Kā gāja copē (atskaites)?

Šodien Abavā līmenis augsts, bet dzidrums apmierinošs. Vienīgi copes nav - viens asaris, viena rauda un līdaka ~1,8 kg us dzīvo.
21.novembris 2021, 20:46 | links
 
Willy [19.11.21]: Vakarā nākošreiz pa..irs!;D
Jap. Būtu zinājis, ka tāda neraža gadīsies.
19.novembris 2021, 19:33 | links
 
RaimisD [19.11.21]: Willy [15:13]: cope ap 8,30 uz Peto....vēlāk klusums.Jāā, ap to laiku es tik dzēru kafiju. Nodirsu iznācienu :))))
Vakarā nākošreiz pa..irs!;D
19.novembris 2021, 19:25 | links
 
Willy [19.11.21]: cope ap 8,30 uz Peto....vēlāk klusums.
Jāā, ap to laiku es tik dzēru kafiju. Nodirsu iznācienu :))))
19.novembris 2021, 16:17 | links
 
Uz velcīti no Jelgavas lidz Svētes galam un atpakaļ absolūts klusums...
19.novembris 2021, 15:57 | links
 
Willy [19.11.21]: Lielupe...kā kuram!man 84cm un iesvētīts jaunais instruments!:)cope ap 8,30 uz Peto....vēlāk klusums.
Taipat laikā dzirdu aiz muguras laiva un kkāds baigais kipšs...vīram koks rokā un dara kas jādara!saku lai zobus neizstit!šis-man trofeja....koroče zvērs 12,250kg..gāja uz velci,žaņa vobleris,vienkāršie rīki un viss notiek!Vīrs gadis,bet malacis!šī esot lielākā!ar ko arī apsveicu...

ne gadis!;D bet gados bij domāts!:))
19.novembris 2021, 15:15 | links
 

Lielupe...kā kuram!man 84cm un iesvētīts jaunais instruments!:)cope ap 8,30 uz Peto....vēlāk klusums.
Taipat laikā dzirdu aiz muguras laiva un kkāds baigais kipšs...vīram koks rokā un dara kas jādara!saku lai zobus neizstit!šis-man trofeja....koroče zvērs 12,250kg..gāja uz velci,žaņa vobleris,vienkāršie rīki un viss notiek!Vīrs gadis,bet malacis!šī esot lielākā!ar ko arī apsveicu...
19.novembris 2021, 15:13 | links
 
Nu , ko varētu teikt par šodienas copi Baltezerā. Sūdīgi, tūdaļ ziema būs klāt, bet atziņu ,kur meklēt līdaku, nav. Kkad oktobrī biju teicis, ka līdaka ziemas vietās. A tagad tās ta tur nav.
Viskijs tam kurš pm pačukstēs, kur to meklēt pēc mēneša. Ja man šī avantūra neizies cauri. Tad būs jābrauc dolbīt divnieces uz Varkali :DDD
19.novembris 2021, 15:02 | links
 
gachaho [18.11.21]: Šodien no rita lielupe, bik pari 9iem tikai viens ņemiens, pareja dienas garuma lidz 15:00 pilnigs klusums
Priecigus svetkus ;)
2,265 kg
18.novembris 2021, 16:12 | links
 

Šodien no rita lielupe, bik pari 9iem tikai viens ņemiens, pareja dienas garuma lidz 15:00 pilnigs klusums
Priecigus svetkus ;)
18.novembris 2021, 16:11 | links
 
Sveiciens svētkos!
Biju lielupē, šo copi atcerēšos ilgi un ne uz tās pozitīvākās nots.. Aizmirsts stiprinājums motoram, palieku uz airiem.. pēc 20min noparkojos, metu enkuru un palieku ar virvi rokās bez diska.. Un vējš ceļās, ceļās un paliek vien grūtāk. Kopš pārgāju uz BB, pārsvarā tikai zemmēri, kā to izskaidrot, šodien uz pigshad 23cm dabūju +- 26cm līdaku un 30cm.. bet bija arī viens labs caurkodums pašā astes galā, šodien dabas dievi nebija ar mani.
Kā pārējiem? Klusums šajā forumā
18.novembris 2021, 16:01 | links
 
RaimisD [14.11.21]: gachaho [17:59]: Es domaju vel vienu izgajienu so sezon uztaisit un viss, gatavojamies ziemaiJā, tā izskatās, max vēl divi, ja runājam par nedēļas nogalēm.
Viss atkarigs ko sieva par to saka :D
14.novembris 2021, 23:22 | links
 
gachaho [14.11.21]: Es domaju vel vienu izgajienu so sezon uztaisit un viss, gatavojamies ziemai
Jā, tā izskatās, max vēl divi, ja runājam par nedēļas nogalēm.
14.novembris 2021, 19:06 | links
 
Willy [14.11.21]: Gribēju pm...;DDD
Umhu pm divas reizes :))) gan normālu atlaidi ieķēri :)))
14.novembris 2021, 18:44 | links
 
Willy [14.11.21]: RaimisD [20m]: Willy [21m]: Jap,bet baigi sālītus!slapji nepaliek,ar multu dragāt var,bet jāpierod!;)Kad rokas salst tad nedomā par pārdesmit ietaupītiem euro, bet par salstošajām rokām un sačakarētu copi
Nomet lūdzu infu pmČau...pirku centrā Lielgabalu ielā...atdeva par 40e...bb kātu ar tur paņēmu.saimnieks runajams!;)bet cimdi liekas pēdeji,bij gan vēl citi modeļi.uzzvani viņam
Gribēju pm...;DDD
14.novembris 2021, 18:07 | links
 
RaimisD [14.11.21]: Willy [21m]: Jap,bet baigi sālītus!slapji nepaliek,ar multu dragāt var,bet jāpierod!;)Kad rokas salst tad nedomā par pārdesmit ietaupītiem euro, bet par salstošajām rokām un sačakarētu copi
Nomet lūdzu infu pm
Čau...pirku centrā Lielgabalu ielā...atdeva par 40e...bb kātu ar tur paņēmu.saimnieks runajams!;)bet cimdi liekas pēdeji,bij gan vēl citi modeļi.uzzvani viņam
14.novembris 2021, 18:06 | links
 
RaimisD [14.11.21]: Willy [9m]: Jap,bet baigi sālītus!slapji nepaliek,ar multu dragāt var,bet jāpierod!;)Kad rokas salst tad nedomā par pārdesmit ietaupītiem euro, bet par salstošajām rokām un sačakarētu copi
Nomet lūdzu infu pm
Nu sodien man ar knagi atsala, cimdi bija lidz, bez pirkstu galiem, pat neuzvilku, jo jegas nebutu, auksts pec suņa
Bet aukstums reals vel prieksa :D
Es domaju vel vienu izgajienu so sezon uztaisit un viss, gatavojamies ziemai
14.novembris 2021, 17:59 | links
 
Willy [14.11.21]: Jap,bet baigi sālītus!slapji nepaliek,ar multu dragāt var,bet jāpierod!;)
Kad rokas salst tad nedomā par pārdesmit ietaupītiem euro, bet par salstošajām rokām un sačakarētu copi
Nomet lūdzu infu pm
14.novembris 2021, 17:47 | links
 
RaimisD [14.11.21]: Willy atradi sev cimdus ?
Sakiet ir tādi nemirkstošie cimdi ar vilniņu, kas multam derētu.
Mēģināju tos , gumijotos, celtniecības veikalā nopērkamos. Bet ar tiem notīšanos kontrolēt ir pagrūti.

Jap,bet baigi sālītus!slapji nepaliek,ar multu dragāt var,bet jāpierod!;)
14.novembris 2021, 17:43 | links
 
Willy atradi sev cimdus ?
Sakiet ir tādi nemirkstošie cimdi ar vilniņu, kas multam derētu.
Mēģināju tos , gumijotos, celtniecības veikalā nopērkamos. Bet ar tiem notīšanos kontrolēt ir pagrūti.
14.novembris 2021, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager