Neizaudzis ,neizglītots - nekas nav mainījies puišeli. Turpmāk vairs pat necenties ar mani uzsākt diskusu.Es tevi absolūti ignorēšu .
1.februāris 2016, 22:15 | links
 
brālīt, laitak peldas, varbūt tiksi pie kādas feinas atraitnes,štumi ar pūrā,:):):)
1.februāris 2016, 22:16 | links
 
Apelsīn tīnis tu esi un tāds esi palicis . Neizaudzis ,neizglītots - nekas nav mainījies puišeli. Turpmāk vairs pat necenties ar mani uzsākt diskusu.Es tevi absolūti ignorēšu .

Bralitis, 1.februāris 2016, 22:15


Brālīt, necenšos ar tevi uzsākt diskusu (kas tas pa vārdu!!)
Kaitinoša ir tava pārgudrība. Sirds tev acīmredzami laba, bet prātiņš gan paīss.

Nerunā par lietām par kurām nav sajēgas. Par Mig ,SU un RU runā, tur tev, šķiet vismaz kaut kāda nojēga ir.
1.februāris 2016, 22:30 | links
 
Par tam plikajam babam sasmejos gan.. :)
1.februāris 2016, 22:59 | links
 
Lai cik dross ir tagad ledus, mans virsu nekaps lidz nakamajiem nopietnajiem saliem. Pasi tacu rakstiet, ka udens jau ir izkalojis alingus.. Ta ir tikai redzama dala. katrs sarga sevi ka mak..
1.februāris 2016, 23:03 | links
 
Lai cik dross ir tagad ledus, mans virsu nekaps lidz nakamajiem nopietnajiem saliem. Pasi tacu rakstiet, ka udens jau ir izkalojis alingus.. Ta ir tikai redzama dala. katrs sarga sevi ka mak..

mjuniors, 1.februāris 2016, 23:03


mjunior, prātīgi vērojam, nelienam pa zālēm, labāk ar vergu un skatam ledu. Pilna kaste kilogramnieiku gandrīz garantēta!!
1.februāris 2016, 23:07 | links
 
Svētdien biju uz Ineša. Ledus stabili 20cm. Vietām grūti uziet, vietām caurumi izskaloti. Iet var, bet jābūt uzmanīgiem. Pie niedrēm neriskēji - tur parasti slikti salst un ātri izskalo. Un par copi - normālu zivi neatradu. Kaut kādi sprīža asarīši.
2.februāris 2016, 06:44 | links
 
Ja tas asais dialogs mana ziņojuma dēļ, tad precizēšu.
'Jābūt uzmanīgam' manā gadījumā bija cope uz ledus, kas stabili biezāks par 10 cm un nav riska.
Plānais ledus bija uz kanāla pusi, kur protams negāju.
2.februāris 2016, 09:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager