Kā gāja copē (atskaites)?

Gandij, kur ta zusi tagad nak?
5.maijs 2014, 14:19 | links
 
Šodien Voleros kārtējā necope, ja neskaita kādu mazu plici un dažus foreļbērnus, kas āķi ierij līdz pakaļai!? Uz spini vispār tukšais!?

vitenahemots, 4.maijs 2014, 21:32

Griez nost auklu un laid atpakaļ! Nekas nenotiks tam foreļbērnam, ja darīsi prātīgi!
5.maijs 2014, 09:48 | links
 
Voleros... dažus foreļbērnus, kas āķi ierij līdz pakaļai!?...

vitenahemots, 4.maijs 2014, 21:32


Vai nebūsi trāpījis uz audzētavu "produkciju" ko ap šo laiku laižot Daugavā (lašu/taimiņu mazuļi)? Par tiem ir dzirdēts, ka badmiras pavasaros velkot maisiem.
5.maijs 2014, 07:01 | links
 
vitenahemots, pacenties foreļupēs necopēt uz dabīgo ēsmu. Tev taisnība - āķis vēderā un dzīvu atlaist nekā.
4.maijs 2014, 22:52 | links
 
sodien no apm 7 lidz 11 viena knapmer lidaka lielupee
4.maijs 2014, 22:01 | links
 
Šodien Voleros kārtējā necope, ja neskaita kādu mazu plici un dažus foreļbērnus, kas āķi ierij līdz pakaļai!? Uz spini vispār tukšais!?
4.maijs 2014, 21:32 | links
 
Sveiki copmaņi. Vēlos jautāt,vai nav neviens bijis daugavā uz fīderīti brekšus ķert? Es domāju iebraucot Ogrē pie Lukoila!? Es pagājušo sestdienu nosēdēju un nekā,ja neņem vērā pāris sīkas copītes un ķīsi!:-D
4.maijs 2014, 18:42 | links
 
Tad nu tā. Biju atklāt līdaku spiningošanas sezonu Daugavā. Nekas īpašs, varētu teikt. Pūta stiprs vējš, tāpēc zivis lēkāja un šūpojās pa viļņiem, un tā viņām jau ir grūti kaut ko mutē paņemt- nevar trāpīt, bez tam, cik esmu novērojis, tomēr lielos viļņos zivīm mazliet paliek slikta dūša un viņas galīgi negrib stipri ņemt, tā teikt. Bet tas nekas, es tomēr savu dabūju un dažas līdakas izķēru, ar gudru ziņu velkot vizuli pa pašu dibenu, kur mazāk jūtama šūpošanās ietekme. Citādāk nekas īpašs, bija gan vien līdaka līdakā, tā teikt, kad izķer līdaku, kurai iekšā ir otra līdaka. Protams, tas nebija, kad ir 3: līdaka līdakā līdakā, kad var palielīties, bet vismaz kaut kas interesants. Cik esmu novērojis, kad ir slikta cope, tad, kad izķer līdaku līdakā, viņa ir ar galvu uz astes pusi, bet kad neķeras, tad galva ir galvas pusē. Šoreiz kā reize tā bija, kas arī liecina par necopi. Protams, asarus es klāt pie skaita neskaitu, bet šoreiz arī nebija ko skaitīt, bet tas tā. Vispār līdaku spiningošana tagad ir mazliet padarīta, ja rīt nebūs baigais orkāns, iešu izķert brekšus Daugavā, bet ja turpinās šitā vējot, laikam jāaizlaiž uz zušiem. Cik esmu dzirdējis no vecajiem copmaņiem, ja vairākas dienas stipri vējo, tas zušiem labi patīk, jo viņi ir gari un tievi, un labi viļņojās līdzi, tāpēc viņiem dūša nesabojājās kā citām zivīm, un, kad vairākas dienas šitā turpinās, viņi paliek vienīgie ar apetīti un galīgi izlaižās, un ne no kā vairs nebaidās, un ņem visu, ko pamet priekšā. Tā viņus var daudz izķert. Tas īsumā viss par atklāšanu.
4.maijs 2014, 18:39 | links
 
es ar tā pat būtu darījis, stores ēst jau apnicis, cita lieta kārnu pēcnārsta līdaķi vai kādu asarīti uzkraukšķināt:)

usis, 3.maijs 2014, 22:22

Labais!:)
4.maijs 2014, 18:30 | links
 
Vakar Ventā vakarpusē pilnīgs tukšums
4.maijs 2014, 15:02 | links
 
Tikko atbraucu no ezera X.Pa logu palūrēju,viļņi,vējš,tad vēl lietus uzlija....karoče,pat neizkāpu no autiņa,braucu mājās!Parūpējos par dabu,līdakām,lai aug lielākas....
4.maijs 2014, 14:50 | links
 
Vakar biju aizgājis uz vietējo dīķi, vakarpusē ar draugu katrs pa trim karūsiņām izvilkām.

Arkady, 4.maijs 2014, 11:02


Zvērā atskaite! :))))))
4.maijs 2014, 13:18 | links
 
vakar 3. maijā biju vietējā karierā lāčplēsī (berčiks) apmēram 13 sāku, un kādu 40min laikā 3 zemmēra līdakas, ar spinigu no krasta, tīri neko, emocijas dabūtas, un pārliecība ka zivis tomēr tur ir, arī.
4.maijs 2014, 11:07 | links
 
Vakar biju aizgājis uz vietējo dīķi, vakarpusē ar draugu katrs pa trim karūsiņām izvilkām.
4.maijs 2014, 11:02 | links
 
Laikam tajā restorānā bij slikts pavārs
3.maijs 2014, 22:43 | links
 
Bez personālijām, bet saulit, stori jāmāk pagatavot-zivs ir ar ekselentu garšu un tekstūru. Lieliska gan zupā, gan steikā utt. tik žēl viņas, tādas amizantas liekas no skata.

Tās manas domas
3.maijs 2014, 22:39 | links
 
Tā kā abi ar dārgo esam stori ēduši, tad mana izvēle bij dot zivij brīvību un garšas ziņā , ir zivis ar daudz labāku garšu. Tās ir manas domas un izvēle.
3.maijs 2014, 22:29 | links
 
es ar tā pat būtu darījis, stores ēst jau apnicis, cita lieta kārnu pēcnārsta līdaķi vai kādu asarīti uzkraukšķināt:)
3.maijs 2014, 22:22 | links
 
Šovakar no 19-21 devos mēģināt noķert kādu lidaku, bet viņas mani pilnībā ignorēja. Vai nu nepatika piedāvātie mānekļi, vai to pasniegšanas tehnika. Pēc apmēram 1,5 stundu makšķerēšanas mums ar suni tuvojas dīķa galvenais adminstrators-gulbju tēviņs un šiem ar suni izveidojas diskusija. Te pēkšņi metrus 15 no krasta cope un liels izbrīns, kad pievelkot pie krasta izrādās, ka esmu aiz astes aizcemerējusi stori. Fotosesija notiek zivij esot ūdenī, izņemu prātīgi šūpiņu un zivs dodas atpakaļ savā dzimtajā stihijā.
3.maijs 2014, 22:12 | links
 
Sveiki,Copmaņi!
Šogad Strenču pusē vimbas "Na haļavu"neiznāk dabūt,tādēļ šad tad aizlaižu uz raudiņām.Vakar dēls mēģināja dabūt līdaciņas uz spininga,taču bija spiests cīnīties ar bērnudārzu.Es nolēmu doties sestdien no rīta, līdzi ņemot fīderkātu(vimbām),mačkātiņu raudām un gruteni,kuru bija nolemts uz vietas pārtaisīt par līdaceni.Rīts sākās ar pārsteigumu,manā stāvlaukumā 2 autiņi, kūpošs ugunskurs, 2 pie egles pieslietas makšķeres un saguruši autiņā guļoši copmaņi. Ko vilkuši, ko nē nezinu,jo biju spiests mainīt pastāvīgo dislokācijas vietu. Aizgāju līdz rezerves vietai, iemetu fīdrmakšķeri (galā 3 mēslu sliekas) mailes pastāvīgi noskrubināja manu ēsmu. Ar mačkātiņu pirmā maile(pamatigi krokodīli izauguši stiepacēna vērtē-cik atceros bērnībā un jaunībā tās garākas par cigareti ar filtru nebija. Laikam klimata izmaiņas ietekmē?).Kamēr pārriktēju grunteni uz līdaceni,maile,kas peld āķa galā laimīgi atkabinājusies. Esmu spiests ķert nākošo-galā ūdenstāps-maksteņu kāpurs. Fiksi nākamā ārā -arī krokodīls,spraužu uz 2 žubura un ieplivinu tepat metri 3 pie krasta, mierīgajos ūdeņos.Tā pluds arī pie krasta guļ, reizēm maile paplivinās pa augšējiems lāņiem.Vajadzēja jau tomēr raudiņu,lai iet pa dibenu. Metu sagatavoto barību un mēģinu dabūt kādu raudeli.Pa dažai arī atsaucas. Pēkšņi skatos-mans pluds nedaudz palecas un lēni paiet pāris metrus,tad nāk atkal atpakaļ pie krasta.Ieņemu labāko pozīciju zemāk pie ūdesn un dodu pa zobiem,jā tīri labs pretinieks. Drīz ārā ir virs 2kg līdaka ,vēders liels,laikam pieštopējusies ar nārstojošām raudām. Pāris foto, ar koku pa pieri,un maisā iekšā. (Mājās izrādās nav iznārstojusi, iemesls nezināms. Ikrus sievai sagatavoju ikrmaizītēm pēc internetā iegūtas receptes). Raudas ņem negribīgi. Izvelku vēl lielo maili,mēģinu,viena cope ir atkal.Tā trakā iet upes vidū, taču lielajā straumē palaiž vaļā, mailei līdz pusei no galvas gala zvīņu nav-sapals vai mežne, ek vajadzēja dot pa zobiem laicīgāk. Tad nedaudz augstāk pret straumi no stāvā krasta gadās pavilkt vēl vienu mēra līdaka ,bet pats nopurgāju,redzēju saules staros to meiteni,bet nekā. Mani nakts kolēģi ir prom,eju uz savu veco vietu,bet raudas negribīgas. Nolemju doties majās,vakarā nākšu vēl, laikam straujās laika maiņas padarījušas baltās zivis negribīgas.
3.maijs 2014, 13:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager