Kā gāja copē (atskaites)?

KUTIS.Seklā ezerā izcērt āliņģi 500-500mm.nogriez eglīti lai lien brīvi iekšā ar galotni uz leju ,pagaidi min.10,tad lēni izvelc ārā un uz avīze nopurini un liec burciņā ar to ezera ūdeni.Tā kādreiz darījām Babītes ezerā.Ja ar vinu reizi par maz,atkārto.Ļoti vienkārši un ātri.

ratins21, 29.februāris 2016, 15:45

Labi zinu kā viņus lasīt un saglabāt bet tas ir mazās partijās un uz neilgu laiku un esmu lasījis arī bezledus periodā arī Rīgas robežās bet tas bija pasen un diezvai tie ūdeņi ir tik tīri arī pašlaik lai viņos dzīvotu vēžveidīgie.

kutis, 29.februāris 2016, 18:23


kurā vietā esi lasījis?
1.marts 2016, 09:28 | links
 
Pirms kādiem gadiem 10-15 esmu arī ķīšezerā lasījis. Kādā no seklajiem līčiem, izurbu āliņģi un ar zaru, kam kkāds žuburs galā uztinu dūņas un cēlu uz ledus. Tā varēja ātri salasīt.
1.marts 2016, 09:39 | links
 
KUTIS.Seklā ezerā izcērt āliņģi 500-500mm.nogriez eglīti lai lien brīvi iekšā ar galotni uz leju ,pagaidi min.10,tad lēni izvelc ārā un uz avīze nopurini un liec burciņā ar to ezera ūdeni.Tā kādreiz darījām Babītes ezerā.Ja ar vinu reizi par maz,atkārto.Ļoti vienkārši un ātri.

ratins21, 29.februāris 2016, 15:45

Labi zinu kā viņus lasīt un saglabāt bet tas ir mazās partijās un uz neilgu laiku un esmu lasījis arī bezledus periodā arī Rīgas robežās bet tas bija pasen un diezvai tie ūdeņi ir tik tīri arī pašlaik lai viņos dzīvotu vēžveidīgie.

kutis, 29.februāris 2016, 18:23

kurā vietā esi lasījis?

Andzy35, 1.marts 2016, 09:28


Mārupītē.
1.marts 2016, 09:40 | links
 
Vakar aizlaidam pasēdēt uz L.Juglu. Foršs laiciņš, pamāzam pūta vejš, baigi daudz copmaņu krastos, bet neviens labi nevilka. No 14:00 līdz 19:00 dabūjam 3 raudas uz diviem. Udens jau ir dzidrs, straume vāja bet pa laikam nesa visādus zaļumus.
29.marts 2016, 09:01 | links
 
Sodien Juglas upe pie ezera sluzam asaris nema uz grunteni ar slieku, ari pa kadai raudai un breksenam trapijas !
29.marts 2016, 22:43 | links
 
Ja nav noslēpums , tad kur Juglas upē ir slūžas pie ezera ?
30.marts 2016, 11:03 | links
 
Ja nav noslēpums , tad kur Juglas upē ir slūžas pie ezera ?

bumbieris, 30.marts 2016, 11:03


Sajuka cilvēkam upe ar ezeru..
30.marts 2016, 13:05 | links
 
Viss ir pareizi, slūžas bija pie A2 šosejas. Braucot no Rīgas ārā pa labi ezers, pa kreisi Juglas upe, kura ietek Baltezera kanālā.

Kādreiz skaitījās, ka aiz slūžām uz kanāla pusi, tāpat kanālā nedrīkst makšķerēt no 1 marta līdz 30 aprīlim.
30.marts 2016, 16:19 | links
 
Tieši tajā posmā starp tiltiem 1969 gadā uzsāku ziemas copmaņa gaitas...:)
Zivju bija gana...
30.marts 2016, 16:42 | links
 
Tieši tajā posmā starp tiltiem 1969 gadā uzsāku ziemas copmaņa gaitas...:)
Zivju bija gana...

Tonis, 30.marts 2016, 16:42


es 69tajā vēl biju sīkais, mani vienu pašu nelaida :)
vēlāk, ap 70to vidu, tīņu gados, aizšmaucu no skolas un uz copi... plānajās drēbēs... ķērās silti ķīši! :)
30.marts 2016, 17:31 | links
 
Plānajās braukt nebij gudri,-toreiz fufaiķis un vāļenki bij topā...:) Kad līdz 6 tranvaja pieturai bij jātiek,vislaik kaunīgi bij jāskatās, vai kāds meitietis pretīm nenāk...:)
30.marts 2016, 17:49 | links
 
vēlāk, ap 70to vidu, tīņu gados, aizšmaucu no skolas un uz copi... plānajās drēbēs... ķērās silti ķīši! :)

daddy_j, 30.marts 2016, 17:31


he he es 10 gadus vēlāk tāpat šmaucu no skolas pēc tiem ķīšiem, ar tramvaju, kad paaugos ar ričuku :) maijā vilināja asari, īpaši kanālā uz Baltezera pusi. Pēdējo reiz tur biju liekas 92. maija beigās, uz rotiņu spiningoju asarus, daži vilka uz personīgo rekordu :) Ap to laiku kanāla iztekas no L.Baltezera rajonā sāka būvēties villas un piekļūšana kļuva apgrūtinoša, viss tika pārrakts, žogi visapkārt, tā vieta priekš manis bija mirusi. Nav ne jausmas kas pašlaik tur darās, asari vēl migrē ?
30.marts 2016, 17:58 | links
 
Kanāla galā pie Baltezera vasarā raudas un asarēni labi ķērās,pāris metrus aiz mietiņiem.Labākā cope bij kad upju kuģītis garām pagāja un duļķi uzcēla...
Labi,pietiek atmiņās kavēties,kas bijis tas nekad vairs nebūs...:(
30.marts 2016, 18:51 | links
 
Cope Ventā !
Tikai līņi un asari, vimbu nemanīju.
30.marts 2016, 19:02 | links
 
Labi,pietiek atmiņās kavēties,kas bijis tas nekad vairs nebūs...:(

Tonis, 30.marts 2016, 18:51


Tā ir! Tāpēc vajag baudīt to, kas ir pašreiz, jo man ir pamatotas aizdomas, ka drīz vien arī šitā vairs nebūs...
31.marts 2016, 10:29 | links
 
Šodien atklāju sezonu Mazajā Valgumā jeb Mazezerā. Uz fīderi no 12.30 līdz 16.30 12 raudas, no kurām puse palielas. Ņēma uz baltajiem, beigās uz motili. Pavada 0.12, ākis Nr.12
31.marts 2016, 22:40 | links
 
Sarosamies veči un nobalsojam par RŪPNIECISKĀS ZVEJAS AIZLIEGUMU LATVIJAS IEKŠĒJOS ŪDEŅOS. Varbūt mums izdodas. Te links:

http://www.delfim.lv...-ko/#entry19486
5.aprīlis 2016, 12:54 | links
 
 
nezinu ko lai saku par to nobalsoshanu,,,pirms ko izdariit,,, censhos apzinaaties sekas. proti kaadaa pilseetinjaa kur daudzi brauc peec smukuma,,,gribeeju ustaisiit eskalaatoru no dzelscelja stacijas liidz Riigas ielaai,,,lai arii vecaaka gada gaajuma cilveeki vareetu eertaak un vieglaak paarvietoties.sastaadot darba plaanu,atduuros pret to,ka daudziem taksometru vadiitaaiem atnjemshu suuri pelniitu maizes gabalu,,,es atteicos no shiis idejas...aicinu visus balsot abzinoties sekas.jo kaadam taa ruupnieciskaa zveja ir maizes gabals. PS. laboiet ja esu kljuudijies.paldies ka nenoreejaat uzreiz.
5.aprīlis 2016, 18:58 | links
 
nezinu ko lai saku par to nobalsoshanu,,,pirms ko izdariit,,, censhos apzinaaties sekas. proti kaadaa pilseetinjaa kur daudzi brauc peec smukuma,,,gribeeju ustaisiit eskalaatoru no dzelscelja stacijas liidz Riigas ielaai,,,lai arii vecaaka gada gaajuma cilveeki vareetu eertaak un vieglaak paarvietoties.sastaadot darba plaanu,atduuros pret to,ka daudziem taksometru vadiitaaiem atnjemshu suuri pelniitu maizes gabalu,,,es atteicos no shiis idejas...aicinu visus balsot abzinoties sekas.jo kaadam taa ruupnieciskaa zveja ir maizes gabals. PS. laboiet ja esu kljuudijies.paldies ka nenoreejaat uzreiz.

litelboi, 5.aprīlis 2016, 18:58

Ja jau reiz tik tālu aizdomājies, tad kāpēc neaizdomājies līdz šim-katrs gribētājs ar plinti Valsts mežā un atšauj dzīvniekus? Vai ari katrs ar savu zāģi Valsts mežā un tik zāģē? utt
5.aprīlis 2016, 19:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager