Juglas ezers

Cope Juglas ezerā - spiningošana, pludiņmakšķerēšana, gruntenes...
Šogad Juglas ezerā riktīgais goļaks!:)
4.septembris 2013, 07:16 | links
 
to koki: skatos tu pēdējā laikā diezgan aktīvi pa juglo siro, bet neko nopietnāku pa ašukiem nevelc, negadās vai tēmēti uz viņiem ej?
tad jautājums arī citiem kā šobrīd ar zandartiem, ķeras, neķeras un šogad arī nav dzirdēts nekas par kādu nopietnāku līdaku ezerā...
3.septembris 2013, 21:56 | links
 
Nupat palasoties ieprieksejo gadu atskaites nak prata viens gadijums. Bija ta... Mans pazina krievinsh sakara ar 1 maiju bija ta krietni panemis uz kruti un nebija spejigs atcereties ka jacope. Es ar delu saku ka paradisu. Tikmer gar niedraju virs lidz padusem iebridis censhas ko nokert. Sabraucam ar krievinu kopa un saku lai skatas ka to zivi jaker. Iemetu uzraustu un ir 1,5kg lidacinsh. Jautaju vai saprata ... Sis nu ja. Saku drosh paliek nedrosh radishu velreiz. Metu uzraustu ir. Saku labi laikam jau sac saprast radisu vel treso reizi un atkal ir... Te nu lidz padusem iebridusais virs ir pilnigi dusmigs. Un par ezeru parskan .. CIk Tad var!!!??? Laikam virinsh pagalam dusmigs,kad vinam neka a mums uz katru metienu pa lidakai. Zel ka neuzfilmeju butu topa. Ta luk maciju draugam copet!
31.augusts 2013, 20:59 | links
 
nu jugla uz grunteni un pludinju so to preks voblas sakeru dazi labi pazinjas uz dzivo megina es labak pagaidisu 10 maiju .
5.maijs 2013, 09:19 | links
 
Shodien pigmentaacija atjaunota uz sejas,laiks kaa Jamaikaa,bet ziviiteem mutes ciet,nociinijos,pus ezeru nourbu un tik vien priecinja kaa par vienu 200g.Padzeerushi onkulji lielijaas ar kilo ashuku uz balansieri,kaadas dienas atpakalj,bet nu man tas bija mazs mierinaajums.Paaris spriidiishus palaidu atpakalj,lai uzeed masu.Riit braukshu uz Kjiisi,tur vismaz zinu cho pa chom:D
24.februāris 2013, 16:17 | links
 
nu tgd daugava saku kko kert nu ja labi grib uz blitku var 200 g asarisus paraut uz juglu tapec pagaidam neiesu :)
31.janvāris 2013, 11:50 | links
 
nupat ierados no ta Breksa kakta. ve4i sez ta draudzigi viena vietina. beigas ari lidz turienei aizurbos un asarisi nevis mazini, bet ... ekstra mazini. mazliet garaki par pirkstu... . nu lab, vienu uz 200 gr izvliku. ;)

mailite, 20.janvāris 2013, 17:20


nu tad jau skaidrs... nakam nedel atkal kakim iesu copet sikos :D
21.janvāris 2013, 21:28 | links
 
nupat ierados no ta Breksa kakta. ve4i sez ta draudzigi viena vietina. beigas ari lidz turienei aizurbos un asarisi nevis mazini, bet ... ekstra mazini. mazliet garaki par pirkstu... . nu lab, vienu uz 200 gr izvliku. ;)
20.janvāris 2013, 17:20 | links
 
biju aizvakar vis labi ir ar ledu pie tilta jau sak sedet tauta .
tik kauns runat kapec jugla tik mazi asarisi ?:(
20.janvāris 2013, 16:51 | links
 
varbut kads var padalities ar info, vai ir verts aizsaut uz Breksa kaktu, kur ta papirfabrika, padzenat kadu asuku? varbut tur vispar neka nav un lieki neteret laiku? paldies.
16.janvāris 2013, 13:10 | links
 
Ap 15 cm ;-) sestdien biju.
tagad iespējams biki vairāk
14.janvāris 2013, 09:50 | links
 
Kā Juglas ezerā ir ar ledu?
13.janvāris 2013, 11:06 | links
 
Kā Juglas ezerā ir ar ledu un zivīm ?
9.janvāris 2013, 19:35 | links
 
lacuks007: ja nav noslēpums, varbūt zini arī ar ko viņas tiek ķertas?

pats vakar pabiju ezerā, no 9-14 divi zemmēri(41 un 34), ja šonedeļ uznāks solītie mīnusi, laikam sezona būs uz skumjas nots jābeidz!
26.novembris 2012, 15:49 | links
 
šogad juglā zinu vienu vīru kas ir dabujis padsmit līdakas virs 5kg!
24.novembris 2012, 16:52 | links
 
Šodien Jugliņā no 12 līdz 16, 6 zivis.Divas ņemamas 1,8 un 0,7 kg.Pārējās peld tālāk.
24.novembris 2012, 16:43 | links
 
Juris57: nu par 80tiem un 90to sākumu nešaubos, tad jau visur bij zivis... pats esmu Juglas krastā runājies ar vietējiem vīriem, kas savos spēka gados ezerā vilka prāvus lomus, tagad visi kā viens un kā gandrīz visur, zivju ir tik cik viņu ir un ar lomiem lepoties diezko nevar, bet veicas arī dažiem, ko gan par sevi nevar teikt šogad juglā, ir nākušas tādus 3-4kg pakaļ, bet noķerts nav nekas nopietns.
24.novembris 2012, 00:04 | links
 
Akachti Team Man Juglā labākā cope bija 83.-93. gads. Pats tīaisīju bērza buka trīsdaļīgus divdaļīgus vizuļus.Kērās pamatā 2-4kg līdakas. Tagad tādas vairs nav lomā. Trāpījās arī 7-12kg Paldies par atbildi. Juris.
23.novembris 2012, 22:43 | links
 
Juris57: visu cieņu tavam 21.11 lomam, nekas liels, bet 3 mēri tas ir daudz... man pēdējās 14 zivis juglā zemmēri un tad arī ja nemaldos no pēdējām 20 zivīm tikai kādas 2 vai 3 50nieces, par cik vēl ziema par sevi neliek manīt, rīt došos laimi pameklēt Babītē
23.novembris 2012, 21:03 | links
 
22.11. Ne copes.Ezerā copēju 25gadus.Uzskatu vainīgi nekulturāli copmaņi un copeslietu cēnzūra nevaru izteikt savu viedokli.
23.novembris 2012, 20:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager