Kā gāja copē (atskaites)?

Tēvocis ar Raimi forumā vien tup!:)..neh...nedara!;D
6.oktobris 2021, 10:23 | links
 
Willy [06.10.21]: Kkas grabina!:)
Apsveicu ! Cik ir lielajai?
6.oktobris 2021, 10:02 | links
 
Kkas grabina!:)

Willy, 6.oktobris 2021, 09:17


ATKAL metrs??
6.oktobris 2021, 09:28 | links
 

Kkas grabina!:)
6.oktobris 2021, 09:17 | links
 
Willy [18:37]: sekundes simtdaļās viss notika!...pat negribas tur peldēt!:)Tas gan ,ar tā ar bailēm pēc pirts eju iekšā :))) zinot ,ko esmu izvilcis un palaidis. Zinu vienu ,svens76 toč baltiņā pēc pirts iet mantību pieturot :))))

RaimisD, 5.oktobris 2021, 19:31

Laikam jau nav pārāk ērti sev kuli šūt, ja līdaka iekodīs :)
5.oktobris 2021, 20:18 | links
 
RaimisD [05.10.21]: Willy [18:37]: sekundes simtdaļās viss notika!...pat negribas tur peldēt!:)Tas gan ,ar tā ar bailēm pēc pirts eju iekšā :))) zinot ,ko esmu izvilcis un palaidis. Zinu vienu ,svens76 toč baltiņā pēc pirts iet mantību pieturot :))))
Svens prātīgs!:)ne jau visu var nopirkt!;D
5.oktobris 2021, 19:55 | links
 
RaimisD [05.10.21]: Willy [30m]: :)Šņores krutas!Latvietis taupīgs!:)...un nejau naudā ir vērtība!;)Tieši tā ! Nē, stundu nesēdēšu nepiņķerēšu. Bet ,ja tvičojot neesi pamanījis nometušos auklu. Un metot bišķi uzmetas bārda, ko neizpinķerēt?
Dažreiz labā vietà tieši der klusām pasēdēt!;)....man kad bij 1,13...pirmā 84cm!puikas redzēja un noparkojās no pretējās puses.un met tieši kur es!a es mierīgs-zivs ir,tjūnēju izvaroto Peto!šie pamētā un aizpeld...vēl padzeru kafiju,viss nomierinās un sāku mētāt...un Bamms!:D...tie netālu,visu redzēja!:D
5.oktobris 2021, 19:39 | links
 
Willy [05.10.21]: sekundes simtdaļās viss notika!...pat negribas tur peldēt!:)
Tas gan ,ar tā ar bailēm pēc pirts eju iekšā :))) zinot ,ko esmu izvilcis un palaidis. Zinu vienu ,svens76 toč baltiņā pēc pirts iet mantību pieturot :))))
5.oktobris 2021, 19:31 | links
 
Willy [05.10.21]: :)Šņores krutas!Latvietis taupīgs!:)...un nejau naudā ir vērtība!;)
Tieši tā ! Nē, stundu nesēdēšu nepiņķerēšu. Bet ,ja tvičojot neesi pamanījis nometušos auklu. Un metot bišķi uzmetas bārda, ko neizpinķerēt?
5.oktobris 2021, 19:23 | links
 
daddy_j [05.10.21]: es tādā brīdī ņemu OTRU spiningu... :P
Otru metrs aiznesa!;D...jāņem trešais!:)
5.oktobris 2021, 19:08 | links
 
es tādā brīdī ņemu OTRU spiningu... :P
5.oktobris 2021, 19:04 | links
 
daddy_j [05.10.21]: ...nepateicīgie... jūs copēt braucat, vai bārdas piņķerēt ezera vidū??! :)
Šņores krutas!Latvietis taupīgs!:)...un nejau naudā ir vērtība!;)
5.oktobris 2021, 19:00 | links
 
...nepateicīgie... jūs copēt braucat, vai bārdas piņķerēt ezera vidū??! :)
5.oktobris 2021, 18:40 | links
 
RaimisD [05.10.21]: Willy [7:38]: ,sūdi varbūt lieli!manā gadījumā lielākie ir zaudēts +-metrs, bb kāts ar x7 un Peto!Gātē ezera galā varbūt kāds izvilks!:))tagad ceļot zivi laivā auklu pilnībā atbrīvoju!:)Jāā, pazaudēt spiņa komplektu tā ir sāpe :(
Bet pazaudēt spiņa komplektu kopā ar iespējams sava mūža lielāko līdaku tā ir vēl lielāka sāpe.
Latgalē bija tāds gadījums. Es ar to pašu Andžu mētājam visu dienu ,bez mazākās copes. Vakarā izdomājam mest mieru. Un no tālā ezera gala dodamies mājup. Andža ar frāzi:,, es iziešu uz trofejām,, uzliek pamatīgu gumiju velces kātā. Lēnām ejam , jau atslābuši, jūt ,ir ! Galā spirinās līdaka 1,5-2kg. Smiedamies :,,nu te nu bija trofeja :)))),, sniedzas pēc sačoka u pēkšņi! Kapitāls bāziens un kāts ar piruetu ezerā iekšā. Meklējām līdz tumsai tā arī neatradām.
Man bij līdzīgi!:Dsekundes simtdaļās viss notika!...pat negribas tur peldēt!:)
5.oktobris 2021, 18:37 | links
 
Willy [05.10.21]: .pats mēģināju ar otru spini,bet nekā!tikai podstava,kad likās aizķēru....galā divniece!:(
Es pinķerēju bārdu . Peldošais vobleris peld aiz laivas. Un b....d paņem līdāka. Arī ap divi. Un tā savilka auklai mezglus, ka nācās griezt gabalu nost. Ar par šo ņēmienu nebiju priecīgs.
5.oktobris 2021, 18:26 | links
 
Willy [05.10.21]: ,sūdi varbūt lieli!manā gadījumā lielākie ir zaudēts +-metrs, bb kāts ar x7 un Peto!Gātē ezera galā varbūt kāds izvilks!:))tagad ceļot zivi laivā auklu pilnībā atbrīvoju!:)
Jāā, pazaudēt spiņa komplektu tā ir sāpe :(
Bet pazaudēt spiņa komplektu kopā ar iespējams sava mūža lielāko līdaku tā ir vēl lielāka sāpe.
Latgalē bija tāds gadījums. Es ar to pašu Andžu mētājam visu dienu ,bez mazākās copes. Vakarā izdomājam mest mieru. Un no tālā ezera gala dodamies mājup. Andža ar frāzi:,, es iziešu uz trofejām,, uzliek pamatīgu gumiju velces kātā. Lēnām ejam , jau atslābuši, jūt ,ir ! Galā spirinās līdaka 1,5-2kg. Smiedamies :,,nu te nu bija trofeja :)))),, sniedzas pēc sačoka u pēkšņi! Kapitāls bāziens un kāts ar piruetu ezerā iekšā. Meklējām līdz tumsai tā arī neatradām.
5.oktobris 2021, 18:17 | links
 
RaimisD [05.10.21]: Willy [7:38]: sūdi varbūt lieli!manā gadījumā lielākie ir zaudēts +-metrs, bb kāts ar x7 un Peto!Gātē ezera galā varbūt kāds izvilks!:))Willy tas notikums, jau kļuvis par pilsētas leģendu:) man šķiet to copes veikalā izsstāstīja. Ka viens vīrs multa komplektu Babītē pazaudējis. Esot vaideros ilgi bradājuši, bet nav atraduši. Laikam dūņās aizgājis.
Man tā neraža bij Gātē!...pats mēģināju ar otru spini,bet nekā!tikai podstava,kad likās aizķēru....galā divniece!:(
Otrā dienā vēl mēģināju pa grunti vilkt stingeru ar svinu bet hu...
5.oktobris 2021, 18:12 | links
 
Willy [05.10.21]: sūdi varbūt lieli!manā gadījumā lielākie ir zaudēts +-metrs, bb kāts ar x7 un Peto!Gātē ezera galā varbūt kāds izvilks!:))
Willy tas notikums, jau kļuvis par pilsētas leģendu:) man šķiet to copes veikalā izsstāstīja. Ka viens vīrs multa komplektu Babītē pazaudējis. Esot vaideros ilgi bradājuši, bet nav atraduši. Laikam dūņās aizgājis.
5.oktobris 2021, 17:59 | links
 
RaimisD [05.10.21]: Willy [17m]: Un kā ir ar buču mīļotajai pirms copes!;D...vai vēl kko?:)Pulksten 4 dzirdēt frāzi :,, nu kam tu mani modini,, tās pieklājīgi pārfrāzējot :)) man galīgi negribās. Galvenais klusiņām izlavīties ārā. Un neatgriezties 5 reizes pēc laimīgām apenēm, šķiltavām vai veiksmīgajām saulenēm:)
:D nu jā...un gadi ar vairs nav tie!nekur jau nepaliks!;)
...man no rīta patīk klusumā pameditēt pie kafijas,pārmīt pāris vārdus ar kaķi un klusiņām prom!:D
5.oktobris 2021, 17:57 | links
 
Willy [05.10.21]: Un kā ir ar buču mīļotajai pirms copes!;D...vai vēl kko?:)
Pulksten 4 dzirdēt frāzi :,, nu kam tu mani modini,, tās pieklājīgi pārfrāzējot :)) man galīgi negribās. Galvenais klusiņām izlavīties ārā. Un neatgriezties 5 reizes pēc laimīgām apenēm, šķiltavām vai veiksmīgajām saulenēm:)
5.oktobris 2021, 17:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager