Kā gāja copē (atskaites)?

Zandartiņš 2.99 kilo, pieteicās 11:30 pa dienu!
5.septembris 2021, 19:55 | links
 

Loms
5.septembris 2021, 12:45 | links
 

Šodien Lucavsalā pretī centrāltirgum, noķeru arī jaunu zivi, apaļo jūrasgrunduli, varu keksiti ielikt.
5.septembris 2021, 12:44 | links
 
Ķeru i džigā, i atvadā, i dropā. Sistēmas izkodu jau. Ar to nav problēmu.
4.septembris 2021, 20:00 | links
 
Paldies, Abavniek! Atrast asari nav problēmu un arī ne piemānīt. Vienkārši tas izmērs salīdzinot ar to ko es ķēru pavasarī ir krimināls. Pavasarī nebija nekas neparasts 300-800g, tagad galīgi švaki. Labi, nu viens tāds gadās pa 3h. Es domāju moš un Bārtu, Ventu laist.
4.septembris 2021, 19:59 | links
 
naloxon04 [04.09.21]: Labi, veči, es jau saprotu, ka negribas labas vietas ieteikt, ja kāds grib, tad var pm uzrakstīt. Es arī labas vietas varu ieteikt.
Nu asaris, daudz un labs, ir pa lielam visur šobrīd. Upes grīvas rajoni un mazliet uz augšu. Visdrīzāk arī Ķīsī.
Jautājums ir viņu atrast, un atrast pareizo pieeju. Lai gan pēc pagājušās svētdienas šķita, ka asaris ir kā sērga jau. Grāba 5 un 6 colas iekšā bez problēmām. Un pat tādi 150-200 g.
Tāpat rots, vobleri.
Viss notiek. Ja ir tāda vēlme un ticība, ka jājot 200 km uzrausi uz kādu leiputriju, bet tajā pašā laikā Tev šeit nav (saprotu esi plus mīnus no Rīgas) tad visdrīzāk arī nebūs tur. Drīzāk pamaini kaut ko pieejā, sistēmās, mānekļu izmēros. Lai gan šobrīd tiešām liekas, asaris grābj visu.
Tas tā, bez apvainojumiem.

Ja ļoti interesē precīzas vietas, dažas varu pateikt. Uzraksti privāti. Būs tepat Pierīgā. Degvielas nauda man, bet par lomu jau no Tevis atkarīgs :D
4.septembris 2021, 19:31 | links
 
Labi, veči, es jau saprotu, ka negribas labas vietas ieteikt, ja kāds grib, tad var pm uzrakstīt. Es arī labas vietas varu ieteikt.
4.septembris 2021, 19:16 | links
 
Vēl dzirdēts, ka kkur Bolderājā ķer no kraata, bet kur?
4.septembris 2021, 19:03 | links
 
Whoops, tur esmu asarus ķēris reņģu laikā, bet paldies par ieteikumu. Reņģu laikā gadījās lieki ekaemplāri BM, bet domāju, ka līdz ar reņģēm aiziet arī asari. Šogad vispār uz reņģēm biju tikai 2x. Man jaunajam kātiņam tests neies cauri tiem viļņiem. -:D Ir vēl kādas opcijas?
4.septembris 2021, 18:53 | links
 
Agri no rīta abos Rīgas molos var kko salasīt, tur ir arī lieli asarpuikas.
4.septembris 2021, 18:01 | links
 
Kaut uz Ventu vai Bārtu.
4.septembris 2021, 17:04 | links
 
Varbūt kāds var ieteikt, kur no krasta paķert asarus? Kur normāls izmērs arī gadās. Man šogad asari bija daudz, bet lieli ķērās tikai pavasarī un vasaras sākumā. Esmu gatavs braukt kaut 200km no Rīgas. Gribas pēdējo asaru gājienu uztaisīt.
4.septembris 2021, 16:46 | links
 
Neskatoties uz laiku, vakar un šodien ķēru asarus. Vakar noķēru aptuveni 40 asarus, no kuriem paturētu 28. Šodien noķēru ap 20, bet diemžēl 8 tikai palika, jo kaijas aiznesa.
4.septembris 2021, 16:44 | links
 
Vito [03.09.21]: un smuka 3,5-4kg jau paņemta sačokā pēkšņi izdomāja-nu nah...!un izleca laukā!:)
Viņai bija laba karma, nebija lemts nonākt uz Tava pusdienu galda :)
Bet no sačoka palaist zivi ,tā ir nolaidība :))
3.septembris 2021, 19:50 | links
 

Lielupē kkas grabina!laiks traks,vējš,lietus,saule...5xmazās,3xmēri-lielākā ap 60 un smuka 3,5-4kg jau paņemta sačokā pēkšņi izdomāja-nu nah...!un izleca laukā!:)
3.septembris 2021, 19:40 | links
 

Lielupē šodien bija doma par līdaku, stundu pa mētāju, nebija. Pārgāju uz zandartu.. Ņēma forši, gabali 19, mērs neviens.... Visi tādi 35-40 cm. Džigs, ds. Pasportot jau forši, bet uz beigām apnika :D
Asari kā parasti forši. 150-200 g paņēmu panniņai, lielākos vaļā. Un tā arī neviena līdaka neuzsēdās uz zandartu gumijām, par ko arī pārsteigums.
29.augusts 2021, 19:54 | links
 
Willy [29.08.21]: Bilde laba!;)un svaigs gaiss par skādi nenāca!
Sarkasmu novērtēju :)))
Apgriezu, bet pievienoju neapstrādāto.
29.augusts 2021, 19:12 | links
 
RaimisD [29.08.21]: Iegāju šodien Juglas ezerā. Palielās gumijas klusēja. Minnow, rotiņi protams strādāja, bet zivju izmērs nepriecēja. Mazās varēja pavilkt. Sēžot lietū saulesbrillēs un cerēt uz labu rezultātu kkā naivi.
Bilde laba!;)un svaigs gaiss par skādi nenāca!
29.augusts 2021, 18:42 | links
 

Iegāju šodien Juglas ezerā. Palielās gumijas klusēja. Minnow, rotiņi protams strādāja, bet zivju izmērs nepriecēja. Mazās varēja pavilkt. Sēžot lietū saulesbrillēs un cerēt uz labu rezultātu kkā naivi.
29.augusts 2021, 18:24 | links
 

Lielupe...kkas grabina,bet švaki!:) Pāris mazās,1x mērs un ar smuku Bam 86cm!Laiks labs,brīžiem pat saulīte uzspīdēja!:)...zandartu sen neviens tur nav redzējis!
29.augusts 2021, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager