Bārta

Kādas blēņas, tur pat tiesas valsts nodevu un adminstratīvo izmaksu kā tādu nav!

Vienkārši atdziesti un neapkauno sevi :)
1.marts 2023, 08:05 | links
 
Tas abavniekam
1.marts 2023, 08:05 | links
 
Ir tāds teiciens, nu tuvu tam: ja viens duraks uzdod jautājumus - tad pat 100 gudro būs par maz lai uz tiem atbildētu
1.marts 2023, 10:50 | links
 
Šodien aizbrauvām uz Bārtu vimbas ,nu jutos tā ka klaipedā pie akropoles pat nebija kur atrast kadu vietu . Noskatījamies kā leiši dzer un pudelīti nevis izmet kaut kur bet noslicina tur pat mala pie akmeņiem .Vai tad tiešam kas visu to bardaku iztrenka .ta tauta ir neparspejama un nekauniga piedevam vel pasaka driz jums te nekas vairs nebus .
3.marts 2023, 13:06 | links
 
rolis123 [03.03.23]: Šodien aizbrauvām uz Bārtu vimbas ,nu jutos tā ka klaipedā pie akropoles pat nebija kur atrast kadu vietu . Noskatījamies kā leiši dzer un pudelīti nevis izmet kaut kur bet noslicina tur pat mala pie akmeņiem .Vai tad tiešam kas visu to bardaku iztrenka .ta tauta ir neparspejama un nekauniga piedevam vel pasaka driz jums te nekas vairs nebus .
Kurš riepu duršanu ir atcēlis? Vienreiz stāvlaukumā pārdesmit mašīnas atstāj kaut vai bez viena riteņa un nākamreiz aizdomāsies vai braukt. Pēc trešās reizes jau sapratīs, ka Nemūnas raudām arī nav ne vainas.
3.marts 2023, 21:52 | links
 
Noskatījāmies... Zbis :D
Cerams pašam palika vieglāk, kad par bēdu uzrakstīji forumā :D
3.marts 2023, 22:02 | links
 
BAigars [03.03.23]: Kurš riepu duršanu ir atcēlis? Vienreiz stāvlaukumā pārdesmit mašīnas atstāj kaut vai bez viena riteņa un nākamreiz aizdomāsies vai braukt. Pēc trešās reizes jau sapratīs, ka Nemūnas raudām arī nav ne vainas.
Nu ar to riepu duršanu divas reizes jāpadomā.

,, Ja neesi gatavs kost, nerādi zobus"

Tad ir jābūt gatavam kapitāli izvicoties.
Vai būt noslīcinātam turpat upē :)
3.marts 2023, 22:08 | links
 
Man ar tīkliniekiem vienā meža ezerā saruna bija.

Negriez tīklus bled, nositīsim.

Jūms vēl sitamais nav izaudzis.
Man airi garāki un cietāki. Pluss jums gumijas laiva. Man nazis azotē.
Labi mākat peldēt ?

Mēs tev laivu nodedzināsim.

Tad es šo mašīnu, kas stāv pie ezera ar numuru RV-.......

Tā mēs šķīrāmies.
Tīklu tajā gadā vairāk nebija.

Ja pārdursi trīs reizes riepas kādam pareizam copmanim. Pieļauju, ka kāds no tā bara tāds ir.

Viņš būs ļoti nikns.
Esi gatavs to likt uz kārti ?
3.marts 2023, 22:17 | links
 
Riepu duršana ir ļoti drastiska. Labāk nolaist gaisu! Vienreiz tā izdarīju brekšu cemmerētājiem. Sabāzu spičkas ventiļos.
Forši nekurienē ieraudzīt savam auto četrus tukšus ratus!:)
4.marts 2023, 08:45 | links
 
Metrins [04.03.23]: Riepu duršana ir ļoti drastiska. Labāk nolaist gaisu! Vienreiz tā izdarīju brekšu cemmerētājiem. Sabāzu spičkas ventiļos.
Forši nekurienē ieraudzīt savam auto četrus tukšus ratus!:)
Piekrītu. Pirmajam brīdinājumam šis tomēr labāk.
4.marts 2023, 10:43 | links
 
Riepu duršana izskatās tāds radikāls paņēmiens.Bet reizēm dikti gribētos.Diemžēl tad atceries,ka esi civilizēts cilvēks.Un uzsākt brāļu karu ar leišiem arī ir kā ir.Pa visu garo dzīvi ir nācies saķerties ar leišiem vairākas reizes.Nu esmu palicis vecāks,kaut kā baidos,ka neatstāšu tādu graujošu iespaidu kā agrāk.Jūs lielākā daļa tā tīri teorētiski,bet es vakar biju pie Bārtas.Nu tāda maza eseja par dzīvi pie Bārtas.Tā kā zināju,kas notiek pie Nīcas,nolēmām neielaisties buļlu cīņas par vietu zem saules. Vienkārši aizbraucām 20 km augstāk uz gadu desmitiem zināmām vietām.Ūdens līmenis OK.Laiks super. Līdz pusdienlaikam pacietīgi vimbojām. Ne pieskāriena.Sapratām ,ka kaut kas jāmaina radikāli.Jā,mazliet pārsteidza tas,ka nebija ne pēdu,ne leišu atstāto gružu.Dīvaini.Parasti jau šinī laika leišu bāleliņi te spietoja.Letiņi gan tajā vietā bija retums.Sazvanīju paziņu.Izrādās sēž pie Nīcas tilta.Drausmā leišu barā.Lai jūs saprastu situācija tāda.Nesen tika nostiprināti Bārtas krasti.Ar drūmiem akmeņiem.Uz tiem akmeņiem ne viens vien entuziasts ir kārtīgi apdauzījies.It sevišķi ja slapji vai apsaluši.Akmeņu nav tikai pie paša tilta.Apmēram 500 m zona,kur normāli var makškerēt.Tur arī viss notiek.Leiši to zonu ir okupējuši jau janvārī.Un tā tur baro,tā teikt piesien to zivi un vairāk vai mazāk kaut ko ķer. Paziņa līdz pusdienlaikam sēdēja ārpus laimes zonas un nekā.Tad izdevās ielauzties leišu barā un kaut ko noķert.Nu ko,džeki spēka gados un būdīgi.Atļāvās uzbraukt augumā.Diez vai man individuāl tas joks būtu izdevies.Ilgi jau viņiem neļāva kaifot.Jaunatbraukušie leiši vienkārši kāpa uz pleciem.Tā kā nāca brīvdienas,ekipēti zvērīgi. Teltis,lampas,sievas,suņi,kaķi.Pa visu rubli.Paziņa teica,ka viņi bija vienīgā mašīna ar LR numuriem. Sāpīgi.Nu mainot dislokāciju braucu gar upi. Kādus 20 km nekādu dzīvības pazīmju.Kādus 3 km no tilta parādījās auto.Nu apmēram tā - 8 leišu,2 LR.Tad ieraudzīju to vājprātu pie tilta. Aizgriezām prom uz Bārtas grāvjiem.Paziņa teica, ka leiši plātījušies,ka bez 30 - 40 vimbām prom nebraucot.Un teikuši - pēc viņiem jums te ņihuā nebūs.Sapņaina perspektīva.Kādu varbūt interesēs ko es noķēru.Teikšu tā - vispār labi. Laiks labs un zivis ķērās.Ķērās asari 80 -150 gr. Pa brīžam izleca kāds 250 -300 gr.Bija raudas 200 -350 gr.Vēlā pēcpusdienā izšāva bonusi 5 raudas,2 no tām 500+ gr,pārējās drusku zem 500 gr.Kopsvars 8+ kg.Tā kā bijām plānojuši vimbu kotletes,maļam tagad raudu kotletes.Nemaz nav sūdīgāk.Lai leiši aizrijas ar mūsu vimbām.
4.marts 2023, 11:34 | links
 
Sabiedrisko inspektoru iesaukums nepieciešams..
Varēs blakus leitim copēt un pie sestās vimbas pie reizes protokolu uzrakstīt.
4.marts 2023, 12:50 | links
 
Sabiedrisko inspektoru iesaukums nepieciešams..
Varēs blakus leitim copēt un pie sestās vimbas pie reizes protokolu uzrakstīt.

bio-r, 4.marts 2023, 12:50

:)vai arī peldēt:)
4.marts 2023, 14:32 | links
 
Nīcas PP neko nedara, izliekas neko neredzam? Porziņģa mājas apkārtni psc kā viņi pieskata. Varbūt visi resursi tur?
4.marts 2023, 14:57 | links
 
Labrit .nu sanak ka mes sava zeme nesam nekas .visi lielie kungi to redz un zin tik laikam pasmejās ,bet šis jau nav vairs smiekligi .kadas riepas dūrt turpat visa ta varza sēž diez vai kads grib peldet labakajā gadijuma ,brauc kur gribi jūra upe vai nu jau dīķos tur visur ir ta leišu varza un neviens pat necenšas ko baudit un aizradit tik pat labi varetu uzlikt zīmi ka uz damjiem nedrikst novietot mašinas .
5.marts 2023, 09:59 | links
 
Tak vajag zvanīt dienestiem, lai dara savu darbu, kaut vai "bombīt" ik pēc 5 minūtēm.
Administratīvā pārkāpuma procesu par šā likuma 30. panta pirmajā daļā(makšķerēšanas noteikumu pārkāpumi) minētajiem pārkāpumiem līdz administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanai veic Valsts vides dienests, Valsts policija, Dabas aizsardzības pārvalde, pašvaldības policija, pašvaldības vides inspekcija vai pašvaldības vides kontroles amatpersona. Var arī zvanīt visiem dienestiem pēc kārtas :D
5.marts 2023, 10:05 | links
 
Tie leiši tak visu upi okupējuši, no Bārtas tilta uz augšu arī visur pilns ar viņiem. Biju atradis sev vietu mežā starp Bārtu un Nīcu, bet pagaišgad arī tur saradās, kā tādas sūdu mušas. Ja gribi sestdienā copēt, tad jabrauc jau ceturdienā, lai tiktu kādā vietā.
5.marts 2023, 13:20 | links
 
Bebrs.Paldies par zelta vērtiem padomiem.Viss jau ir zināmsTikai nestrādā.Vienu lapu atpakaļ vari izlasīt manu komentu par vircu.Nu tas man nav vienīgais tāds.Kādu brīdi pirms vircas epopejas. Copēju pie Bārtas.Netālu leišu pulciņš.Nu zivis tik raiti neķērās lai apmierinātu mātes Lietuvas gastranomiskās kaprīzes.Neko nekautrējoties čaļi iemeta ūdenī gumijas laivu un turpat iemeta kādus pārsimt metrus tīklus.Nu es to maucību kā varēju fočīju mobilajā.Zvanu pieupes māju saimniekam.Tu mājās?Nē braucu no Liepājas.OK,zvani inspektoriem.Leiši te galīgi saprātu zaudējuši.Nu viss beidzās kā parasti. Kamēr atbrauca inspektori,leiši tīklus izcēla un priecīgi aizbrauca barot izsalkušo dzimteni.Nu es te mazliet parunāšu ar džekiem kuriem ir pieredze,ka tikuši kratīti.Visvairāk šajā sakarā tika pieminētas Lielupe un Venta pie Kuldīgas. Par Lielupi nemācēšu neko teikt.Man nav nekāda sakara.Par Kuldīgu.Nu Kuldīgā ir Kurzemes reģionālā pārvalde.Tā teikt štābs.Un protams personāls.Nav nekur jābrauc.Nokāp pie upes un tik ņem pie dziesmas.Var balles kleitās un augstpapēžu kurpēs kontrolēt.Un tas tiek darīts. Dienesta centība pludo.Un te ir maza niansīte.Tā visa centība tiek izgāzta uz rīdzeniekiem un citiem gājputniem.Vietējie kaut kā paliek nomalē. Nu tas būtu saprotams.Kuldīga maza pilsētiņa. Visi radi,visi draugi.Ja presēsi savējos,bērnam skolā totāls mobings.Saviesīgā pasākumā iespļaus gan glāzē,gan šķīvī.Liepājas inspektora stāsts.Kādus gadus atpakaļ.Rotācijas kārtībā aizsūtīti uz Kuldīgu reidā.Pirmajā gājienā kartupeļu maiss ar vimbām.Nenoslēpts.80 gab. 5 personas.Ne jau vimbu daudzums pārsteidza.Ir redzēts vairāk.Bet attieksme.Ko jūs te iedomājaties.Mums te viss satverts.Es tūlīt pazvanīšu Jānim,varbūt Pēterim.Jūs izdrāzīs.Mums tāpat nekas nebūs.Nu liepājnieki nav no bailīgajiem.Nekas no drāšanas tā arī nesanāca.Jānis neuznāca uz skatuves.Sastādīja protokolus.Redzot tādu bildi viens no figurantiem ,laikam olimpiskais čempions,ielēca Ventā un pārpeldēja otrā krastā.Sods apm. 10000 eiro. Uz 4 večiem.Interesanti,kā viņi izsita no peldētāja viņa daļu.Kaut kā tā.Par bagāžniekiem.Es vēlreiz par to runāju ar inspektoru.Viņš vispār ir iekšējo ūdeņu inspektors.Jūras inspektoriem asistē.Jūras inspektori vispār ir tolerantāki.Iekšzemnieki skaitās "niknie".Nu ja niknais neko nevar ar tiem bagāžniekiem...Neviens tiesnesis vai prokurors nedos atlauju kratīšanai administratīvā protokola dēļ.Pirmie,kam ir jāievēro likumi,ir paši likumsargi.Nu ja kaut kur augstu kalnos dzīvo kāds atsaldēts inspektors vai policists....
5.marts 2023, 18:28 | links
 
Bebrs.Paldies par zelta vērtiem padomiem.Viss jau ir zināmsTikai nestrādā.Vienu lapu atpakaļ vari izlasīt manu komentu par vircu.Nu tas man nav vienīgais tāds.Kādu brīdi pirms vircas epopejas. Copēju pie Bārtas.Netālu leišu pulciņš.Nu zivis tik raiti neķērās lai apmierinātu mātes Lietuvas gastranomiskās kaprīzes.Neko nekautrējoties čaļi iemeta ūdenī gumijas laivu un turpat iemeta kādus pārsimt metrus tīklus.Nu es to maucību kā varēju fočīju mobilajā.Zvanu pieupes māju saimniekam.Tu mājās?Nē braucu no Liepājas.OK,zvani inspektoriem.Leiši te galīgi saprātu zaudējuši.Nu viss beidzās kā parasti. Kamēr atbrauca inspektori,leiši tīklus izcēla un priecīgi aizbrauca barot izsalkušo dzimteni.Nu es te mazliet parunāšu ar džekiem kuriem ir pieredze,ka tikuši kratīti.Visvairāk šajā sakarā tika pieminētas Lielupe un Venta pie Kuldīgas. Par Lielupi nemācēšu neko teikt.Man nav nekāda sakara.Par Kuldīgu.Nu Kuldīgā ir Kurzemes reģionālā pārvalde.Tā teikt štābs.Un protams personāls.Nav nekur jābrauc.Nokāp pie upes un tik ņem pie dziesmas.Var balles kleitās un augstpapēžu kurpēs kontrolēt.Un tas tiek darīts. Dienesta centība pludo.Un te ir maza niansīte.Tā visa centība tiek izgāzta uz rīdzeniekiem un citiem gājputniem.Vietējie kaut kā paliek nomalē. Nu tas būtu saprotams.Kuldīga maza pilsētiņa. Visi radi,visi draugi.Ja presēsi savējos,bērnam skolā totāls mobings.Saviesīgā pasākumā iespļaus gan glāzē,gan šķīvī.Liepājas inspektora stāsts.Kādus gadus atpakaļ.Rotācijas kārtībā aizsūtīti uz Kuldīgu reidā.Pirmajā gājienā kartupeļu maiss ar vimbām.Nenoslēpts.80 gab. 5 personas.Ne jau vimbu daudzums pārsteidza.Ir redzēts vairāk.Bet attieksme.Ko jūs te iedomājaties.Mums te viss satverts.Es tūlīt pazvanīšu Jānim,varbūt Pēterim.Jūs izdrāzīs.Mums tāpat nekas nebūs.Nu liepājnieki nav no bailīgajiem.Nekas no drāšanas tā arī nesanāca.Jānis neuznāca uz skatuves.Sastādīja protokolus.Redzot tādu bildi viens no figurantiem ,laikam olimpiskais čempions,ielēca Ventā un pārpeldēja otrā krastā.Sods apm. 10000 eiro. Uz 4 večiem.Interesanti,kā viņi izsita no peldētāja viņa daļu.Kaut kā tā.Par bagāžniekiem.Es vēlreiz par to runāju ar inspektoru.Viņš vispār ir iekšējo ūdeņu inspektors.Jūras inspektoriem asistē.Jūras inspektori vispār ir tolerantāki.Iekšzemnieki skaitās "niknie".Nu ja niknais neko nevar ar tiem bagāžniekiem...Neviens tiesnesis vai prokurors nedos atlauju kratīšanai administratīvā protokola dēļ.Pirmie,kam ir jāievēro likumi,ir paši likumsargi.Nu ja kaut kur augstu kalnos dzīvo kāds atsaldēts inspektors vai policists....

Bjorgvins, 5.marts 2023, 18:28

Tā vijš varbūt ar ir un, iespējams Tevis rakstītajā daudz taisnības. Bet ik pa dažām minūtēm zvanīt uz 112 un ziņot par likumpārkāpumu tomēr iesaku. Tur visas saruns ierakstās un ir jāreaģē uz katru pārkāpumu. Par to vimbu daudzumu - pie zivju resursu zaudējumiem pāri 5 min mēnešalgām iestājas kriminālā atbildība, cik daudz vimbu tas atkarīgs no tā, kurā vietā ķerts, ir karte vai nav, utt, un tad ieslēdzas reizinātājs 3 vai 5, reizināts ar 29 EUR, tos 3200 EUR pie labas copes varātri salasīt, Kā jau rakstīju, iesaku zvanīt 112, visi nez kāpēc iedomājušies, ka tikai vides inspekcija ar malumakšķerniekiem nodarbojas, kuras iestādes to vēl dara, rakstīju jau iepriekš.
5.marts 2023, 20:44 | links
 
Diemžēl, te vajadzīga liela pašiniacitīva. Nofilmēt ar telefonu/dronu vispārējo situāciju. Tālāk rakstīt petīciju, nevienaldzīgo parakstītu un ar to doties uz vides aizsardzības institūcijām, Nīcas pašvaldību. Nākamais, sākt ar preventīviem līdzekļiem - inspektori regulāri pārbauda makšķerēšanas kartes, palaiž dronus, pašvaldība uzliek informatīvo plāksni, ka LV drīkst paturēt 5 žuvis. Pēc situācijas seko drastiskākas metodes - reidi ar to izziņošanu Klaipēdas TV un reālu pārbaudi ar lielu skaitu inspektoru. Apkopojot visus secinājumus, Nīcas pašvaldībai pieņemt administratīvu lēmumu ar ierobežojošiem pasākumiem un izziņot to.
Piemēram, mums bija ļoti ražena ziema, laikam 10/11 gads. Venta bija kā nosēta ar stinteniekiem 24/7. No rīta ledus ar tādu drazu kā pēc rokfestivāla. Mūsu vatņiki arī grēko. Forumā tika sarīkots liels troksnis, pašvaldība laikam noteica laiku līdz cikiem drīkst sēdēt, precīzi neatceros, man togad neatlika laika pašam sēdēt. Municipālā policija skaidroja un lika visiem telšiniekiem-nakšņotājiem aizvākties no ledus, līdzi savācot visus savus mēslus. Kautkā tā.
Es saprotu, ka vieta, kur nesen arī NG vienā atskaitē sēdēja.

Personīgi, esmu romantiski copējis ar savu, tai laikā vēl brūti tagad sievu, vienā no attekām pa labi, no Liepājas braucot. 69.gada Jawa, Ausmas teleskopiskais kāts, par lomu neatceros :D
6.marts 2023, 11:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager