Kā gāja copē (atskaites)?

es inspektorus tā gala pieskaitu pie maliķiem,daudzko esu dzirdējis,vienīgā atšķiŗiba ir tāda,ka viņs man kartiņu var uzprasīt un uzlikt sodu.
1.aprīlis 2009, 20:02 | links
 
tur pa to sadarbošanos es nešaubitos,nejau viens žogs nostiepts,vienu gadu biju dzirdējis,ka tādi bija četri,tieši sēkļos,pats esu redzējis vienu tādu sēkli aiztaisītu ciet.Un tā tas ir katru gadu.
1.aprīlis 2009, 19:52 | links
 
....nu tad jau tur iejaukti ir šloserīši,cūkmenīši un viņiem līdzīgie!!!!
1.aprīlis 2009, 19:47 | links
 
Tur jau noteikti ir zivju un naudas dalīšana!
1.aprīlis 2009, 19:41 | links
 
nu tad jau paceļās jautājums par inspektoru ieinteresētību tajā lietā!!!!
nu kā tas var būt.....tad jau katrs uztaisa kaut kādu trako dambi un vālē vaļā......ir tak tādas iestādes kā Policija, Zemessardze, lai tik ziņo ja paši nevar tikt galā un aizbrauks ar tanku izvilks to sūdu no ūdens!!!!! nu ir tak visādas iespējas lai tiktu ar to galā!!!!
1.aprīlis 2009, 19:31 | links
 
Enkuru,trosi ,traktoru un tad ārā ar visiem pampariem:)
1.aprīlis 2009, 19:30 | links
 
lieta jau tada,ka tas nau viens cilveks,lai murdu iznestu tukšu jau vajag vismaz 8 cilvēki,gumijas laivu var noslicinat un tas pat neizkustesies,un cik zināms inspktori ari netiek gala.
1.aprīlis 2009, 19:22 | links
 
vajag sagaidīt remontieri un iedot kārtīgi pa pieri un tā katru reizi līdz apniks visu laiku norauties!!!!
1.aprīlis 2009, 18:56 | links
 
pareizi,ka zivis paliks mazaak.Mēmelē zem Skaistkalnes ir tāda lieta sēkļos-sētas žogs kas atbalstās pret trubām vai štirām,v veidā un atstāts mazs caurums v apakšā,kam galā nenormālākais murds zem murda vēl tīkls nostiepts.Lai murdu paceltu vajadzigi daudz cilveku.Inspektors ar savu gumijas laivu tādai uzparihtai nevar neko izdarit,mieti tā iedzīti ka nevar izraut,zogu norauj rit tas jau stāv atkal.
1.aprīlis 2009, 18:51 | links
 
Bums,
var teikt ka tu esi atklājis makšķērēšanu no laivas (ledusgabala), vai kāda cope bija kamēr dreifējāt?
1.aprīlis 2009, 18:29 | links
 
Neko tas nemaksāja vienkārši glābēji veica savus pienākumus .Mazums kas dzīvē notiek.Vai tad ugunsdzēsēji pēc ugunsgrēka nodzēšanas piestāda rēķinu par ūdeni ??
1.aprīlis 2009, 16:47 | links
 
Ar šodienu ziemas cope Lielupē ir beigusies Stinces jau it kā būtu ,diemžēl uz pēdējā ledus gabala aizdrefējām līdz Lielupes otram krastam.Atbrauca pižarnieki /malači/un aizvizināja mūs atpakaļ uz savu krastu.La finita komedia
1.aprīlis 2009, 16:44 | links
 
cik maxs tagad nocelshana nezinu bet vechus ar visiem strumiem noceela nost skats iespaidiigs bij kaa Naves enaa
1.aprīlis 2009, 16:11 | links
 
Cik nocelšana tagad maksā?Zivis un štrumus jau nedrīkst ņemt līdzi.
1.aprīlis 2009, 16:03 | links
 
Valteros ledus vairs nav ar pedejo gabalu veci aizpeldeja pa lielupi bet visi veiksmigi izglabti:D
1.aprīlis 2009, 15:55 | links
 
Trakākais, ka viņi grantē jau mūsu pusē nevis Leišos skumji, ka inspektori tik tālu negrib vizināties....citi motīvi nevar būt, jo ūdens joprojām Bārtā ir pietiekami tīrs,lai visas lietas notiktos normāli.
1.aprīlis 2009, 15:40 | links
 
kuzijs

Nu tur nekā nepadarīsi kad Bārtā vai Ventā zivis ir mazāk.Es personīgi pats savām acīm esmu redzējis kā Ventā par straumi uz leju peld beiktas zivi nu protams kādreiz kad dzīvoju ventmalā.Bet tagad dzīvoju Liepājā un tuvāk ir Bārtas upe tāpēc vairāk rūp šī puse.Protams paskatoties kā te Lietuvieši ķer stintes un padomājot kā viņi ķer mūsu upē tikai savā galā.Esmu pavāķis informāciju kā tad viņiem ar tiem inspektoriem um pārbaudēm pie ūdeņiem,tad vienkārši viss skaidrs kāpēc mums zivju kopējās upēs nav jo uz upes jav zivju žogu nav laj viņas nevarētu migrēt uz augšu.Bet ja zin Bārtā vietas tad jav arī tukšā nekad nepaliksi...Ne asakas ...
1.aprīlis 2009, 14:46 | links
 
Bet ja nopietni tad Bartu varētu papļāpāt, jo zivju tur paliek katastrofāli mazāk, vai vainīgi leišu elektriķi, vai kas cits, jupis viņu zin......
1.aprīlis 2009, 12:42 | links
 
Ir jau labi visamaz kadam xumors vel ir sakara ar musu dizo valsts nelielo iegrimi


Ta turet LInis 1:)D
1.aprīlis 2009, 11:17 | links
 
Ir jau labi visamaz kadam xumors vel ir sakara ar musu dizo valsts nelielo iegrimi


Ta turet LInis 1:)D
1.aprīlis 2009, 11:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager