Liepājas ezers

Otrdien pabiju ezerā. Tāds fiksais variants sanāca. Stundas laikā 5 līdakas, no 1.3 kg līdz 2.5kg..
ņēmieni tādi ka kātu no rokām sita ārā, un knapi varēja valdīt (kātam tests 40-140g, un 0.4 pītā)
Zivis ir, vajag tik meklēt un ķert!

Tas viss uz BigBait mānekļiem :)
7.septembris 2018, 12:31 | links
 
cik ir jautats cer uz breksi,lini,karusu.ka kads butu ko nokeris neesmu redzejis.varbut vienkarsi netrapiju istaja bridi.pedeja laika ari tur praktiski nesez.
7.septembris 2018, 09:59 | links
 
Sveiki ir jautājums:
Redzēju ka pa ceļam uz dambi sēž makšķernieki ar fideriem. Uz ko viņi cer? ko viņi cope? kāds zin ?
6.septembris 2018, 16:15 | links
 
sorit ap 07.00 atnacu uz golodova dambiti.pie nosaciti labveligiem apstakliem uz dambiti nebija neviena cilveka.un neredzeju nevienu laivu.skumji. vai tik tiesam tada necope.velak pa kadai laivai paradijas.11.00 aizgaju.vel 2 aizgaja apmeram reize ar mani.viens palika.nav brinums,ka nav atskaisu. pati cope ka parasti pedeja laika darbietilpiga un ne parak rezultativa - 1 mera lidacina un 7 asari no kuriem 2 pieklajigi - 400 un 700 gr.
5.septembris 2018, 21:34 | links
 
Ok.Paldies visiem.
29.augusts 2018, 20:51 | links
 
Kā atvasinājumu MJ vēl varētu ieteikt apskatīt pavadas sistēmu. Tautā sauktu par "otvodnoj" vai "Maskavas sistēmu". Tā kā asaris mēdz būt kaprīzs un no grunts viņš kategoriski atsakās ņemt un arī pati grunts mēdz būt nepiemērota MJ (dūņas, zāle u.c.), tas šī sistēma var "izšaut". Ja vēl paturpina šo asaru tēmu - dropšots. Sistēma nav sarežģīta, bet arī mēdz būt rezultatīva. Kā tāds tiešs MJ aizvietotājs var būt JigRig sistēma. Arī ļoti vienkārša pēc savas būtības, bet ir nelielas atškirības no MJ, kas var nospēlēt par labu kādā konkrētā situācijā. Sīkāk par sistēmām nestāstīšu, to visu var atrast guglojot pēc te minētajiem nosaukumiem. :)
29.augusts 2018, 16:28 | links
 
Flakajam ir 100% taisniba.nav brinumlidzekla.visas copes tehnikas ir labas.es ilgus gadus spiningoju ar rotiniem un lomi bija labi.tad 6 gadus atpakal pameginaju MJ.un vienkarsi sitas joks drausmi iepatikas.nevis tapec ka nu baigi zivis skalditu,bet iepatikas pats process.tas man netrauce reizem piesiet rotinu vai uzkabinat uz pludinmakskeres mailiti.un tomer labpratak darbojos ar MJ. bet vispar ir jaker ar to kas patik,kam tu tici un esi labi apguvis.
29.augusts 2018, 13:54 | links
 
MJ tiešām nav nekāds brīnumlīdzeklis copē, toties tas mēdz būt pārsteigumu pilns, tāpēc man šī tehnika ir ļoti tuva. Liepājas ezera lielākais pluss ir zivju kustība, jo tas ir pa vidu starp Bārtas upi un jūru. Sekojot dažām likumsakarībām, bez zivs palikt ir praktiski neiespējami. Kas ir patīkami, ka arī izmērs mēdz būt ļoti patīkams, tad MJ komplektiņam ir ko turēt. Un dambītis ir labs ar to, ka var apvienot patīkamu pastaigu ar copes dažādību. I MJ darbojas, i ar vobleriem un gumijām var paķert, rotiņš arī cieņā. Ne asakas! ;)
29.augusts 2018, 10:12 | links
 
Nē nu protams nav nekāda burvju nūjiņa tak.Vnk salasījos un saskatījos ka MJ var nomedīt asari arī necopes dienās jo roteris(itkā)labi strādā ja ir daudz zivju.Bet man,pagaidām,vislabāk rotiņš strādā.Kaut tomēr interesantāk liekas MJ.
28.augusts 2018, 22:41 | links
 
sovakar pec lietutina golodova dambitis.liidacina 1,4 kg.(atkal 1,4 kg,laikam radinieces keru) un 4 asari. asari pieklajigaki - lielakais 460 gr.neka ipasa.nakama atskaite tikai tad ja izdosies nokert ko grandiozu vai ipasi interesantu.
28.augusts 2018, 22:35 | links
 
Igors87 [28.08.18]: Man ar uz dambīša īpaši neveicas,bet laikam tapēc ka neesmu vēl sapratis MJ(nedēļu atpakaļ sāku mācīties ar MJ),jo kā
Nav jau MJ nekāds burvju spininga paveids, vasarā ļoti bieži tavs pieminètais rotiņš vai mazs voblerītis ieliek MJ vienos vārtos, katram ir savi plusi un mīnusi un katram sava vieta!
28.augusts 2018, 22:19 | links
 
Man ar uz dambīša īpaši neveicas,bet laikam tapēc ka neesmu vēl sapratis MJ(nedēļu atpakaļ sāku mācīties ar MJ),jo kā uzlieku veco labo rotiņu tā smuks asarītis-nākamais metiens mēra līdaciņa.
Starp citu,kādas aptuvenās prognozes kad gaidāms jūras asaris kanālā?
28.augusts 2018, 19:23 | links
 
dzivi jau laikam ir.vismaz satiku dazus patstavigos copmanus ieskaitot Flako.pats nebiju ezera bijis 2,5 menesus.sestdien biju izlukgajiena uz golodova dambiti.bija diezgan janopulas lai kaut ko nokertu. rezultata 12 asari virs 200 gr un lidacina 1,4 kg. iznemot 1 asari uz mj parejie uz dzivo.vakar vakara galigi skidri - 3 asari uz mj.dzivo ignoreja.neredzeju ka kads kaut ko baigi vilktu.tie ar kuriem aprunajos ar peterlomiem nelielijas,vairak zelojas par suro necopi.varbut laivinieki velk,bet atskaisu nav.kaut ka ta.
28.augusts 2018, 14:43 | links
 
Te kāc dzīvs i a?

Gummi, 27.augusts 2018, 22:32



Visi dzīvi! Visi velk zivis, nevienam nav laika rakstīt atskaites. :)
28.augusts 2018, 10:58 | links
 
Te kāc dzīvs i a?
27.augusts 2018, 22:32 | links
 
Iesakiet kur Liepājas ezerā var gan pamakškeret, gan nopeldēties? Esmu bijusī Liepajniece, gribu vīram parādīt copes vietas Liepājā.

montix, 27.jūlijs 2018, 18:53


Makšķerēt var no Golodovja damba.... Kartē gan jau ka atradīsi!

Peldēties ezerā īsti nesanāks, jo tur dziļums līdz viduklim :)
Peldēties - Jūra, vai Beberliņi.
30.jūlijs 2018, 14:05 | links
 
Vakar vakarà aizbraucu pametàt spini gar Uptk.Uz kàdàm nepilnàm 3 h.Rezultàtà 2 zandartberni-abi atlaisti,un 3 videji asari.
30.jūlijs 2018, 00:56 | links
 
Iesakiet kur Liepājas ezerā var gan pamakškeret, gan nopeldēties? Esmu bijusī Liepajniece, gribu vīram parādīt copes vietas Liepājā.
27.jūlijs 2018, 18:53 | links
 
10gr roteris un visi tris àķi lupà :):):)
21.jūlijs 2018, 18:08 | links
 
10gr roteris un visi tris àķi lupà :):):)
21.jūlijs 2018, 18:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager