Kā gāja copē (atskaites)?

NG-NG kas par zvēru ir jeļčiks ?
15.marts 2014, 19:52 | links
 
Ticot sinoptiķiem šodien braucām uz mazu upīti, kur var no vēja paslēpties un zem lietussarga smuki pacopēt, parasti tur jeļčiki šajā laikā labi ņem, bet šodien bija vienalga ko ķert :):)
Visu ceļu lija, te stiprāk, te švakāk, bet slapjuma pietika, pie upes bijām ap 8.30, veči 10 bija jau priekšā, bet tīkliņu ūdenī nebija redzami..., pagājām nedaudz nostāk, iekārtojāmies sēdēšanai, uzlikām katrs sev pa lielajam lietussargam, bet tā, lai varam sēdēt blakus, lai var strādāt uz vienu baroto punktu. Iejaucu 1 kg melno Sensas kanāls un 1 Salmo Lielais breksis, plus 2 kg smalkas zemes, plus sauja smalkie mušinieki - pinki, abi uzlikām 3 gr pludiņus, jo straume neliela, tik cik sākumā vējš pa straumi bija, iemetiens nekāds , metri 10-15, dziļums zem 2 metri. Sākumam tikai 2 mazas bumbiņas, jo mazās upītēs barot daudz nedrīkst, zivtiņas sāka ķerties no kāda 3-5 metiena, pamatāraudiņas, jeļčiku bija maz, bet bija, pa kādam finierītim, plicītim un asarītim arī bija, bet pamatu pamats pasmalka , grami 60-80 raudiņa, tikai pa retam kāda 200-250 gr trāpījās. Veči, cik redzēju, turējās vareni, lietus lija, zivis viņiem neķērās vispār, bet veči sēdēja, tikai ap 12 notinās :):), citas reize muka ātrāk :). Mums sākumā zivis ēda miksētu, palielu kumosu , 1-2 pinki un 2-3 motiļi, bet pamazām zivis palika pavisam kaprīzas, pieliku barībai šķipsnu motiļu un pārgāju uz mazo kumosiņu- vienu cilpiņā uzspraustu motilīti un process aizgāja raitāk kā no sākuma. Lietu nomainīja sniegs, bet zem lietussarga sēžot bija dikti feini, baronu ar vienu irdenu, duļķi taisošu bumbiņu minūtēs 15-20, zivis reaģēja tikai uz 1 motilīti cilpiņā, lielāks kumosa tika ignorēts, sevišķi, kad straume apstājās, bet sākoties vētrai, strauji ceļot ies ūdenim, cope palika tikai labāka, izmērs gan nemainījās, bet bija interesanti tik un tā :):). Ap 14 metām mieru, sniegs vālēja ne pa jokam, bija 1 grāds, zivis turpināja ēst, bet asums bija nodzīts :):):), kopā pa abiem kilogramus 9 + ar sīkzivīm salasījām
15.marts 2014, 18:36 | links
 
Vakar vējš un saulite bet coppe normāla,ķēru uz bļitku 6 asari no 500-300gr,ledus vēl bija normāls,šodien jau ziema ārā putenis zivīm brīvdiena no manis.
15.marts 2014, 07:48 | links
 
Būs gan labvēļi,gan skauģi,bet vienmēr uzvarēs labais :):):)
15.marts 2014, 03:17 | links
 
Ko tur lielīties,skauģi noskaudīs...:D
15.marts 2014, 03:12 | links
 
Toni ,ko tu tāds kluss ?:) sazinājos ar Zenitu,nespēj vien lielīt tavu labo servisu!
15.marts 2014, 03:03 | links
 
Arī Abavā vimbas vēl nekustas
15.marts 2014, 00:07 | links
 
biju Daugavā,dabuju 4 asarus ar spiningu, tā kā cope veiksmīga.:)
14.marts 2014, 19:09 | links
 
Šodien no vieniem līdz pieciem Lielupe Jūrmalā, lomā viens ķīsis, vimbas vēl nav, vējš nepajokam...
14.marts 2014, 19:04 | links
 
Nesēdēsim miskastē un nekersim kilavas..........ir jāpadomā vai nav jāsāk ar sevi.Neaizrādīt nozīmē piedalīties noziegumā.
14.marts 2014, 14:43 | links
 
Tā arī dzīvojam, ka katrs savus likumus izdomā un spļauj virsū!
Cits arī saka - man tie likumi pie kājas, iešu ar elektrību, tīklu, utt...

Un pēcāk sūdzamies....
13.marts 2014, 21:22 | links
 
Zogs. Protams, ka es arii paņemtu striipaino un man arii pie kaajas daži likumi. Es tik smejos par pareizajiem- abižotajiem copmaņiem.
13.marts 2014, 20:35 | links
 
Opusum, a Tev žēl? Es arī apēstu un pie kājas mūsu absurdie likumi! Ziņo un ķer brakanus, nevis makšķernieku parasto!
13.marts 2014, 20:25 | links
 
Nu , ko , tad slāvam neaizrādīji par raibā netaisnīgo likteni uz maizītes un nezvanīji, kam nākas?!
13.marts 2014, 20:08 | links
 
Slāvi, izņemot mēslus, pārsvarā, nekad, neko citu arī neatstāj...!?
13.marts 2014, 19:59 | links
 
Šodien Gaujā viens raibais nokūlās,viens kaltiņš atlaists un viena līdakmamma 73cm -vēders tik pilns ar ikriem-liekas,ka tūlīt uzsprāgs un baigi ar dēlēm aplipusi.Šī ar aizpeldēja gatavoties lielajam dipadu-dapadu.Sēdēja viens izbadējes slāvs ar gruntenēm mēģinot pierunāt kādu vimbēnu-a sanāca pierunāt raibo kuru tad arī nekautrējoties nostīvināja-Deivs palīdz šim aizrīties!
13.marts 2014, 19:20 | links
 
Staļģene cope nekāda.
13.marts 2014, 17:52 | links
 
Video sadaļā man ievietot neizdodas, neesmu hakers, tāpēc neliela video atskaite šeit, par copi Gaujā:


Paraugveči un puikas!!! Cepuri nost Jūsu priekšā! Attieksmes ziņā labs piemērs un pamācoši izglītojošs materiāls!
Patīkamas emocijas.

vai

https://www.youtube.com/watch?v=GSguOAR48rE&;feature=youtu.be

RobisRobis, 12.marts 2014, 15:01
12.marts 2014, 16:51 | links
 
Video sadaļā man ievietot neizdodas, neesmu hakers, tāpēc neliela video atskaite šeit, par copi Gaujā:


vai

https://www.youtube.com/watch?v=GSguOAR48rE&feature=youtu.be
12.marts 2014, 15:01 | links
 
iecavas upe cope ooo.
12.marts 2014, 13:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager