Kā gāja copē (atskaites)?

Pēc pasākuma Vitkopos, nenocietos un teoriju mēģināju realizēt praksē. Aizbraucu vakar vakarā uz ūdenskrātuvi, iekārtojos, sabaroju un sēžu. Ik pa laikam no sārtas pudeles ar čomu iesmeķējam un atkal sēžam. ...Sēžam....Sēžam.... Iesmeķējam...Sēžam un tā līdz rītam. Kad pulkstens 06.15 trauksme, nostrādā pīkstulis.......vells ar rārā, neuzsēžas. Atkal sēžam, bet nu jau nesmeķējam. Kad 10 os no rīta trauksme, pļērc ka traks. Izcīnīju otro savā mūžā uz boilu, skats uz viņu jau bija lielāks, bet kad nosvēru sarāvās, bet vienalga labi 4.5kg karpa rokās. Hūū..........iesmeķēju arī tagad. Viņa sakāroja zemenes un krem cajuser boiliņas Huuuu tas nu visss. Ne asakas! Man āķis lūpā, tas uz boilu sistēmu attiecas.
20.jūlijs 2008, 13:56 | links
 
šorīt Babītē no 4.30 - 9.00 viena 55.cm. līdaciņa un asaris ap 100.g.
kamēr no rīta saulei priekšā bija mākoņi tikmēr vēl uz kaut ko varēja cerēt, bet kad ap 6.00-7.00 sāka spīdēt saule, tā iestājās bezceris - vējš 0, + 25 grādi..
ap 8.00 pārgāju uz zivju vērošanu nevis ķeršanu :)
ieairēju lai laiva slīd, tad uzkāpu uz krēsla un skatījos - ūdens tīrs, dziļums ap 1.m., ar brillēm varēja redzēt tāāādus līņus, plaužus, karūsas, ruduļus.. lielākie bija brekši tā ap pāris kilo un līņi ap kilo vai vairāk..
vienu lietu gan neierubīju - peld līnis tāds uz kilo un viņam blakus ašuks ap 100.g. un nevis tāpat vien, bet tā kā pielipis pie līņa sāniem.. es jau nosmējos - tipa līnis ašukam miesassargs :DD
lai nu kā rīts izdevās tīri interesants..
20.jūlijs 2008, 12:26 | links
 
vakar vakaraa biju aizšāvis liidz ventai....nu gluži kaa akaa !!! peec kaadas stundas aizgaaju uz "ĻEŅINGRADKU" tur uz maizi ņeema mazie ruduliiši un raudiņas, taarps visu laiku nokluseeja...pat copes nebija!!!
toties uz 21:30 sāka plosiities meženes, bet uz copi ne kaa, liku uz maili un nee....blakus pludam izsit mailes pa gaisu bet manu neņeema viss....taa nu es paliku bez to fišš!!!!
20.jūlijs 2008, 11:34 | links
 
Atkal jau Juglas ez. un atkal jau fīderis...Sēdēju no 04:00 līdz 11:00...aktīva cope ilga tikai līdz 07:30, kad arī paspēju savilkt finierīšus no 200-500gr. un vienu 1,3kg. breksi...sīkie atlaisti, bet lielākais paturēts vakariņām!:) Kā vienmēr topā baltais+sarkanais tārps...iebarojamais-NG MIX (breksis sarkans, gruntsmakšķere)+Bruda (breksis)......
19.jūlijs 2008, 12:25 | links
 
šorīt Babītē seši zemmēri un viena mēra...
viena lecot pakaļ voblerim izleca no ūdens, bet nepaņēma..
17.jūlijs 2008, 16:43 | links
 
Veči! Kas šonedēļ notiek pa Lielupi (Kalnciems, Tīreļi, Varkaļi)?
16.jūlijs 2008, 19:18 | links
 
tiko biju bisk nogajis leja lidz upei paspoiningot paris stundas uz blekja neka bet uz dzeltenas gumijas 1 dabuju
izskatas ka mazas upites tadas lidz 10m platas tagad var vismaz kko dabut nav taka lielajas lv upes un lielajos ezeros:)
16.jūlijs 2008, 15:54 | links
 
Aiz dambja.
16.jūlijs 2008, 15:36 | links
 
Kurā pusē asari bija? Svētdien nevienu nemanīju :(
16.jūlijs 2008, 15:14 | links
 
Vakar Liepājniekā ašukus no pl.20-23 kādus 30gab. Ne papīpāt ne pamīst.
16.jūlijs 2008, 13:41 | links
 
nu asarēni ņēma uz maili...bet tikai dziļumā un praktiski uz grunti-bet tādi stabili pannenieki,bet pareti copēja...
15.jūlijs 2008, 19:17 | links
 
aigar
pats jau sāki spamot
15.jūlijs 2008, 19:03 | links
 
ari taisniba:D
bet si taka nav ista tema
15.jūlijs 2008, 00:27 | links
 
Lai piedzertos un uzrīkotu sacenes zivis nav vajadzīgas, un uzvara nāk vieglāk, tam, kas vismaz kādu ziveli noķer.
15.jūlijs 2008, 00:26 | links
 
nu ja butu vel laixc varetu sarunat uz nabi bet ja jau butu tik tragiski jurciks nepiekristu tur rikot
15.jūlijs 2008, 00:23 | links
 
es jau nezinu vnk ta sakuma bija izdomats un tur vnk sarunat laivas jo tas tuvu nu es nekad busnieka neesmu copejis:(
15.jūlijs 2008, 00:22 | links
 
aigar
aizveries, taisnība nav ne slikta, ne laba. man informācija ir, ka bušenieks ir ļoti nabadzīgs ar zivīm(nav ko tur darīt), bet lai jau paliek, kā gribat, tā darat. Tikai nesaprotu, ja bušeniekā ir daudz zivju, kāpēc Ventsplis krievi, tik lielā skaitā uz Nabes ezeriem brauc ko? A
15.jūlijs 2008, 00:18 | links
 
eu tu nesaki pa busnieku sliktas lietas savadak vel nebraux
15.jūlijs 2008, 00:12 | links
 
šovakar bušniekos uz diviem daži nenopietni asari un katram pa zemmēram,cik dzirdēju citiem ar nekā.
15.jūlijs 2008, 00:06 | links
 
Vakar no moļa(jūras pusē ) Liepajā uz zušiem - viena ņemama bute ap 400 gr un brekšelis ap 1kg, tuvāk krastam viens vīrelis divus zutīšus dabūja un vienu zebru ( īpatnēja vimba ) ....
14.jūlijs 2008, 16:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager