Kā gāja copē (atskaites)?

sodien vsp kaut kads vaks uz dzivo 8 zemmeeri :(
4.novembris 2008, 16:59 | links
 
Šodien vienā dīķī dabūju divus zemmērus un viena nerealizēta cope.
4.novembris 2008, 15:14 | links
 
Puzē VISPĀR negāja!!!
3.novembris 2008, 22:34 | links
 
tev būs taisnība jo bija krasa spiediena maiņa piektdien gandrīz vai vētra sestdien štīle
3.novembris 2008, 14:08 | links
 
man bija vienas uzsitiens apmēram uz 6m kantes ,tiko gumija uzsita pa grunti tā kampiens un rezultātā ieskādēta gumija!!!!! Bet nu tas arī viss!!
domājams ka līdakai nepatika tā krasā laika maiņa, vakarā kad aizbraucām ,zeme ar debesīm kopā gāja un tad 2os naktī kā ar nazi nogrieza.....
3.novembris 2008, 13:56 | links
 
mums arī tā mazā zivtele paņēma uz 9 metriem lielie dziļumi tukšums
3.novembris 2008, 13:31 | links
 
Par to Puzi ari fakts- biju domajis, ka bus daudz reizes labaki rezultati. Baigais čujs, ka vienkarsi negribeja ta normali zivs nemt.
Mums ar bračku pa visu laiku 2 realas copes- gumijas zivs pzd, man trakais 9m vobleris ari sakosts un tas viss.
Bet nu praxtiski zivi uzradija uz 9-10 m dziluma.
3.novembris 2008, 13:28 | links
 
Es pārzinu /latviešu krievu poļu vācu angļu leišu valodas/
Man bija liels gandarījums ,ka es sapratu ko divas leišu kopmandas ,kuras piedalījās Puzes Mačos, savā starpā runāja -tukojums aptuvens /labi ,ka tie žirgu galvas (tie esam mēs letiņi )nesadomājām sacensības rīkot dīķī ,kurā zivis bija jau izķertas 1917 gadā
2.novembris 2008, 22:18 | links
 
Burtniekā ar 16 kg.izvilkta.
2.novembris 2008, 22:12 | links
 
PUZĒ vispār negāja
2.novembris 2008, 22:07 | links
 
Ē, puzes braucēji Jurchik es pie bildēm ieliku lielo lomu ,ka jums tas ļembasts beidzās
2.novembris 2008, 22:03 | links
 
[/b]Āprāc ar to Puzi ši ir trešā lielākā noķertā līdaka kura nu nekādi nedrīkstēja nonākt uz svariem vienīgais pierādījums ir šī bilde /Brīvību zem mēriem!!/Viva kuba[b]
2.novembris 2008, 21:52 | links
 
šodien Juglas ezerā no 12-18 viena mērene pie laivas aizgāja-tāda necope vēl nebija redzēta.
2.novembris 2008, 21:45 | links
 
sestdien biju babitee -neko nedabuju :(
2.novembris 2008, 21:01 | links
 
domaaju, ka laivas Burtniekaa bija tik daudz taadeel, ka bija labs laiks, veejsh tik patkaa nebija un visi bija nocietushies uz fishaam, galu galaa kaadi bija vilni peedeejaas dienaas...
2.novembris 2008, 20:39 | links
 
Valdim
Tev ap desmitiem mashiina nestaaveeja celja maalaa pie Rubenes blakus tiem ezerinjiem?Es gaaju iekshaa no Sauliishu baazes,pats liimeni nemeeriju:)laivu paarzinis mums jau briidinaaja ,ka cope buus shvaka vai nekaada-jo uudens paceelies par metru:),cik ilgaa laika posmaa paceelaas,neprasiiju.Laivu paarzinis teica,tie kas naakushi liidz 14.00 aaraa tie bija sausaa,bet kas liidz 16.00 tas ar kaut ko mazu izveda krastaa.Kopsumaa vinjsh teica,ka cope shodien bijusi ljoti shvaka:(
2.novembris 2008, 20:35 | links
 
Burtniekā līmenis ir pacēlies tikai apmēram par 35 cm bet tas ir pietiekoši lai iespaidotu copi es šodien izmētāju visu no Bauņiem līdz Kūkuram pa tukšo ,pēc tam Salacas galu kreiso pusi kur bija vismaz divas copes un divi zemmēri noskaitos un sāku velcēt apmēram ap 13 ,pie raga gala divas copes viena pamanījās pēc nelielas izrādes aizšmaukt bet otra 1,6 tika laivā, bet nu tik daudz laivu redzu pirmo reizi Burtniekā bet ar veiksmi tika godalgoti tikai nedaudzi cik noprotu jo Bauņos arī bija tukšinieki
2.novembris 2008, 20:23 | links
 
shodien Igaunijaa uz 5dzekiem paari pa 40 liidakaam!!! neema paarsvaraa mazaas, pamataa 48cm! bija dazas arii LV meera, lielaakaa koleegim ap 2kg, pasham 2meera, sencim ar 2vas meera liidakas. papriekshu copeejaam vienaa ezerinaa un tur saskaldiijaam gandriiz taas visas liidakas, bet mazas paarsvaraa bija taadeel noleemaam iebraukt blakus ezerinaa. copes tajaa bija mazaak, bet liidakas lielaakas! koleegim 2 meera, veel vienam 1meera, sencim viens zemeers, man viens asaris ap pus kg un viena liidaka ar teoreetisko savaru 1,5kg pamaniijaas aizshmaukt pie laivas:( ar senci kopaa izvilkaam 17zivis un 7patureejaam. 2no visaam bija tikaij zemeeri! (igaunijaa meers no 45cm) tukshaas copes ar bija daudz, topaa bija karotes.
2.novembris 2008, 20:11 | links
 
Šodien ap pusdienām biju piebraucis uz Juglas ezeru, nodomāju pamētāt no krasta! Tālumā redzu, ka laivinieku ir pa pilnam! Tā nu stundas laikā dabūju vienu mēra lidaciņu uz dzeltenas krāsas gumijas! Pēc tam it kā vēl viena cope un zivtiņai astes vairs nav! Nometājos ar baltas krāsas zivtiņu un vairāk nekā....
2.novembris 2008, 20:03 | links
 
Shodien 11-16.00 Burtniekaa,jautri starp aptuveni 100-150 laivaam:)Pie bazniicas vispaar laikam nebija iespeejams pavelceet..tur ar kaads laimiigais izvilcis 16kg liidaku:)!!!Pasham cope suudiigi uz velci viena 56cm mierinaajumam,cik maaceeja teikt laivu paarzinis tad paareejiem nav bijis vispaar vai tikai knapi meeri-par iemeslu shvakai copei laivu paarzinis mineeja liimeni, kas ir paceelies par 1metru.Nu,bet vienam 16iece!!!!
2.novembris 2008, 19:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager