Kā gāja copē (atskaites)?

sodien no 9.00- 12.00 cetras lidakas 2 man,2 naparnikam.2,1 1,9 1,7 un 1,4kg. visas smukas.vienaa mazaa meza ezerinaa.super cope tikai rokas nosala.
16.novembris 2008, 15:41 | links
 
Kas taa ir par pelki Ciemupee? Ko var kert un uz ko?
16.novembris 2008, 10:41 | links
 
Vakar pat Tomes dīķī ņēma slikti, vienīgā izeja lai neatgriestos mājās bez zivīm ir Ciemupes pārpildītā peļķe no turienes neviens bez loma neaiziet, bet tas jau vairs nav sports!
16.novembris 2008, 09:32 | links
 
Šodiwn beidzot dabuju sev jaunu spiningu un neizturēju to izmēģināt. 3.00 aizbraucu uz vienu no vietējiem ezeriem, stundu metāju bez rezultāt, būtībā skadīdamies un pētīdams kā strādā jaunais kāts. Un tad 4os sākās cope. Trīs zivis, sešu metienu laikā un pēc 5ām minūtēm vēl vien. Ņemt sāka tieši pirms tumsas iestāšanās un visas zivis noķēru vienā mazā līcītī, iespējams tādēļ, ka tur bija vienīgā aizvēja vieta.
15.novembris 2008, 18:36 | links
 
šodien viena mēra līdaķele otra 4,8kg.
15.novembris 2008, 13:27 | links
 
skaties kautkas sāk ņemt elnajam 3 man 3.6. bet vējiņs labais nācu atpakaļ uz 16:30 biju cauri slapjš no šļakatām.
14.novembris 2008, 22:28 | links
 
Tosmares kanāls visā garumā :)
14.novembris 2008, 22:23 | links
 
kurā galā biji?
14.novembris 2008, 22:21 | links
 
Šodien uz velcīti 2 mēra līdakas ( 1 un 1.7 kg) un kolēģim 0.5 kg asaris (amnestēts).
14.novembris 2008, 22:19 | links
 
šodien Juglas ezerā viena zemmēra-švaki
14.novembris 2008, 19:15 | links
 
Ssodien Liepaajviekaa dabuuju vienu triijnieci!!
14.novembris 2008, 18:02 | links
 
man taa ir 4x gadiijies, liekas jau, ka kroksis galaa :D
14.novembris 2008, 00:29 | links
 
Es arī nobrīnījos par tādu lietu, bet jāsaka kā ir, sajūtas visai interesantas!:)
13.novembris 2008, 23:49 | links
 
Dīvaini,aiz muguras???Tā ir ņemti brekši un vēl daža laba baltā zivs....
13.novembris 2008, 21:42 | links
 
Šodien bija interesanta cope Lielajā Baltezerā- pirmo reizi mūža tā nopietni izgāju uz līdakām ar ultra light kātu 1000-o spolīti 0,10 pīto un 5.g vieglu minnow tipa mānekli- jāsaka kā ir- baigais kaifs, kaut vai trāpījās tikai nelielas zivteles, taču tomēr ar tādu aprīkojumu patīkama bija pat 0,7kg vieglas līdaķeles izvadīšana! Nepiešautā roka, pie tāda tipa ķeršanas, liedza realizēt divas stipras copes, par ko, protams, ka baigā škrobe, bet neko darīt, jāmācās vien tālāk...rezultātā diena izdevusies- 3 zemmēri un 8 asarīši! :) Starp citu tikai viena no trim līdakām bija mānekli dabūjusi mutē- pirmā bija sevi aizķērusi aiz žaunas, bet trešā aiz muguras...:)
13.novembris 2008, 21:22 | links
 
Šodien 3 zemmēri un viens asaris (pateik tā svaru nav mana stiprā puse bet garumā kā 2,5 cigaresu paciņas) visas zivis pieteicās uz Mepps aglija long 3 ar sarkanu halogramu uz lapiņas.
11.novembris 2008, 17:59 | links
 
paarskaiti naudu uz est bank un kviits skaitiisies, kaa makshkereeshanas karte. ja pareizi atceros ta buus jaasamaksaa kkur 8ar kapeikaam, tas ls gada kartei! noteikumu adreses neatceros, bet noteikumi principaa taadi pashi tik, tur nevar kert uz dziivo, ja klaat ir pludinsh, liidakas min izmeers saakas no 45cm un ar laivam tur ir aizliegts braukt, ka ir vairaak pa o,8promilaam asinaais :D varbuut veleejies kko speciaali?
10.novembris 2008, 20:06 | links
 
Klau andza, a kā tur Igaunijā ir ar makšķernieku kartēm un pārējiem noteikumiem, padalies?
10.novembris 2008, 19:58 | links
 
7dien Igaunijaa aizbraucaam ar senci uz daziem ezeriniem. piebraucot klaat pie ezera, kuraa es gribeeju copeet konstateeju, ka tas ir aizsalis (ezera spogula laukums paari pa 20ha), taa nu naacaas copeet blakus ezerinaa. nobraukaajaam vairaakus liikumus, bet tik 2 zemeeri+ dazi sitieni un dazus veel pamaniijaamies mazliet pavilkt, bet tas arii vis. puzdienslaikaa metaam mieru, jo puuta necieshami auksts veejsh! taa kaa liidz dienas beigaam bija veel atlikushas dazas stundas, tad noleemaam aizbraukt ekskursijaa uz 2 ezeriniem, viens bija aizsalis, bet otrs gan valaa un tajaa pameetaajaam gar malaam. rezultaataa paneema sencim viena laba liidaka ar teoreetisko svaru 5-6kg. izdevaas liidz krastam pievilkt, bet tad diemzeel liidaka iztaisnoja sakabiiti, jaapiebilst, ka taa nebija no labaakajaam. nopriecaajamies un cereejaam tikt pie kaadas zalsvaarces, bet taa arii netikaam :D
10.novembris 2008, 17:27 | links
 
Vakar Lobes ezerā trīs zemmēri,apvaicājoties pārvaldniekam uzzināju ka ir bijušas tikai 2 mēra līdaciņas,bet visi vel nebija izbraukuši krastā.
10.novembris 2008, 10:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager