Kā gāja copē (atskaites)?

Kāpēc jaka no FHM nevis Grundens, jūs tak sacensībās arī Grundens vinnējāt? FHM labāka?

Greatedo, 8.novembris 2021, 07:23


Andrejs Pitercovs sponsorē :D
Bet ja nopietni - temperatūra, siltā jaka, augstā apkakle 20k.
8.novembris 2021, 09:54 | links
 
Davis-Di [07.11.21]: Tāds dzirdīgs, esi. Kā teicienā: viena tante teica.....
:DDD
Tik vien no tevis dzird: Baloža veikala BB rodukcijas reklāmas baneris.

Pablo, 7.novembris 2021, 19:37

No trako mājas izlaida, ka reinkarnējies seriāla varoņa tēlā, ka pat savu bildi uzlikt nevari vairs?

Kas attiecas uz ehalotes.lv banneri, ja arī tā būtu, kas no tā!

Re kur bilde no vakardienas:


Jaka FHM - nav pieejama eholotes.lv, pieejams -https://fhmgroup.eu/
Osculati veste - nav pieejama eholotes.lv, pieejama - Boatshop.lv
Grundens bikse - pieejamas eholotes.lv
Māneklis Headbanger - nav pieejama eholotes.lv, pieejams https://www.sportfishtackle.com/
Gator Elixir kāts - pieejamas eholote.lv, bet ieguvu sacensībās par 1. vietu.
ABU Revo toro beast ar VARIVA Vamos - pieejams arī eholotes.lv
Fonā redzami abi Lizzardi, BFT uztveramais tīkliņš - neviens nav pirkts eholotes.lv un tika iegādāti pirms Balodis BB lietas sāka tirgot!

Tad nu lūk, nesanāk kaut kā tas banneris, ja nevari atļauties labas lietas, tad nepiesienies un lien atpakaļ sūdu bedrē no kurienes esi nācis!
Kāpēc jaka no FHM nevis Grundens, jūs tak sacensībās arī Grundens vinnējāt? FHM labāka?
8.novembris 2021, 07:23 | links
 
Paldies, sapratu. Labs!

nelietotaajs, 7.novembris 2021, 20:47


Un jā tā ir glābšanas veste, nevis drošības veste, ko daudzi lieto. Respektīvi, ja pārinieks iemauc ar airi, tad bezsamaņā tev mute būs virs ūdens.
Mīnus cena un tas ka reizi 3x gados citām pat divos gados jāveic apkope un jāmaina gāzes balons.
7.novembris 2021, 21:12 | links
 
Paldies, sapratu. Labs!
7.novembris 2021, 20:47 | links
 
Kāds var man, nesaprašam izstāstīt, kā darbojas tā glābšanas veste..riņķis vai kā viņu tur...
Tas kurš Dāvim ap kaklu.

nelietotaajs, 7.novembris 2021, 20:24


Te video var redzēt, ka tas notiek: https://youtu.be/rS3OH_syahs?t=582

Ja piepūlas iespējams var labāku atrast.
7.novembris 2021, 20:42 | links
 
Kāds var man, nesaprašam izstāstīt, kā darbojas tā glābšanas veste..riņķis vai kā viņu tur...
Tas kurš Dāvim ap kaklu.

nelietotaajs, 7.novembris 2021, 20:24


Automātiskā iekrītot ūdenī, pati uzpūšas, ir arī ar roku paraujams drošinātājs.
7.novembris 2021, 20:28 | links
 
Kāds var man, nesaprašam izstāstīt, kā darbojas tā glābšanas veste..riņķis vai kā viņu tur...
Tas kurš Dāvim ap kaklu.
7.novembris 2021, 20:24 | links
 
Tāds dzirdīgs, esi. Kā teicienā: viena tante teica.....
:DDD
Tik vien no tevis dzird: Baloža veikala BB rodukcijas reklāmas baneris.

Pablo, 7.novembris 2021, 19:37


No trako mājas izlaida, ka reinkarnējies seriāla varoņa tēlā, ka pat savu bildi uzlikt nevari vairs?

Kas attiecas uz ehalotes.lv banneri, ja arī tā būtu, kas no tā!

Re kur bilde no vakardienas:


Jaka FHM - nav pieejama eholotes.lv, pieejams -https://fhmgroup.eu/
Osculati veste - nav pieejama eholotes.lv, pieejama - Boatshop.lv
Grundens bikse - pieejamas eholotes.lv
Māneklis Headbanger - nav pieejama eholotes.lv, pieejams https://www.sportfishtackle.com/
Gator Elixir kāts - pieejamas eholote.lv, bet ieguvu sacensībās par 1. vietu.
ABU Revo toro beast ar VARIVA Vamos - pieejams arī eholotes.lv
Fonā redzami abi Lizzardi, BFT uztveramais tīkliņš - neviens nav pirkts eholotes.lv un tika iegādāti pirms Balodis BB lietas sāka tirgot!

Tad nu lūk, nesanāk kaut kā tas banneris, ja nevari atļauties labas lietas, tad nepiesienies un lien atpakaļ sūdu bedrē no kurienes esi nācis!
7.novembris 2021, 20:10 | links
 
Davis-Di [07.11.21]: Šorīt ar kolēģi bijām Babītē.
Vairāk uz Gātes pusi un vairāk pa puduriem.
Rezultātā man 4 mēri, lielākā 65 cm, un 5 zemmēri. Divas aizgāja, bet plus vēl tādas pašas. Pašās beigās uzreiz pēc iemetiena bija ņēmiens kas beidzās tikai ar mutuli. Velkot pie laivas un jau ceļot mānekli ārā bija nopietnas līdakas ņēmiens ar šļakatām. Izskatījās tīri liela. Laikam es nobijos vairāk kā viņa un ar to arī copi pirms 12 beidzām. Kolēģim 3 mēri un 1 zemmērs.
Nekādi baigie liellīdaku entuziasti neesam tādēļ viss uz mazajiem mānekļiem, rots, gumija, baby buster un sride.
Ap 10 kaut kā cope pieklusa. Varbūt varēja gaidīt un vizināties, bet laba daudz nevajag. Vai arī apnika. :D

Abavnieks, 7.novembris 2021, 17:00

Nu monstrs, cik dzirdēju Vecupeniekos gandrīz visi tukšā pat copi neredzējuši.
Tāds dzirdīgs, esi. Kā teicienā: viena tante teica.....
:DDD
Tik vien no tevis dzird: Baloža veikala BB rodukcijas reklāmas baneris.
7.novembris 2021, 19:37 | links
 
Davis-Di [29m]: Nenolaid degunu, Kalnciema rajonā dāma gados uz BB izvelcējusi 12kg+Reāla štelle!drīz dēļ sala būs jāvelcē...
Dāmai cepuri nost!labi,ka noturēja kātu!:)

Willy, 7.novembris 2021, 18:56


Cik no čoma sapratu viņai jau trešā 10kg+ šogad.

Pie mums nav tik populari, bet ārzemēs daudzi velcē BB mānekļus, papildus 150+gr mānekļus nepamētāsi ilgi un tas jau velcei vairāk domāts pēc būtības - tajā klasē iet daudz mānekļi - piemēra no pēdējiem šīs sezonas jaunumiem 32cm Gator Gum zemmēri noteikti neņems, baiga kotlete 240gr svarā.
Jeb vecāki eastfield viper 40, pie mums nav nopērkami 40cm/620gr
:
7.novembris 2021, 19:18 | links
 
Davis-Di [07.11.21]: Nenolaid degunu, Kalnciema rajonā dāma gados uz BB izvelcējusi 12kg+
Reāla štelle!drīz dēļ sala būs jāvelcē...
Dāmai cepuri nost!labi,ka noturēja kātu!:)
7.novembris 2021, 18:56 | links
 
Njā, mēs ar no turienes. Ar vienu tikai sanāca aprunāties krastā, tam arī švaki gājis. Viņš gan pa klajumiem ņēmies.
Daudzi vēl bija iekšā spriežot pēc laivu bāzes piestātnes uz to brīdi, kad beidzām.
Nu mums kādas bija tādas bija. Sportiskās :D

Abavnieks, 7.novembris 2021, 17:13


Es jau teicu monstrs, šajā laikā atrast koncentrāciju ar aktīvām palaidnēm un atrast odziņu uz ko viņas pierunāt nav viegli.
7.novembris 2021, 18:40 | links
 
Nenolaid degunu, Kalnciema rajonā dāma gados uz BB izvelcējusi 12kg+
7.novembris 2021, 18:38 | links
 
...izskatās,ka balle beigusies!kokova hrena es vakar pirku jaunu bb kātu!?:DDD...bet cerība ir!:)
7.novembris 2021, 17:32 | links
 
Paskatījos savu vēsturi...pirms gada novembrī vismaz man arī nekas nebij!novembrī 2 bildes ar sportiskajām!:)
7.novembris 2021, 17:26 | links
 
Davis-Di [07.11.21]: Šorīt ar kolēģi bijām Babītē.
Vairāk uz Gātes pusi un vairāk pa puduriem.
Rezultātā man 4 mēri, lielākā 65 cm, un 5 zemmēri. Divas aizgāja, bet plus vēl tādas pašas. Pašās beigās uzreiz pēc iemetiena bija ņēmiens kas beidzās tikai ar mutuli. Velkot pie laivas un jau ceļot mānekli ārā bija nopietnas līdakas ņēmiens ar šļakatām. Izskatījās tīri liela. Laikam es nobijos vairāk kā viņa un ar to arī copi pirms 12 beidzām. Kolēģim 3 mēri un 1 zemmērs.
Nekādi baigie liellīdaku entuziasti neesam tādēļ viss uz mazajiem mānekļiem, rots, gumija, baby buster un sride.
Ap 10 kaut kā cope pieklusa. Varbūt varēja gaidīt un vizināties, bet laba daudz nevajag. Vai arī apnika. :D

Abavnieks, 7.novembris 2021, 17:00

Nu monstrs, cik dzirdēju Vecupeniekos gandrīz visi tukšā pat copi neredzējuši.

Njā, mēs ar no turienes. Ar vienu tikai sanāca aprunāties krastā, tam arī švaki gājis. Viņš gan pa klajumiem ņēmies.
Daudzi vēl bija iekšā spriežot pēc laivu bāzes piestātnes uz to brīdi, kad beidzām.
Nu mums kādas bija tādas bija. Sportiskās :D
7.novembris 2021, 17:13 | links
 
Šorīt ar kolēģi bijām Babītē.
Vairāk uz Gātes pusi un vairāk pa puduriem.
Rezultātā man 4 mēri, lielākā 65 cm, un 5 zemmēri. Divas aizgāja, bet plus vēl tādas pašas. Pašās beigās uzreiz pēc iemetiena bija ņēmiens kas beidzās tikai ar mutuli. Velkot pie laivas un jau ceļot mānekli ārā bija nopietnas līdakas ņēmiens ar šļakatām. Izskatījās tīri liela. Laikam es nobijos vairāk kā viņa un ar to arī copi pirms 12 beidzām. Kolēģim 3 mēri un 1 zemmērs.
Nekādi baigie liellīdaku entuziasti neesam tādēļ viss uz mazajiem mānekļiem, rots, gumija, baby buster un sride.
Ap 10 kaut kā cope pieklusa. Varbūt varēja gaidīt un vizināties, bet laba daudz nevajag. Vai arī apnika. :D

Abavnieks, 7.novembris 2021, 17:00


Nu monstrs, cik dzirdēju Vecupeniekos gandrīz visi tukšā pat copi neredzējuši.
7.novembris 2021, 17:07 | links
 
RaimisD [07.11.21]: Klau. Zivis ar kovidu neslimo? Viņām, ne 2 metri, ne maskas :)))
Es to pašu domāju, kautkas nav pēdējo nedēļu točna.. Šodien biju no 12.30-17.00 tikai ar BB.. cope iesākās ideāli ar 4 metienu jau pieteicās +-50cm, pie sevis domāju, ka esmu trāpijis uz žoru un tik būs cope.. kas tev deva, vienīgais kontakts..;D
7.novembris 2021, 17:02 | links
 
Šorīt ar kolēģi bijām Babītē.
Vairāk uz Gātes pusi un vairāk pa puduriem.
Rezultātā man 4 mēri, lielākā 65 cm, un 5 zemmēri. Divas aizgāja, bet plus vēl tādas pašas. Pašās beigās uzreiz pēc iemetiena bija ņēmiens kas beidzās tikai ar mutuli. Velkot pie laivas un jau ceļot mānekli ārā bija nopietnas līdakas ņēmiens ar šļakatām. Izskatījās tīri liela. Laikam es nobijos vairāk kā viņa un ar to arī copi pirms 12 beidzām. Kolēģim 3 mēri un 1 zemmērs.
Nekādi baigie liellīdaku entuziasti neesam tādēļ viss uz mazajiem mānekļiem, rots, gumija, baby buster un sride.
Ap 10 kaut kā cope pieklusa. Varbūt varēja gaidīt un vizināties, bet laba daudz nevajag. Vai arī apnika. :D
7.novembris 2021, 17:00 | links
 
Klau. Zivis ar kovidu neslimo? Viņām, ne 2 metri, ne maskas :)))

RaimisD, 7.novembris 2021, 16:54


Atnāks luters un visu tev paskaidros.
7.novembris 2021, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager