Kā gāja copē (atskaites)?

Vakar Lilastē pēc daudzu gadu pārtraukuma izmēģināju veikala ūdu melnu ar izbīdamām kājām un spoli-tarkšķi un nenofiksēju,kā aizgāja pa burbuli.varbūt kāds var ieteikt kādu ūdu labāk pirkt un vai nav gadījies līdzīgi man?
1.februāris 2017, 10:16 | links
 
Vakar Lilastē pēc daudzu gadu pārtraukuma izmēģināju veikala ūdu melnu ar izbīdamām kājām un spoli-tarkšķi un nenofiksēju,kā aizgāja pa burbuli.varbūt kāds var ieteikt kādu ūdu labāk pirkt un vai nav gadījies līdzīgi man?

limigors, 1.februāris 2017, 10:16


man melnās karodziņūdas ļoti labi strādā:
1. kājiņas vajag atlocīt
2. ūdu likt tieši uz ledus, nevis uz sniega
3. fiksatoru nostiprināt tā, lai viegli atlec vaļā
4. vajag uztīt dziļumam atbilstošu auklas garumu
1.februāris 2017, 10:30 | links
 
Tās trīskājainās melnās man patīk tāpēc, ka aizņem maz vietas kastē, taču šīm ir viens baiss mīnuss - trauslas. Aukstumā viegli salauzt.
Arī tā fiksācija ir tāda nosacīta. It kā biju nolicis uz ledus, bet kā līdaka grāba, tā ūda apgāzās un nekā.

Tās ar apaļo pamatni jau ir jēdzīgākas, vien vairāk vietas kastē vajag.

Plusi: nav tarkšķa - līdaka nebīstas;
atsevišķas pavisam lēti maksā (Salmo bodē bija maisiņā par 1,55 eur).

Mīnusi:
tarkšķis man tomēr patīk.
nofiksēt ņiprāku ēsmas zivi grūti.
1.februāris 2017, 15:58 | links
 
Tās trīskājainās melnās man patīk tāpēc, ka aizņem maz vietas kastē, taču šīm ir viens baiss mīnuss - trauslas. Aukstumā viegli salauzt.
Arī tā fiksācija ir tāda nosacīta. It kā biju nolicis uz ledus, bet kā līdaka grāba, tā ūda apgāzās un nekā.

Tās ar apaļo pamatni jau ir jēdzīgākas, vien vairāk vietas kastē vajag.

Plusi: nav tarkšķa - līdaka nebīstas;
atsevišķas pavisam lēti maksā (Salmo bodē bija maisiņā par 1,55 eur).

Mīnusi:
tarkšķis man tomēr patīk.
nofiksēt ņiprāku ēsmas zivi grūti.

Hotentots, 1.februāris 2017, 15:58

šitās 3kājainas dibenā var iebāzt tā jau mna noslīka 4 gabalas lidaka pņēma un ūda nav vairs tik 3 atlauztas kājas metājās!
1.februāris 2017, 17:23 | links
 
Tās trīskājainās melnās man patīk tāpēc, ka aizņem maz vietas kastē, taču šīm ir viens baiss mīnuss - trauslas. Aukstumā viegli salauzt.
Arī tā fiksācija ir tāda nosacīta. It kā biju nolicis uz ledus, bet kā līdaka grāba, tā ūda apgāzās un nekā.

Tās ar apaļo pamatni jau ir jēdzīgākas, vien vairāk vietas kastē vajag.

Plusi: nav tarkšķa - līdaka nebīstas;
atsevišķas pavisam lēti maksā (Salmo bodē bija maisiņā par 1,55 eur).

Mīnusi:
tarkšķis man tomēr patīk.
nofiksēt ņiprāku ēsmas zivi grūti.

Hotentots, 1.februāris 2017, 15:58

Par trauslumu un to ka ar apmest piekrītu un tā vēl puse no bēdas, ir gadījies kad kārtīgs grābiens apmet to un ierauj ālinģī. :( No tā laika lietoju tikai ar atbalsta šķīvi kurš lielāks par 130mm ālinģi. Ļoti labas ūdas.
1.februāris 2017, 18:05 | links
 
Tās trīskājainās melnās man patīk tāpēc, ka aizņem maz vietas kastē, taču šīm ir viens baiss mīnuss - trauslas. Aukstumā viegli salauzt.
Arī tā fiksācija ir tāda nosacīta. It kā biju nolicis uz ledus, bet kā līdaka grāba, tā ūda apgāzās un nekā.

Tās ar apaļo pamatni jau ir jēdzīgākas, vien vairāk vietas kastē vajag.

Plusi: nav tarkšķa - līdaka nebīstas;
atsevišķas pavisam lēti maksā (Salmo bodē bija maisiņā par 1,55 eur).

Mīnusi:
tarkšķis man tomēr patīk.
nofiksēt ņiprāku ēsmas zivi grūti.

Hotentots, 1.februāris 2017, 15:58
Par trauslumu un to ka ar apmest piekrītu un tā vēl puse no bēdas, ir gadījies kad kārtīgs grābiens apmet to un ierauj ālinģī. :( No tā laika lietoju tikai ar atbalsta šķīvi kurš lielāks par 130mm ālinģi. Ļoti labas ūdas.

Docents, 1.februāris 2017, 18:05


jap es arī tās pašas lietoju!
jo urbim diametrs ir 130 bet udas sķīvis ap 135-140 diametrā!
1.februāris 2017, 18:41 | links
 
Tikai tās arī ir vairāki veidi , es lietoju tikai šīs: nekādi tirkšķi, vienkārša un droša konstrukcija .
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-83572.htm
1.februāris 2017, 18:58 | links
 
Sodien negaja vispar viens sapals un viens plicis.
1.februāris 2017, 20:31 | links
 
Īsti nesaprotu, ko Jūs ar tiem karogiem dariet.. Ir ņēmušas smukas līdakas, monstri gan nē.. Var jau būt, ka tieši tie Jums velk kaut ko iekšā. Bet nu pašam nekad nekas nav ierauts. Ja ir baile, ar sniegu piestiprini kājiņas, nav sniega- no ālinģa izurbto ledu ņem talkā. ;) Nevajag jau arī tik stingri to karogu aizāķēt, ka līdaka zobus var nolaust ņemot.. Var arī ar to skrūvīti paspēlēties, ciešāk, maigāk.. Katrā ziņā es esmu redzējis tikai 1x, kad kaut kas salūza- un tas bija, kad 1 čempions iesalušu karogu aiz spoles rāva! Var jau būt, ka atstājot visu dienu vai pat vairāk 1 āliņģī viņa arī iesals un nenostrādās, bet nu tur karogam mazi pārmetumi.. :)
2.februāris 2017, 11:00 | links
 
man ar līdakām īpašas attiecības,pirmā ūda,pirmais rāviens un čau.Tas pats jau gadiem ar mormenēm, kurp necopētu,viņa mani atrod un nodoklī vienu volframeni jāatdod.
2.februāris 2017, 15:54 | links
 
Es gan līdakai cenšos izmantot pludiņmakšķeri, bet ir arī viens karodziņš ar apaļo disku. Savā laikā redzēju kā to trīskāju brīnumu LĪDAKA salauza kā s..., copmanis tikai rokas noplātīja.
2.februāris 2017, 17:28 | links
 
Ko jūs pīpējat?!? :D
Tarkskis biedē lidakas,muha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Vajag auklu vairak par 5 metriem uztit,tad kājiņas nepaliks uz ledus :D
2.februāris 2017, 17:52 | links
 
nav lielas pieredzes ar ūdošanu ,ar lieliem rezultātiem nevaru palielīties,bet man viss sanāk smuki,izurbju caurumu,ielieku trijkāji ar sniegu,ledu apberu kājiņas.un viss notiek.Šķīst viņas varētu tādā gadījumā ,ja kautkas kautkur ieķerās un nenostrādā...
2.februāris 2017, 18:33 | links
 
Arī man nav liela pieredze ziemas copē, bet par to trijkāji runājot, nevaru sūdzēties, šoziem tā vairāk mēģinu tikt u ledus, bet nu šoziem Kuldīgas pusē tas ir problemātiski un laika arī nav pietiekoši, bet nopirku to trijkāji, vienā copes reizē uzliku raudiņu un pats savas vainas dēļ gandrīz paliku bez ūdas, nebiju kārtīgi nofiksējis (teiksim neizbīdīju kājiņas līdz galam) un bija cope, copi nemanīju, bet pēc laika gāju skatīt un ūda jau bija ievilkta āliņģī, raudiņa saplosīta, bet nu kopumā veksmīgi, ka ūda nebija pazudusi. Čoms izstāstīja ka tās kājas vajag kārtīgi attaisīt(teiksim lai kājiņas ir Y veidā atvērtas) pāris dienas vēlāk atkal biju uz ezera un šoreiz visu sariktēju kā nākas un skatos karogs paceļas, pagaidu, lai kārtīgi ieņammā un piecērtu nedaudz, labais, uz trijkāji 4,4 kilo līdaka.Rezumē, trijkājim nav ne vainas, jo manā skatījumā tas izmērs ko izvilku ir pieklājīgs, kaut gan nevaru noliegt to, ka nezin kā būtu ar lielāku zaļsvārci;) Kaut gan tā ūda ar to šķīvi izskatās uzticamāka, ja copētu biežāk tādu nopirktu;)
2.februāris 2017, 19:57 | links
 
Manā skatījumā trijkājim ir tikai viens "+", var rupjāku maili piedāvāt. Gaumes lieta protams, man nepatīk "čakarēties ar jūtību ūdai", tobiš regulēt, kā arī pārējā konstrukcija neliekās visai laba. Tas tā teikt subjektīvais viedoklis. Tāds izstrādājums ir meiģināts, bet kaut kā neuzrunā.
2.februāris 2017, 20:16 | links
 
Man personigi 8,200 uz trijkaji un lidz šim neviena aizgajusi vai salausta uda!
2.februāris 2017, 20:17 | links
 
Manā skatījumā trijkājim ir tikai viens "+", var rupjāku maili piedāvāt. Gaumes lieta protams, man nepatīk "čakarēties ar jūtību ūdai", tobiš regulēt, kā arī pārējā konstrukcija neliekās visai laba. Tas tā teikt subjektīvais viedoklis. Tāds izstrādājums ir meiģināts, bet kaut kā neuzrunā.

skutans, 2.februāris 2017, 20:16


Ak jā, āliņģis arī paliek saules staru pieliets. Šo piemirsu.
2.februāris 2017, 20:18 | links
 
Un vel, aizmirsu piebilst ka arī ùdas ir izgatavotas no dazadas plastmasas manas ir dzeltená krasa un plastmasa miksta, arì sala tada paliek, bet kolegis nopirka tagat tadas melnas kas uz katra stura tirgojas un lielakaja dala copes veikalos nu pilnigs su.....! Savas pirku apmeram pirms gadiem 10..... lidz sim viss ok!
2.februāris 2017, 20:22 | links
 
Manā skatījumā trijkājim ir tikai viens "+", var rupjāku maili piedāvāt. Gaumes lieta protams, man nepatīk "čakarēties ar jūtību ūdai", tobiš regulēt, kā arī pārējā konstrukcija neliekās visai laba. Tas tā teikt subjektīvais viedoklis. Tāds izstrādājums ir meiģināts, bet kaut kā neuzrunā.

skutans, 2.februāris 2017, 20:16

Ak jā, āliņģis arī paliek saules staru pieliets. Šo piemirsu.

skutans, 2.februāris 2017, 20:18

Saule alingi ir pilnigi po......!
2.februāris 2017, 20:22 | links
 
Manā skatījumā trijkājim ir tikai viens "+", var rupjāku maili piedāvāt. Gaumes lieta protams, man nepatīk "čakarēties ar jūtību ūdai", tobiš regulēt, kā arī pārējā konstrukcija neliekās visai laba. Tas tā teikt subjektīvais viedoklis. Tāds izstrādājums ir meiģināts, bet kaut kā neuzrunā.

skutans, 2.februāris 2017, 20:16

Ak jā, āliņģis arī paliek saules staru pieliets. Šo piemirsu.

skutans, 2.februāris 2017, 20:18
Saule alingi ir pilnigi po......!

Spinings25, 2.februāris 2017, 20:22


Var jau būt, nestrīdos. Bet aina no apakšas tomēr izmainās.
2.februāris 2017, 20:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager