Kā gāja copē (atskaites)?

šodien uz trijiem 4 butes pa 3 stundām :(( bet vēlāk vēl uz zušiem
15.augusts 2008, 19:04 | links
 
pirmdien vakarpusee iekrita briivs laiks un protams tas tika izmantots copei :) devos sapalos abulaa! rezultaataa viens 900g alants, 200g asaris+2 alantu sitieni un viena smuka liidaka ar teoreetisko svaru no 1,5-2kg iesprauda zaalees un tur arii palika..
15.augusts 2008, 08:16 | links
 
Beidzot tā normāli tiku uz copi. Vieta Daugava, nedaudz virs Jēkabpils, sākotnējais mērķis-lielais breksis. Otrdiena, copēt sāku ap 18.00, izmantoju fīderi. Jāsaka kā ir, brekši šoreiz mani kārtīgi piekāsa, un ne tikai brekši. Līdz pulksten 24.00, kad aiz garlaicības devos gulēt, neviena zivs nebija izvilkta, ja neskaita milzu vīķes kuras ķēru lai pamēģinātu kādu zandiju vai zuti dabūt. Bet arī tie neizrādīja nekādu cieņu pret mani un neviens nepieteicās.

Trešdiena, no rīta izmantoju atlikušo iebarojamo, bet uz to atsaucas tikai vīķes vai mini raudiņas. Metu to visu pie malas, ņemu spiningu.
Turpat blakus smukas krāces, uz kurām arī eju. Uzlieku nesen iegādāto Atemi-wing minnow rotiņu+metāla zivtiņu aiz tā. Rezultāts ilgi nav jāgaida. Metiens, ass sitiens, neilga cīņa un krastā ir mežene, kā vēlāk izrādās 1,7kg un 56cm. Nākamo pusstundu, ļoti laimīgs un apmierināts, neko ndabūju. Atgriezos vietā kur noķēru meženi, tas pats vizulis. Atkal metu, velku pāri krācēm, ass sitiens un cīņa sākas. Zivs turas krācēs, spole kauc, taču tas īsu brīdi, līdz zivs tiek izvilkta mierīgākos ūdeņos, kur turpmākais jau ir diezgan vienkāršs. Atkal mežene, šoreiz drusku mazāka, ap 1,2-1,5 kilo. Šo atlaižu, uz atvadām pamanījās mani kārtīgi apšļakstīt. Turpinājumā bija vēl viens pamatīgs sitiens, kāts gandrīz izlidoja no rokām, bet zivs diemžēl neuzsēdās.
13.augusts 2008, 22:24 | links
 
šodien Bārtā uz spiningu viens asaris un redzēts kā kkas nokož manai gumijzivej asti... :(
13.augusts 2008, 22:10 | links
 
drizak ar tarpiem foreles gaja!
13.augusts 2008, 20:20 | links
 
visi uz spininga gājāt????
13.augusts 2008, 20:03 | links
 
Vakar....ar Jansonu un Archu bijaam forelees....rezultaataa man 1 mers un varaaki zemmeeri...Archam arii vairaaki zemmeeri un viens asaris...Jansonam 1asaris 2liidacinas...bet neviena forele....vairaakas nospruka...
13.augusts 2008, 18:39 | links
 
biju atkal Ventā uz asariem....:(!!! galīgākā necope...pa visu dienu divi zirgzobi un āmen!!! pa starpu vēl līdaka nokoda pa sistēmai.....
pusi dienas nomocijos un izdomāju ka šai bezcerīgai nodarbei jāmet miers un jādara kas cits!!!!
iebraucu dokupītē atpūsties no trakā vēja un satiku vienuvīru kurš tīrija copes vietu no zālēm. piebraucu ,apjautājos ko ta te copē...un izrādās kaļīņus tur veči velk kā mailes!!!!
tad nu es ar izdomāju ka jāpamēģina...spini aprīkoju ar mazu pludu,kurš vienmēr man dežūrē vizuļu kastē, un sāku meklēt kādu vietu kur iemest.....tavu brīnumu...stundas laikā sešiļīņi!!!!! visi kā viens 1kg....baigais kaifs...un tas viss bez iebarošanas!!!!!
no visiem līņiem divus gan paturēju.....sen nebija ēsts grilēts līnis!!!!
tāds nu mans copes piedzīvojums nedēļas nogalē!!!!
13.augusts 2008, 09:25 | links
 
Moikā biju... doma 3dien uz Bārtas upi aizbraukt paprovēt... Liepājniekā jau laivu vajaga, bet tās man nav.
11.augusts 2008, 10:14 | links
 
Gapp kur biji Liepajniekaa?!
11.augusts 2008, 00:16 | links
 
negāja ne šodien, ne vakar - uz spini pilnīgs tukšums...
10.augusts 2008, 19:48 | links
 
vakar pēcpusdienā biju Ventā uz ašukiem.....super cope!!!!..pa diviem 30 gab, ņēmiens bija tikai kamēr lija lietus,lietus beidzās ,beidzās arī cope!!!! lielākā cope uz 3cm garas gumijas zivtiņas!!!
līdakas vēl jo projām klusē....viens zemēriņš un ašukam paredzētajai zivtelei...gumijas...asti nokoda!!!....rītu maukšu atkal..ja tik līs!!!
9.augusts 2008, 09:06 | links
 
vakar pakulos asaru nemiens patureju 10 svara 450 lidz 600 parejiem amnestija un zandarts mera sodien taja pasa vieta 2 stundu laika 1 zirga zobs bet tas lopu bars kurs bija pa nakti pie abeles lai sargas atstajusi visistako cuku kuti mergli
3.augusts 2008, 21:52 | links
 
tiko parnacu no ventas, rezumee sodienas. 4 breksi virs 1.5kg un daudz tukso copiisu:(
3.augusts 2008, 21:30 | links
 
stingrak piecert vai ari pagaidi kamer velk zem udens!
3.augusts 2008, 21:28 | links
 
aizvakar aizbraucu ap 21.00 uz copi iztiriju vietu tad sabaroju un dzilums apmeram1,50m ap 23,15 pirmais breksens pec tam lidz3,00bija 10 copes no kuram izcelu 4 linenus daudzas copes bija certu jutu gala un atkabinas nesaprotu kadel ta???gala itka puskiti liku nezinu kape kabinas nostt???
3.augusts 2008, 20:17 | links
 
Vakarno 6-iem rītā tomēr savilkos atkal.Ņemamo brekšu bars pienāca tikai ap 9 no rīta,un turējās līdz brīdim kad bija laiks braukt mājās.6 plakanie virs kilo,pārējos vairs neskaitu.Divus naktstārpus uz brekšu galda iekāroja 300g asari.
3.augusts 2008, 18:28 | links
 
Venta divas dienas pec kartas,vimbas-42cm.Visas ka viena.
3.augusts 2008, 15:17 | links
 
sodien sava vieta drusku iebaroju un 7 breksi, viena rauda un zutis. labs nedeljas nogales sakums.
2.augusts 2008, 22:36 | links
 
Šodien rezultatīvajā brekšu vietiņā pilnīgs zero.Pirmā reize,kad nelīdzēja pilnīgi nekas - 4 stundās viens nenopietns uzsitiens un viss.Bik izmisumā iedzina.Vējš pareizais - rietumnieks,diena pēc kalendāra pareizā (kaut arī lielākie lomi ir bijuši tieši precīzi "pilnīgas necopes dienās"),ēsmas un barība fīderī kā parasti.Varbūt izteikti karstā diena pie vainas,kaut arī tādos apstākļos ir copēts,un vismaz pāris ņemami brekšuki ir trāpījušies..Šodien atlika visu novelt vien uz saules aptumsumu,kas pie reizes aptumšojis prātu arī "lāpstiniekiem" tā ka šamējie nolīduši kaut kur neaizsniedzamā dzelmē un ļāvušies snaudai.Rīt agri jāvilina atkal,neticu ka būs aizgājuši pāris dienu gavēnī.
1.augusts 2008, 23:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager