Kā gāja copē (atskaites)?

RaimisD [24.09.21]: Willy [10:17]: es kādus septiņus lielos esmu pakāsis,bet nevienu ar zivi!:)Līdzīgi. Tik viens ar zivi aizgāja, 20cm pavada izrādījās par īsu. Pārējos dēļ štruntīgām pārluzušām locijuma vietā pavadām vai švakas aizdares.

Bij man arī!atcerējos!zemmēru pie lavas gribēju nobildēt!šī uztaisīja sveci un pārkoda auklu virs pavadas!Mazais Otusiņš mīnusā!:)
24.septembris 2021, 11:31 | links
 
Mazliet par zivju saldēšanu.Man bija gadījums - vienā saviesīgā pasākumā cilvēks palielījās,ka esot noķēris 3 kg līdaku.Ko viņam tagad ar to zivi darīt. Kā vēlāk noskaidrojās to līdaku esot noķeris gadu atpakaļ.Un glabājis saldētavā netīrītu ar visām iekšām.Nu es viņam silti ieteicu zivi izmest.Lai neaizņem vietu saldētavā.Cilvēks ļoti apvainojās.Mjā šis nu bija antiuzglabāšanas šedevrs.Tad nu nav jābrīnās ,ka zivs nebūs garšīga. Protams,absurdi būtu noliegt,ka ideālais variants ir gatavot svaigu zivi.Un Jānis pareizi pieminēja par dziļo saldēšanu.Diemžel sadzīvē tā parasti nav pieejama.Un tomēr ir iespējas saglabāt saldētu zivi labā kondīcijā.Es pats esmu profesionāls jūras zvejnieks.Un arī makšķernieks. Strādāju Liepājā,dzīvoju Rīgā.Tā ka nogādāt tuviniekiem zivis pārsvarā nākas saldētas.Un tā jau 40 gadus.Daži ieteikumi,mazi knifiņi.Varbūt kādam noderēs.1.visas zivis,kuras vēlaties sasaldēt izfiletēt.Jā tas ir darbs un laiks.Bet tas noteikti atmaksāsies.Var ar ādu.Labāk bez ādas.Noteikti bez asakām,jo tieši pie asakām uzkrājas asinis un bojā gan vizuālo izskatu,gan garšu.2.Zivis ko vēlaties uzglabāt sasaldētas,apstrādāt un sasaldēt uzreiz pēc atgriešanās no copes.Nevajag tīrīšanu atstāt uz rītdienu vai vēlāk.Ļoti bieža kļūda - copmanis cer pagatavot zivi svaigu.Nu kaut kas nesanāk.Pēc vairākām dienām - ē,davai sasaldēšu.Tad labāk izmest.3.Nevajadzētu zivis glabāt maisiņos.Veikalos ir nopērkamas dažāda lieluma plastmasas kastītes ar vāku.Nav dārgi.Zivis nesaspiežas un neuzņem smaržas no citiem produktiem.4.Sadzīves saldēšanas kamerās ir dažādi aukstuma režīmi.-18,-21-24 grādi.Parasti uzstāda ekonomijas nolūkos zemākos režīmos. Nežņaudzieties,uzstādat -24.Tā ir standarta temperatūra,kura ir lielajos jūras konteineros un zivis tiek vestas pa visu pasauli un uzglabātas ilgstoši.5.neuzglabājiet zivis pārāk ilgi.Ja jūs ievērosiet šos elementāros knifiņus,jums nebūs jāsūdzas,ka saldētas zivis nav garšīgas.Kaut kā tā.
24.septembris 2021, 10:31 | links
 
Willy [24.09.21]: es kādus septiņus lielos esmu pakāsis,bet nevienu ar zivi!:)
Līdzīgi. Tik viens ar zivi aizgāja, 20cm pavada izrādījās par īsu. Pārējos dēļ štruntīgām pārluzušām locijuma vietā pavadām vai švakas aizdares.
24.septembris 2021, 10:27 | links
 
RaimisD [24.09.21]: Man no Otus labi strādā X-Rap Otus SMB. 17cm versijā. Ir labojis situāciju pilnīgā necopē. Uzliekot tam 6g mikimausi darbināju to Latgales ezeros pieklājīgā dziļumā, rezultāts bija.
Esmu padirsis tādus 3gab. Ir iekrājušās rezerves astes, varu kādu ieprezentēt.

Rapala nav dārgi,bij 15,tag.16e!es kādus septiņus lielos esmu pakāsis,bet nevienu ar zivi!:)
24.septembris 2021, 10:17 | links
 
Davis-Di [Vakar]: RaimisD [50m]: Willy Tu uz 140mm vai 200mm Peto copē, biudē nevar saprast :)?Peto lelie!;)mazie Otus divi man ir!krāsainais mazais labs,bet uz lielajiem Otus pat cope nav bijusi!
Peto-ar vibrasti
Otus-ar tvisterasti...abi pieejami abos variantos

Willy, 23.septembris 2021, 20:52

Man personīgi otus lielajam maz, bet visas labas, vienīgais uz ko liku cerību un patreiz nav nostrādājis ir tumši brūnais otus, kas zuti atgādina - bāc nu vajadzēja būt, bet nav - tiesa reti mētāju!Kurš brūnais?apakšā labajā stūrī?
Uz kuru no šiem esi noķēris?:)

Willy, 24.septembris 2021, 07:36


Neesmu noķēris uz apakšējo, labajā stūrī! Noķēris esmu uz dirty rouch vai pike :D , zinu ka babē viens labu metru uz foreli iecēla.
24.septembris 2021, 08:59 | links
 

Man no Otus labi strādā X-Rap Otus SMB. 17cm versijā. Ir labojis situāciju pilnīgā necopē. Uzliekot tam 6g mikimausi darbināju to Latgales ezeros pieklājīgā dziļumā, rezultāts bija.
Esmu padirsis tādus 3gab. Ir iekrājušās rezerves astes, varu kādu ieprezentēt.
24.septembris 2021, 08:43 | links
 
kola [23.09.21]: No saldētavas izņemta vista ir garda. Gaļai arī nav ne vainas, bet zivs zaudē pārāk daudz no garšas. Mākslīgi jāuzfrišina ar garšvielām, bet vienalga no svaigas tālu. Varbūt nepareizi saldēju? Lieku parastā celofāna maisiņā.
Nav tik svarīgi kur ietin. Tur vairāk svarīgs ir termālās apstrādes process. Vista diezgan sīksts produkts un tāpēc tā gaļa atsaldējot saglabā savu konsistenci. Savukārt, lai max pilnvērtīgus saglabātu tādus produktus kā zivs, augļi, dārzeņi, utml., ir nepieciešama tā saucamā šoka sasaldēšanas tehnoloģija. Tas diemžēl nav tas režīms uz mājas saldētavas "Fast freezing". Nepieciešama jaudīga iekārta, kura īsā laikā ar zemām T (-40*C un zemāk) spējīga sasaldēt produktus, tādējādi nebojājot to iekšējo struktūru.
24.septembris 2021, 08:15 | links
 
Davis-Di [23.09.21]: RaimisD [50m]: Willy Tu uz 140mm vai 200mm Peto copē, biudē nevar saprast :)?Peto lelie!;)mazie Otus divi man ir!krāsainais mazais labs,bet uz lielajiem Otus pat cope nav bijusi!
Peto-ar vibrasti
Otus-ar tvisterasti...abi pieejami abos variantos

Willy, 23.septembris 2021, 20:52

Man personīgi otus lielajam maz, bet visas labas, vienīgais uz ko liku cerību un patreiz nav nostrādājis ir tumši brūnais otus, kas zuti atgādina - bāc nu vajadzēja būt, bet nav - tiesa reti mētāju!

Kurš brūnais?apakšā labajā stūrī?
Uz kuru no šiem esi noķēris?:)
24.septembris 2021, 07:36 | links
 
Davis-Di [23.09.21]: RaimisD [50m]: Willy Tu uz 140mm vai 200mm Peto copē, biudē nevar saprast :)?Peto lelie!;)mazie Otus divi man ir!krāsainais mazais labs,bet uz lielajiem Otus pat cope nav bijusi!
Peto-ar vibrasti
Otus-ar tvisterasti...abi pieejami abos variantos

Willy, 23.septembris 2021, 20:52

Man personīgi otus lielajam maz, bet visas labas, vienīgais uz ko liku cerību un patreiz nav nostrādājis ir tumši brūnais otus, kas zuti atgādina - bāc nu vajadzēja būt, bet nav - tiesa reti mētāju!
Paldies!...es cerēju uz rižo lielo Otus,bet negrib!asti jau noņēmu un uzliku vecu sakostu no Peto...strādā labāk kā jauns!:D
23.septembris 2021, 21:09 | links
 
RaimisD [50m]: Willy Tu uz 140mm vai 200mm Peto copē, biudē nevar saprast :)?Peto lelie!;)mazie Otus divi man ir!krāsainais mazais labs,bet uz lielajiem Otus pat cope nav bijusi!
Peto-ar vibrasti
Otus-ar tvisterasti...abi pieejami abos variantos

Willy, 23.septembris 2021, 20:52


Man personīgi otus lielajam maz, bet visas labas, vienīgais uz ko liku cerību un patreiz nav nostrādājis ir tumši brūnais otus, kas zuti atgādina - bāc nu vajadzēja būt, bet nav - tiesa reti mētāju!
23.septembris 2021, 21:01 | links
 
RaimisD [23.09.21]: Willy Tu uz 140mm vai 200mm Peto copē, biudē nevar saprast :)?

Peto lelie!;)mazie Otus divi man ir!krāsainais mazais labs,bet uz lielajiem Otus pat cope nav bijusi!
Peto-ar vibrasti
Otus-ar tvisterasti...abi pieejami abos variantos
23.septembris 2021, 20:52 | links
 

Willy Tu uz 140mm vai 200mm Peto copē, biudē nevar saprast :)?
23.septembris 2021, 20:09 | links
 
No saldētavas izņemta vista ir garda. Gaļai arī nav ne vainas, bet zivs zaudē pārāk daudz no garšas. Mākslīgi jāuzfrišina ar garšvielām, bet vienalga no svaigas tālu. Varbūt nepareizi saldēju? Lieku parastā celofāna maisiņā.
23.septembris 2021, 18:47 | links
 

Kko šitādu?;D
23.septembris 2021, 18:15 | links
 
Willy [23.09.21]: RaimisD [15:46]: Jurik [15:20]: kas tas apaļais pribambass uz kāta turētāja?Kkad tika rakstījis, ka tas esot pulkstenis, lai zin cikos atskaiti rakstīt :);)+++ Jurikam veca galva!:D
Jurikam jauna, gudra, skaista un seksapīla galva. Tai savā galda virsmā iegriez vēl keramisko plīti un izlietni. Sanāks ritīga peldošā konservu fabrika :P
23.septembris 2021, 18:10 | links
 
Laimīgie, kas tiek uz copi, kad grib un vēl saķer, ka var šķirot - to ēdīšu, to nē... es pat līdz CT nevaru aizbraukt, kaut paskatīties uz zivīm ...
23.septembris 2021, 17:21 | links
 
RaimisD [23.09.21]: Jurik [15:20]: kas tas apaļais pribambass uz kāta turētāja?Kkad tika rakstījis, ka tas esot pulkstenis, lai zin cikos atskaiti rakstīt :)
;)+++ Jurikam veca galva!:D
23.septembris 2021, 17:03 | links
 
Jurik [23.09.21]: kas tas apaļais pribambass uz kāta turētāja?
Kkad tika rakstījis, ka tas esot pulkstenis, lai zin cikos atskaiti rakstīt :)
23.septembris 2021, 15:46 | links
 
Willy [23.09.21]: Līdacēns 3,6kg
:)))) tā neko sev, 3,6niece līdacēns :D es tādu līdacēnu kopš jūnija rokās neesmu turējis
23.septembris 2021, 15:44 | links
 
Willy [23.09.21]: Kamēr kungi te čilo Lielupē kkas grabina!:)...bet švaki!
No rīta cerībā izvelcēt kādu žanīti tā agrāk piecēlos un pēc 6 jau biju uz upes!:)bet...kas tev deva!?Līdacēns 3,6kg pagrāba žanim domāto kumosu...podstava!!!:Dtā arī pie žaņa netiku!
Vēlāk uz bb viena mazā un viena ap 2 pie laivas notinās!:)
kas tas apaļais pribambass uz kāta turētāja?
23.septembris 2021, 15:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager