Kā gāja copē (atskaites)?

kāds zin kas notiek Svētupē aiz Saulkrastiem. Kas tur notiek ar baltajiem sapaliem. Ir jau parādijušies, vai vēl nav
27.marts 2009, 20:50 | links
 
Aizbrauca uz dīķi nārstot visi,vajagot karūsas padzenāt.
27.marts 2009, 20:45 | links
 
Šodien Abavas vecupē no ledus divās stundās daži mazi asareļi.Cīnos,mainu troiņikus,mormiškas,ņemu bļitku viss=0.Paņemu ielieku pludiņmakšķeri uz slieku,pēc min.10 pluds pazūd,piecērtu asars 200 ārā.Uzlieku slieku uz mormišku,tirinos=0,pazūd pluds otrai,nometu kātiņu uz ledus,piecērtu pludeni-asars ārā=~350,mainu slieku un skatos otrs kāts kustās-ķeru to~500 ārā.Mormiška bija uz grunts ar slieku.Veči sāk līst apkārt,tirina=0,slieku nav,motiļi tirinot =0.Kaimiņam ir sliekas-pasaku lai liek uz grunts-izvelk.Stundas laikā izvilku 14gb. no 150-500gr.Nebija laika sēdēt,kaimiņš 2 un palika sēdēt.Tā-tikai no grunts-lēni,pludu zem ūdens pavelk pārs cm.,mazkustīgi,jo līmenis nokritās~0,5m.
27.marts 2009, 20:43 | links
 
texas
Ku ta sēdēj?
27.marts 2009, 20:34 | links
 
Šodien Ventā no 14:30 līdz 18:30 divas mazas vimbiņas(amnestētas) Cope tikai uz slieku! Garneli,balto ar motili neaiztika:( Galīgi garām:(((
27.marts 2009, 19:57 | links
 
biju uz sīgām,tris copes vienu tik izvilku,bet mazina!:)
24.marts 2009, 21:17 | links
 
Ja asaris ir aktīvs,tad tas troksnis ir pie pakaļas.Vairāk jābaidas,lai daudz neapgaismotu laukumu.Un ja āliņģis strādā,tad ar motiļiem nav ko čamāties,kamēr spraud-pa to laiku bariņš var paiet sāņus.Man pat baltās zivis paņem strādājot ar troiņiku tiko urbtā un pēc tam tikai piesakās asars.Es uz āliņģa ilgi nesēžu,~10reizes uz augšu-leju un uz nākošo.
23.marts 2009, 18:26 | links
 
M_R
Manuprāt tas ir vienalga tiko izurbts vai nē, ļoti bieži esmu noķēris labus ašukus tiko izurbtā āliņģī.
Brekšus itkā jāmeklē dziļākajās vietās uz kantīm, tā runā teorija, bet tā gan ne vienmēr ir. Un protams ja gribi normāli ķert brekšus, obligāti jāiebaro.
23.marts 2009, 16:21 | links
 
Miedzins
Es pa dziļumu ņēmos(kāds nu tai līlastē vispār ir tas dziļums...), vairāk pa ezera vidu. Tad vēl pamēģināju pie zālēm ezera DR galā, tur vispār klusums.
23.marts 2009, 16:15 | links
 
Vakar biju Jūrkalnē.Tur straume tāda,ka 200gr nesa sāņus un daudz zāle.Aizlaidām uz pāvilostu no mola.12 butes,no tām 4 ņemamas tikai.
23.marts 2009, 16:14 | links
 
bet kadās vietās meklēt smukākas raudas un brekšus? ezers vidēji 1.3m dziļš ,max 2,3 ...
23.marts 2009, 11:06 | links
 
He, he... Vienā copmaņu grāmatā šis bija izreiķinājis ka cope svaigi izurbtā āliņgī esot par 20 % labāka...
No pieredzes varu pateikt ka , ja izurbj svaigu āliņgi un pēc pāris minūtēm nav neviena asara, tad nav jēgas tālāk viņu mocīt, bet urbt nākošo . Kaut gan vēlāk var atgriezties pie šī āliņga .... Principā tā ziemā dara visi asaru ķērāji ...
23.marts 2009, 10:34 | links
 
M_R
Tas ir skatoties cik tur ir dziļš, cik biezs ledus u.t.t.
Es parasti uztaisu apm. 5us āliņģus un atgriežos pie pirmā rukāt!
23.marts 2009, 10:11 | links
 
ja es izurbju svaigu āliņģi - ir vērts uzreiz viņā copēt, jo zivis varbūt nobīstas no trokšņa, kas rodas urbšanas procesā? vai nedaudz jāuzgaida un tad tikai mēģināt kko darīt? jo es kad izurnju āliņģis klusē, pēc minūtēm 5-10 sāk str;ad;at...
23.marts 2009, 10:04 | links
 
21.03.Venta pi eZlekam uz vimbam. Bisku vel straume pa lielu, bet nedelas laika bus ok. Drazas- loti minimali.
Bij ari copes:)!
23.marts 2009, 10:03 | links
 
Plataiss:

Es esmu no Raganas.
Man jau no shaadas necopes miegs saaka naakt,tad jau ar ap 1niem aiztinos.
Nu par taam teritorijaam,jaa,citreiz ir intresantaak taas copes vietas pamainiit,ir ko redzeet vairaak..Tad veel sanaak braukaat CLK pasaakumiem,taa jau sakraajas tie abraukaatie plashumi:)
23.marts 2009, 07:40 | links
 
vakar vispār dirsā ,saliju un copēja tikai sīkie ašuki....
22.marts 2009, 22:46 | links
 
šodien Juglas ez. divi-250gr;čomam tas pats (asari) .Laiks foršs,bet negrb ņemt
22.marts 2009, 22:34 | links
 
Gabim ,sodien Saruma pirmo reizi pa nullem no lietojamo zivju puses.Kolegiem vienam 7gb,bet otram 3gb visi ap 300gr.Es pats nomainiju visu arsenalu ,kas bija mana riciba ,ka ari uz pliku bananinu,bet neka laikam natrapiju ar siem viena ritma.Un vispar no kuras puses tu isti esi ,jo palasot tavus komentus liekas, ka tu aptver diezgan lielas teritorijas.
22.marts 2009, 21:51 | links
 
Usmā asari švaki raudas no 8 līdz 11 un pēc tam tikai no 16-30 sāka ņemt.Kopā spanni savilku /lielās tikai 4 pārējās sprīdis/
22.marts 2009, 20:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager