Kā gāja copē (atskaites)?

Kkā neķerās, moš auklu tievāku paņemt
24.jūnijs 2021, 13:42 | links
 
Mierkaln, interesants, detalizēts stāsts!
Es vakar kādas 4 stundas pa mazo baltiņu novelcējos, nomētājos. Nejutu pat piesitienu, bet ne par to ir stāsts. Dzīvo tur pamatīgi kukaiņi. Ehalote zīmē tādus lokus ! Līdakas tās nevarētu būt. Pieļauju, ka sami. Guļ uz pašas grunts, manis piedāvātie kruzuļi pilnīgi neiteresēja.
16.jūnijs 2021, 08:58 | links
 
Bijām ar kolēģi Pļaviņu jūrā,mērķa zivs(zandarts,sams)Sākām Svētdien ap 18*,spiningojam,velcējām,pa kantēm no8m uz leju6m;4m.Ap20*pieteicās zandarts 48cm uz sarkanstrīpaina Bandit 110 7m;kolēģim uz gumijas zemmērs.Tumsai iestājoties kolēģis palika krastā uz fideri,es 10m uz gruntenēm 2āķi uz viena naktstārpi uz otra akniņa.Samiņi,visu nakti valkāja strīpas uz eholota,bet neņēma.kolēģim ar tukšums.Pirmdienas rītā sākām 3*30 velcēt,kolēģim ap8*uz gumijas pieteicās zandarts 54cm 8m,man piezvejā 8*30 uz gumijas līdaka 2,8kg 4m,tad metām mieru,nakts negulēta.
15.jūnijs 2021, 12:11 | links
 
citādi jau sāk zust ticība, ka varu ko.

zeps, 5.jūnijs 2021, 08:36

Nūū, tā ir ļoti pazīstama jušana)) Bet jāturpina cīnīties, citu variantu nava.
9.jūnijs 2021, 13:46 | links
 
Vecmīlgrāvja apkaimes ūdeņos, ieskaitot Mangaļsalas molu, šonedēļ uz fīderi un pludiņu necope vai sīkas zivtiņas.
Nebiju vēl Ķīšezerā, bet atskaišu trūkums liecina, ka tur nekā laba nav.
Nezinu, kur doties, lai būtu kaut cik interesanta cope.
9.jūnijs 2021, 12:38 | links
 
Ex, šoreiz kā "ne"gāja. Mērķa zivs līnis. Pirms 4 klusi , tālāk asi auklas rāvieni. Pilnīgi biju pārliecināts, ka līnis, tikai bez ārdīšanās un bez zig-zagiem. Pie krasta ieraudzīju un nenostrādāju kā es domāju vajadzēja. Zutis jau krastā atkabinājās, un ielocījās ūdenī!!! Kaut kāds stīvums, apmulsums un neprasme......... ( viela pārdomām, ko un kā būtu ja būs!). Līnis atnāca un tika krastā, tikai atkal problēma ņemot ārā āķi tas nolūza un otra tāda āķa nav līdzi! Te jau uzleca saule un sūnu ciemā sākās liela rosība. Tak pietiks ar mazumiņu, vēl vasara tikai ieskrienas.
9.jūnijs 2021, 07:30 | links
 
Zili brīnumi. Kamēr krāmējamies laivā, kāda līdaka zāļu malā ik pa brīdim dauzīja mazās. Iebraucot kolēģim jau 2 metienā šamējā galā. Un tā jau bija, ka tālāk līdz labai pēcpusdienai ne piesitiena. Ap 17 tiem "atkal" kolēģim 2 labi asari 1pēc otra un galā vēl lielāka līdaka pie pašas laivas....... ar to viss beidzās. Kā par brīnumu man ne piesitiena!? Spiests būšu apmeklēt zivju paviljonu un izvēlētie kādu zivi, citādi jau sāk zust ticība, ka varu ko . Ne asakas , laiks foršais. Saules gan daudz un pietiek visiem.
5.jūnijs 2021, 08:36 | links
 

Sanāca kārtējā skaisti saplānotā cope Abavā, telts, ugunskurs, makšķere utt. Šī reize gan paliks atmiņā uz ilgāku laiku, jauns ķeksis trofeju sarakstā jāatdzīmē. Skaista Alata uz 33-36 cm, precīzi nemērīju, jo gan jau kā parasti svariņi un metriņš būs somas apakšā… Kopumā cope ļoti švaka, pašā copes sākumā smuks asaris pieteicās, un pa visu dienu šķiet vēl divi tik bija, laikam jau, ja nebūtu trofeja, “fīlings” būtu drūmāks. Gribētu novelt visu uz ūdens līmeni un duļķi, bet kaut kā vienmēr jau liekas, ka zivis jau nebeidz baroties, kad ir šie apstākļi.
30.maijs 2021, 11:39 | links
 
Tad,kad zied pienenes,ķeras līdakas,kad ceriņi tad asari.Šodien,Alaukstā stiprs ziemeļu vējš,krusa,uz velci klusums.Ūdens t+13C No 12*sāku uz bleķi,pa pauguriem līdz17* 4 mēri(visas ap52cm)3zemmēri un 2atkabinājās,cope super.Izmētājos Japāņu I-to Schaineri(dažādu krāsu)klusums.
29.maijs 2021, 22:18 | links
 
Mr.Ansis [24.05.21]: Biju vakar vakarā 2 stundiņas gar Ogres krastu pastaigāt. Knapi 200m lēnām nogājis, pietupos, lai mānekli no kastītes nomainītu un pēc sekundes gandrīz bikses pieliku.
Kādus 30-35m tālāk, pie pretējā krastā pēkšņi TĀDS PISAKS!!! Esmu redzējis kā meženes Daugavā sit ar asti, bet nu te likās, ka Ziemeļkoreja savu jaunāko atombumbu būtu nometusi...!!!
Skaņa TIK dobja, ka ausīs džinkst!!! Sekundes daļā vēl paspēju redzēt kā šļakatas krīt.
Pēc tam tikai strauta skaņas no krasta burbuļojot, lakstīgala un zivju dzenītis...
Mētāju rotiņus un mailītes, bet nekā...
Kad nācu atpakaļ, pēdējos metros pirms nogriezos uz meža takas, bij' vēl viens normāls plunkšķis. Bet ne Tuvu tai detonācijai.
Noteikti vēl atgriezīšos uz šo točku.
Tā nu viņš ir. Ir vietas kur bebri tā apsēduši, ka vakara cope ir ar lielu diskomfortu dēļ šitiem "bāzieniem". Uz nakts copi pat negribas palikt :)
27.maijs 2021, 10:25 | links
 
martins7 [26.05.21]: Kurzemes Cope - Alsungā uz ašukiem 25.05.2021.

Neliels video ieskats no manas piemājas upītes.

Turpmāk centīšos arī kko interesantu safilmēt ;)

https://www.youtube.com/watch?v=IKhKdB7wreg
super! ir Tev ķēriens. tā turpini. ne asakas!
27.maijs 2021, 09:30 | links
 
martins7 [26.05.21]: Kurzemes Cope - Alsungā uz ašukiem 25.05.2021.

Neliels video ieskats no manas piemājas upītes.

Turpmāk centīšos arī kko interesantu safilmēt ;)

https://www.youtube.com/watch?v=IKhKdB7wreg
Tiešām kvalitatīvs video, prieks skatīties! Tā turpini un būs Tev liela nākotne gan copē, gan youtube. Visu stāsti un runā daudz labāk, nekā daži te mūsu spicie youtuberi.

Lai veicas Tev!
27.maijs 2021, 09:23 | links
 
martins7 [17m]: Kurzemes Cope - Alsungā uz ašukiem 25.05.2021.

Neliels video ieskats no manas piemājas upītes.

Turpmāk centīšos arī kko interesantu safilmēt ;)

https://www.youtube.com/watch?v=IKhKdB7wregMalacis.
Daudzi "youtuberi" varētu daudz pamācīties no Tevis. Bija interesanti paskatīties.

Abavnieks, 26.maijs 2021, 20:58


paldies. Ir iepirkts aprīkojums , beidzot varēšu normāli pacopēt un pie reizes kko pafilmēt :)
26.maijs 2021, 21:03 | links
 
martins7 [26.05.21]: Kurzemes Cope - Alsungā uz ašukiem 25.05.2021.

Neliels video ieskats no manas piemājas upītes.

Turpmāk centīšos arī kko interesantu safilmēt ;)

https://www.youtube.com/watch?v=IKhKdB7wreg
Malacis.
Daudzi "youtuberi" varētu daudz pamācīties no Tevis. Bija interesanti paskatīties.
26.maijs 2021, 20:58 | links
 
Kurzemes Cope - Alsungā uz ašukiem 25.05.2021.

Neliels video ieskats no manas piemājas upītes.

Turpmāk centīšos arī kko interesantu safilmēt ;)

https://www.youtube.com/watch?v=IKhKdB7wreg

26.maijs 2021, 20:45 | links
 
Kurzemes Cope - Alsungā uz ašukiem 25.05.2021.

Neliels video ieskats no manas piemājas upītes.

Turpmāk centīšos arī kko interesantu safilmēt ;)

26.maijs 2021, 20:41 | links
 
Biju vakar vakarā 2 stundiņas gar Ogres krastu pastaigāt. Knapi 200m lēnām nogājis, pietupos, lai mānekli no kastītes nomainītu un pēc sekundes gandrīz bikses pieliku.
Kādus 30-35m tālāk, pie pretējā krastā pēkšņi TĀDS PISAKS!!! Esmu redzējis kā meženes Daugavā sit ar asti, bet nu te likās, ka Ziemeļkoreja savu jaunāko atombumbu būtu nometusi...!!!
Skaņa TIK dobja, ka ausīs džinkst!!! Sekundes daļā vēl paspēju redzēt kā šļakatas krīt.
Pēc tam tikai strauta skaņas no krasta burbuļojot, lakstīgala un zivju dzenītis...
Mētāju rotiņus un mailītes, bet nekā...
Kad nācu atpakaļ, pēdējos metros pirms nogriezos uz meža takas, bij' vēl viens normāls plunkšķis. Bet ne Tuvu tai detonācijai.
Noteikti vēl atgriezīšos uz šo točku.

Mr.Ansis, 24.maijs 2021, 10:44

Kara atraudziņa...
24.maijs 2021, 11:54 | links
 
Biju vakar vakarā 2 stundiņas gar Ogres krastu pastaigāt. Knapi 200m lēnām nogājis, pietupos, lai mānekli no kastītes nomainītu un pēc sekundes gandrīz bikses pieliku.
Kādus 30-35m tālāk, pie pretējā krastā pēkšņi TĀDS PISAKS!!! Esmu redzējis kā meženes Daugavā sit ar asti, bet nu te likās, ka Ziemeļkoreja savu jaunāko atombumbu būtu nometusi...!!!
Skaņa TIK dobja, ka ausīs džinkst!!! Sekundes daļā vēl paspēju redzēt kā šļakatas krīt.
Pēc tam tikai strauta skaņas no krasta burbuļojot, lakstīgala un zivju dzenītis...
Mētāju rotiņus un mailītes, bet nekā...
Kad nācu atpakaļ, pēdējos metros pirms nogriezos uz meža takas, bij' vēl viens normāls plunkšķis. Bet ne Tuvu tai detonācijai.
Noteikti vēl atgriezīšos uz šo točku.

Mr.Ansis, 24.maijs 2021, 10:44

100% bebris.Man ar tā kadreiz likās kad nupat trofeja plosās bet nekā.
24.maijs 2021, 11:15 | links
 
Mr.Ansis [24.05.21]: Bija arī tāda doma, bet nu gribētos ticēt, ka tas bija asakaināks lopiņš, kurš mani pārsteidza
Kādēļ nē, jāķer tik ciet!
24.maijs 2021, 10:59 | links
 
Bija arī tāda doma, bet nu gribētos ticēt, ka tas bija asakaināks lopiņš, kurš mani pārsteidza
24.maijs 2021, 10:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager