Juglas ezers

Cope Juglas ezerā - spiningošana, pludiņmakšķerēšana, gruntenes...
nekam. tev nav jaapieraada ka tu nepaarkaap. vinjam ir jaapieraada ka tu paarkaap.
9.jūnijs 2011, 14:31 | links
 
tad kam man jābūt līdzi uz ezera, lai ja kāds man piesienas ar ko es viņu varu pārliecināt ka var ar airu laivu kaut kur tanī konkrētajā vietā?
9.jūnijs 2011, 14:05 | links
 
Cik saprotu speciāli noteikumi, kas attiecināmi uz ūdenstilpni. To nosaka pašvaldība.
9.jūnijs 2011, 13:59 | links
 
tad kas īsti slēpjas zem vārdiem licencētā amatierzveja?
9.jūnijs 2011, 13:56 | links
 
Noteikumi Nr.349 uz kuriem ir atsauce 2.3 manuprāt vairs nav spēkā..
9.jūnijs 2011, 13:54 | links
 
Šeit punktā 2.2 skaidri rakstīts, ka nevar.... ja kāds var atast, kur tas ir atcelts, tad lūdzu iemetiet saiti!

http://www.riga.lv/lv/Systems/Edc/GetFile.aspx?GUID=AF5EF400-383A-49EF-A9C9-B4CFBA2706C2
9.jūnijs 2011, 12:10 | links
 
Pieņemsim ka tā, bet tad kāpēc man tos piespēlē pats Jūras un iekšējo ūdens pārvaldes priekšnieks, tam tad ir saprašana kas un kā, ja nemaldos tie bija 2002. gada labojums
9.jūnijs 2011, 11:20 | links
 
Tie MK noteikumi nav spēkā, jo atsaucas uz citiem noteikumiem, kuri vairs nav spēkā
9.jūnijs 2011, 11:16 | links
 
Interesanti gan, esmu sazinājies ar Jūras un iekšējo ūdens pārvaldes priekšnieku, šis man atsūtīja MK paredzētos noteikumus, kur paredz, ka līdz 30. jūnijam ir aizliegta airu laivu izmantošana, manuprāt šī informācija ir spēcīgāka, nekā policijas ziņojums, kuri varētu arī īsti nezināt, bet vnk pieņemt to kā ir..
9.jūnijs 2011, 10:57 | links
 
Es zvanīju uz ūdens policiju, tur teica, ka var ar airu laivu jau no 1. maija. Aizliegts visa veida motorizētie līdzekļi.
8.jūnijs 2011, 23:03 | links
 
Kādi jaunumi Juglā, ir kāds kas brauc un ķer vai gaida 1. jūliju?
8.jūnijs 2011, 17:24 | links
 
Mezkalns:)
ar to ari Tevi apsveicu!
:))
13.maijs 2011, 21:38 | links
 
Nu tā - šodien nolēmu beidzot savest līdz galam savu UL komlektu un to notstēt Juglas ezerā. Beigās sanāca - Surf Master kātiņš, tests 0-8gr, shimano catana 1000 spolīte un pītā aukla 0,08. Un protams mazās gumijiņas ar svina galvām svarā no3-3,5gr. Ar mazākām nemēģināju, jo bija diezgan liels sānu vējš. Komplektu testēju pie Juglas neredzīgo pansionāta. Testa laiks aptuveni 1h. Rezultātā 6 copes, realizētas piecas. Mazs asarītis un trīs līdaciņas peld joprojām, tikai diemžēl viena ar pīrsingu. Lielākā 51,5cm atbrauca mājās. Ko lai saka - man tā lietiņa dikti iepatikās!!! :D
13.maijs 2011, 21:35 | links
 
Vo, vo, toč pinās. Ņemšu rīt līdzi izdruku no tā raksta un basta.
13.maijs 2011, 08:43 | links
 
Sazinieties ar inspektoru Strautiņu Andri, viņš jums visu konkrēti izstāstīs par Juglas Ezeru
13.maijs 2011, 08:11 | links
 
Par to arī ir runa.. noteikumi nav apstiprināti ... :)
12.maijs 2011, 18:17 | links
 
Pirms dažām dienām sazinājos ar pašu augšu, kas pārzin šos noteikumus kā savus piecus pirkstus un teica ka Juglā var tikai no 1. jūlijaun, toties šodien Lauku Avīzē šis pats cilvēks teica, ka nav noteikta punkta likumā, kas aizliegtu Juglā makšķerēt no 1. maija.....ko lai saka paši pinās savos vārdos un kārtības nekādas!!
12.maijs 2011, 17:33 | links
 
Galvenais atcerēties tos pantus katram gadījumam, ja nu kāds piesienas :)
12.maijs 2011, 15:56 | links
 
Kādreiz nedrīkstēja... bet tā kā tie noteikumi ir zaudējuši spēku un jauni ierobežojumi nav izsludināti paredzētājā kārtībā - tad var...
12.maijs 2011, 15:56 | links
 
Njā, pilnīgi nevar saprast ko darīt. Gribējās sestdien arzbraukt pie čoma un ielaisties ezerā ar pūsli, bet tagad nevar saprast. Visi iztaujātie avoti saka, ka nedrīkst ar laivu, čoms saka, ka katru dienu pilns ar laivām. Nu skaidrs, ka nedrīkst, bet, ja es tur esmu un piebrauc pie manis vīriņi-ko tad? Vienkārši izdzīs malā? Uzliks sodu? Konfiscēs lomu?
Dinno - kā tad municipāļi skaidroja? Jo no visām pusēm aptaujājot oficiālos avotus saka, ka vipār līdz 30.06. nedrīkst.
12.maijs 2011, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager