Kā gāja copē (atskaites)?

Biju šodien Līlastē. Pēc ilgāka klusuma no līdaku puses, šodien beidzot viena 1,8kg, divi zemmēri un divas nerealizētas copes, tas uz velci. Arī viens asaris uz velci patrāpījās, ap 300g. Visas copes uz viena rapalas voblera.
Vēl mazliet patrenkāju asarus uz tvisteriem, ņēma aktīvi, bet izmērs gan šoreiz švaks.
19.oktobris 2008, 20:22 | links
 
Vakar biju uz jūru un galīgas klusums 3 tikai noķēru. Nubet atpūta bija.
19.oktobris 2008, 18:45 | links
 
Aizvakar Baltezerā visu dienu lietus, cope sūdīga, bet tukšā nepaliku- 6.asarīši līdz 200gr.+3.zemmēri, visas zivteles uz tikko iegādātu japāņu minnow voblerīti! :)
19.oktobris 2008, 14:58 | links
 
Sodien ar Jurcixu pa ventu pavandijamies, lidakas pasitam. Tagad nezinu kur lai atrodu bukānkrāsas vobleri :D Jurcix ar savu burkānu apmakšķerēja mani pās laukumā :D

Bet ņēma šodien labi.
18.oktobris 2008, 22:42 | links
 
šodien viena 2kg.bet baigi švakri ņem visas tusē pa zālem.
18.oktobris 2008, 12:49 | links
 
sodien nav laba veseliba/jasakarto riki,tad vakara,vai agri/
18.oktobris 2008, 12:17 | links
 
Kaut kaads murgs!!! paneemu liidzi savu meiteni liidzi uz copi seedeejaam uz dziivo,ieraadiiju vietu,iedevu kaat,pats aizgaaju citur,peec briiza taa atnaak saka man iznem aaki no mutes liidakai,aizgaaju taa bez uztveramaa tiiklina izmoocijusi 6.6 kg liidaku. Iesaacejiem gan viecas...
17.oktobris 2008, 22:38 | links
 
Tādus pašus uz pāris dienām pesiet vajadzētu
17.oktobris 2008, 19:40 | links
 
izdzimtenis..;/
17.oktobris 2008, 19:20 | links
 
Nu bēdīgi, cerams, ka suņa saimniekam nāks apskaidrība ka tas dzīvnieks viņam uzticās un viņš sagaida to pašu no saimnieka ! UN VĒL ŠĀDĀ LAIKĀ , ĪSĀ PAVADĀ !!!
Tādam cilvēkam ceru ka bērnu nav !
17.oktobris 2008, 18:37 | links
 
tiko parvilkos no ezera slaps ka zurka, tads vejs un lietus ka gaz no kajam, bet vienu zemmeru izvilinaju un tulit ari palaidu
bet gribeju pastasti kautko loti riebigu un es pat teiktu sausmigu ko redzeju nakdams majas.
nacu majas cauri izgaztuvei kas ved uz dambi(liepajnieki sapratis) un dzirdu ka kautkur drausmigi gaudo suns, ej uz prieksu un gaudo arvien vairak un vairak.( pirmstam ejot uz copi dzirdeju ka kautkas gaudo, bet domaju, ka berni kautkur blaustas) talak ejot labaja puse kur agrak bija darzini ieraudziju pie alicu koka piesietu vacu aitu suni:( nabaga sunim ap kaklu bija uzpurnis un isa saite bija ta iesieta koka ka vins praktiski karajas, vins nevareja pat apgulties, vins visu laiku tur staveja un gaudoja, domaju ko darit iet palaist vinu vai zvanit policijai. domaju, ka ja palaidisu tad vins tapat nezinas kur iet tapec fiksi gaju majas un zvaniju policijai, policija iedeva patversmes numuru, pazvaniju uz patversmi un vini solija aizbraukt savakt to nabaga suni. pectam vini atzvanija un teica ka esot runajis ar kautkadiem cilvekiem kas tur dzivo un tie teikusi ka to suni esot piesejis/iekaris saimnieks un vins reizi 2!!!! dienas nakot suni pabarot un tapec pec likuma vini to suni nevareja savakt:(
vini teica, ka pirmdien zvanisot kautkadai iestadei kas atlausot viniem suni savakt un uzliksot saimniekam sodu par dzivnieku spidzinasanu
tas ir arprats, sita spidzinat suni:( sunis gandriz karajas tai koka!
vienakrsi nozelojami ka ir ari tadi cilveki....
17.oktobris 2008, 18:16 | links
 
šodien divi asari 500gr.un divas līdakas ap 1kg.
17.oktobris 2008, 17:50 | links
 
es mariki "mezmalas" biju vasaras sakuma uz spininga suu...i bet uz pludinjcopenes labi bija (paskaties albuma!)
16.oktobris 2008, 21:26 | links
 
Ssodien liepaajniekaa koleeggim 2 zemmeeri, man 1 . :(:(
16.oktobris 2008, 19:32 | links
 
Seklī,3 zemmēri.
16.oktobris 2008, 19:09 | links
 
Dolessalā ezeriņā Pašam šodien atkal nekā kolēgis gan dabūja 3 zemmērus un 1 tādu ap kilo!
16.oktobris 2008, 12:43 | links
 
vakar ar dēlēnu aizšāvām uz ventas pēcpusdienas copi!!!
UN totāli izgāzos....mazais 3,5gadnieks mani izpogāja!!!!! viņam četras fišiņas, man tikai trīs strupas copītes un tukšums!!! :(:(
ventas līdacnieki arī sūkstījās ka nefiga nēsot cope!!!!
16.oktobris 2008, 09:12 | links
 
Aiz SPA Usma,mājas,"Mežmalas"...
Nu nemāku,nemāku.
Es tikai mācos!!!
15.oktobris 2008, 19:42 | links
 
mariki ;laikam būs tevi jāapmāca Usmu jodelēt
15.oktobris 2008, 19:30 | links
 
kurā vieta Usmā bagarēji
15.oktobris 2008, 19:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager