Juglas ezers

Cope Juglas ezerā - spiningošana, pludiņmakšķerēšana, gruntenes...
ja jau lidz 30 maijam tad šodien ir 30 maijs :D un paskaties cik laivas ir iekšā! vēl jautājums, kas ir ja bez vestes?
30.maijs 2010, 15:50 | links
 
oi sajaucu junijs 30....
30.maijs 2010, 15:52 | links
 
nem praktiski uz visa,es personigi voblerus un pretzalniekus izmantoju.
30.maijs 2010, 22:38 | links
 
tikko no turienes! super! mazās daudz! visas atlaistas bet norāvās viena apm 5-6kg pie pašas laivas! un paris smuki asari zem kg! super!
30.maijs 2010, 23:14 | links
 
vai Juglas ezerā laivu var kaut kur dabūt?
31.maijs 2010, 00:44 | links
 
Juglas ezeraa laivu nekur nevar dabuut. Ja nu vieniigi ar kaadu paziistamu veci par alus kasti sarunaat var ko sarunaat:) Tuvaakais kur kaada laiva iznomaajama: Kjiisiitiitii(mezhparkaa), Lielais Baltezers(aiz bazniicas), vai Mazais Baltezers (pie Simsona)
31.maijs 2010, 07:18 | links
 
kas notiek Juglā ar pludiņu,no kuras puses labāk pieiet -protams ar kājām? Pagaidām talāk pa kanālu nēsmu bijis,jo kāds teica ka no Brīvdabas muzeja puses laikam nevar copēt.nu pasaka ka tikt klāt?

Lai veicās.
31.maijs 2010, 07:30 | links
 
Ar pludu ja seezhu ta vai nu liicii netaalu no tilta vai dziljaak iekshaa netaalu no suuknju stac. Aiz zveeraudzeetavas... vietu daudz pastaigaa apkaart ezeram...
31.maijs 2010, 08:14 | links
 
Shovakar buus peec darba jaaaizskrien, nevaru maajaas pie TV noseedeet...
31.maijs 2010, 10:30 | links
 
par to sūkņu staciju tas ir dzelsceļa tilta krajā?
31.maijs 2010, 12:58 | links
 
Nop, par to kas Juglas ezeraa, aiz neredziigo pansionaata aizbrauc liidz autobusu galapunktam un ta brauc iekshaa uz ezera pusi pastaigaa gan atradiisi, kaadu perspektiivu vietinju, liiciiti:)
1.jūnijs 2010, 09:15 | links
 
bez kostijuma vai laivas tur ar spiningu nav ko darit,maz kur var klat tikt!
1.jūnijs 2010, 09:59 | links
 
Nus ja ar spini tad jap kostiiminju vajag bet tad labaak pa otru ezera pusi bradaat gar briivdabas muzeju:) nor4a jau sliekas sliicinaat gribeeja.
1.jūnijs 2010, 10:16 | links
 
Sveiciens visiem Juglas ezera copmaniem.
Man bissku priece un apbedina nekartiba Juglas ezera. Paldies ka maija menesi vareja copet no laivas ,braucu 29 maija 30maija.Tani diena pirmo reizi lepni ar motorlaivu izbraukaja inspektori par laimi nepiesejas. Tad nu luk junija kad citus gadus nedriksteja braukt sogad var. Vismaz pec noverojumiem kad parbauda tikai kartes un nokertas zivs izmerus.Kad mani pagajuso gad nokera bija jajutas ka noziedzniekam un vel jabrauc uz sedi kur lema ka sodit.Tiku cauri ar bridinajumu.
Vai tad oficiali nevareja to pazinot? Tagad doma ar ko citi labaki kad var un es kas dzivoju ezera krasta sliktaks kad nevaru braukt makskeret ar laivu. Kur paliek viens likums un taisniba visiem. Man jau 2 reizes izteica bridinajumu negribas maksat sodu tikai par to kad braucu ar laivu.
26.jūnijs 2010, 12:01 | links
 
Otra lieta!
Cienu inspektorus par vinu darbu kartibas uzturesana.Vislielakas kibeles ir ar pasvaldibas udens policiju.Un kuru paveiksies satikt ta ari paveiksies. Ja vieni pilnigi pamatoti parbauda makskeresanas kartes un zemerus ka ari lieguma zivis uutt. Pasvaldibniekiem sveta lieta '"Naissa"" 1998 gada likums. lai jums veicas neuzkerties. Bet es pacietigi gaidisu 1 Juliju kad varesu spiningot no laivas.
26.jūnijs 2010, 12:08 | links
 
Beshans Vadims dabuja karpu uz samaduru ljoti labu un smuku...
6.jūlijs 2010, 13:20 | links
 
.
6.jūlijs 2010, 17:31 | links
 
ka dotaja mirkli veicas juglas ezera?
8.augusts 2010, 20:36 | links
 
kā tur bija ar to juglas ezeru. ar elektro motoru tur var braukt, jeb nekaada dzenskruuve neder? tikai ar airiem?
20.janvāris 2011, 11:06 | links
 
hello..kas tagad ar copi jugla ezeraa..cik biez ledus vai nevajag dubult šneku..
18.februāris 2011, 13:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager