Kā gāja copē (atskaites)?

RaimisD [05.10.21]: daddy_j [14:10]: jāievēro 101 priekšraksts, + laimīgais/nelaimīgais apģērbs... da i izejot no mājas nedrīkst sētnieci satikt, toties vēlams kaķi ieraudzīt)... vispār visi redzētie zvēri pa ceļam, ir uz veiksmi (moš tāpēc Ķīsī vienmēr kļovs, ka Zoo pa ceļam?)...Es neievēroju 101 priekšrakstu, bet izturoros ar pietāti, ja kolēģiem tādi ir. Esmu pārliecināts par vienu. Pirms copes, kādu satiekot negribu dzirdēt klasisko frāzi,, Ne asakas,, .Parasti juzdams, ka tūdaļ satiktais to izspļaus, lūdzu neko neteikt. Man tā ,, ne asaka,, uz 90% piepildās. Bet, kā jau zemāk teicu, viss ir mūsu galvās.
Un kā ir ar buču mīļotajai pirms copes!;D...vai vēl kko?:)
5.oktobris 2021, 17:36 | links
 
Kam velti nervus bojāt? Ja Dugaviņa māmuliņa dāsna, zivju daudz. Nav dāsna, zivju mazāk. Tāpat kaķim pietiks. Un nekādu problēmu no rīta satikt kaimiņieni vai atgriezties pēc steigā aizmirstiem kātiem :)
5.oktobris 2021, 17:29 | links
 
daddy_j [05.10.21]: jāievēro 101 priekšraksts, + laimīgais/nelaimīgais apģērbs... da i izejot no mājas nedrīkst sētnieci satikt, toties vēlams kaķi ieraudzīt)... vispār visi redzētie zvēri pa ceļam, ir uz veiksmi (moš tāpēc Ķīsī vienmēr kļovs, ka Zoo pa ceļam?)...
Es neievēroju 101 priekšrakstu, bet izturoros ar pietāti, ja kolēģiem tādi ir. Esmu pārliecināts par vienu. Pirms copes, kādu satiekot negribu dzirdēt klasisko frāzi,, Ne asakas,, .Parasti juzdams, ka tūdaļ satiktais to izspļaus, lūdzu neko neteikt. Man tā ,, ne asaka,, uz 90% piepildās. Bet, kā jau zemāk teicu, viss ir mūsu galvās.
5.oktobris 2021, 17:16 | links
 
nevar :)))? precīzāk sakot tā, lai veselu un dzīvu palaistu vaļā jau 5-6kg līdaku ir grūti paņem rokā, jo viņa vairāk spirinās, jo tu stiprāk saspied :))) un rezultātā zivs peldēt vairs īsti negrib :)))

normunds.grabovskis, 5.oktobris 2021, 15:27


a kāpēc lai viņu laistu vaļā? viņa tak plēsīgs zvērs, 2-nieci norij bez sāls...

PS. jūs ērces un odus arī laižat vaļā?? :)
5.oktobris 2021, 16:02 | links
 
Pieļauju, ka NG ar savu ķepu var arī 10nieci mierīgi pagrābt.

RaimisD, 5.oktobris 2021, 13:21

diez vai)) viņam pirksti ne tik gari(lai aptvertu), cik apjomīgi)
5.oktobris 2021, 15:49 | links
 
marciic [11:39]: Ja nav sačoka, es vienmēr ņemu aiz skausta.Jā ,ar zivīm līdz 3kg ir vienkārši. Virs 3kg ,jau rodas problēmas. Pieļauju, ka NG ar savu ķepu var arī 10nieci mierīgi pagrābt.

RaimisD, 5.oktobris 2021, 13:21


nevar :)))? precīzāk sakot tā, lai veselu un dzīvu palaistu vaļā jau 5-6kg līdaku ir grūti paņem rokā, jo viņa vairāk spirinās, jo tu stiprāk saspied :))) un rezultātā zivs peldēt vairs īsti negrib :)))
5.oktobris 2021, 15:27 | links
 
Vasarā 4:00 no rīta jau žanim brokastis!un bij laiks kad 100punkti zināju-četros būs cope!pāris ned.tā ari bija...

Willy, 5.oktobris 2021, 14:18


... no otras puses, ja kazino ieradīsies 4:00, tad tur būs pilnīgie loši, vai atkarīgie, vai pilnīgi pilnie, kurus viegli apspēlēt... jāpadomā...
5.oktobris 2021, 14:22 | links
 
daddy_j [05.10.21]: Willy [10:52]: ...bez sačoka laivā nekāpju!;)Tas tā pareizi protams. Man, jau ar šams kastē visu laiku stāv. Bet, kad esi divas dienas pa tukšo nomētājies, tad trešajā sačoku pat ārā vilkt negribās. Čoms māņticīgs, uzskata, ka sačokam jābūt nesaliktam, stangām , mutes atvērējam jābūt somā. Pusdienām zivju konservus nevar ņemt savādāk zivi neredzēt :)
Šķiet makšķernieki ir vēl māņticīgāki par pokera spēlētājiem :)

RaimisD, 5.oktobris 2021, 12:25

Loģiski... pasaki, kurš pokera spēlētājs ceļas 4:00 no rīta, atstāj silto sievu un mazos bērniņus...lai nodotos savai kaislībai... :) jāievēro 101 priekšraksts, + laimīgais/nelaimīgais apģērbs... da i izejot no mājas nedrīkst sētnieci satikt, toties vēlams kaķi ieraudzīt)... vispār visi redzētie zvēri pa ceļam, ir uz veiksmi (moš tāpēc Ķīsī vienmēr kļovs, ka Zoo pa ceļam?)...
Vasarā 4:00 no rīta jau žanim brokastis!un bij laiks kad 100punkti zināju-četros būs cope!pāris ned.tā ari bija...
5.oktobris 2021, 14:18 | links
 
RaimisD [05.10.21]: RaimisD [12:25]: Čoms māņticīgs, uzskata, ka sačokam jābūt nesaliktam, stangām , mutes atvērējam jābūt somā. Pusdienām zivju konservus nevar ņemt savādāk zivi neredzēt :)
Šķiet makšķernieki ir vēl māņticīgāki par pokera spēlētājiem :)Vienu reizi 5km nācās mājās atgriezties, jo Andža bija savu laimīgo keponu aizmirsis :D
Cenšos neko neaizmirst,bet ja gadās,ļoti reti atgriežos!....nu kad kāti paliek mašīnā!;D
5.oktobris 2021, 14:13 | links
 
Willy [10:52]: ...bez sačoka laivā nekāpju!;)Tas tā pareizi protams. Man, jau ar šams kastē visu laiku stāv. Bet, kad esi divas dienas pa tukšo nomētājies, tad trešajā sačoku pat ārā vilkt negribās. Čoms māņticīgs, uzskata, ka sačokam jābūt nesaliktam, stangām , mutes atvērējam jābūt somā. Pusdienām zivju konservus nevar ņemt savādāk zivi neredzēt :)
Šķiet makšķernieki ir vēl māņticīgāki par pokera spēlētājiem :)

RaimisD, 5.oktobris 2021, 12:25


Loģiski... pasaki, kurš pokera spēlētājs ceļas 4:00 no rīta, atstāj silto sievu un mazos bērniņus...lai nodotos savai kaislībai... :) jāievēro 101 priekšraksts, + laimīgais/nelaimīgais apģērbs... da i izejot no mājas nedrīkst sētnieci satikt, toties vēlams kaķi ieraudzīt)... vispār visi redzētie zvēri pa ceļam, ir uz veiksmi (moš tāpēc Ķīsī vienmēr kļovs, ka Zoo pa ceļam?)...
5.oktobris 2021, 14:10 | links
 

Katrai lietai sava vieta!:)
5.oktobris 2021, 14:09 | links
 
RaimisD [05.10.21]: Čoms māņticīgs, uzskata, ka sačokam jābūt nesaliktam, stangām , mutes atvērējam jābūt somā. Pusdienām zivju konservus nevar ņemt savādāk zivi neredzēt :)
Šķiet makšķernieki ir vēl māņticīgāki par pokera spēlētājiem :)
Vienu reizi 5km nācās mājās atgriezties, jo Andža bija savu laimīgo keponu aizmirsis :D
5.oktobris 2021, 14:04 | links
 
RaimisD [05.10.21]: Willy [10:52]: ...bez sačoka laivā nekāpju!;)Tas tā pareizi protams. Man, jau ar šams kastē visu laiku stāv. Bet, kad esi divas dienas pa tukšo nomētājies, tad trešajā sačoku pat ārā vilkt negribās. Čoms māņticīgs, uzskata, ka sačokam jābūt nesaliktam, stangām , mutes atvērējam jābūt somā. Pusdienām zivju konservus nevar ņemt savādāk zivi neredzēt :)
Šķiet makšķernieki ir vēl māņticīgāki par pokera spēlētājiem :)
Mans sačoks nekad nav bijis izjaukts...laivā pie grīdas pat piestiprināts trubas gals un sačoka kāta gals vienmēr tajā...jo kā redzi gadās, ka metrs paņem pie pašas laivas!;)
5.oktobris 2021, 13:51 | links
 
marciic [05.10.21]: Ja nav sačoka, es vienmēr ņemu aiz skausta.
Jā ,ar zivīm līdz 3kg ir vienkārši. Virs 3kg ,jau rodas problēmas. Pieļauju, ka NG ar savu ķepu var arī 10nieci mierīgi pagrābt.
5.oktobris 2021, 13:21 | links
 
Willy [05.10.21]: ...bez sačoka laivā nekāpju!;)
Tas tā pareizi protams. Man, jau ar šams kastē visu laiku stāv. Bet, kad esi divas dienas pa tukšo nomētājies, tad trešajā sačoku pat ārā vilkt negribās. Čoms māņticīgs, uzskata, ka sačokam jābūt nesaliktam, stangām , mutes atvērējam jābūt somā. Pusdienām zivju konservus nevar ņemt savādāk zivi neredzēt :)
Šķiet makšķernieki ir vēl māņticīgāki par pokera spēlētājiem :)
5.oktobris 2021, 12:25 | links
 
Davis-Di [Vakar]: Os555, 4.oktobris 2021, 22:06

Lielākās zivis vienmēr aiziet līdz vienam momentam. Cik kuram jāzaudē ir cits jautājums - es arī neesmu izņēmums.Es savā sestdienas copes atskaitē rakstīju, ka zaudēju piecinieci dēļ tā, ka nebija sačoka. Pievilku pie laivas tīri mierīgi, bet pie paša borta tā sāka ne pa jokam ārdīties, purināt galvu. Māneklis ar visiem āķiem ārpusē, bišķi mīziens, ka neuzāķējos. Sagrābju to aiz skausta, štruntīgi aptvert, resns, pa īsu pirksti, lai līdz žaunām tiktu. Mazākā zivs kustība un tā atkal paskrien zem laivas. Biju bez cimdiem, no apakšas žaunās roku bāzt negribās. Ir reizes, kad tā esmu darījis un pamatīgi sagriezies. A tās rētas, kā ziniet, ilgi asiņo un sūdīgi dzīst. Tad garantēti ar asinīm esi nodirsis gan kātu, gan spoli. Aiz acīm ņemt ticība neļauj. Ir redzēti video , kur vīri tā ieceļ laivā un tad dāsni zivi laiž brīvībā. Paši brīnās, ko tā nepeld prom, ā nu ja, viņai taču acis izbakstītas.
Jums ir kāda efektīva metode, kā to dabūt laivā, ja nav cimdu un sačoka ?
Nu gan esmu topiku piespamojis :))) Darbā brīvs brīdis un slinkums ar kko lietderīgu nodarboties.

RaimisD, 5.oktobris 2021, 10:47


Ja nav sačoka, es vienmēr ņemu aiz skausta. Esmu domājis par tām lip-grip stangām, kas ir Aliexpress, bet nevar saprast, cik tās uzticamas.
5.oktobris 2021, 11:39 | links
 
RaimisD [05.10.21]: Davis-Di [Vakar]: Os555, 4.oktobris 2021, 22:06

Lielākās zivis vienmēr aiziet līdz vienam momentam. Cik kuram jāzaudē ir cits jautājums - es arī neesmu izņēmums.Es savā sestdienas copes atskaitē rakstīju, ka zaudēju piecinieci dēļ tā, ka nebija sačoka. Pievilku pie laivas tīri mierīgi, bet pie paša borta tā sāka ne pa jokam ārdīties, purināt galvu. Māneklis ar visiem āķiem ārpusē, bišķi mīziens, ka neuzāķējos. Sagrābju to aiz skausta, štruntīgi aptvert, resns, pa īsu pirksti, lai līdz žaunām tiktu. Mazākā zivs kustība un tā atkal paskrien zem laivas. Biju bez cimdiem, no apakšas žaunās roku bāzt negribās. Ir reizes, kad tā esmu darījis un pamatīgi sagriezies. A tās rētas, kā ziniet, ilgi asiņo un sūdīgi dzīst. Tad garantēti ar asinīm esi nodirsis gan kātu, gan spoli. Aiz acīm ņemt ticība neļauj. Ir redzēti video , kur vīri tā ieceļ laivā un tad dāsni zivi laiž brīvībā. Paši brīnās, ko tā nepeld prom, ā nu ja, viņai taču acis izbakstītas.
Jums ir kāda efektīva metode, kā to dabūt laivā, ja nav cimdu un sačoka ?
Nu gan esmu topiku piespamojis :))) Darbā brīvs brīdis un slinkums ar kko lietderīgu nodarboties.
Es arī dūšigi strādāju...saeļloju spoli,pārsēju pavadu...
...bez sačoka laivā nekāpju!;)
5.oktobris 2021, 10:52 | links
 
Davis-Di [04.10.21]: Os555, 4.oktobris 2021, 22:06

Lielākās zivis vienmēr aiziet līdz vienam momentam. Cik kuram jāzaudē ir cits jautājums - es arī neesmu izņēmums.
Es savā sestdienas copes atskaitē rakstīju, ka zaudēju piecinieci dēļ tā, ka nebija sačoka. Pievilku pie laivas tīri mierīgi, bet pie paša borta tā sāka ne pa jokam ārdīties, purināt galvu. Māneklis ar visiem āķiem ārpusē, bišķi mīziens, ka neuzāķējos. Sagrābju to aiz skausta, štruntīgi aptvert, resns, pa īsu pirksti, lai līdz žaunām tiktu. Mazākā zivs kustība un tā atkal paskrien zem laivas. Biju bez cimdiem, no apakšas žaunās roku bāzt negribās. Ir reizes, kad tā esmu darījis un pamatīgi sagriezies. A tās rētas, kā ziniet, ilgi asiņo un sūdīgi dzīst. Tad garantēti ar asinīm esi nodirsis gan kātu, gan spoli. Aiz acīm ņemt ticība neļauj. Ir redzēti video , kur vīri tā ieceļ laivā un tad dāsni zivi laiž brīvībā. Paši brīnās, ko tā nepeld prom, ā nu ja, viņai taču acis izbakstītas.
Jums ir kāda efektīva metode, kā to dabūt laivā, ja nav cimdu un sačoka ?
Nu gan esmu topiku piespamojis :))) Darbā brīvs brīdis un slinkums ar kko lietderīgu nodarboties.
5.oktobris 2021, 10:47 | links
 

Tik jāmauc!:)
5.oktobris 2021, 10:42 | links
 
jurciks66 [05.10.21]: Man atkal pilnīgi pretēji, pilnīgi pajāt vai mūža zivs aizies vai nē. Savā ziņā pat baidos izvilkt, jo pēc tam var zust interese par copi, zinu pāris tādus gadījumus :)
Jap, es ar tādus zinu. Čoms bija labi atvilcies Norvēģijā monstrus. Tad ilgu laiku Latvijā negribēja copēt, ar vārdiem :,,ko es te tos sīkos dzenāšu, te jau normālu zivju nav,, braukāja uz turieni vairākas reizes gadā. Pēdējos gados aplauzās, tagad arī mūsu trijnieces nesmādē :)
5.oktobris 2021, 10:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager