Kā gāja copē (atskaites)?

Nekādīgi nevarēju uzdabūt sadaļu Bārta.Nāksies atskaitīties šeit.2. un 3.februārī pabūts pie upes atklātā ūdens copes variantā.It kā mērķa zivs vimba.Satiku pie upes inspektorus.Slikta pazīme. Tad jau labāk tantuku ar tukšiem spaiņiiem.Copes tāpat nebūs.Pa krastiem mētājās tonnām ledus. Nemaz tik vienkārši nebija pieiet kur gribētos.Ūdens līmenis augsts,straume maktena,nesa visādu drazu. Es sevi neuzskatu par baiso vimbu fanātiķi.Tas,ka es nenoķēru vimbu tas būtu štrunts.Bet nenoķēra jau arī sūrie speciālisti.Klīda baumas ,ka kāds kaut kur ir kādu vimbu noķēris.Redzējis netiku. Nu galīgi tikai svaigu gaisu paelpot nesanāca.2.datumā viena cope bija.tika realizēta.No 0 nolēcu samērā veiksmīgi.Samērā trekns sapalzellis - 1350 gr 47 cm. 3.datumā,kad apnika truli glūnēt uz fideru spicitēm aizlaidu uz vienu grāvīti.Cerības attaisnojās.Vietām ledus vēl kaut kāds bija,bet vietām bija izkusis.Nu redz,ir atklātā ūdens makšķerēšanaun ir zemledus makšķerēšana.Man laikam nāksies definēt to kā starpledus makšķerēšana.Pa 1,5 h nomakaēju 1,5 kg asareļu.Izmērs sportisks max. izmērs 120 gr.Nu bet process bija.Kaut kā tā.
4.februāris 2024, 22:44 | links
 

Nez, ko es nerakstu, kā gāja, ja nebraucu uz Lādzēniem? Nezinu :) Vien vārd sakot biju. Vieta slepena Sēlijas līdzenumos. Asaris nenormāli negribīgs. Copēja tikai uz vienu bļitku, kuru taisījis viens slepens bļitku meistars. Kopā izvilku tikai 12 asarīšus, bet viens bija smuks. 700 gr. Knapi iegriezu šaurajā āliņģī. Copēja nekādi... Mazs viegls tikšķītis... Bet kad pievilku pie ledus, tā sāka dancot. Šoziem lielākais. Pirms tam bija 600 nieks, bet citā vietā. Ledus biezs un smags, urbšana grūta, staigāšana ar radzēm ok. Bija arī līdakas. Šoreiz bļitkas nepazaudēju. Ne asakas!
4.februāris 2024, 16:44 | links
 

Šodien Valgumā līdz 14.00, 2.5-3 kg visādas drazas salasīju. Uz karogu 2 epizodes, bet garām. Strādāja pa lielam viens aliņğis uz balto zivi. Lielākais breksītis atstāja tikai puņķainu auklu un aiztinās, kā jau vienmēr. Ledus vidēji 15-20cm, vietās ar straumi 10 cm, bet ir veco āliņğu izskalojumi,kuros var iekrist. Uziešana tikai pa apgāzto koku.
4.februāris 2024, 16:11 | links
 
Simsins [2.feb]: Paldies par info. Cerams rīt vēl varēs:)
Gāju garām vakarā, veči sēdēja. piesala šodien, domāju rīt varēs, tikai pie krasta prātīgi, vakar krasts lūza!
2.februāris 2024, 18:22 | links
 
Paldies par info. Cerams rīt vēl varēs:)
2.februāris 2024, 10:54 | links
 
Šodien biju tajā Āgenskalna līcī un arī vakar, tur pie tās ietekas, cik sapratu kaut kādus asarus vai asarīšus tie kas barā sēdēja ielasīja. Man daži asarīši staigājot, zemmēra zandarts. Vakar nebija labāk. Redzēju izvilka arī mēra zandartus, bet kopumā nekā laba. Gāju virsū un nost no Jūras Administrācijas puses, nost jau pašvaki bija, pa koku bija jālien nost, pie krasta ledus jau lūzt. Tālāk vēl šodien bija ok. Bet domāju, ka tūlīt aizvērs ciet.
1.februāris 2024, 17:55 | links
 
Rīt varbūt aizliegs, sekojiet leduskartei.
1.februāris 2024, 17:38 | links
 
Ar līzšanu toč varēs uzlīst, bet ar staigāšanu var būt pašvakāk.
1.februāris 2024, 16:11 | links
 
Willy [1.feb]: Simsins [14:24]: Kāds ir bijis pie Swedbank?Vakar braucu garām!veču pilns,ko ķer nepateikšu!pie Radisona arī pāris purni tusēja...
Tajā līcī Mārupītes vecajā gultnē gadās pa kādam zandartam. Bet pārsvarā asaris un raudas un izmērs nekāds izcilais.
Pavasarī kur ietek Mārupīte pie veikošanas trosēm tur sēž uz karūsām veči ja viņa ir atnākusi tad izmēri ir ļoti labi no 300 līdz pa 1kg.
Vasarā pie apaļas mājas kur beidzās ūdensrožu mūžu mežs pie barojot ķeras neliela izmēra brekši un palicis.
Personīgi staigājot asari dzenājot uz sudraba 1 izmēra mepps long ir arī 4.9kg līdaka izvilkta.
1.februāris 2024, 16:10 | links
 
6dien vēl varēs uzlīst?
1.februāris 2024, 15:59 | links
 
Simsins [1.feb]: Kāds ir bijis pie Swedbank?
Vakar braucu garām!veču pilns,ko ķer nepateikšu!pie Radisona arī pāris purni tusēja...
1.februāris 2024, 15:26 | links
 
Simsins [1.feb]: Kāds ir bijis pie Swedbank?
Ledus vēl ir, zivs kā kuru dienu. Zemmēra zandarts, pa kādam asaram. Ja baro var balto zivi dabūt, pa kādai vimbai arī trāpās.
1.februāris 2024, 15:23 | links
 
Kāds ir bijis pie Swedbank?
1.februāris 2024, 14:24 | links
 
Atkal Marinzejas ezers.Ķīši,raudiņas,plicītis un līdaks 50 cm..
23.janvāris 2024, 13:47 | links
 
Marinzejas ezers.Pārsvarā ķīši,ar retu nelielu raudiņu un plicīti..
22.janvāris 2024, 15:14 | links
 
Pilnīgs čau! Rātsupe pie ietekas Daugavā neviena cope, pēc tam Krēmeru līcis pilnīgi neviena cope, un vēl noslēgumam Buļļupe pie attīrīšanas iekārtām 0 copes! Tārpiņi pareizā izmēra, ( motilis un baltie). Kā arī mormiškas bija pareizās, tik rezultāts nulle!!!
21.janvāris 2024, 18:45 | links
 
Kārtējā necopes diena. Aizbraucām uz Pulkaini t. s. 16 km. Domājām ka mašīnu nebūs kur nolikt. Nevienas mašīnas, vakar kāds ir bijis, daži āliņģī saborēti. Ledus vietām labs, vietām neriskēju iet. Vienā vietā bija atstāts vēstījums sniegā "szdjes ribi njetu". Nenoticēju, saurbāmies,pārbaudījām,točno nav. Pārvietojāmies uz Spuņku. Ledus nenormāli biezs, vietām ūdens zem sniega. Izborēt to biezputru ir liels izaicinājums. Neko nenoķērām, devāmies mājās. Trīs dienas absolūta 0.
21.janvāris 2024, 14:58 | links
 
Inars [20:48]: Luidženes ir .... Iebaroju āliņgi kādu raudu noķert līdakām. Baigais klusums uz murmeni, iemetu makšķerīti ar 14. āķi un mazu mīklas piciņu. Gāju pa perimetru raustīt. Nāku pēc ~10 minūtēm atpakaļ bet mana jaunā, dārgā balalaika vairs nav :( Nelieši :D :D
Ašuki nebija nevienam, līdakas gan.Šodien man tā pat bija, sēdēju piebarotā āliņġī,ar kameru , atnāk līdaka,un guļ barībā:)) es lieku karogu 2 metri no piebarotā, un pēc 5 min.šāviens, 1.5 kg līdaks uz sniega.

preilietis, 20.janvāris 2024, 21:29

Manējā noteikti devās niedru virzienā, lai tiktu vaļā no makšķerītes :D Es iemetu dīperi ar visplatāko leņķi, varbūt ieraugu svešķermeni. Nekā.
20.janvāris 2024, 23:14 | links
 
Vakar biju tajā pašā Zundā pie narkomānu tilta, stundas laikā 3 cepami asari. Visi uz mormišku metru no grunts ņēma. Jūrnieki, ļoti gaiši. Āgenskalna līcī asaris arī ir, bet pierunājams tikai uz mormišku arī, labāk ķeras tieši gar tām betona svajām. Aliņģus jāborē reāli 50 cm no betona. No zandarta cik dzirdēts šogad tikai bērnu dārzs tur.
20.janvāris 2024, 21:52 | links
 
Gangsteris [20.jan]: Interesanta fīča, baltā zivs neinteresē, tikai asaris, bet uz mājām ņemt neinteresē.. pizģoš, i provokacija..!
Baltās zivis nesaista copes īpatnības dēļ.Visos gadalaikos tikai ar spinu rīkojos un tagad ar bleķiem un balansieriem uz ledus paākstos. Pa lielam majās nāk tikai lašveidīgais vai līdaka ar izņēmumiem. Takā asari peld talāk un varēsi pēc manis vēl noķert.:D
20.janvāris 2024, 21:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager