Bārta

Skumji secināt, bet šeit ir pilsoņi, kuri meklē risinājumus, lai paņemt visu, ko ir noķēruši!!! Vajag, vai nevajag! Vai tiešām ir tāds bads?
Vēl ir sadaļa " Lielupe", tur arī ir cilvēciņi, kas ņem visu un sūta radiniekiem uz UK ( cilvēki, kas brauca uz labāku dzīvi), bet izrādās, ka LV līdakas ir gana labas, nekā UK fišiņš.
p.s. paņemt tik, cik tu vari veikt!
28.februāris 2023, 20:11 | links
 
Piedod MT9, bet man nav pat vairs īsti ko teikt. :)
Tas ko tu raksti, izklausas pēc kriminālas komēdijas žanra. Ir tāda latviešu modernās mākslas īsfilma - kriminālas ekselences fonds jeb ka Andrītis tubu papisa. :) Noskaties, pārlasi vēlreiz savu tekstu un izdari secinājumus, jo tas par ko šeit bija kipišs un par ko tu raksti ir tieši tas par ko ir tajā filmā... :)
28.februāris 2023, 19:59 | links
 
Paklausies. Man tev ir 1 elementārs jautajums. Kādēļ kaut kur pie izbrauktuves uz Ventas tilta vai gaļīgajās vietās pie Lielupes netiek pārbaudīti mašīnu bagūži uz vimbiņām? Tu man vari izskaidrot šo fenomenu? Tas taču ir tik vienkārši un kā tu saki - likums taču ir amatpersonas pusē, nejau pārkāpēja.

L200, 28.februāris 2023, 19:42


VVD nevar saorganizēties ar Policiju, otrs informācija tik ātri izplatīsies, ka vimbas paliks krastā un mašīnas brauks ar normām ārā!
28.februāris 2023, 19:57 | links
 
Paklausies. Man tev ir 1 elementārs jautajums. Kādēļ kaut kur pie izbrauktuves uz Ventas tilta vai gaļīgajās vietās pie Lielupes netiek pārbaudīti mašīnu bagūži uz vimbiņām? Tu man vari izskaidrot šo fenomenu? Tas taču ir tik vienkārši un kā tu saki - likums taču ir amatpersonas pusē, nejau pārkāpēja.

L200, 28.februāris 2023, 19:42
Ja kāds pazvanīs uz policiju un paziņos, ka pašlaik konkrētā autiņā ar Nr. tādu un tādu tiek krāmētas vimbas maisiem, tad policijai būs tiesības reaģēt uz saņemto info, pārbaudot šo automašīnu. Tā vienkārši stādināt visus pēc kārtas un likt vērt vaļā bagāžniekus nevar. Vai arī atbildīgajām amatpersonām jācep augšā rīkojums un jātaisa reids, kur kontrolē visus pēc kārtas kā Jāņos uz šmigu ;)

MT9, 28.februāris 2023, 19:49


MT9 taisnība, ja ir ziņojums par pārkāpumu, tad ir tiesības stādināt un pārbaudīt transportlīdzekli.
Par rīkojumu par metodisku pārbaudi, reidu ar taisnība.
Vēl ir operatīvā tiesneša vai krimināllietas pārvaldošā prokurora lēmums.
Un tad vēl ir tāds slidens, bet no likumiskā viedokļa pieļaujams, ja ir aizdomas par likumpārkāpumu vai iespēju ka apdraud sabiedrību, sabiedrības drošību vai arī pašu.
28.februāris 2023, 19:55 | links
 
Paklausies. Man tev ir 1 elementārs jautajums. Kādēļ kaut kur pie izbrauktuves uz Ventas tilta vai gaļīgajās vietās pie Lielupes netiek pārbaudīti mašīnu bagūži uz vimbiņām? Tu man vari izskaidrot šo fenomenu? Tas taču ir tik vienkārši un kā tu saki - likums taču ir amatpersonas pusē, nejau pārkāpēja.

L200, 28.februāris 2023, 19:42

Ja kāds pazvanīs uz policiju un paziņos, ka pašlaik konkrētā autiņā ar Nr. tādu un tādu tiek krāmētas vimbas maisiem, tad policijai būs tiesības reaģēt uz saņemto info, pārbaudot šo automašīnu. Tā vienkārši stādināt visus pēc kārtas un likt vērt vaļā bagāžniekus nevar. Vai arī atbildīgajām amatpersonām jācep augšā rīkojums un jātaisa reids, kur kontrolē visus pēc kārtas kā Jāņos uz šmigu ;)
28.februāris 2023, 19:49 | links
 
MT9 [28.02.23]: MT9. Sāksim ar to, ka tavu transportlidzekli nekur neviens nedrīkst evakuēt, tāpat vien uz aizdomu pamata. :)
Nocitē lūdzu likumu.

Un atkal. Tu neko nevarēsi nocitēt, jo nav tāda likuma. :)

L200, 28.februāris 2023, 19:11
Drīks gan, draugs. Tu pat nevari iedomāties cik bieži tas notiek un tici vai nē, neatkarīgi no tā, tiks konstatēts likumpārkāpums vai nē, policijas, muitas, robežsardzes pusē būs likums. Kā jau minēju, to var darīt atsevišķos gadījumos, nevis vienkārši tādēļ, ka policistam nieiepatīkas, kā ar viņu komunicē šoferītis ;)
Paklausies. Man tev ir 1 elementārs jautajums. Kādēļ kaut kur pie izbrauktuves uz Ventas tilta vai gaļīgajās vietās pie Lielupes netiek pārbaudīti mašīnu bagūži uz vimbiņām? Tu man vari izskaidrot šo fenomenu? Tas taču ir tik vienkārši un kā tu saki - likums taču ir amatpersonas pusē, nejau pārkāpēja.
28.februāris 2023, 19:42 | links
 
Karlis_K [28.02.23]: Nākamais- tu neesi vainīgs, bet sāksi protestēt, pieņemsim. Ko nu tā var iegūt cilvēks, kas neko nav pārkāpis, nezinu.
Abavnieks, 28.februāris 2023, 19:19

Gan jau ka dzīve smagi situsi, leksika musars jau nav tāpat vien :))
Karlīt tev ir kaut kāda personīga nepatika pret mani, jeb atkal 300 grami paņēmi? Varbūt gribi pārliecināties klātienē, ka mani dzīve nav smagi situsi? :) ko saki? :)

Normālam policistam ir citas svarīgākas lietas darāmas. Tikai musoram un Kārlītim var ienakt prātā tvarstīt pensionāru ar badapātagu un 7 vimbām tīkliņā.
28.februāris 2023, 19:36 | links
 
Sabrauc čomi uz copi. Pēc copes lomu iedot tam,kam kūpinātava. Uz ceļa pēc tam konstatē faktu un resns džeks pie galda piespriež sodu. Episki :D

Louis, 28.februāris 2023, 17:13

Kas tad tie par čomiem, ka katrs brauc ar savu auto?!, un beigās, viens nolemtais tipa kūpinātājs, visu savāc kūpināšanai!
p.s. VVD inspektori konstatē faktu un pārkāpuma gadījumā pieņem lēmumu vai konsultēt vai uzsākt par administratīvā procesu, gala lēmumu pieņem VVD Juridiskais departaments.
citējot Louis " un resns džeks pie galda piespriež sodu" interesanti būtu redzēt Louis.
28.februāris 2023, 19:34 | links
 
Karlis_K [28.02.23]: Nākamais- tu neesi vainīgs, bet sāksi protestēt, pieņemsim. Ko nu tā var iegūt cilvēks, kas neko nav pārkāpis, nezinu.
Abavnieks, 28.februāris 2023, 19:19

Gan jau ka dzīve smagi situsi, leksika musars jau nav tāpat vien :))
Tas gan. Nekad neesmu sapratis, kādēļ policija būtu jāapsaukā vai jāuztver par kādu instanci, kas tev grib izdarīt kaut ko sliktu. Personīgi, man ar viņiem nekādu domstarpību nav, un viņiem nav ar mani. Cita lieta, ja tevi par kaut ko drāž regulāri, bet 99.99% tam būs iemesls nevis policijā, bet Tevī :D
28.februāris 2023, 19:25 | links
 
Nākamais- tu neesi vainīgs, bet sāksi protestēt, pieņemsim. Ko nu tā var iegūt cilvēks, kas neko nav pārkāpis, nezinu.
Abavnieks, 28.februāris 2023, 19:19


Gan jau ka dzīve smagi situsi, leksika musars jau nav tāpat vien :))
28.februāris 2023, 19:21 | links
 
L200 [28.02.23]: Abavnieks [29m]: L200 [24m]: MT9 [12m]: MT9 lūdzu nocitē atbilstošo likumu uz kā pamatojoties man ir jāatver auto bagāžas nodalījums pēc dūfija lūguma. Tad arī runāsim tālāk, bet pagaidam beidz lūdzu stāstīt muļķības te visiem.

L200, 28.februāris 2023, 18:21
Man nekas nav jācitē, tu ļoti labi zini likumu, kas atļauj policijas darbiniekiem (un ne tikai) veikt transportlīdzekļa apskati. Mums vienkārši atšķiras apskates jēdziena izpratne ;)Tad jau musars tev arī var likt uzmest turpat ceļmalā kūleni un ja tu to nedarīsi, tevi par to var sodīt, jo tu atsakies pildīt musara pavēles un nesadarbojies :)

Miers ar tevi draugs, bet vajag atcerēties ka viss kas nav aizliegts tas ir atlauts un otrādāk. :) ea neesmu par to lai kāds pārkāpj likumu, bet vajag zināt savas tiesības.Tad tavā izpratnē, uz policijas, vvd vai vienalga kādas citas instances pārstāvju lūguma/ pieprasījuma var nereaģēt? Vai tieši uz auto apskati var nereaģēt?Konkrēti uz lūgumu: "atveriet lūdzu bagāžnieku" var nereaģēt, jo likums nenosaka, ka tev būtu jāpilda šāda prasība. Tev ir pašam tiesības izlemt, cik šāda prasība ir pamatota. Ja lirkas ka nav pamatota, mierīgi var pateikt, ka slēdzene sabojājusies un policijas darbiniekam attiecīgi nav pamata tev neticēt, jo tas nav likuma pārkāpums.

Diez vai policisti būs tik stulbi, ka pieņems attaisnojumu - sabojājusies slēdzene. Nākamais, 9 no 10 gadījumiem, viņi šādas pārbaudes prasības veiks, ja būs pamatotas aizdomas. Un tad jau tici man, iemeslus pārbaudīt pēc visiem pantiem būs sagatavojuši.
Nākamais- tu neesi vainīgs, bet sāksi protestēt, pieņemsim. Ko nu tā var iegūt cilvēks, kas neko nav pārkāpis, nezinu. Katram savi fetiši.
Tikai atkal atgriežamies pie tā, ka protestēs tas, kas būs vainīgs. Bet tālāk jau būs ķēdes reakcija, kur visi tie protesti lietiņas padarīs tikai sliktākas un sliktākas.

Par vvd nezinu, drīkst viņi vai nedrīkst. Bet pieļauju, ka ja sāksi sprēgāt, tad viņam piezvanīt tādai policijai ir kā nospļauties. Un tad jau atkal atgriežamies pie tā, ka viņiem būs tiesības Tevi pārbaudīt. Ko tas viss būs devis, tikai un vienīgi to, ka būs lielāki mēsli un papildus izdevumi.

Lai gan ļoti daudz vvd reidi, īpaši lašu sargāšanas laikā notiek vp pavadībā, tāpat vismaz Rīgā un Jurmalā, pārbaudes veic pp.
28.februāris 2023, 19:19 | links
 
MT9. Sāksim ar to, ka tavu transportlidzekli nekur neviens nedrīkst evakuēt, tāpat vien uz aizdomu pamata. :)
Nocitē lūdzu likumu.

Un atkal. Tu neko nevarēsi nocitēt, jo nav tāda likuma. :)

L200, 28.februāris 2023, 19:11

Drīks gan, draugs. Tu pat nevari iedomāties cik bieži tas notiek un tici vai nē, neatkarīgi no tā, tiks konstatēts likumpārkāpums vai nē, policijas, muitas, robežsardzes pusē būs likums. Kā jau minēju, to var darīt atsevišķos gadījumos, nevis vienkārši tādēļ, ka policistam nieiepatīkas, kā ar viņu komunicē šoferītis ;)
28.februāris 2023, 19:16 | links
 
MT9. Sāksim ar to, ka tavu transportlidzekli nekur neviens nedrīkst evakuēt, tāpat vien uz aizdomu pamata. :)
Nocitē lūdzu likumu.

Un atkal. Tu neko nevarēsi nocitēt, jo nav tāda likuma. :)
28.februāris 2023, 19:11 | links
 
Bauskà un tās novadā vimbu laikā VVD taisa reidus kopā ar zemessargiem + tie vēl paralēli darbojās ar droniem, arī VVD ir ar kamerām un ja “fakti” tiek piefiksēti, tad nekur nespruksi…. :))) uz VVD lūguma bagāžnieku vari neatvērt, bet ja labprātīgi sadarboties negribi, tiek izsaukta policija… pagāšajā pavasarī šādi reidi nebija retums un domāju, ka šis noteikti nebūs savādāks!
28.februāris 2023, 19:11 | links
 
Ja lirkas ka nav pamatota, mierīgi var pateikt, ka slēdzene sabojājusies un policijas darbiniekam attiecīgi nav pamata tev neticēt, jo tas nav likuma pārkāpums.

L200, 28.februāris 2023, 18:59

Jā, var būt tā, ka tiešām bagāžnieks vaļā neveras un, ja policijas darbinieks veic vienkārši reidu, nelauzīs to vaļā. Novēlēs laimīgu ceļu un viss. Bet, ja policija tieši šo autiņu "medīs", vēlēsies salīdzināt agregātu Nr. vai pārbaudīt bagāžas nodalījumu, bet tu teiksi, ka tev salūza bagāžnieka slēdzene un pārtrūka motora pārsega atvēršanas trosīte, tavu transportlīdzekli kopā ar tevi nogādās (neatkarīgi no tavas gribas) uz vietu, kur varēs atvērt minētos elementus un veikt padziļinātu apskati. Ne vienmēr šādu darbību veikšanai ir jābūt uzsāktam kriminālprocesam un jāprasa atļauja prokuratūrai vai tiesai.
28.februāris 2023, 19:08 | links
 
Abavnieks [28.02.23]: L200 [24m]: MT9 [12m]: MT9 lūdzu nocitē atbilstošo likumu uz kā pamatojoties man ir jāatver auto bagāžas nodalījums pēc dūfija lūguma. Tad arī runāsim tālāk, bet pagaidam beidz lūdzu stāstīt muļķības te visiem.

L200, 28.februāris 2023, 18:21
Man nekas nav jācitē, tu ļoti labi zini likumu, kas atļauj policijas darbiniekiem (un ne tikai) veikt transportlīdzekļa apskati. Mums vienkārši atšķiras apskates jēdziena izpratne ;)Tad jau musars tev arī var likt uzmest turpat ceļmalā kūleni un ja tu to nedarīsi, tevi par to var sodīt, jo tu atsakies pildīt musara pavēles un nesadarbojies :)

Miers ar tevi draugs, bet vajag atcerēties ka viss kas nav aizliegts tas ir atlauts un otrādāk. :) ea neesmu par to lai kāds pārkāpj likumu, bet vajag zināt savas tiesības.Tad tavā izpratnē, uz policijas, vvd vai vienalga kādas citas instances pārstāvju lūguma/ pieprasījuma var nereaģēt? Vai tieši uz auto apskati var nereaģēt?
Konkrēti uz lūgumu: "atveriet lūdzu bagāžnieku" var nereaģēt, jo likums nenosaka, ka tev būtu jāpilda šāda prasība. Tev ir pašam tiesības izlemt, cik šāda prasība ir pamatota. Ja lirkas ka nav pamatota, mierīgi var pateikt, ka slēdzene sabojājusies un policijas darbiniekam attiecīgi nav pamata tev neticēt, jo tas nav likuma pārkāpums.
28.februāris 2023, 18:59 | links
 
Vērreiz atgādinu - par šo problēmu sūrojās inspektors.Tātad drīzāk nevar.Protams valsts amatpersona var piespiest atvērt bagāžnieku.Iebiedēt.Bet tas ir pretlikumīgi.Labi,ja tur būs tās liekās vimbas.A ja nē.Cietušais uzrakstīs iesniegumu.Būs disciplinārlieta.Par dienesta pilnvaru pārsniegšanu.Priekšniecībai nepatīk galvas sāpes.Cik daudz viņa piecietīs tās disciplinārlietas? Divas?Trīs?Un tad no tevis atvadīsies.Bez pakāpes. Bez pensijas.Varēsi ielas slaucīt.
28.februāris 2023, 18:57 | links
 
Tad jau musars tev arī var likt uzmest turpat ceļmalā kūleni un ja tu to nedarīsi, tevi par to var sodīt, jo tu atsakies pildīt musara pavēles un nesadarbojies :)


L200, 28.februāris 2023, 18:30

Nevar, jo likums atļauj veikt transportlīdzekļa apskati, bet likt mest kūleni, nē ;)
28.februāris 2023, 18:41 | links
 
L200 [28.02.23]: MT9 [12m]: MT9 lūdzu nocitē atbilstošo likumu uz kā pamatojoties man ir jāatver auto bagāžas nodalījums pēc dūfija lūguma. Tad arī runāsim tālāk, bet pagaidam beidz lūdzu stāstīt muļķības te visiem.

L200, 28.februāris 2023, 18:21
Man nekas nav jācitē, tu ļoti labi zini likumu, kas atļauj policijas darbiniekiem (un ne tikai) veikt transportlīdzekļa apskati. Mums vienkārši atšķiras apskates jēdziena izpratne ;)Tad jau musars tev arī var likt uzmest turpat ceļmalā kūleni un ja tu to nedarīsi, tevi par to var sodīt, jo tu atsakies pildīt musara pavēles un nesadarbojies :)

Miers ar tevi draugs, bet vajag atcerēties ka viss kas nav aizliegts tas ir atlauts un otrādāk. :) ea neesmu par to lai kāds pārkāpj likumu, bet vajag zināt savas tiesības.
Tad tavā izpratnē, uz policijas, vvd vai vienalga kādas citas instances pārstāvju lūguma/ pieprasījuma var nereaģēt? Vai tieši uz auto apskati var nereaģēt?
28.februāris 2023, 18:39 | links
 
MT9 [28.02.23]: MT9 lūdzu nocitē atbilstošo likumu uz kā pamatojoties man ir jāatver auto bagāžas nodalījums pēc dūfija lūguma. Tad arī runāsim tālāk, bet pagaidam beidz lūdzu stāstīt muļķības te visiem.

L200, 28.februāris 2023, 18:21
Man nekas nav jācitē, tu ļoti labi zini likumu, kas atļauj policijas darbiniekiem (un ne tikai) veikt transportlīdzekļa apskati. Mums vienkārši atšķiras apskates jēdziena izpratne ;)
Tad jau musars tev arī var likt uzmest turpat ceļmalā kūleni un ja tu to nedarīsi, tevi par to var sodīt, jo tu atsakies pildīt musara pavēles un nesadarbojies :)

Miers ar tevi draugs, bet vajag atcerēties ka viss kas nav aizliegts tas ir atlauts un otrādāk. :) ea neesmu par to lai kāds pārkāpj likumu, bet vajag zināt savas tiesības.
28.februāris 2023, 18:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager