Liepājas ezers

šovakar ne visai aktīva cope, bet noķert var. kopā kādi 3 zemmēri un kādi 10 asarīši 100-300 gramu svarā. ierados, tad kad Austris devās prom( braucot garām kapucī un brillēs tevi neatpazinu, bet iedomājos, ka varētu būt) sākumā bija ok, bet līdz ko sākās straume, tā kā ar nazi! uz dambja pavadīju apmēram 2 stundas

Dzeerve, 7.jūnijs 2017, 22:34


Nekas, nākamreiz zināsi, mani tur bieži var sastapt! :D
8.jūnijs 2017, 21:11 | links
 
šovakar ne visai aktīva cope, bet noķert var. kopā kādi 3 zemmēri un kādi 10 asarīši 100-300 gramu svarā. ierados, tad kad Austris devās prom( braucot garām kapucī un brillēs tevi neatpazinu, bet iedomājos, ka varētu būt) sākumā bija ok, bet līdz ko sākās straume, tā kā ar nazi! uz dambja pavadīju apmēram 2 stundas
7.jūnijs 2017, 22:34 | links
 
Šodien uz dambja pilnīga necope 3h garumā neviena piesitiena! Kad jau domāju uz māju pusi braukt izšāva 1 zemmērs tad vēlviens un beigu beigās arī 57cm līdaciņa! Ne asakas
7.jūnijs 2017, 21:03 | links
 
Jā, Mr,DaniiC tagad miljonārs,naudu sapelnijis ,,infas,, salicis,nu tik jāķer pats rokā lai padalas :D ...murgs. Cilvēks ieliek info,padalās ar rezultātu,bet uzradīsies kāds kam ,,nekuja,,neķeras un appļūtīs uz taisnas vietas. Ko brīnīties ka neviens atskaites neliek???? Es par Bārtu katru dienu varētu ko uzrakstīt un ir jau ko,bet būšu mēms,jo ir tak copmaņi kas mani upmalā neredz un noteikti pateiks ka ,,pelnu,, piķi reklamējoties :D

gugumons, 4.jūnijs 2017, 18:41


Jā, nauda tagad vairāk nekā saprašana!!! :D :D
7.jūnijs 2017, 13:08 | links
 
nu vakar neredzēju ne vienu kas vakar kaut ko vilktu.tā infu rakstīšana laikamir priekš naudas pelnīšanas

daksa, 4.jūnijs 2017, 09:28


Tad Tu laikam nebiji man blakus. Jo visi kas bija man apkārt vilka atspērušies :)))
7.jūnijs 2017, 13:07 | links
 
Pats esmu redzējis inspektorus un Latvijas valsts policiju 1 maijā

rkvk1992, 5.jūnijs 2017, 12:21



Naivi domāt, ka tas ko mainīs, labas copes dienā copmaņi gaļinieki iebrauc un izbrauc krastā vairākas reizes, izkraujas un laiž atkal ezerā, tā max 5 zivju vietā šie gaļinieki izved krastā krietni vairāk, šādos gadījumos inspektors nelīdzēs!!!
5.jūnijs 2017, 17:25 | links
 
Pats esmu redzējis inspektorus un Latvijas valsts policiju 1 maijā
5.jūnijs 2017, 12:21 | links
 
Vienkārši ir atvaļinājums un sākot no 24 Maija kaut uz pāris stundām esmu ezerā bijis katru dienu.Inspektorus saticis neesmu-tapēc jautāju.Vienkārši cik pavēroju,tad tauta(ne jau visi protams)ņem visu pēc kārtas.Žēl skatīties,jo zemmērus un knapmērus var saķert stipri daudz,bet kontroles nekādas.
5.jūnijs 2017, 12:18 | links
 
Jautājums copmaņiem-kad pēdejo reizi esat redzējuši zivju inspektoru ezerā.Es pats šogad vēl neesmu sastapis.

MFB, 5.jūnijs 2017, 11:44


Tevi konkrēti interesē paši inspektori vai ir kādas nelikumības pamanītas?
5.jūnijs 2017, 12:05 | links
 
Jautājums copmaņiem-kad pēdejo reizi esat redzējuši zivju inspektoru ezerā.Es pats šogad vēl neesmu sastapis.
5.jūnijs 2017, 11:44 | links
 
daksa [04.06.17]: nu vakar neredzēju ne vienu kas vakar kaut ko vilktu.tā infu rakstīšana laikamir priekš naudas pelnīšanas
Un tu visu dienu patrulēji ezerā skatoties vai kāds ko izvelk??
4.jūnijs 2017, 20:35 | links
 
Jā, Mr,DaniiC tagad miljonārs,naudu sapelnijis ,,infas,, salicis,nu tik jāķer pats rokā lai padalas :D ...murgs. Cilvēks ieliek info,padalās ar rezultātu,bet uzradīsies kāds kam ,,nekuja,,neķeras un appļūtīs uz taisnas vietas. Ko brīnīties ka neviens atskaites neliek???? Es par Bārtu katru dienu varētu ko uzrakstīt un ir jau ko,bet būšu mēms,jo ir tak copmaņi kas mani upmalā neredz un noteikti pateiks ka ,,pelnu,, piķi reklamējoties :D
4.jūnijs 2017, 18:41 | links
 
zemāk ir taču pateikts ka plostoja :))
4.jūnijs 2017, 09:33 | links
 
nu vakar neredzēju ne vienu kas vakar kaut ko vilktu.tā infu rakstīšana laikamir priekš naudas pelnīšanas
4.jūnijs 2017, 09:28 | links
 
Apbrīnojams rezultāts. Apsveicu! Liepājas ezers ar mēriem nemaz tā nemētājas. Padsmit zemmērus var salasīt gandrīz vienmēr, bet 5 mēra līdakas un tādos izmēros ir iespaidīgi.
3.jūnijs 2017, 22:40 | links
 
Vakar neplānojot sanāca ieplostot ezerā ( burtiski, ar plostu). 2H laikā ko pavadīju uz ezera sadraudzējos ar teju padsmit līdakām. Izmērs priecē, šeit lielākās - 5kg, 3.2kg, 2,7kg, 2kg, 1.9kg... Visas uz savage gear lielo zuti.
3.jūnijs 2017, 00:45 | links
 
Un neaizmirsti par licenzi. Liepājā, to pajautā biežāk kā citur.
2.jūnijs 2017, 22:55 | links
 
Ieraksti Wāzē "Golodova dambis".
2.jūnijs 2017, 22:55 | links
 
Brauc pa Ezermalas ielu, līdz labā pusē ieraudzīsi visai palielu labiekārtotu laukumu atrodas uz tā saucamās Zirgu salas). Tur atstāj auto un tālāk ar kājām ej uz dambīti. Tur arī atrodas putnu novērošanas tornis, kas paver smuku skatu uz ezeru.
2.jūnijs 2017, 22:52 | links
 
Sveiki,man kāds varētu paskaidrot kur ir tas dambis no kura varētu pamest spiningu,neesmu liepājnieks,bet brauksi ciemos.Zinu ganības iela,bet kur tālāk jābrauc..varbūt kāds pārslas info.Paldies!
2.jūnijs 2017, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager