Kā gāja copē (atskaites)?

Titāna pavadas gan nogurst savienojumos un ik pa laikam jāmaina!kā ar resnajām flurām nezinu!bieži jāmaina?par sakostajām skaidrs!
2.oktobris 2021, 22:31 | links
 
Tomass888 [02.10.21]: Tomass888 [54m]: Atskaite gan par savu copi, gan par 3 citu makšķernieku veiksmi.


Biju Lielupē - Jelgavā ar laivu uz dzīvajām ēsmas zivtiņām.

Kad grasījos laisties iekšā, tad divi veči jau devās mājup, parunājām un viņi teica, ka šodien esot bijis pilnīgs tukšums.
Nu neko, nejau tāpēc braukšu mājās.

Braucu lejup pa straumi no pils salas, jo augšupp ārdījās Jahtas un laivoja laivotāji, neriskēju tur braukt. :)
Tālu aiz zirgiem viss klusi, divus mazus asarīšus noķēru uz dzīvo, izdomāju mainīt lokāciju, aizpeldēju līdz dz.tiltam.

Pirmajās 5 minūtēs - cope! Mēra līdaciņa, palaidu vaļā. Iemetu tur pat un tad piecērtu un izkustināt nevar! Un tad sāk tīt auklu ārā.. bremze čīkst, man sirds sitās bet vispār uz savu pusi nedabūju ne pa centimetru. Tā laikam ir lielākā radība, kāda man jebkad bijusi makšķeres galā.

Sirdī jau jutu, ka pavadiņa neizturēs.. (0.4 monofilā) un pēc dažām minūtēm zive man pārkoda pavadiņu un tā nu tas beidzās. :)

Krastā satiku 2 citus copmaņus. Viens ar ūdenslīdēju kombinzonu esot pie zirgiem līdis ūdenī un gar krastu copējis, viņam 5 līdakas mēra un otrs ar laivu gar mums nobrauca un teica, ka viņam arī 5 esot bijušas.

Cope laikam visiem bija superīga, tikai ne tiem diviem, kurus sākumā satiku. Katram savas veiksmes dienas laikam.


Vispār diena ļoti vējaina, bet es pamanījos atrast, kur aizvējā ielīst un to vēju nejutu, bija ok.Nepārdzīvo!Pienāks arī Tava diena!kas ir apakšā ne vienmēr sapratīsi!divniece var tā iebliezt,ka maz neliksies!...un 0.4 fluru pārkodīs kā sūdu!esmu metru izvilcis vispār bez pavadas,un likās ka max.3kg būs galā...

Willy, 2.oktobris 2021, 21:06

Tagad aizdomājos, vai man varbūt vajadzētu pāriet uz 0.5 flurokarbonu vai arī likt visām dzīvo zivtiņu gruntenēm titānu... Nu galīgi nezinu. Ja uzlikšu titāna pavadiņas, tad atkal asaris neņems tik lustīgi. Es jau uz asari itkā gāju, tās ķilkas, kuras uz āķa liku nemaz nebija tik milzīgas. :D

Uhh, baigā dillemma ar tām pavadiņām. Kādas tu liec?
Pavadas daudz un dažādas!ir tak arī tievas titāna..es asarus neķeru,kādreiz ar žaņu kātu rotiņu papeldinu!žanim fluo 0,45...protams trāpās arī līdakas,gadās ka sakož pavadu un jāmaina.
Līdakas pēdējā laikā ķeru uz bb kātu...aukla 0,35 pavadas man titāna...kgan lielākā daļa matadoru kapā ar resnām flurām!
...katram savs!:)
2.oktobris 2021, 22:21 | links
 
Bigbait kātam 043 aukla - 1mm fluorkarbons. pa 4 gadiem neviena nav pārkodusi.

spiningam mazajiem mānekļiem 020 aukla - un titāna pavadiņa. pa 4 gadiem arī neviena nav pārkodusi :)
2.oktobris 2021, 22:09 | links
 
Tomass888 [54m]: Atskaite gan par savu copi, gan par 3 citu makšķernieku veiksmi.


Biju Lielupē - Jelgavā ar laivu uz dzīvajām ēsmas zivtiņām.

Kad grasījos laisties iekšā, tad divi veči jau devās mājup, parunājām un viņi teica, ka šodien esot bijis pilnīgs tukšums.
Nu neko, nejau tāpēc braukšu mājās.

Braucu lejup pa straumi no pils salas, jo augšupp ārdījās Jahtas un laivoja laivotāji, neriskēju tur braukt. :)
Tālu aiz zirgiem viss klusi, divus mazus asarīšus noķēru uz dzīvo, izdomāju mainīt lokāciju, aizpeldēju līdz dz.tiltam.

Pirmajās 5 minūtēs - cope! Mēra līdaciņa, palaidu vaļā. Iemetu tur pat un tad piecērtu un izkustināt nevar! Un tad sāk tīt auklu ārā.. bremze čīkst, man sirds sitās bet vispār uz savu pusi nedabūju ne pa centimetru. Tā laikam ir lielākā radība, kāda man jebkad bijusi makšķeres galā.

Sirdī jau jutu, ka pavadiņa neizturēs.. (0.4 monofilā) un pēc dažām minūtēm zive man pārkoda pavadiņu un tā nu tas beidzās. :)

Krastā satiku 2 citus copmaņus. Viens ar ūdenslīdēju kombinzonu esot pie zirgiem līdis ūdenī un gar krastu copējis, viņam 5 līdakas mēra un otrs ar laivu gar mums nobrauca un teica, ka viņam arī 5 esot bijušas.

Cope laikam visiem bija superīga, tikai ne tiem diviem, kurus sākumā satiku. Katram savas veiksmes dienas laikam.


Vispār diena ļoti vējaina, bet es pamanījos atrast, kur aizvējā ielīst un to vēju nejutu, bija ok.Nepārdzīvo!Pienāks arī Tava diena!kas ir apakšā ne vienmēr sapratīsi!divniece var tā iebliezt,ka maz neliksies!...un 0.4 fluru pārkodīs kā sūdu!esmu metru izvilcis vispār bez pavadas,un likās ka max.3kg būs galā...

Willy, 2.oktobris 2021, 21:06


Tagad aizdomājos, vai man varbūt vajadzētu pāriet uz 0.5 flurokarbonu vai arī likt visām dzīvo zivtiņu gruntenēm titānu... Nu galīgi nezinu. Ja uzlikšu titāna pavadiņas, tad atkal asaris neņems tik lustīgi. Es jau uz asari itkā gāju, tās ķilkas, kuras uz āķa liku nemaz nebija tik milzīgas. :D

Uhh, baigā dillemma ar tām pavadiņām. Kādas tu liec?
2.oktobris 2021, 21:33 | links
 
Tomass888 [02.10.21]: Atskaite gan par savu copi, gan par 3 citu makšķernieku veiksmi.


Biju Lielupē - Jelgavā ar laivu uz dzīvajām ēsmas zivtiņām.

Kad grasījos laisties iekšā, tad divi veči jau devās mājup, parunājām un viņi teica, ka šodien esot bijis pilnīgs tukšums.
Nu neko, nejau tāpēc braukšu mājās.

Braucu lejup pa straumi no pils salas, jo augšupp ārdījās Jahtas un laivoja laivotāji, neriskēju tur braukt. :)
Tālu aiz zirgiem viss klusi, divus mazus asarīšus noķēru uz dzīvo, izdomāju mainīt lokāciju, aizpeldēju līdz dz.tiltam.

Pirmajās 5 minūtēs - cope! Mēra līdaciņa, palaidu vaļā. Iemetu tur pat un tad piecērtu un izkustināt nevar! Un tad sāk tīt auklu ārā.. bremze čīkst, man sirds sitās bet vispār uz savu pusi nedabūju ne pa centimetru. Tā laikam ir lielākā radība, kāda man jebkad bijusi makšķeres galā.

Sirdī jau jutu, ka pavadiņa neizturēs.. (0.4 monofilā) un pēc dažām minūtēm zive man pārkoda pavadiņu un tā nu tas beidzās. :)

Krastā satiku 2 citus copmaņus. Viens ar ūdenslīdēju kombinzonu esot pie zirgiem līdis ūdenī un gar krastu copējis, viņam 5 līdakas mēra un otrs ar laivu gar mums nobrauca un teica, ka viņam arī 5 esot bijušas.

Cope laikam visiem bija superīga, tikai ne tiem diviem, kurus sākumā satiku. Katram savas veiksmes dienas laikam.


Vispār diena ļoti vējaina, bet es pamanījos atrast, kur aizvējā ielīst un to vēju nejutu, bija ok.
Nepārdzīvo!Pienāks arī Tava diena!kas ir apakšā ne vienmēr sapratīsi!divniece var tā iebliezt,ka maz neliksies!...un 0.4 fluru pārkodīs kā sūdu!esmu metru izvilcis vispār bez pavadas,un likās ka max.3kg būs galā...
2.oktobris 2021, 21:06 | links
 
Atskaite gan par savu copi, gan par 3 citu makšķernieku veiksmi.


Biju Lielupē - Jelgavā ar laivu uz dzīvajām ēsmas zivtiņām.

Kad grasījos laisties iekšā, tad divi veči jau devās mājup, parunājām un viņi teica, ka šodien esot bijis pilnīgs tukšums.
Nu neko, nejau tāpēc braukšu mājās.

Braucu lejup pa straumi no pils salas, jo augšupp ārdījās Jahtas un laivoja laivotāji, neriskēju tur braukt. :)
Tālu aiz zirgiem viss klusi, divus mazus asarīšus noķēru uz dzīvo, izdomāju mainīt lokāciju, aizpeldēju līdz dz.tiltam.

Pirmajās 5 minūtēs - cope! Mēra līdaciņa, palaidu vaļā. Iemetu tur pat un tad piecērtu un izkustināt nevar! Un tad sāk tīt auklu ārā.. bremze čīkst, man sirds sitās bet vispār uz savu pusi nedabūju ne pa centimetru. Tā laikam ir lielākā radība, kāda man jebkad bijusi makšķeres galā.

Sirdī jau jutu, ka pavadiņa neizturēs.. (0.4 monofilā) un pēc dažām minūtēm zive man pārkoda pavadiņu un tā nu tas beidzās. :)

Krastā satiku 2 citus copmaņus. Viens ar ūdenslīdēju kombinzonu esot pie zirgiem līdis ūdenī un gar krastu copējis, viņam 5 līdakas mēra un otrs ar laivu gar mums nobrauca un teica, ka viņam arī 5 esot bijušas.

Cope laikam visiem bija superīga, tikai ne tiem diviem, kurus sākumā satiku. Katram savas veiksmes dienas laikam.


Vispār diena ļoti vējaina, bet es pamanījos atrast, kur aizvējā ielīst un to vēju nejutu, bija ok.
2.oktobris 2021, 20:36 | links
 
Willy [02.10.21]: .būs Užavnieks jāpaņem vakarā!;)

Domāju, ka vakaru pat negaidīšu. Tiks atvērts ,jau pusdienās. Pie līdaciņas :)
2.oktobris 2021, 11:15 | links
 
RaimisD [02.10.21]: Šodien Lielajā Baltezerā, tīri interesanti gāja, kamēr saule neizlīda. Uz 130niekiem minnow ķērās smuki ašuki tādi ap 400+grami. Jerki klusēja, laikam bišķi pa aktīvu. Izšāva liela tizla gumija dabīgā krāsojumā. Vienu piecinieci palaidu, kamēr ķeksēju ar rokām laivā. Tad nepaslinkoju un sariktēju sačoku, 98cm gara 7kg dabūju laivā.
Fonā tas ašuku grabulis.
Ziniet, tā šķiet, ka līdaka ne sūda nemācās no savām kļūdām. Es to metru otro reizi izceļu no tās pašas vietas uz to pašu mānekli. Laika starpība gandrīz trīs mēneši. Jāsaka, ka nav diži paaugusies, svarā pielikusi kādus 300g.
Copes laikā neviena zive necieta:) visas aizpeldēja tālāk.
Nu labais!!!man prieks par Tevi!...būs Užavnieks jāpaņem vakarā!;)
2.oktobris 2021, 10:56 | links
 

Šodien Lielajā Baltezerā, tīri interesanti gāja, kamēr saule neizlīda. Uz 130niekiem minnow ķērās smuki ašuki tādi ap 400+grami. Jerki klusēja, laikam bišķi pa aktīvu. Izšāva liela tizla gumija dabīgā krāsojumā. Vienu piecinieci palaidu, kamēr ķeksēju ar rokām laivā. Tad nepaslinkoju un sariktēju sačoku, 98cm gara 7kg dabūju laivā.
Fonā tas ašuku grabulis.
Ziniet, tā šķiet, ka līdaka ne sūda nemācās no savām kļūdām. Es to metru otro reizi izceļu no tās pašas vietas uz to pašu mānekli. Laika starpība gandrīz trīs mēneši. Jāsaka, ka nav diži paaugusies, svarā pielikusi kādus 300g.
Copes laikā neviena zive necieta:) visas aizpeldēja tālāk.
2.oktobris 2021, 10:42 | links
 

Neviens neizspruks no tukšajām dienām!diezvai par to vajag kautrēties!nevienu copi nekad neesmu nožēlojis!
...galu galā 1datums!var padzīt luni!;D...
3x septembra metri!:)
1.oktobris 2021, 20:52 | links
 
Willy [01.10.21]: Lielupē nekas negrabina!laiks labs,bet no 8-11 uz bb nevienas copes!aprunàjos ar vienu velcētāju...tas raudādams teica,ka gluha kā tankā!:D....ganjau brīvdienās iebliezīs!:)
Nu Toyoda uzskatīja, ka viens brāķis ir vērtīgāks kā partija kvalitatīvas produkcijas. No malas skatot kā Tu rukā, nav šaubu, ka tas ir arī Tavs ceļš. Apsveicami, ka nekautrējies atskaitīties citiem arī tukšās dienās. (sanāca baigā oda willguram, bet jams pelnījis)
1.oktobris 2021, 20:14 | links
 
to willy
Yes,beidzot willy bez zivs.
1.oktobris 2021, 19:51 | links
 
Os555 [01.10.21]: Vakar bija mega aktivitāte. 11-17 katras 10-15 min cope. Pirmajàs 20 min jau bija 3 mēri. Pēc 17 pieklusa. Vējš samazinājās, moš tāpēc.
Ar zivīm, kā ar bitēm!;D
1.oktobris 2021, 13:06 | links
 
Vakar bija mega aktivitāte. 11-17 katras 10-15 min cope. Pirmajàs 20 min jau bija 3 mēri. Pēc 17 pieklusa. Vējš samazinājās, moš tāpēc.
1.oktobris 2021, 12:47 | links
 

Lielupē nekas negrabina!laiks labs,bet no 8-11 uz bb nevienas copes!aprunàjos ar vienu velcētāju...tas raudādams teica,ka gluha kā tankā!:D....ganjau brīvdienās iebliezīs!:)
1.oktobris 2021, 12:40 | links
 
Tā kā vienīgais ezers kur es braucu ir pārvērties par purvu, izdomāju pamēģināt Lielupi.
No 11-19 Uz diviem - vairāki zemmēri un 9 mēri- 50,50,50,51, 53, 55,57,78,100cm. Kādas 20 nerealizētas copes. Visas uz džerkiem izņemot 100, tā uz cūku. Visas peld tālāk.
Metra bilde galerijā
1.oktobris 2021, 12:01 | links
 
RaimisD [30.09.21]: Willy [17:05]: RaimisD [14:42]: Jāā Willy māki Tu sačakarēt garīgo :(Paņem kādu drapi!;DJap. Užavnieks galdā, garastāvoklis pamazām uzlabojas. Nekas, aizlaidīšu nākamnedeļas beigās uz Latgali, gan ar būs, ko iebildēt :)
Šaubu nav-būs!;)...un laba izvēle!**
30.septembris 2021, 19:04 | links
 
Willy [30.09.21]: RaimisD [14:42]: Jāā Willy māki Tu sačakarēt garīgo :(Paņem kādu drapi!;D
Jap. Užavnieks galdā, garastāvoklis pamazām uzlabojas. Nekas, aizlaidīšu nākamnedeļas beigās uz Latgali, gan ar būs, ko iebildēt :)
30.septembris 2021, 17:51 | links
 
RaimisD [30.09.21]: Jāā Willy māki Tu sačakarēt garīgo :(
Paņem kādu drapi!;D
30.septembris 2021, 17:05 | links
 
Jāā Willy māki Tu sačakarēt garīgo :(
30.septembris 2021, 14:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager