Aiviekste

Tikli dafiga un vairak, spiningot pat bistami , visus vizulus apravu aiviekstes tiklos un murdos
19.februāris 2012, 15:53 | links
 
Šodien biju. Kolhozs vēl ir... piemēslots gan gar upes krastiem, gan uz ledus. Copes nav, ķerās tikai mazi asarīši uz motiliem.... uz blitkas man nebija neviena.... Nu un daži iereibuši, dzer un met tukšās pudeles tur pat uz ledus..... Kamēr tur ledus nepazudīs - nebraukšu vairs
19.februāris 2012, 15:52 | links
 
Vai tad vēl nav atsmelts?Padalieties,kas notiek uz Aiviekstes zem slūžām.Vai tad Kolhozs vēl nav beidzies?
19.februāris 2012, 15:09 | links
 
Vēlētos dzirdēt par ziemas virsledus(zemledus) copi Aiviekstē?Ko velkam,uz kā ,un kur?
2.februāris 2012, 12:54 | links
 
Kaut kā tēma pieklusa..... Vai tad neviens nav mēģinājis ko noķert? Ledus nav..... varbūt vēdzeles ķerās?
19.janvāris 2012, 16:57 | links
 
Pie Lubanas, Aiviekstē katru pavasari tīkls pie tīkla. Madonas inspektoriem vari zvanīt kaut 3-is x dienā, nekadas kustības.
14.janvāris 2012, 22:24 | links
 
Teikšu ka es netaisos nevienam uzbraukt, jo tam nav jēga. Esu novērojis ka vietējais copmanis tās sīkas vairāk palaiž atpakaļ. Bet iebraucēji ļoti bieži ir tie kas paņem zemmēru. es domāju ka bieži darīts neapzinoties. Vai arī ar domu ka nu kas var notikt ja paturēšu!
Jeeska pēc tava teiktā sanāk ka makšķerniekus kontrolēt nevajag, tīkliniekus arī nevajag. Un vispār visur viss ir skaisti.
14.janvāris 2012, 18:13 | links
 
musejais
Varbūtvka tiešām badā:-)
14.janvāris 2012, 17:51 | links
 
Es uzskatu ka tur jāliek algots cilvēks un jāsoda visus bez žēlastības viņi tur visi abnagļeli kaut vai ar stobru ,lai stāv . Bezpridzels tāds ka kauns atrasties blakus pie vienas upes ta itka bada kāds sprāktu visu kule liek kas uz āķa gadās.
14.janvāris 2012, 17:41 | links
 
Nazi
Tas bija vienkārš uzbrauciens nevienam:-)
Neatbalstu zemmēra ņemšanu, bet katrs gadījums ir inspektoram jāvērtē. Vietējais nomakšķerējis 29 vēdzeli....es domā ka aci var pievērt, tajā pašā laikā biezais ar džipu 10 tādas sabāzis "kulē"...pēc pilnas programmas. Inspektoriem arī jābūt cilvēcības faktoram. Neka personīga.
14.janvāris 2012, 17:18 | links
 
Nazis.Man sen atpakaļ bij viens atgadijums,braucu ar laivu pa aivieksti un te pekšņi no krūmiem bļauj:) ei tu ar laivu brauc krastā,es šim saku eitak tu pupās,un šis atkal ei tu brauksi vai nē:)Es viņam saku ka nē,tad šis saka ka esot inspektors,tad lēnām tuvojos pie krasta,un toč inspektors,vārdu pārmaiņas mazas un atkal copēju.takā šādi inspektori sen nebij redzēti,un kur vēl no krūmiem bļaujot:))
14.janvāris 2012, 17:13 | links
 
Jeeska- Ja var atbraukt 2 džigiti ar 2 dzipiem, loliktu krastu ar zakiduškām, tad piedod cik degviela maksā lai aizbrauktu uz copi? iztērē to naudu paikai un nebrauc. Tuvāk pie Aiviekstes bija arī viens ar riteni atbraucis ar vienu makšķeri teica ka cope laba bet maziņas, mēs braucām prom bija pl. 4 šis arī tina makšķeri.
miljonas nezin nezi kā ar tiem tīkliem visi tikai saka vakar bija, aizvakar redzēju, jop cik cui piezvaniet taču, pasakiet, ja nesanāks mums aizbraukt noteikti sanāks nodot informāciju inspektoriem kas kautko izdarīs.
piemērs, NG man piezvanija ka Gaujā ar tīkliem ņemās, uzreiz informācija bija nodota, brakarus noķēra, kaut pēdējā brīdī bet noķēra.
14.janvāris 2012, 17:06 | links
 
jeeska.Krievu laikos inspektori brauca 5 dienā,tagad ja gadā reizi tas arī labi.Bardaks.
14.janvāris 2012, 16:54 | links
 
Ēst ta gribas visiem un kapeiku nopelnīt arī:)
14.janvāris 2012, 16:06 | links
 
Aivieksti kāš un kāsīs kā līdz šim.No saminieka līdz žvidzei kāš ar brienamo vasarā+tīkli+elektriķi,maliķu paradīze.
14.janvāris 2012, 15:44 | links
 
Lubāna. Tur brakanjeri pat vietējajiem pašu ķertus kūpinājumus pārdod.
14.janvāris 2012, 15:15 | links
 
milijonas9,lūdzu konkrētāk,kuri posmi tiek izsisti,kuros ir tīkli?
14.janvāris 2012, 13:04 | links
 
Nazi, daudz te nerunāšo, jo aiviekstē biju tikai 2 nedēļas vasarā, bet varu tev teikt, ka zemmēra ļurbas vēdzeles vel ir štrunts. Tīkls ik pa pārsimts metriem, murdi tā pat, ar elektrību sit katru trešo vakaru (var redzēt ka mākonis ar sīkajām zivīm tādas dohlajas aizpeld pa upi. lielās izlasītas), no tiltiem makšķerē, un cemmerē arī. es tur sajutos kā eņģelītis. Un zemmēra paturēšanas tur ir pavisam normāla lieta.
14.janvāris 2012, 12:47 | links
 
Sveicināti Aviekstes copmaņi!
Ir jautājums- Vai pie Jums tur pie Aviekstes visi tādi apžilbuši un baigie pofigisti, varbūt Jūs arī daudz pelnat? Katru reizi kad aizbrauc reidā situācija rāda ka Jūs ar pārliecību ka nekas nebūs par to ka ķer zemmēra ļurbas. Kā var paņemt 15- 20cm lielu vēdzeli, tur klāt arī makšķeres kā var būt uz vienu cilvēku 8 gb.? Es saprotu ka nav kontroles bet nafig Jūs ķerat tās mazās, reāli tā ķerot Jūs iznīcinat to kas paredzēts Jūsu bērniem, vaitad grūti to saprast. Laikam jāsāk notiekošo filmēt un rādīt visiem ko Jūs darat!
Protams tas neattiecās uz tiem kuri ievēro noteikumus, jo ir cilvēki kas laiž vaļā pat lielās!
14.janvāris 2012, 11:46 | links
 
ko vēdzeles dara Aiviekstē ???
kas ar ūdens līmeni ???
20.oktobris 2011, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager