Kā gāja copē (atskaites)?

Es gan līdakai cenšos izmantot pludiņmakšķeri, bet ir arī viens karodziņš ar apaļo disku. Savā laikā redzēju kā to trīskāju brīnumu LĪDAKA salauza kā s..., copmanis tikai rokas noplātīja.
2.februāris 2017, 17:28 | links
 
man ar līdakām īpašas attiecības,pirmā ūda,pirmais rāviens un čau.Tas pats jau gadiem ar mormenēm, kurp necopētu,viņa mani atrod un nodoklī vienu volframeni jāatdod.
2.februāris 2017, 15:54 | links
 
Īsti nesaprotu, ko Jūs ar tiem karogiem dariet.. Ir ņēmušas smukas līdakas, monstri gan nē.. Var jau būt, ka tieši tie Jums velk kaut ko iekšā. Bet nu pašam nekad nekas nav ierauts. Ja ir baile, ar sniegu piestiprini kājiņas, nav sniega- no ālinģa izurbto ledu ņem talkā. ;) Nevajag jau arī tik stingri to karogu aizāķēt, ka līdaka zobus var nolaust ņemot.. Var arī ar to skrūvīti paspēlēties, ciešāk, maigāk.. Katrā ziņā es esmu redzējis tikai 1x, kad kaut kas salūza- un tas bija, kad 1 čempions iesalušu karogu aiz spoles rāva! Var jau būt, ka atstājot visu dienu vai pat vairāk 1 āliņģī viņa arī iesals un nenostrādās, bet nu tur karogam mazi pārmetumi.. :)
2.februāris 2017, 11:00 | links
 
Sodien negaja vispar viens sapals un viens plicis.
1.februāris 2017, 20:31 | links
 
Tikai tās arī ir vairāki veidi , es lietoju tikai šīs: nekādi tirkšķi, vienkārša un droša konstrukcija .
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-83572.htm
1.februāris 2017, 18:58 | links
 
Tās trīskājainās melnās man patīk tāpēc, ka aizņem maz vietas kastē, taču šīm ir viens baiss mīnuss - trauslas. Aukstumā viegli salauzt.
Arī tā fiksācija ir tāda nosacīta. It kā biju nolicis uz ledus, bet kā līdaka grāba, tā ūda apgāzās un nekā.

Tās ar apaļo pamatni jau ir jēdzīgākas, vien vairāk vietas kastē vajag.

Plusi: nav tarkšķa - līdaka nebīstas;
atsevišķas pavisam lēti maksā (Salmo bodē bija maisiņā par 1,55 eur).

Mīnusi:
tarkšķis man tomēr patīk.
nofiksēt ņiprāku ēsmas zivi grūti.

Hotentots, 1.februāris 2017, 15:58
Par trauslumu un to ka ar apmest piekrītu un tā vēl puse no bēdas, ir gadījies kad kārtīgs grābiens apmet to un ierauj ālinģī. :( No tā laika lietoju tikai ar atbalsta šķīvi kurš lielāks par 130mm ālinģi. Ļoti labas ūdas.

Docents, 1.februāris 2017, 18:05


jap es arī tās pašas lietoju!
jo urbim diametrs ir 130 bet udas sķīvis ap 135-140 diametrā!
1.februāris 2017, 18:41 | links
 
Tās trīskājainās melnās man patīk tāpēc, ka aizņem maz vietas kastē, taču šīm ir viens baiss mīnuss - trauslas. Aukstumā viegli salauzt.
Arī tā fiksācija ir tāda nosacīta. It kā biju nolicis uz ledus, bet kā līdaka grāba, tā ūda apgāzās un nekā.

Tās ar apaļo pamatni jau ir jēdzīgākas, vien vairāk vietas kastē vajag.

Plusi: nav tarkšķa - līdaka nebīstas;
atsevišķas pavisam lēti maksā (Salmo bodē bija maisiņā par 1,55 eur).

Mīnusi:
tarkšķis man tomēr patīk.
nofiksēt ņiprāku ēsmas zivi grūti.

Hotentots, 1.februāris 2017, 15:58

Par trauslumu un to ka ar apmest piekrītu un tā vēl puse no bēdas, ir gadījies kad kārtīgs grābiens apmet to un ierauj ālinģī. :( No tā laika lietoju tikai ar atbalsta šķīvi kurš lielāks par 130mm ālinģi. Ļoti labas ūdas.
1.februāris 2017, 18:05 | links
 
Tās trīskājainās melnās man patīk tāpēc, ka aizņem maz vietas kastē, taču šīm ir viens baiss mīnuss - trauslas. Aukstumā viegli salauzt.
Arī tā fiksācija ir tāda nosacīta. It kā biju nolicis uz ledus, bet kā līdaka grāba, tā ūda apgāzās un nekā.

Tās ar apaļo pamatni jau ir jēdzīgākas, vien vairāk vietas kastē vajag.

Plusi: nav tarkšķa - līdaka nebīstas;
atsevišķas pavisam lēti maksā (Salmo bodē bija maisiņā par 1,55 eur).

Mīnusi:
tarkšķis man tomēr patīk.
nofiksēt ņiprāku ēsmas zivi grūti.

Hotentots, 1.februāris 2017, 15:58

šitās 3kājainas dibenā var iebāzt tā jau mna noslīka 4 gabalas lidaka pņēma un ūda nav vairs tik 3 atlauztas kājas metājās!
1.februāris 2017, 17:23 | links
 
Tās trīskājainās melnās man patīk tāpēc, ka aizņem maz vietas kastē, taču šīm ir viens baiss mīnuss - trauslas. Aukstumā viegli salauzt.
Arī tā fiksācija ir tāda nosacīta. It kā biju nolicis uz ledus, bet kā līdaka grāba, tā ūda apgāzās un nekā.

Tās ar apaļo pamatni jau ir jēdzīgākas, vien vairāk vietas kastē vajag.

Plusi: nav tarkšķa - līdaka nebīstas;
atsevišķas pavisam lēti maksā (Salmo bodē bija maisiņā par 1,55 eur).

Mīnusi:
tarkšķis man tomēr patīk.
nofiksēt ņiprāku ēsmas zivi grūti.
1.februāris 2017, 15:58 | links
 
Vakar Lilastē pēc daudzu gadu pārtraukuma izmēģināju veikala ūdu melnu ar izbīdamām kājām un spoli-tarkšķi un nenofiksēju,kā aizgāja pa burbuli.varbūt kāds var ieteikt kādu ūdu labāk pirkt un vai nav gadījies līdzīgi man?

limigors, 1.februāris 2017, 10:16


man melnās karodziņūdas ļoti labi strādā:
1. kājiņas vajag atlocīt
2. ūdu likt tieši uz ledus, nevis uz sniega
3. fiksatoru nostiprināt tā, lai viegli atlec vaļā
4. vajag uztīt dziļumam atbilstošu auklas garumu
1.februāris 2017, 10:30 | links
 
Vakar Lilastē pēc daudzu gadu pārtraukuma izmēģināju veikala ūdu melnu ar izbīdamām kājām un spoli-tarkšķi un nenofiksēju,kā aizgāja pa burbuli.varbūt kāds var ieteikt kādu ūdu labāk pirkt un vai nav gadījies līdzīgi man?
1.februāris 2017, 10:16 | links
 
Sanāk,ka kungi 4-5 stundas to vien darījuši,kā caurumus urbuši. Kur nu vēl lai noskatītu potenciāli medīgāko vietu,līdz tai aizietu,sagatavotos,izurbtu un vēl tokš jāiemērc!
Mūspusē saka: Minhauzeni!

BrunoL, 31.janvāris 2017, 17:40

Vienkāršākais jau būtu ja bildi ar tiem 200+ ālinģiem albumā iemestu, bet nez vai sagaidīsim, tāpat kā tās ,, 3kg līdaciņas,, !
:DDD
1.februāris 2017, 08:59 | links
 
Ko jūs tur bakstaties ar kaut kādiem urbjiem , 300 granātas līdzi un varēs velcēt visas upes garumā .
1.februāris 2017, 07:43 | links
 
NU SOTAKU VAR ĪPAŠĪ NEIESPRINGSTOT PA DIENU IZSIST,tas nu toč protams,ja uzrbis ir asss........ :)
31.janvāris 2017, 21:36 | links
 
kraft, 31.janvāris 2017, 11:28
un visus 250 izurb viena tempa?pie viena pavadi videji2,5min,tatad uz 200caurumiem paiet videji 500min+caurumu izurpsana 1400sek .pagara tev ta diena sanak.apsveicami.

gahans, 31.janvāris 2017, 21:04


Un kāds ezers izskatās pēc nedēļas pēc 1750 caurumiem? :D
31.janvāris 2017, 21:12 | links
 
Ja parēķina, ka viena cauruma sagatavošanai paiet ~1min (vietas izvēle, urbšana, tīrīšana), tad pa visu dienu tās ir vairāk kā 4h tikai uz urbšanu.. Laiks copei ~6h, no tām 4 nourb, 2 copē. Loģiski, ka tad nevar neko noķert.. :D īsāk sakot, vajag mazāk di**t un vairāk copēt..

sragiagiaA, 31.janvāris 2017, 09:44

Kur nu minūte! Tiko paskaitīju. Ledus ir 10cm
caurumu izurbt 7sec. 7sec izraut tīru. nu tur vēl kāda kustība, vairāk kā 25sec toč nesanāk.
tā vienā sērijā urbju pa 7-10 caurumiem.
Pie katra cauruma 2-3min. Tā arī sanāk...
Varbūt ne gluži 250, bet pie 200 ir ok. Tas protams uz balansieri, ar mormeni tādus apjomums nevar panākt.

kraft, 31.janvāris 2017, 11:28

un visus 250 izurb viena tempa?pie viena pavadi videji2,5min,tatad uz 200caurumiem paiet videji 500min+caurumu izurpsana 1400sek .pagara tev ta diena sanak.apsveicami.
31.janvāris 2017, 21:04 | links
 
[quote=476532]Kāda jums vēl caurumu tīrīšana VF...citus caurumus varat tīrīt,bet ne āliņģi.Balansierim to vien vajag lai dabūtu lejā.Ja diena šobrīd 9h un 250 caurumi tad uz caurumu pāri par divām minūtēm...desmit rāvieni un ja ir ir...savāc aktīvo zivi un tālāk.Ir protams caurumi kuros ir bijis kāds uzsitiens,un var atgriezties vēlāk

JANCUKS528, 31.janvāris 2017, 13:29
jautājums vai Tu urb ar roku vai boris piestiprināts pie aķenes?

Rokas 130mm

JANCUKS528, 31.janvāris 2017, 18:34

Tad Tu esi kiborgs! Visu cieņu. Es ar aķeni pa dienu tik daudz neizurbju...
31.janvāris 2017, 20:13 | links
 
Seklumā var jau būt var jau būt...
Es uz šķērseni ejot max 50 āliņģus pa dienu paspēju apmakšķerēt, parasti pietiek ar 20-30, kamēr noej cītīgi pa visiem dziļumu horizontiem, 10-15 min kā minimums pie āliņģa paiet.. :)
31.janvāris 2017, 19:09 | links
 
Lai cik man arī patīk visvisādi stāsti par tralera cienīgiem lomiem izvilktiem uz makšķeres, norautiem dzīļu monstriem, tomēr te nevar nociesties un neuzrakstīt- neņemot ledus biezumu, saules ausmu un norietēšanu, āliņģu tīrīšanu vai netīrīšanu- to, kad tas ir pārāk liels pārspīlējums un absurds. Ne asakas. Lai bori asi un kādam sanāk vidēji izurbt 369 āliņģus.
31.janvāris 2017, 18:50 | links
 
[quote=476532]Kāda jums vēl caurumu tīrīšana VF...citus caurumus varat tīrīt,bet ne āliņģi.Balansierim to vien vajag lai dabūtu lejā.Ja diena šobrīd 9h un 250 caurumi tad uz caurumu pāri par divām minūtēm...desmit rāvieni un ja ir ir...savāc aktīvo zivi un tālāk.Ir protams caurumi kuros ir bijis kāds uzsitiens,un var atgriezties vēlāk

JANCUKS528, 31.janvāris 2017, 13:29
jautājums vai Tu urb ar roku vai boris piestiprināts pie aķenes?

Rokas 130mm
31.janvāris 2017, 18:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager