Kā gāja copē (atskaites)?

Čomaks šodien Lielupē pie sarkanās mājas 2 brekši - 2,3 kg un 1,1 kg. No rīta cope nav bijusi, nu tā pa druskai (ap 30 veči) bet pēc pusdienas sācis ņemt!
11.marts 2009, 19:23 | links
 
Usma savilkos raudas nu varēs taisīt zaceni Cope laba
11.marts 2009, 18:17 | links
 
vai kāds ir makšķerējis Augstrozes Lielezerā? ir kādi ieteikumi lur labākas vietas? Pateicos jau iepriekš...
11.marts 2009, 18:10 | links
 
Kas notiek vai tad neviens vairs nemakšķerē? Vakar LIelupē divas vimbas ap kg , 4labi asari un viens zābaks pilns ar ūdeni ok. Bet tomēr vēl gribās aizbraukt rīt.
11.marts 2009, 17:10 | links
 
Caur Mērsragu var ļoti labi piebraukt un ledus arī drošāks. Es decembrī pie ornitologiem pateicoties gulbjiem un straumei iemaicos ālinģī, tāpēc braucu vai nu uz 1.laivu bāzi vai Ķūļciema pusi.
10.marts 2009, 09:45 | links
 
Vairis 30
Jāizdara secinajums sekojošs, ka ziemā Engurē zivis uzturas R krastā. Vasarā zinu, kur kas un kā, bet ziemā - čušššš vien sanāk :) Būtu jau gājis no aakka ieteiktās puses, bet čoms galīgi negribēja nācās iziet uz kompromisu un palikt pie Ornitologiem, bet tur - tukšums!
10.marts 2009, 09:34 | links
 
Paldies par atbildem,bus jupameigina.
10.marts 2009, 07:04 | links
 
Es piekrītu, ka sestdiena bija viena no sū.. copēm šoziem Usmā.
9.marts 2009, 23:46 | links
 
Sezdien arī biju uz Usmu aizbraucis. No pl.12.00 līdz 16.00 izborēju ap 40 caurumiem, visās vietās, gan pie krasta, gan dziļumā un NEVIENA COPE, PAT NEVIENS NEPIESITA. Pēc četriem visu metu jau pie mals un gāju nost, bet pa ceļam piegāju pie šofera un šamējam copē, piesēdos un arī paprovēju, un dabūju pat veselas 6 zivtiņas, tā cope ilga kādas 20 minūtes, kad vēš uznāca, tanī momentā, bet ātri arī pagāja. Tas nekas, ka dziļums tas pats un tikai kādus 200 metrus starpība starp makšķerēšanas vietām. JA USMĀ SKAĻŠ LAIKS TAD NAV VĒRTS BRAUKT UN BĻITKOT.
9.marts 2009, 23:45 | links
 
Rolis laikam ir bijis citā Usmā! man ar kolēģiem kaut kā galīgi nevedās izstaigājām pus ezera,un čuš pa visiem pieciem varbūt kādi 8 kg! varbūt mēs nemākam ķert ,bet šī sestdiena bija viena no sū.. copēm šoziem Usmā.
9.marts 2009, 23:00 | links
 
Mīlīši es tak tā arī darīju, jo kad cēlu no apakšas, šis (ruduļpaps) teica ka ka tā lieta neiešot, nu mēģināju otrādi, un OK. Niedrēs dziļums bija tikai kādi 50 cm, bet lielie nāca kā traki, čoms brīnījās, jo vīnš vilka ap 1 metru.
9.marts 2009, 22:26 | links
 
Pa tiem štoperiem-vakar divus troiņikus nosita un vienam āķīti nolauza.Tas nebija Engurē,bet ūdens zem ledus 30 cm. un nāk normāls asars 150-200g.,pēkšņi tāds štopers ka tikai tinkš.Kā saku-bez variantiem,tā tie strīpaiņi uzvedas.Tas upes attekā.
9.marts 2009, 22:21 | links
 
Un būs tāds štopers ka tev rociņās drebulis iemetīsies Tai momentā no dieva puses nēj pačurāt ar to drebošo rociņu var ziepes iznākt He He:)))))))))
9.marts 2009, 21:57 | links
 
Vairi klausi aakkis On istinu glagolit :)))
9.marts 2009, 21:54 | links
 
Vairis30 Ruduļiem pirmais bauslis ir-kad kādu izvelc,tad laid tikai no augšas gremdējot (spēlējot) uz leju.Visticamāk zem paša ledus būs cope.
9.marts 2009, 21:47 | links
 
Bums, tev vieglāk, kad gribi tad brauc uz copi, bet man jārēķinās tomēr ar dabu
9.marts 2009, 21:22 | links
 
Vairi kad viņi ņem tad kaut uz cigaretes filtra bet ja neņem tad jāmāna.Nenokavē 10 11 12 marta copes
9.marts 2009, 19:55 | links
 
Es izmēģināju uz spāres kāpuru (LIELS paldies BUMAM par ieteikumu) , bet čoms uz sānpeldi un teikšu vienu labi ņēma uz abiem, gam uz balto, man pat likās ka balto pat labāk. Ezera otrā pusē vēlviens čomaks lika 3 mazos baltos (tie kuri ir sarkanīgāki) un VIENU motili, un ņēma tāpat labi. Piebaroja ar ātri vārāmo auzu pārslu maisījumu sajauktu ar vasaras brekšu barību. Par laika apstākļiem grūti pateikt, kā jau teicu iepriekš, ja ir žors tad viņām ir pofik. Engurā man asari niedrēs vēl nav bijuši, varētu būt ksa vēl jāpatrenējas!!
9.marts 2009, 19:40 | links
 
Valgumā uz bļatku nelieli bet nu daudz .paņēmu vakariņām 15 gab 2 pannām .LABENA galvenais ka uz bļatku
9.marts 2009, 19:23 | links
 
Un kadi laika apstakli labak?Kad saulaina diena vai apmacies,un es dzirdeju ka loti labi nem uz kapuriem kas dzivo taja pasa ezera.
9.marts 2009, 18:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager