Kā gāja copē (atskaites)?

shodien cope Aiviekstee pie Lubana ezera sluzam pa straumej uz leju...
no sakuma liiidz kadiem 13 -vispaar pat zives nebija,dazas copes tikai-domajam psec-pirmo reizi aiviekste bez zives paliksim-tad atradaam veco vietu-un pashlo-rudulji shmuki,rauda kaada un plauzhi-lielaaaaas zivis tik bik pavelc-un nokriiit.....-bet man patikaaas!prieks darba dienas veel daudz cilveeku biaj!kaa parasti dazhi naglie aapshi sluzhas sezh-gabalus 5 maniiiju!-laikam inspektori sen nava bijushi,.......!@
3.oktobris 2008, 19:37 | links
 
šodien pakulī 4 lidakas virs 1kg unkadas 8 nerealizētas copes.
3.oktobris 2008, 15:29 | links
 
vakar Abulaa 1h rezultaataa 1meers 54cm, 2 zemeeri, no kuriem vienam pietruuka 0,5cm liidz meeram (protams atlaists) un viena paspruka, vareeja buut + - kg
3.oktobris 2008, 14:32 | links
 
Sestdien Daugavā pie Daugmales ar fīderi no 8-16-tiem tikai trīs copes -trīs brekšuki.Viens ap kilogramu,divi mazāki.Blakus copēja divi vīri ar parastām gruntenēm,tiem nekā.Veči jau arī īpaši necentās,jo bija atbraukuši ninnīti palakt un atpūsties.
2.oktobris 2008, 18:35 | links
 
Noteikti,Andža dod ziņu-aizbraukšu.
2.oktobris 2008, 13:11 | links
 
Murdeli, upe tieshaam ir loti aizaugusi un peedeejos gadus veel vairaak! vasaraa pie liidakaam tur vispaar ir problemaatiski tikt, jo vinas visas tup zaalees un dabuut vinas no taam araa ir loti gruuti. tagad rudenii ir apkritushas zaales un tikt pie vinaam ir stipri vienkaarshaak! nau jau Abula baigi bagaataa ar taam liidakaam, bet nevareetut ekt ka vinu, tur ir maz! paarsvaraa taadas liidz 2kg nem! pasham lielaakaa tur vienreiz paneem ap 10kg, bet diemzeel aizgaaja :( pie bruuza ir laba vieta! shogad jau 2 10kg liidakas ir izvilktas no turienes! vienmeer laipni, brauc ka gribi :) shogad veel domaaju taisiit sanaakshanu foruma biedriem uz liidakaam taa kaa ,ja ir intrese, ta do zinu ;)
2.oktobris 2008, 10:52 | links
 
Zini Andža,es esmu nolaidis no Valmieras ceļa līdz Trikātai,ar laivu.Tālāk ar kājām,bet tur ,līdz pat Valmieras robežai,viss baigi aizaudzis.Kādus gadus atpakaļ,pamētāju pie brūzīša-tā sīkumi.Nākošgad būs jāaizlaiž pie Tevis ciemos{zivis pacopēt un aliņu nodzerties}
2.oktobris 2008, 10:07 | links
 
Svētdien bijām Bārtā -2 līdaciņas uz dzīvo.SāK ņemt lielās,bet reti.
čomaks Ventā pie Skrundas , noķēra vimbu normu
1.oktobris 2008, 16:25 | links
 
ventā4 zemmēra līdaciņas kuras tika atlaistas,prikols viena pieķērās bez astes tāds kropls skats'.
1.oktobris 2008, 16:09 | links
 
zemaak pa brenguliem nav ko dariit! tur tik pa kaadaij retaij liidakai ir un bedres ar praktiski nav!
1.oktobris 2008, 15:37 | links
 
pie brenguliem! varbuut esi pamaniijis taadu fermu? tur pat arii meetaaju + - man tur lauki, taa kaa kaads briivs briidis taa esmu upee, vakar paguvu tik uz 30min aikriet un rezultaats normaals :) 10gadus jau tur spiningoju, esmu jau atkodis to upi un labaakaas liidaku vietas :)
1.oktobris 2008, 15:36 | links
 
Kur tad Tu ķer?PieTrikātas vai Brenguļiem,jeb vēl zemāk?
1.oktobris 2008, 11:49 | links
 
vakar Abulaa 30 min rezultaataa viena 2kg liidaka. veel aizvien topaa rotini!
1.oktobris 2008, 08:34 | links
 
Pie vistu fermas arī es aizpagaišnedēl dabūju ņemamās un vairākus zemmērus. Tur mūžam ir cope :)
1.oktobris 2008, 00:06 | links
 
Pie vistu fermas arii dabuuja to vienu!! Man viena nnemama nospruka!!
30.septembris 2008, 23:06 | links
 
elnais arī pie vistu fermas nekas nebija? Tam man grūti noticēt, jo tur vienmēr var dabūt kādu zaļsvārci.
30.septembris 2008, 18:11 | links
 
wrigley, jaapiebilsta ka mees bijaam pieci.

Kaut kaads vaaks!!
30.septembris 2008, 18:00 | links
 
2 stundu laika 4 kg asari
30.septembris 2008, 17:31 | links
 
Venta lidakas labi ņem, tik pa zālē. Nav kur testa vobleri iemest.
30.septembris 2008, 17:24 | links
 
Nezinu,kā tur kuram gāja bet Daugavā,pie Ķeguma bija pinīgs goļaks. Labāk būtu braucis uz motokrosa treniņu.
29.septembris 2008, 20:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager